#51 2013-04-05 15:30:51

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Мисля,че убиецът е Нейтън.
Това,че огражда приятелите на Алекс,значи,че ще ги ликвидира(според мен).
Може да е от онези побъркани психопати. rofl

Айде по-бързо следвщата част,моля,че ми стана много интересно. laugh  heart


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#52 2013-04-05 19:10:41

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

некст, става все по-интересно!


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#53 2013-04-06 08:16:21

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XIV глава

-    Хей, вие двечките, какво правихте в стаята ми? Някой да ви е разрешил да влизате там? – ядосано попита.
-    Нейт, извинявай! Баща ми звънна и трябваше да отида на някое тихо място, защото той изрично ми забрани да идвам на партито ти. Щяхме да отидем в друга стая, но всички освен твоята бяха заети. Извинявай! – направих кучешката муцунка отново.
-    Няма нищо, но следващия път да ме питате първо! – той заяви.
-    Няма проблем! – отговорих аз.
Всички слязохме долу, за да се присъединим към някоя от компанийките, които се бяха сформирали.
-    Момичета, имам лоша новина.. Трябва пак да вляза в стаята му. – погледнах ги тъжно.
-    Какво? Защо? Ти луда ли си? – повиши ми тон Изабела.
-    Нали си спомняш, че малката стаичка беше заключена?
-    Да, и какво? – зачуди се тя.
-    Ами аз от бързане забравих да я заключа.. - все още бях с тъжната физиономия.
-    Ще ти счупя главата, ако ни хване отново! – Изи намръщи вежди.
-    Спокойно, няма как да ни хване, ако Вики си свърши работата както трябва.

Успешно изпълних задачата. Сега вече можеше да си отдъхнем и да се присъединим към партито.
Вече хората бяха подпийнали, когато Арън взе микрофона.

-    Дами и господа, на двора около басейна ще играем на играта „Истина или предизвикателство”, моля който има желание за игра да се запише на един лист.
Явно на никой не му се играеше на тази игра освен на нас тричките, Арън, Нейтън и неговите двама най-добри приятели Дарън и Скот. Нейтън и приятелите му дойдоха при нас и ни се представиха.

-    Здравейте! Нека ви запозная. Това са Дарън и Скот, моите най-добрия приятели. Момчета, това са Александра, Виктория и Изабела.

Поздравихме се набързо и  се наредихме в кръг, за да започне и играта.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#54 2013-04-06 08:19:05

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

некст, става все по-интересно!

Offline

#55 2013-04-06 10:35:23

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некс !  smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#56 2013-04-06 11:01:18

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Довечера ще има още, но сега искам да ви издам нещо laugh:D

Тъкмо написах 28 глава от историята, в която ставаше въпрос за стриптийз. След като я написах отидох да си проверя късмета в една от темите и ми се падна:

"Ще станеш най-красивата стриптизьор/ка в страната" Какво съвпадение само.. laugh


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#57 2013-04-06 12:25:50

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Интересно...

Offline

#58 2013-04-06 15:47:40

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

некст, става все по-интересно!


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#59 2013-04-06 16:15:45

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XV глава

Първият човек, на когото се падна честта да зададе първия въпрос беше Арън. Опита се да провокира Нейтън:

- Нейт, истина или предизвикателство?
- Истина!
- Вярно ли е, че на скоро си прекратил всякакви взаимоотношения с приятелката си Вероника, за да може да се зарибяваш с Алекс? – Ъгълчетата на устните на Арън леко се извиха нагоре. Забелязах една подла усмивка от негова страна.
-    … Вярно е! – тихо промълви и сведе поглед в земята.

Следващият въпрос беше от Изабела.

- Скот,  истина или предизвикателство?
- Предизвикай ме, секси! – той й намигна.
- Направи ни един стриптийз. – засмя се Изи. – Чувала съм, че ги умееш тези работи.
- Пфф, аз съм най-добрия! – Сам си повдигна самочувствието и успешно изпълни задачата.
Дарън беше този, който трябваше да зададе следващия въпрос.
-    Вики? – той повдигна вежди.
-    Избирам предизвикателство. – беше готова на всичко.
-    Твоята задача е да подариш нежна целувка на Скот. – тръпнеше в очакване.
-    Не, благодаря! Ще пропусна.  – нарочно го направи. Не искаше да нарани  смесените чувства на Изабела към Скот.

- Не може така да се отказваш. Не е честно!  - настояваше той.
- Е, добре, дай ми друго предизвикателство..
-    Тогава целуни мен! – в погледа му се виждаше желаното предизвикателство да се осъществи, както и стана.

Следващият беше Нейтън.

- Алекс, истина или предизвикателство?
- Истина! – твърдо отговорих аз.
- Но моля те, отговори ми честно на този въпрос. Някога изпитвала ли си чувства към мен?
- Да! Сега е мой ред да задам въпрос.  Истина или предизвикателство?
- Предизвикателство! – каза той и се усмихна мазно, все едно ми е натрил носа.

‘’ Мамка му.. защо не избра истината .. Добре щом ще играем по този начин..!! ‘’ – рекох си аз.

Предизвиквам те да кажеш истината! Ти ли си човекът, който уби Трой и Мартин?


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#60 2013-04-06 17:44:37

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст  sun


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#61 2013-04-06 17:46:31

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай продължението!  heart

Offline

#62 2013-04-06 18:49:25

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст  (arrow)  (exclaim)


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#63 2013-04-07 09:27:29

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай продължението!  heart


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#64 2013-04-07 10:35:24

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XVI глава

Нейтън се забави с отговора си. Или обмисляше как да ме излъже или просто се зачуди защо бих му задала такъв въпрос.

-    Не, разбира се, как може да си помислиш, че  съм способен да отнема човешки живот? Нима ме мислиш за някакъв богаташ, който ще се прави на подземен бос ли? И защо, по дяволите, бих убил хора, чийто живот е пред тях? – раздразнено ми говореше.
-    Просто питам, недей да се палиш толкова.
-    Ти сериозно ли? Набеждаваш ме едва ли не, че съм убиец и после ми казваш „Не се пали”.. Ти не си добре!
-    Ами тази банка с кръвта, която е в малката стаичка на твоята стая, как ще я обясниш? Ами купищата мои снимки, които с червен цвят са оградени приятелите ми, сред които са Трой и Мартин?
-    Значи си ровила из нещата ми без позволение? Знаеш ли, че наруши вече няколко закона?
-    Не сменяй темата. – продължавах да настоявам.
-    Първо, банката с „кръвта” всъщност не е кръв а е сок от боровинки.  Господина по Социология ни даде проект, в който трябва да снимаме клип. За тази цел на нас ни трябва кръв, но понеже няма как да пием кръв, просто сложихме сок от боровинки в банка за кръв. Второ,  тези снимки, които си видяла по принцип не трябваше да ги виждаш. Вярно е, признавам си, че е малко страховито, но нали ти споменах, че ми харесва фотографията. Харесвам я, защото ти си моята муза. Излизаш страхотно на снимки и не мога да отделя очи от теб.  Защото ти си тази, която спира дъха ми, забавя ударите на сърцето и ме кара да отлитам до небето.
Така че следващия път недей да ме клеветиш без доказателства.

„О, аз ще проверя историята с банката, та тогава ще видим дали имам или нямам доказателства” – казах си на ум.

-    Знаеш ли какво?
-    Какво?
-    Аз ще се прибирам. Момичета, вие ако искате останете, аз не се чувствам достатъчно добре и не искам да приспивам тук.
-    Стига де, Алекс.. моля те, остани!  - рекоха Вики и Изи в един глас.
-    Не се чувствам добре, ще се прибера. Приятна вечер!


XVII глава

Неделя сутрин. Събудих се в 10:00ч., оправих се и отидох в кухнята да видя какво има за закуска. За радост на очите ми и огладнелия ми стомах, баба беше направила яйца на очи. Докато закусвах се замислих за снощното парти. Тогава се сетих, че успях да взема проба от онази течност.
Реших, че веднага след като закуся ще се обадя на мама, за да провери течността.

-    Ало, мамо?
-    Да? Кажи, скъпа?
-    Ще ми помогнеш ли с нещо? Малко е глупаво, но.. – тя ме прекъсна.
-    Естествено, че ще ти помогна!  Думай!
-    Може ли да пуснеш една проба за анализ?
-    Сега съм малко заета, но ако се отбиеш и ми я оставиш, обещавам да я анализирам!
-    Добре тогава, към 12:00ч. ще мина през лабораторията. Обичам те!
-    И аз те обичам!

С тези думи завърши нашият телефонен разговор. Сега беше време да започна да си уча за понеделник , че имаме много домашни за писане и уроци за учене…
Пуснах си малко музика и започнах да пиша задачите по математика от домашната. Не след дълго получих СМС от Виктория, на който пишеше следното:

„ Алекс, влез веднага в скайп! С Изабела имаме да ти разказваме много от снощното парти!”

Влязох в скайп хем , за да разбера какво е станало след като си тръгнах, хем за да направя малка почивка от тези домашни.
Виктория и Изабела започнаха на дълго и на широко да ми обясняват какво е станало снощи. Разказваха всичко до най-малкия детайл, когато мелодията на телефона ми прекъсна четенето на дългия роман. Беше мама.

-    Ало?
-    Получих резултатите от тази проба, която ми донесе. Искам да ми кажеш от къде я взе!?
-    Защо? Какви са резултатите?
-    Кажи ми от къде взе пробата! – повиши ми тон.
-    Взех я от стаята на Нейтън, за когото ти разправях, но защо ме питаш? Какво показват резултатите?
-    Резултатите показват, че това е липсващата кръв от тялото на Мартин.  – разтревожено ми съобщи.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#65 2013-04-07 11:10:13

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Понякога си мисля, че Нейтън е убиецът, но пък е твърде очевидно.. давай некст да видим.  :p

Offline

#66 2013-04-07 13:12:52

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст ! smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#67 2013-04-07 15:55:04

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Понякога си мисля, че Нейтън е убиецът, но пък е твърде очевидно.. давай некст да видим.  :p


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#68 2013-04-07 18:12:47

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст!  heart


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#69 2013-04-07 19:23:17

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XVIII глава

Вече беше станало много късно, но въпреки това аз се запътих към участъка, за да видя мама какво е решила да прави.

-    Мамо?
-    Не сега, бързам! – отговори ми тя.
-    Какво правиш?
-    Ти как мислиш? Естествено, че се обаждам на зам.-началника. Приятелят ти е много опасен и не искам да се доближаваш повече до него! Няма да си пишете, да си говорите – нищо!
-    Но, мамо.. – тя ме прекъсна.
-    Няма но! Слушай ме какво ти приказвам, за твое добро е!
-    Той не може да е виновен! НЕ вярвам да е способен на това.
-    Ти може да не вярваш, но това не е от никакво значение.  Имам много работа, не ме занимавай повече.

Мама се обади на зам.-началника, успя да издейства заповед за ареста на Нейтън и обиск на дома му. Баща му няма право да работи по случая, защото може да го възпрепятства, но майка му е адвокат и може да го защитава пред окръжния съд.
Двама полицаи арестуваха Нейтън и го оставиха в стаята за разпит. Аз наблюдавах разпита, който беше воден от зам.-началник Петров.

-    Правите сериозна грешка! НЕ съм виновен, не съм аз човекът, който е извършил тези убийства! Хванали сте грешния човек и губите ценно време с мен, докато истинският убиец е на свобода!!!!! – Нейтън говореше с висок тон.
-    А, как ще обясниш кръвта на Мартин Митчъл, която намерихме в твоята стая? – попита зам.-началник Петров.
-    Някой ме е натопил! Никога не бих отнел нечий живот! – каза Нейтън.

Майката на Нейтън, Розмари, влезе в стаята и погледна ядосано г-н Петров.

-    Нямате право да разговаряте с клиента ми без присъствието ми!  - каза тя. – Хайде, Нейтън, да тръгваме!
-    Никъде няма да ходите! Може да нямам право да разговарям с него без Ваше присъствие, но на него са му повдигнати обвинения и остава тук! – каза зам.-началник Петров. – Нейтън, сега като адвокатът ти е тук, искаш ли да ни споделиш как така намерихме кръвта на Мартин Митчъл в стаята ти, а ти твърдиш, че не си го убил? – попита той.
-    Някой ме.. – Розмари го прекъсна.
-    Нищо не отговаряй, Нейтън! – заповяда му тя.

Телефонът на зам.-началник Петров звънна. Той изглеждаше разочарован от това, което чува.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#70 2013-04-07 19:59:04

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст (arrow)


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#71 2013-04-07 20:17:18

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст !


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#72 2013-04-07 20:17:23

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст !


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#73 2013-04-08 11:39:36

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст!  heart

Offline

#74 2013-04-08 13:00:18

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XIX глава


-    Нещо не е наред  ли? – Розмари попита с лека усмивка.
-    Ами… преди малко хората ми са намерили малко плат в стаята на Нейтън. По този плат има и частичен отпечатък. Криминалистите са успели да разберат на кого принадлежи.
-    Моля Ви, споделете с нас! – една широка усмивка се лепна на лицето на адвокат Рийз.
-    Не е на Нейтън Рийз, а на Арън Ричардсън. – Петров наведе глава.
-    Казах ли Ви, че си губите времето с мен! – радостно отговори Нейтън.
-    Момче, това още нищо не значи! – отговори Петров. – Пратил съм криминалисти и полицаи да огледат къщата, и  да доведат  Арън Ричардсън за разпит.

Всичко това се случва в 3 часа сутринта в понеделник. Знам, че съм на училище, но ще си взема бележка, не мога просто така да оставя нещата. Искам да знам истината!
В 03:30ч. доведоха Арън за разпит, а мама и нейния екип явно бяха открили нещо в дома му.

-    Г-н Ричардсън, намерихме 2 шишенца с метилофосфинил дифлорид и изопропилов алкохол.. – майка ми разясняваше, но зам.-началник Петров я прекъсна.
-    Говорете на български, моля! Какво значи това? – попита той.
-    Това значи, че при смесване на тези две вещества се получава Зарин. Зарин е силно отровен газ, който е смъртоносен. Кой знае колко хора са щели да загинат, ако беше ги смесил на публично място. – каза мама.
-    Г-н Ричардсън, искате ли да ни споделите какво сте щели да правите с тази смес? От къде се сдобихте с тези вещества?
-    Купих ги по интернет. Тази смес щях да я направя в училище и да видя как искрите на живот в очите на съучениците, които ме обиждаха и ме тормозеха постоянно, изгасват.
Писна ми да ме третират като животно! Затова реших да взема мерки. Бях нон-стоп обиждан и тормозен както физически, така и психически. Когато чашата е пълна, дори и най-малката капка ще я прелее. Така стана и в моя случай, и най-малката обида след купищата други просто ме нарани и изкара от равновесие. Точно по тази причина се реших на такова действие. Много често си мислим, че когато ни отхвърлят или не ни приемат, значи не сме достатъчно добри. Истината обаче е, че те не бяха готови да получат всичко това, което им предлагах. – целенасочено обясняваше Арън.
-    Да разбирам ли, че си  щял да направиш масово убийство и че ти си убиецът на двамата тийнейджъри? – попита Петров.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#75 2013-04-08 15:03:25

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст !  heart


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook