#1 2013-05-09 15:39:34

simm94
Member
Registered: 2011-01-23
Posts: 11

Re: Книгата на живота

Всеки един от нас изпада в такива периоди.В състояния,когато мислите хвърчат в главата неуморно.Нещо като листопад в собственото ти съзнание,признак за преминаването от сезон в сезон-от настроение в настроение.Състояние,в което мълчанието говори ,когато думи не излизат.Мълчание, провокирано от твърде много изречени думи или от неспособността да покажеш как точно се чувстваш в този момент.Затова с този химикал в ръка се оказва доста по-лесно.И празните листи също помагат..Листи,които ти дават възможност и пространство.Листи,на които да споделиш, без упреци от тяхна страна.Затова понякога седя и си мълча.И мисля..

надявам се да ви хареса
smile

Offline

#2 2013-05-09 16:06:31

simm94
Member
Registered: 2011-01-23
Posts: 11

Re: Книгата на живота

Той ми звънна.Дори и в най-смелите си мечти не бях очаквала и не можех да повярвам.Едно такова обаждане и преди караше сърцето ми неуморно да тупти.Мига,в който чух гласа му ми се стори безкраен и се запечата в съзнанието ми.Усмивка грейна на лицето ми и всичко пред очите ми се преобърна изведнъж..Представях си как го държа за ръка докато се разхождаме по плажа , очаквайки изгрева в прегръдките му - където се чувствам в безопасност.След това картината се размаза, отворих очи и видях отвореният прозорец с гледка към морето , познатата стая и един глас ми нашепна: -Ти просто сънуваше... Бях се завърнала в реалността и всичко отново беше сиво и до болка познато , самотно ..

Offline

#3 2013-05-10 16:51:16

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Книгата на живота

Много ми харесват!!! sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook