#26 2013-04-03 09:33:15

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

А също, продължи я! smile


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#27 2013-04-03 09:53:15

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Питам за всеки случай, че гледам разглежда се, а никой нищо не казва дали е добре, дали е зле laugh


                                    VII глава

Вече е четвъртък сутрин. Станах в 8:30 и миришеше ужасно вкусно на палачинки  с мармалад. Първо отидох до банята, все пак трябва да поддържаме хигиена. Сресах си косата, облякох си едни сини дънки и една не много дебела блуза, и се запътих към кухнята от където излизаше този страхотен аромат. След около 15 минути се наядох и  се запътих към училище. Първият ни час започва в 9 часа и беше английски език. На междучасието започна и разпита от моите приятелки..

-    Е, как беше снощи? Раздавахте ли си целувки? – Изи попита.
-    Разказвай, де, какво си се умълчала така? – препираше ме Вики.
-    Нищо не се случи. Дори не бяхме у тях.
-    А , къде бяхте?
-    Имаше ново убийство и бяхме на местопрестъплението.. Жертвата е Мартин Митчъл, учи в 11 „Г” клас, ако се сещате?
-    О, да, сетих се. Това е просто ужасно! – Вики направи една гримаса..
-    Вече знае ли се кой го е сторил? – попита ме Изабела.
-    Все още нищо не е намерено, но изглежда, че може да има връзка между убийството на Трой и това на Мартин.
-    Дано намерят този убиец! – ядосано каза Вики.
-    Ади къде е? – попитах аз.
-    Вчера й звъняхме да я питаме кога ще идва на училище и тя каза, че няма да е по-рано от  10 май. – Изабела отговори на въпроса ми.
-    Вие с Нейтън уговорихте ли се да се видите пак? – на шега попита Изи.
-    Да, той каза, че ще ме чака тази вечер пред нас. – изчервих се.
-    Къде ще ходите?
-    Не знам, каза че иска да бъде специално. Все пак първата ни „среща” не се получи..

Звънеца за влизане в час би. Следващите няколко часа минаха доста бързо и неусетно . Прибрах се вкъщи, обядвах и започнах да си пиша домашните. По едно време ми се приспа и реших да си дремна малко. Когато се събудих с ужас разбрах, че имам по-малко от 10 минути, за да се приготвя за срещата ми с Нейт..


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#28 2013-04-03 09:53:38

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай продължението.  nod


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#29 2013-04-03 10:14:08

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Пускай още! laugh


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#30 2013-04-03 10:24:03

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай продължението.  nod


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#31 2013-04-03 10:36:51

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Още ще има чак довечера към 21;00 или 22;00 и е много е дълго..


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#32 2013-04-03 18:22:31

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Тази е малко дълга..    chuckle                               

                          VIII глава


Облякох набързо някакви дрехи и излязох навън. Той ме чакаше отвън с букет цветя, подаде ми ги и ме целуна по бузата.

-    Това е за теб! – връчи ми цветята и отново ме целуна.
-    Благодаря ти! – върнах му целувката. – Е, къде ще ходим? – попитах аз.
-    Отиваме право у дома, подготвил съм нещо!

След около 5 минути прекрачвахме двора на огромната му къща.

-    Вашите къде са? – отново започвам с моите въпроси..
-    На някакво събрание, което щяло да продължи до след полунощ. Продължават с разследването, но имали голям напредък.
-    Браво на тях!  Леле, каква къща имате! – възкликнах аз.
-    Благодаря! След малко ще те разведа, за да добиеш по-голяма представа.

Къщата им беше триетажна с много голям двор, басейн и гараж за 4 коли. Също така има 8 спални като всяка една спалня си има и баня. Отделно имаше още 2 бани, кухня, гостна и малка фитнес зала. Всяка стая е оборудвана с най-новите технологии. Направо им завиждам на тези хора. Сега, ако кажат, че си имат и прислужница…

-    Имаме и една прислужница, че къщата е много голяма за нашето семейство, а нашите нямат много време за чистене както виждаш.. – каза ми той и ме заведе в стаята си.

Стаята му беше три пъти колкото моята. Имаше си плазмен телевизор, голям гардероб, баня, килер, няколко лаптопа, голяма тераса с изглед към басейна и отделно още една малка стаичка. Искрено му завиждам, иска ми се и аз да имах такава стая.

-    Ти с какво се занимаваш през свободното си време? Какво обичаш да правиш? – отново попитах, мисля че вече ставам досадна..
-    Както знаеш тренирам волейбол, но също така обичам и фотографията, плувам в басейна от време на време. Ти? – попита ме той.
-    Аз не тренирам нищо, но ако се съберем достатъчно хора играем футбол, волейбол или баскетбол.
-    Ти можеш да играеш футбол?
-    Да, не съм ли ти споменавала? Това е другият ми любим спорт. – засмяно му отвърнах.
-    От кой отбор си?
-    Нямам любим, но редовно гледам Фулъм, все пак Димитър Бербатов и Станислав Манолев играят там.
-    Значи ги следиш работите, браво! – поздрави ме.  – Ще ме изчакаш ли малко, явно съм забравил да загася лампата на гаража.
-    Разбира се, няма проблем. – отвърнах му аз.
-    Чувствай се като у дома си.

Докато него го нямаше аз реших да надникна какво има в онази малка стаичка, та нали съм много нахална и любопитна.
Отворих малката вратичка и какво да видя.. Изключително много мои снимки, които са закачени на една стена. На снимките съм и с мои приятели, които са оградени с червен цвят.  Тогава аз излязох възможно най-бързо от стаята, за да не ме хване, че съм влязла в тайната му стаичка.

-    Тук съм! – каза той.

‘’Ух, на косъм бях, за малко да ме хване. ‘’

- Нейт, нещо не се чувствам добре..
- Какво ти е? – разтревожено попита.
- Изведнъж много ме заболя главата. Може ли да отложим нещата?  *Hадявам се да се съгласи.*
- Но защо? Бях приготвил нещо специално.. – настояваше да видя какво е подготвил.
- Моля те да отложим, не се чувствам добре. – повтарях аз.
- Добре, щом се отнася за здравето ти, ще го отложим. Свободна ли си утре вечер? – попита ме той.
- Не, утре съм у мама. Хайде, утре ще говорим. Чао!
- Чао, тогава! Ще чакам с нетърпение! – каза той.

‘’Измъкнах се най-накрая. Този човек е обсебен от мен.” - казах си аз на ум.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#33 2013-04-03 18:28:20

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Много интересно! Давай продължението  (arrow)  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#34 2013-04-03 20:12:37

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Продължавай ,става интересно!


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#35 2013-04-03 20:32:25

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Продължавай ,става интересно!

Щом още сега казвате, че ви става интересно, представям си накрая какво ще е.
Пускам по 2 части на ден, така че другата я очаквайте утре.

П.С.: Знам, че още е рано да се казват такива неща, но бих се радвала като пишете коментар, да споменавате и кой според вас е убиецът, и защо мислите така.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#36 2013-04-04 08:28:34

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

IX глава

Петък сутрин – последен ден на училище за тази седмица, от кога го чакам! Първият ни час беше химия, щяхме да правим лабораторни експерименти.  В часа по химия по принцип седим по номера и затова моят партньор е Арън Ричардсън. Той е едно скромно момче, ученолюбиво и винаги би помогнал на нуждаещ се. Въпреки това той често търпи подигравки от рода на: „Ти си зубър! Загубеняк! Много си грозен!”  и така нататък. Не е приятно да гледаш как някакви отворковци без покритие само си търсят поводи да се заяждат на някого и понеже той не им отвръща – те го стъпкват.  Мисля, че аз съм една от малкото, които говорят с него и не му се подиграват.

-    Добро утро, Алекс! Готова ли си за нови предизвикателства с днешните експерименти? – попита ме Арън.
-    Разбира се, надявам се да ми помагаш, ако сбъркам с нещо!
-    Няма проблеми! – ентусиазирано ми отвърна.
Малко преди да бие звънеца ние с Арън приключихме с експериментите.
-    Господин Ричардсън и госпожица Пиърс да дойдат при мен след часа! – заповяда госпожа Георгиева.
Звънеца за излизане би и ние веднага отидохме при госпожата.
-    Да, госпожо, викахте ни?
-    С  оглед на днешното представяне със зададените ви задачи, вие се справихте отлично в сравнение с останалите ваши съученици. Пиша ви отлична оценка и на двамата! – каза г-жа Георгиева.

Бяхме изключително въодушевени! Все пак при г-жа Георгиева оценките не се вадят лесно. Заслужихме си оценките, защото наистина положихме много усилия и труд.
Преди да изляза от стаята прегърнах Арън от благодарност.  Нейтън ни видя и от ярост го избута.

-    Да не си я докоснал повече, грозен! – ядосано каза Нейтън.
-    Защо, какво ще ми направиш? – със спокойствие попита Арън.
-    Недей ми зна толкова, за да не ти загрея вратните жили на бързо!
-    Нейтън, престани! – заповядах му аз. – Аз го прегърнах, напълно си  я заслужи! – продължих.
-    Той след малко ще си заслужи да види и линейката отвътре! – продължаваше да се ядосва.
-    Казах да престанеш! Нищо лошо не е направил, какво си се ядосал?


Успях да го успокоя, а в същия момент звънецът за влизане в час би.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#37 2013-04-04 08:51:29

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай натам  heart  (arrow)


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#38 2013-04-04 16:33:56

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай натам  heart  (arrow)


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#39 2013-04-04 17:31:38

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

X глава


Следващият ни час бе физическо възпитание. Господина изпитваше на нормативи и докато той изпитваше последните номера, ние с  Вики и Изи си говорихме.

-    Какво стана, каква беше тази ревност от страна на твоя сладур? – попита ме Вики.
-    Да, наистина, какво сте правили вие с Нейт снощи, че днес се държи така ревниво? – Изи ме побутваше с лакът и надигаше веждите си.
-    Не знам какво му стана, но снощи не мина никак добре.  Той е някакъв преследвач, не искам да съм около него вече.  Опитвам се да го отбягвам, но той постоянно е около мен. – стресирано започнах да им разказвам.
-    Какво се е случило? – изплашено започнаха да питат.
-    Отидохме у тях, разведе ме из къщата и последната ни спирка беше неговата стая. Стаята му беше голяма, също така голяма тераса, има си баня, килер и още някаква малка стаичка. Той каза, че е забравил лампата на гаража да свети и отиде да я загаси. Аз през това време реших да надникна в малката стаичка и с ужас видях, че има един куп мои снимки закачени на стената. Мои снимки как съм в банята, как уча, как си реша косата, как се преобличам, как пиша с приятели, как се разхождам из парка и т.н. Но най-лошия момент беше, когато видях мои снимки с приятели. Приятелите ми бяха оградени в червен цвят, а тези, които вече не са из между живите – те бяха изцяло оцветени в червено, така че лицата им да не се виждат.
-    Това е ужасно! Мислиш ли, че той е убиецът на Трой и Мартин, и  ще кажеш ли на майка си или на баща му? – попита ме Вики.
-    Възможно е и той да е, но не ми се вярва чак толкова. Ако намеря солидни доказателства, че той е истинският убиец, тогава ще кажа на майка ми, но на баща му в никакъв случай. Все пак Дан е началник на полицейското управление и би дал всичко, за да защити сина си. Все още няма да тревожа никого с тийнейджърските си теории.

Звънецът за края на втория час би. Ние тричките се бяхме запътили към класната ни стая, когато Нейтън се появи изневиделица.

-    Алекс, свободна ли си тази вечер? – попита ме той, надявайки се да потвърдя.
-    Ами.. – прекъснаха ме.
-    Всъщност довечера с Виктория и Алекс ще се събираме у нас. Не е свободна! – нахакано отговори Изабела.
-    А, да, вярно! Не мога довечера..  ‘

’Добре, че беше Изи, едва ли щях да измисля толкова добро извинение. Все още нямам желание да оставам с него насаме след това, което видях.”

-    Алекс, защо се държиш така хладно с мен? Още снощи ти стана нещо, а днес ме отбягваш? Какво съм направил? –  той продължаваше да задава въпроси.
-    Аз се държа хладно? Не, така ти се струва. Не те отбягвам просто не остава време покрай тези малки междучасия. – едва се измъкнах.
-    Надявам се да си права. Въпреки това, отправям покана и към трите ви – събота вечер правя парти у дома. Нашите няма да ги има през уикенда, така че е парти с преспиване. Алекс, бих се радвал да те видя утре вечер! – с една лека усмивка завърши разговора, целуна ме по бузата и си тръгна.

Ние трите се спогледахме и те ме уверяваха да отидем на партито.

-    Моля те да отидем, знаем, че нямаш желание да го виждаш, но това си е повод да надникнеш по-обстойно в малката стаичка. Може да намериш нещо. А и Нейт има страхотни приятели, много чаровни и големи джентълмени. – настояваше Изабела.
       
‘’Тя по скоро иска да се запознае с приятелите му отколкото да ми помогне да разобличим Нейтън. Пере я хормона и нея, разгонила се е нещо.., а, бе и нея ще я уредим, но нека първо ми помогне.” - мислех си аз на ум.

-  Моля, моля, моля!!! – молеше ми се Вики.
- Добре, де, разбрах! Виждам, че много искате да се запознаете с приятелите му.
Пригответе си пари за утре – ще ходим да пазаруваме. Утре вечер ще ги омагьосаме! – настървено им рекох.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#40 2013-04-04 20:19:03

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Много интересно, между другото не мисля, че Нейтън е убиеца - прекалено очевидно изглежда. Давай следващото! smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#41 2013-04-04 20:20:24

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Че как да не е интересно ? Може би Нейтън да е убиецът, ами Адриана ? Дава некст, че нямам търпение да видя ще убият ли някой на това парти .. laugh


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#42 2013-04-04 20:22:39

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Давай (arrow)


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#43 2013-04-04 20:55:46

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Че как да не е интересно ? Може би Нейтън да е убиецът, ами Адриана ? Дава некст, че нямам търпение да видя ще убият ли някой на това парти .. laugh

+1


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#44 2013-04-04 21:56:24

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Интересно разсъждавате. tongueout


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#45 2013-04-05 07:22:53

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Понеже следващите глави са кратички ги пускам заедно. :]]


XI глава

В събота сутрин станах рано-рано. Трябваше да се приготвя за голямата шопинг обиколка из града, но първо трябваше да се отбия при татко, за да ми даде малко пари.

-    Тате, тате, нали знаеш колко те обичам!!
-    Какво искаш този път? – отегчено попита.
-    Трябват ми малко пари. – направих кучешката муцунка, на която той трудно устоява.
-    Колко ти трябват и за какво са ти? – попита ме той.
-    Ами довечера Нейтън прави парти с преспиване и искам да облека нещо хубаво. Трябват ми около 100-200лв. – продължавах да правя кучешката муцунка.
-    Тези пари не са ли много?
-    Даже ти искам много малко.
-    Ти шегуваш ли се с мен? Кой е този Нейтън?
-    Това е сина на началника на полицията.
-    Предполагам е отговорно момче?
-    И аз така предполагам. – засмях се, но с този мой отговор само влоших нещата.
-    Как така предполагаш? Ти познаваш ли го изобщо? На колко е години?
-    С една година е по-голям от мен.
-    Неговите родители ще бъдат ли там?
-    Ти сериозно ли? Та той скоро ще прави пълнолетие, ти би ли правил парти с родителите си?
-    Малка госпожичке, не ми дръж такъв тон, няма да се разберем така! И  какво като ще навърши пълнолетие, това не значи, че ще е отговорен.
-    Нека не сменяме темата повече, ще може ли да ми дадеш малко пари? – настоявах за отговор.
-    Вече ме разубеди. Забранявам ти да ходиш на това парти!
-    НО, татее, стига де… Целият ми клас ще бъде там..
-    Още по зле, като знам какви момчета има в твоя клас.. Не искам повече да обсъждаме тази тема.

Той излезе за работа.
Явно нямаше да се получи с него.

-    Ало, мамо, свободна ли си да говориш? – звъннах й по телефона.

Разказах й накратко за какво става въпрос и тя се съгласи да ме пусне, само ако отида у тях да ми даде парите и да ми прочете лекцията за секса.




XII глава


Часът беше малко преди 17:00 следобед и тъкмо излизахме от последния магазин, в който най-накрая Изабела си беше харесала обувки на токчета за нейната рокля.
Аз си харесах една рокля с дълбоко деколте. Тя беше с нежен светлооранжев цвят, а към нея си взех и едни обувки с не много високи токчета, едно колие с бяло злато и една бяла чантичка, която да си ходи с колието.
Вики си хареса една черно-жълта къса рокличка и черни обувки на токчета, а Изабела си хареса една средно дълга червена рокля с гол гръб, високи обувки на токчета и малка червена чантичка.
След като бяхме накупили необходимите дрехи остана да си направим и прическите.
За тази цел отидохме във фризьорския салон на Мадлен.
Мадлен е страхотна в работата си. Нищо не може да й се опре.

-    Здравейте, момичета! – беше радостна, че ни вижда.
-    Как си, Мадлен, не се бяхме виждали отдавна?  Върви ли работата? – попита Вики.
-    Добре съм, благодаря! Относно работата – върви за сега. Какви прически ще искате, намислихте ли си вече? Какъв е повода?
-    Ами след около 2 часа сме на едно парти с преспиване и все още не сме измислили нищо..  Kакво би препоръчала за мен? – попитах я аз.
-    Ами за твоята рокля мисля, че ще ти отива, ако ти сплета косата на рибена кост? Как мислиш, съгласна ли си?
-    Страхотно, невероятна идея! – радостно отвърнах.
-    А, ти Вики? Твоята прическа каква ще е? Може би къдрици като тези на Никол Станкулова?
-    Идеално!
-    За теб, Изабела, препоръчвам стилен булчински кок.
-    Съгласна съм! – отговори й Изабела.
-    Тогава нека забавата започне СЕГА! – развихри се Мадлен.

След около час и половина прическите ни бяха готови. Хубаво си прекарахме при Мадлен, но вече беше време да отиваме на партито на Нейт.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#46 2013-04-05 11:41:48

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст!  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#47 2013-04-05 12:03:28

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Некст!  sun


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#48 2013-04-05 15:03:41

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

XIII глава

Точно в 20:00ч бяхме пред вратата на Нейтън. Позвънихме на звънеца и той веднага ни отвори.

-    Няма какво да се моткате да звъните на вратата, а и тази силна музика допълнително затруднява да чуя звънеца. На следващото парти направо влизайте! – каза Нейт.
-    Ще го имаме предвид. – отговорих аз и всички влезнахме.

На масите вече имаше храна и питиета, но много малко бяха хората, които спокойно чакаха на масите. Имаше хора, които бяха около басейна и си устройваха малки състезания. Други бяха около тенис масата, на която имаше и в двете полета наредени чашки  пълни с бира, във формата на триъгълник, и играеха на така познатата ни игра. Който вкара топчето в някоя от чашките на другия играч съответно го кара да си я изпие.
Нейтън се сля с тълпата, а ние през това време щяхме да се качим в неговата стая, за да мога да взема проба от една банка с червена течност, която бях видяла в малката му стаичка. За тази цел накарахме Вики да занимава Нейтън и да го държи далеч от стаята му.

-    Уау, Нейтън има огромна стая! – изуми се Изи.
-    И аз това си казах първият път, когато влязох тук. Нека сега да ти покажа какво видях.
Посочих й къде е малката стаичка и посегнах да отворя.
-    Заключена е…  - казах аз.
-    И сега какво? Какво ще правим? – попита ме Изабела.
-    Спокойно, днес  ходих до мама и успях да взема някои от инструментите й.
-    Е, как? Къде са?
-    Защо си мислиш, че взех тази чантичка? Нали знаеш, че по принцип не нося такива със себе си.
-    А, аз си мислех, че я взе като аксесоар. – тя се засмя.
-    Да, но също така свърши някаква работа..
Успях да отключа стаичката. Оказа се, че много лесно стават тези работи. Явно ми е в кръвта.
-    Ти наистина не се шегуваше като каза, че има един куп твои снимки. Побиват ме тръпки от това място..
-    Ще се сетиш! Иначе нямаше да го отбягвам без причина. – отговорих аз. – Къде е банката с течността? Не я виждам нещо.
-    Това ли търсиш? Беше под един ТВОЙ плакат. Ужас! – тя се отврати от гледката.
-    Виж какво пише на банката „Кръв „0” отрицателна”.  Няма как това да не е на Мартин, все пак неговата кръв беше източена.
-    Ужаааас, не знам как може да ти харесват такива гледки.
-    Само да взема една проба и се махаме! – успокоих я.

Вики успешно се справи със задачата си. Тъкмо излязохме от стаята му, когато той ни видя.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#49 2013-04-05 15:08:56

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Прочетох всичко на един дъх и историята ти изключително ме заинтригува. Ще се радвам да пуснеш следващата част по-скоро.  smile

Offline

#50 2013-04-05 15:28:20

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Убиецът от град Хевън -- [ Завършена] --

Прочетох всичко на един дъх и историята ти изключително ме заинтригува. Ще се радвам да пуснеш следващата част по-скоро.  smile

Радвам се, че ти харесва. :] Може би довечера ще пусна, ако не - то тогава утре сутрин. :]
Много бързо четете, а още не съм написала края на историята.. laugh


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook