#1 2013-05-02 11:49:44

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Стягане на корем.

Мега, много се извинявам, че темата се повтаря 153153 пъти. Ако искате я заключете, но ми дайде линк към теми които може да ми помогнат.  bow   
До почивката ми на морето не осташа много време и искам малко да постегна корема и бедрата си. Опитвах какво ли не, тичане, лицеви, коремни и други упражнения, но нищо. Бях 41кг. и преди 1 седмица се премериг пак и съм 39 и нещо. Радвам се за това, но корема ми просто е ужасен. :О Имам 3 паласки и искамм поне малко да го пооправя до по-малко от месец или макс 1месец. Кажете някакъв режим на хранене и упражнения. Благодаря предварително. smile

Offline

#2 2013-05-02 12:47:51

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Стягане на корем.

Храни се често но по малко, с хубава храна (сега започват сезоните на зеленчуците, плодовете), продължавай да правиш упражнени всякакви - коремни, лицеви, клякания и ако бъдеш редовна до един месец ще си с прекрасен корем и бедра.


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#3 2013-05-02 13:18:11

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Стягане на корем.

А колко си висока?

Offline

#4 2013-05-02 15:30:07

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Стягане на корем.

А колко си висока?

150см. на 13г. lipssealed

Offline

#5 2013-05-02 15:35:50

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Стягане на корем.

С каквото и да се захванеш трябва постоянство,не може да видиш резултат първия ден или седмица...
Бягай,скачай на въже,прави клякания,коремни преси...ще видиш резултат,не може така изведнъж да очакваш чудеса.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#6 2013-05-02 16:04:02

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Стягане на корем.

Ще ти дам няколко съвета.
Един от тях е:Прави кардио!
Скачай на въже,или прави така,че скачаш в въже.
Тичай,ако трябва на място..Най-много ще ти помогне 30 days shred.

Само с коремни преси и т.н. не става,те са за стягане,а не за отслабване!
Малко намали сладкото,яж черен шоколад,ако ти е гладно.
Пий много вода!Освен всичко тя е полезна и пречиства организма.
Сега има много зеленчуци и плодове,сутрин пий например фреш портокал.Така ще си набавиш много витамини,като за начало на деня.Вечер пий мляко с мед,да речем.
Друго .. Салати на обяд или вечер(когато ти се яде)са много здравословна идея.
Дори да е най-обикновена шопска,важното е да има зеленчуци.
Може да смениш олиото със зехтин,той е много полезен и вкусен лично за мен.
Яж по леки меса,сега така или иначе е лято(г/д;дд).Някакви филета,пилешко..По-леки храни.
На закуска яж конфитюр,яйца,сирене,плодове,мюсли .. Каквото и да избереш няма да сбъркаш.
За обяд салатки,някакво месо,супа,домашен сандвич,задушени зеленчуци .
За вечеря можеш да хапваш леки неща-плодове,зеленчуци,млечни продукти .. Само да не е много и то преди сън.
За междинни хранения-черен шоколад,бисквити ..

Всеки случай изключи единствено храни като KFC,Mc'donalds .. Там всичко е химия,няма натурални продукти.Само мазнотия,захар,сол.

Ето ти една статия:
http://rasper-bg.com/?p=1592

Също така имаше един вестник,в който четох и за месните продукти,които използват Изобщо за цялата им схема.. След тази статия толкова се шокирах,че напълно забравих за Mc'donalds,въпреки,че тогава също не ядях много .. За жалост това което прочетох е напълно вярно.

И,да-движи се много.Ходи,изкачвай стълби,независимо къде-в училище,в блок.Където намериш.;дд

Иначе,за друго не се сещам.
Дано да съм помогнала.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#7 2013-05-02 16:22:13

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Стягане на корем.

В конфитюрите има захар, както и в мюслитата. И този фреш от портокал вместо да го изпие, по-добре направо да изяде портокала. И вместо да смесва олио със зехтин по-добре само зехтин. Ако може салатите без олио/зехтин и сол. Солта трябва да се намали, защото задържа вода. Междинните хранения по-добре да са плодове, обезмаслено мляко, а не бисквити и шоколад. Вечерта по-добре само мляко, ако иска да пие, без мед, защото е калоричен.


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#8 2013-05-02 16:33:40

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Стягане на корем.

Ще ти дам няколко съвета.
Един от тях е:Прави кардио!
Скачай на въже,или прави така,че скачаш в въже.
Тичай,ако трябва на място..Най-много ще ти помогне 30 days shred.

Само с коремни преси и т.н. не става,те са за стягане,а не за отслабване!
Малко намали сладкото,яж черен шоколад,ако ти е гладно.
Пий много вода!Освен всичко тя е полезна и пречиства организма.
Сега има много зеленчуци и плодове,сутрин пий например фреш портокал.Така ще си набавиш много витамини,като за начало на деня.Вечер пий мляко с мед,да речем.
Друго .. Салати на обяд или вечер(когато ти се яде)са много здравословна идея.
Дори да е най-обикновена шопска,важното е да има зеленчуци.
Може да смениш олиото със зехтин,той е много полезен и вкусен лично за мен.
Яж по леки меса,сега така или иначе е лято(г/д;дд).Някакви филета,пилешко..По-леки храни.
На закуска яж конфитюр,яйца,сирене,плодове,мюсли .. Каквото и да избереш няма да сбъркаш.
За обяд салатки,някакво месо,супа,домашен сандвич,задушени зеленчуци .
За вечеря можеш да хапваш леки неща-плодове,зеленчуци,млечни продукти .. Само да не е много и то преди сън.
За междинни хранения-черен шоколад,бисквити ..

Всеки случай изключи единствено храни като KFC,Mc'donalds .. Там всичко е химия,няма натурални продукти.Само мазнотия,захар,сол.

Ето ти една статия:
http://rasper-bg.com/?p=1592

Също така имаше един вестник,в който четох и за месните продукти,които използват Изобщо за цялата им схема.. След тази статия толкова се шокирах,че напълно забравих за Mc'donalds,въпреки,че тогава също не ядях много .. За жалост това което прочетох е напълно вярно.

И,да-движи се много.Ходи,изкачвай стълби,независимо къде-в училище,в блок.Където намериш.;дд

Иначе,за друго не се сещам.
Дано да съм помогнала.

В конфитюрите има захар, както и в мюслитата. И този фреш от портокал вместо да го изпие, по-добре направо да изяде портокала. И вместо да смесва олио със зехтин по-добре само зехтин. Ако може салатите без олио/зехтин и сол. Солта трябва да се намали, защото задържа вода. Междинните хранения по-добре да са плодове, обезмаслено мляко, а не бисквити и шоколад. Вечерта по-добре само мляко, ако иска да пие, без мед, защото е калоричен.

Аз не смятам,че тя иска да се подлага на глад.На мен това ми помага,както и упражненията,които правя.И да ти кажа,не бих казала,че приличам на свиня.
Човек трябва да се храни здравословно,не цял живот да си брои калориите.
Относно фреша той е много полезен,доставя витамини и засища много.
М/у казах,че е добре да замени олиото със зехтин.
За междинното мога да се съглася.
А за млякото с мед-не мога.Меда също е полезен*колко пъти споменах тази дума?;дд* и не виждам,защо да го кара само на ядки и някакви нискокалорични продукти.

Здравословно хранене не означава да ядеш само домати,краставици и ядки,и да си броиш калориите.
Не искам да те обиждам,нито когото и да било,но като гледам в темата „Менюто ви за днес" как се храниш .. Не става така.Не е нормално докато растеш да се храниш така,трябват ти поне 1200 калории,а не по 500-600.Поне докато растем.

И ако искаш фреш-направи си и го изпий.Не се мъчи  и не си казвай „Няма да ям това,онова и другото,и третото."
Стига да не прекаляваш не е проблем.

Извинявам се,ако съм била груба.Не искам да упреквам никого.
Исках само да кажа,че не може цял живот само да си броим калориите и да си спестяваме неща,които обичаме да ядем.

Аз ям каквото искам и обичам,ако ми се яде пица-защо да не хапна?
И освен това спортувам.Не се подлагам на диети и т.н. и се чувствам много добре,относно теглото ми не съм дебела,даже съм стегната.Мисълта ми е,че това може да се постигне не само със зелен чай и нискомаслени,диетични продукти.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#9 2013-05-02 18:06:20

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Стягане на корем.

Благодаря много на всички. Купих си гирички днес и ще започна от утре да тренирам и по-често.  smile

Offline

#10 2013-05-05 19:53:45

waLLz =]
Member
From: SOFIYA CITY
Registered: 2011-09-09
Posts: 3,378

Re: Стягане на корем.

Дрън та прас. Христос Воскресе, първо.
Второ.
За да си стегнеш корема това означава да намалиш процента на подкожни мазнини, което означава диета/режим с отрицателен калориен баланс (ОКБ), това ще ти го оставя да се поразровиш малко какво ще рече, с една дума приемаш по-малко от колкото гориш. Водата, несъмнено става най-добрият ти приятел, забравяш всичките храни дето се тъпчете с тях в междучасията. Мазни банички, дюнерчета не знам какво още и все пак не се ограничавай изцяло, на тая възраст от всичко имаш нужда.. НЕ ПРОПУСКАЙ ЗАКУСКАТА НИКОГА. Повече зеленчук, по-малко плодове. Другото важно нещо - топенето на мазнини. ХИИТ Кардиоооооооо. 20 минути интензивно е доста по-ефектно от стоене с часове на пътечката, ходейки... В общи линии е това, ако има нещо неясно rape my inbox.


[img]http://25.media.tumblr.com/7c425a9dbe4766bf629d30760ed8cdd9/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o1_r1_250.gif[/img][img]http://24.media.tumblr.com/10da5e65b5f3d01e32ddef756fce49c8/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o2_r1_250.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/6e3d4ec3b5f71b8a094b5561bfe8d2d3/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o3_r1_250.gif[/img][img]http://25.media.tumblr.com/514154f27a9110f167ab3986f6ac5f51/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o4_r1_250.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook