#1 2013-04-01 16:33:24

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Вчера си правихме женска вечер с няколко приятелки в нас и си говорехме много за момчета, връзките и секса. Стигнахме до този въпрос, какво мислите вие? Нормално ли е момиче на 16 да не е правила секс още ? smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#2 2013-04-01 16:37:30

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Аз мисля, че не е нещо неприемливо. По-добре така отколкото да водиш полов живот от 11 годишна. Познавам едно момиче, което е на 19 вече и още не е правила секс - това вече е малко странно. Според мен на 16,17 или 18 години е най-добре, но много зависи от самото момиче, доколко е зряла за възрастта си, дали момчето до нея е свястно и държи на нея. И да има по-сериозна връзка с някое момче, естествено. smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#3 2013-04-01 16:37:37

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Нормално е, разбира се. Не знам каква е тази мания да започваш с половия живот на 14-15. Аз мисля да изчакам още 3-4 години. Поне на 17 да стана.
И аз вчера с майка ми си говорихме това. Когато си готова, тогава го правиш. Няма да тръгнеш да се е*еш с оня тоя, за да си като другите
Ти си имаш достойнство, когато се почувстваш готова, тогава. Даже се радвам, че има момичета на по 15-16, които още са девствени.
Аз съм на 14 (почти 15) и май поливаната ми клас вече са го правили...
Даже не мисля, че е странно, ако си на 17-18 и да не си го правил. Явно не си срещнал подходящия човек, а и всеки решава сам за себе си. В днешно време е модерно да се ч*каш (извиняма се за грубия израз) точно тогава, когато трябва да учиш. за всяко нещо си има време. Сексът си е сериозно нещо и по-скоро на мен ми е странно, че се практикува от деца

Offline

#4 2013-04-01 16:48:25

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Защо на 18 да е странно? Адриана Лима е била девствена до 26 годишна.
Според мен няма нищо лошо. Не е задължително да го направиш с първия си приятел. Правиш го с някого на когото имаш доверие и наистина изпитваш нещо към него.
Въпреки че в днешно време е по - интересно ако срещнеш момиче, което е девствено.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#5 2013-04-01 16:49:36

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Естествено,че е нормално.
В днешно време всички на по 12-13 мислят,че са готови и се мислят за големи.Аз съм против първият ти път да е с някой,който познаваш от 1-2 месеца и си мислите,че се обичате.
Факт,е че все по-малко момичета остават девствени до такава възраст,но не виждам за къде трябва да се бърза,всичко с времето си.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#6 2013-04-01 17:44:10

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Ама разбира се,че не е нормално!! Как не се е е*ала още?Ако не сега,то кога?Даже на 17 е късно за това...!!
~~~
People,get real! Секса не е задължение,нито е критерийй за *кой е по-по-готин*.Това е голяма стъпка не само в живота на момичето,но и в този на момчето.Всеки го прави тогава,когато се чувства готов.Ако някои вече имат доста стабилен полов живот зад гърба си,а са само на 14,то грешката е тяхна.Ако искаш изчакай до 17 (нямам представа сега на колко си),но ако не се почувстваш готова,тогава какво?Насила ли ще го направиш,само защото си станала на 17?Знаеш ли кое е странно?Странно е да си асексуален,транссексуален,би или хомо,въпреки,че днес и тия неща са приети.Да си на 17 и да не си правил секс не е никак странно,напротив.Доказано е,че колкото по-късно,толкова по-добре! smile


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#7 2013-04-01 17:49:38

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Донякъде съм съгласна с miss_ya, освен че смята бисексуалността, лесбийките и хомосексуалистите за нещо НЕнормално- Мисля, че всеки има право на избор в този живот и не мисля, че това е нещо ненормално. Ами ако аз сега например кажа, че съм бисексуална, всички ще ме намразят ли? Не е важно дали харесваш момчета или момичета, или дори и двете едновременно, важно е какъв човек си отвътре. Не е хубаво да се съди книгата по корицата.

Съжалявам, ако съм създала конфликт с това мнение, но просто не се въздържах да го кажа (това за транссексуалността, бисексуалността и хомото...).

Offline

#8 2013-04-01 17:54:08

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Нормално е, разбира се. Не знам каква е тази мания да започваш с половия живот на 14-15. Аз мисля да изчакам още 3-4 години. Поне на 17 да стана.
И аз вчера с майка ми си говорихме това. Когато си готова, тогава го правиш. Няма да тръгнеш да се е*еш с оня тоя, за да си като другите
Ти си имаш достойнство, когато се почувстваш готова, тогава. Даже се радвам, че има момичета на по 15-16, които още са девствени.
Аз съм на 14 (почти 15) и май поливаната ми клас вече са го правили...
Даже не мисля, че е странно, ако си на 17-18 и да не си го правил. Явно не си срещнал подходящия човек, а и всеки решава сам за себе си. В днешно време е модерно да се ч*каш (извиняма се за грубия израз) точно тогава, когато трябва да учиш. за всяко нещо си има време. Сексът си е сериозно нещо и по-скоро на мен ми е странно, че се практикува от деца

Offline

#9 2013-04-01 17:58:32

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Хич не одобрявам хората, които си мислят, че са яки като го правят на по 13-14 години. Освен да си изградиш мнение за тези момичета..
Категорично ДА. Нормално е да не си. Всеки решава за себе си и кога е готов. Както казаха - колкото по-късно, толкова по-добре.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#10 2013-04-01 18:56:30

in_l0ve
Member
Registered: 2012-03-05
Posts: 9

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Да, според мен си е напълно нормално! Не съм съгласна с miss_ya - момичето трябва да го направи когато е готово, когато срещне подходящия, а не колкото да се похвали пред приятелките wink


0MG I L0VE NIALL H0RAN AND 0NE DIRECTI0NNNN 0MGGG !!!!! <3333333333333 ;*** {{{}}} (HHH) <3333333 ;** <333
[img]http://25.media.tumblr.com/e19cb398da92e9dc73ab72a5a4578b02/tumblr_mlmhunxo4j1snqdhfo1_500.gif[/img]

Offline

#11 2013-04-01 18:57:16

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Ама разбира се,че не е нормално!! Как не се е е*ала още?Ако не сега,то кога?Даже на 17 е късно за това...!!
~~~
People,get real! Секса не е задължение,нито е критерийй за *кой е по-по-готин*.Това е голяма стъпка не само в живота на момичето,но и в този на момчето.Всеки го прави тогава,когато се чувства готов.Ако някои вече имат доста стабилен полов живот зад гърба си,а са само на 14,то грешката е тяхна.Ако искаш изчакай до 17 (нямам представа сега на колко си),но ако не се почувстваш готова,тогава какво?Насила ли ще го направиш,само защото си станала на 17?Знаеш ли кое е странно?Странно е да си асексуален,транссексуален,би или хомо,въпреки,че днес и тия неща са приети.Да си на 17 и да не си правил секс не е никак странно,напротив.Доказано е,че колкото по-късно,толкова по-добре! smile

наистина много хубаво мнение!!


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#12 2013-04-01 19:00:26

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Донякъде съм съгласна с miss_ya, освен че смята бисексуалността, лесбийките и хомосексуалистите за нещо НЕнормално- Мисля, че всеки има право на избор в този живот и не мисля, че това е нещо ненормално. Ами ако аз сега например кажа, че съм бисексуална, всички ще ме намразят ли? Не е важно дали харесваш момчета или момичета, или дори и двете едновременно, важно е какъв човек си отвътре. Не е хубаво да се съди книгата по корицата.

Съжалявам, ако съм създала конфликт с това мнение, но просто не се въздържах да го кажа (това за транссексуалността, бисексуалността и хомото...).

Опа,май грешно сте ме разбрали!Аз подкрепям хомо,би,транс..въпреки,че асексуалните наистина са странни.Не съм против тях,просто исказвам мнение,което другите са създали,и което е изграждано с години,на базата на нещо нереално.BTW,колкото и да си затваряме очите,тези сексуални наклонности са аномалии на гените,така че в повечето случаи не зависи от самите хора,но това е друга тема.Не го приемам като конфликт,просто искам да бъда правилно разбрана следващия път. wink


P.S. : @in_l0ve,нищо против,ама иронията в началото на поста ми май ти убягва.. think


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#13 2013-04-01 19:24:53

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

За пръв път пускам тема и има толкова много интерес и коментари към нея, много се радвам за това. smile
Също така ме изкефи това, че вие наистина разсъждавате много добре и много зряло за разлика от повечето хора около мен в даскало, извън него и т.н. 90% от момичетата на възраст 13-14 не са девствени и вече все по-рано започват да го правят. Няма да изказвам мнение повече по този въпрос, все пак аз ви питам и не си мислете, че аз подкрепям воденето на полов живот от 13 годишна възраст, когато още момичето/момчето не се е развило напълно дори. Просто ви питам дали е нормално и вие си казвате мнението. Даже виждам, че някой е гласувал в анкетата, че не е нормално... smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#14 2013-04-01 21:21:06

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Напълно нормално.
Тялото на жената се развива напълно до навършването на 18 години.
Преди това тялото физически не е 'дорасло' за акта. Да не говорим за психическа нагласа.
Имам няколко познати момичета, който като са го правили в по-ранна възраст, да не кажа голяма дума 12-13, са си останали ниски, понеже това си влиае. И то единствената причина, че са го направили тогова е била, защото "боляло по-малко".
Друго, всеки човек отговаря за себе си, сам си преценява. Не съм човека който да съди насам-натам кой и кога е правил секс. Почувствал си се готов? Е, окей, няма лошо. smile


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#15 2013-04-01 21:48:31

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Хора.. чак на 17 е рано. Най - добре е след като си пълнолетен. Наистина не се мислете, за много яки като правите сек* на 14 - 15.. Първо секса си е сериозно нещо. Не е нещо което като го направиш и ще отмине ей така без нищо. Ще трябва да си много сигурен в приятеля си и да си дълго време с него. Според мен най - добре е след 18 - 20 години да се прави секс. : )


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#16 2013-04-01 22:47:54

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Да, и аз това съм го чувала. Боляло по-малко, защото девствената ципа (химена) се удебелява с всяка година и колкото по-късно правиш секс толкова повече те боли. Не знам колко е вярно, защото при всяко момиче е различно, пък и девствената ципа при някои се къса сама без полов акт, така че...


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#17 2013-04-01 23:21:25

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Хич не одобрявам хората, които си мислят, че са яки като го правят на по 13-14 години.

Че то и аз бях на 15(без 2 месеца), но не съм станала "такава".
То си е от човека.Ако си няма нищо в главата и на 30 да  го направи за 1 път, все тая.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#18 2013-04-02 16:05:56

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

Да, и аз това съм го чувала. Боляло по-малко, защото девствената ципа (химена) се удебелява с всяка година и колкото по-късно правиш секс толкова повече те боли. Не знам колко е вярно, защото при всяко момиче е различно, пък и девствената ципа при някои се къса сама без полов акт, така че...

Това са пълни глупости.

Offline

#19 2013-04-02 20:44:00

rock_star_girl09
Member
Registered: 2012-07-07
Posts: 233

Re: Нормално ли е да си на 16 и да не си правила секс още?

    Ама вие чувате ли се изобщо?! Вярно, че ще го направиш, когато се чувстваш готова, но не смятам, че на 16 си толкова "зряла", за да прецениш... независимо колко силно вярваш, че си открила "единствения и неповторим, смисъла на живота ти". Една жена трябва да има уважение най-вече към себе си, да цени достойнството си и да има някакви принципи! За всяко нещо си има време... Но едно ми е интересно - защо като всички искат да се правят на големи, веднага прибягват до полов живот? Защо никой не реши да се доказва като възрастен, като започне да ходи на работа и да изхранва семейство? 

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook