#1 2013-03-13 14:58:09

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Проблеми със сънят

Понеже започнаха оплаквания от нестабилен сън та и аз!От...незнам около 4 месеца немога да спя.Тоест заспивам,но сънувам кошмари,които забравям 2 секунди след като се събудя.Знам,ще кажете "Хубаво е,че ги забравяш какво толкова?"..Е да,но историята не свършва тук..Започвам да си спомням моменти от сънищата си на следващият ден..И повярвайте ми ужасяващи са..Или сънувам ужасяващи неща или някакви невъзможни неща...не мога да ги опиша...не мога дас пя по цели нощи -будя се по 5 понякога и по 6 пъти нощно...Ходила съм да ми леят куршум..Пробвала съм всичко..А от скоро дори започнах и с молитви преди лягане!Не помага!Имам чувството даже,че се влошава..Трудно заспивам и сънувам по 2 или 3 неща нощно..Ходила съм и на психолог,но каза че било нормално!Ако няко знае нещо моля да помогне!


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#2 2013-03-13 15:07:17

Valentina Georgieva
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 17

Re: Проблеми със сънят

Понеже започнаха оплаквания от нестабилен сън та и аз!От...незнам около 4 месеца немога да спя.Тоест заспивам,но сънувам кошмари,които забравям 2 секунди след като се събудя.Знам,ще кажете "Хубаво е,че ги забравяш какво толкова?"..Е да,но историята не свършва тук..Започвам да си спомням моменти от сънищата си на следващият ден..И повярвайте ми ужасяващи са..Или сънувам ужасяващи неща или някакви невъзможни неща...не мога да ги опиша...не мога дас пя по цели нощи -будя се по 5 понякога и по 6 пъти нощно...Ходила съм да ми леят куршум..Пробвала съм всичко..А от скоро дори започнах и с молитви преди лягане!Не помага!Имам чувството даже,че се влошава..Трудно заспивам и сънувам по 2 или 3 неща нощно..Ходила съм и на психолог,но каза че било нормално!Ако няко знае нещо моля да помогне!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Здравей! Искам да те попитам дали си сънувала един сън повече от 2 пъти ? smile


Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#3 2013-03-13 15:20:36

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Проблеми със сънят

Да сънувала съм един сън повече от два пъти!Но толкова много и различни сънища сънувам пък и както казах ги забравям и понякога си спомням само части...Когато сънувам нещо ми сотава чувството за нещо лошо което съм сънувала...


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#4 2013-03-13 17:42:52

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Проблеми със сънят

Мисля, че е от рутината на деня ти. От преживявания, които си спомняш. Но най-много от стрес. Почти да се занимаваш с нещо приятно - като спорт, танци, все неща, които ти доставят удоволствие. И аз съм ходила преди да ми леят куршум, доста пъти даже, и не ми помагаше особено много. Всичко идва до психика.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook