Pages: 1
#1 2013-03-07 17:23:48
- drebosy4etu
- Member
- Registered: 2009-08-08
- Posts: 33,354
Re: 45 истини за мъжете.
1.Изследванията сочат,че Мъжете обикновено спят от дясната страна на леглото.Дори и в съня си те заемат силна позиция.
2.Ако един мъж поиска да си останете приятели.В момент,в който приключва връзката ви.Вие просто не сте имали връзка.
3.Мъжете мразят конфронтацията с думи.Фразата-"Трябва да си поговорим за връзката ни." Предизвиква страх дори и в сърцето на генерал Шварцкопф.
4.Повечето от мъжете,които пътуват в първа класа на самолета,имат скучна работа.
5.Мъжете обичат телефонни апарати с много бутони-това ги кара да се чувстват важни.
6.Ако се омъжиш за мъж,който вече е бил женен.Означава,че имаш чувство за екологична отговорност.В свят,в който жените са повече от мъжете,има смисъл да рециклираш всичко.
7.Всички мъже на всякаква възраст обичат да си имат малки влакчета с релси.
8.Апартаментите на мъжете,които не са женени,никога не миришат приятно.
9.Мъж,който може да яде всичко,което поиска,и не надебелява,не трябва да го прави пред очите на жената,в която е влюбен.
10.Ако един мъж ти каже,че ще ти се обади,и не го направи,не означава,че е забравил телефонния ти номер или пък е умрял.Той просто не иска да ти се обади.
11.Мъжете си мерят теглото на обществено място по-често от жените.
12.Ако един женен мъж каже на любовницата си,че никога преди не е изневерявал на жена си,той честичко го е правел.
13.Мъжете,които пишат любовни писма,не живеят в днешната епоха.
14.Мъжете плачат,но само когато сглобяват мебели.
15.Мъжете забравят всичко,Жените помнят всичко.
16.Мъжете не обичат да говорят по телефона,освен ако нямат да кажат нещо определено.
17.Мъжете не ходят да пазаруват,докато не изпитат остра нужда от нещо.
18.Мъжете обичат да трупат монети в пепелниците наоколо.
19.Никога не бива да се опитвате да кажете пред други хора на един Мъж,какво трябва да прави
20.Мъжете секретари предпочитат да ги наричат Асистенти.
21.Мъжете,които не ти казват често "Обичам те!" вероятно те обичат много повече от Мъжете,които го повтарят непрекъснато.
22.Доколкото знам,Мъж,който живее сам,никога не почиства с прахосмукачка зад дивана.
23.Статистиката сочи,че Мъжете причиняват инциденти в пътното движение два пъти повече от Жените и въпреки това те всички си мислят,че са страхотни шофьори.
24.Мъжете,които хронично закъсняват,са закоравели егоисти.
25.Шкафчето в банята или чекмеджето,в което Мъжът си държи тоалетните принадлежности и медикаментите,ще ти подскаже всичко за него.
26.Ако си в колата на Мъж и той спре,за да попита къде се намира дадено място,слушай внимателно,защото той няма да чуе обясненията и после ти ще си виновна,че сте се загубили.
27.Мъж,които постоянно ходи сам в отпуск,крие нещо.
28.Мъжете обичат да са първите в семейството,които прочитат вестника.Дори и да го сгънете отново безупречно,фактът,че не са били първи,наранява душата им.
29.Мъж,който отива в супермаркета,за да купи някои неща,ще се натовари като магаре и ще жонглира със стоките,вместо да вземе кошница.
30.Никой Мъж не е очарователен през цялото време..
31.Всички мъже изглеждат красиви в тъмносини костюми.
32.Мъжете не получават целулит.Изглежда,че Бог е бил мъж.
33.Ако един Мъж ти каже,че се нуждае от жизнено пространство във връзката ви,не спори с него,а смени телефонния си номер.Ако той се потруди и го открие,значи не се нуждае от чак толкова много жизнено пространство.
34.Мъжът е най-полезен,когато трябва да смени спукана гума.
35.Мъжът би харесал моногамията много повече,ако тя не звучеше толкова монотонно.
36.Не давайте пари назаем на Мъж,който ръководи офиса си по телефона.
37.Мъжете винаги имат по-добри стереоуредби от Жените.
38.Сега Мъжете стават нощем и се разхождат с бебето в ръце,сменят му пелената и му дават биберона с мляко,но дълбоко в душата си продължават да мислят,че не е трябвало да го правят.
39.Дори и Мъже,които се смятат за много храбри,не биха искали да останат в една стая сами с Мадона.
40.Мъжете са много по-суетни от Жените и никога не биха отишли при жена лекар за профилактичен преглед,освен ако не са във великолепна форма.
41.Ако един Мъж приготви вечеря за двама ви и салатата съдържа повече от три зеленчука,той е сериозен по отношение на връзката ви.
42.Поради някаква необяснима причина Мъжете новинари по телевизията могат да бъдат много по-възрастни от новинарките.
43.Начинът,по който един Мъж се оглежда в огледалото,ще ти подскаже дали въобще го е грижа за някого.
44.Нито един от Мъжете,които пият бира в рекламите на бира,няма бирено коремче.
45.Мъжете винаги си мислят,че те са най-доброто нещо,което въобще ти се е случило през целия ти живот.
Дано ви е било интересно..
Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко
Offline
#2 2013-03-07 17:35:18
- Lamacorn
- Member
- Registered: 2012-09-10
- Posts: 51
Re: 45 истини за мъжете.
45.Мъжете винаги си мислят,че те са най-доброто нещо,което въобще ти се е случило през целия ти живот
Интересно !
Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.
Offline
#3 2013-03-07 17:41:06
- lovegackt
- Member
- From: My imagination *~*
- Registered: 2011-09-26
- Posts: 3,962
Re: 45 истини за мъжете.
5.Мъжете обичат телефонни апарати с много бутони-това ги кара да се чувстват важни. - Моят просто обича бройката им да е голяма
9.Мъж,който може да яде всичко,което поиска,и не надебелява,не трябва да го прави пред очите на жената,в която е влюбен. - Напълно съгласна!
21.Мъжете,които не ти казват често "Обичам те!" вероятно те обичат много повече от Мъжете,които го повтарят непрекъснато. - Има доза истина
29.Мъж,който отива в супермаркета,за да купи някои неща,ще се натовари като магаре и ще жонглира със стоките,вместо да вземе кошница. - Това по-скоро го правя аз
31.Всички мъже изглеждат красиви в тъмносини костюми. - Хмм, това трябва да се изпробва
32.Мъжете не получават целулит.Изглежда,че Бог е бил мъж. - Късметлии!
39.Дори и Мъже,които се смятат за много храбри,не биха искали да останат в една стая сами с Мадона. - Хахахахахаххаха
Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]
Offline
#4 2013-03-07 17:46:35
- iorsss
- Member
- From: New Orleans
- Registered: 2011-09-21
- Posts: 677
Re: 45 истини за мъжете.
Тези са вярни !
29.Мъж,който отива в супермаркета,за да купи някои неща,ще се натовари като магаре и ще жонглира със стоките,вместо да вземе кошница.32.Мъжете не получават целулит.Изглежда,че Бог е бил мъж.
44.Нито един от Мъжете,които пият бира в рекламите на бира,няма бирено коремче.
Offline
#5 2013-03-07 17:55:20
- privaтe Love
- Member
- From: in his late night thoughts
- Registered: 2010-08-07
- Posts: 5,126
Re: 45 истини за мъжете.
Готина тема, допада ми
«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...
Offline
#6 2013-03-07 18:01:42
- sexy_girlll
- Member
- From: ~Summer Paradise~
- Registered: 2012-03-13
- Posts: 4,219
Re: 45 истини за мъжете.
45.Мъжете винаги си мислят,че те са най-доброто нещо,което въобще ти се е случило през целия ти живот. -Хааах,как пък не;дд
[list=*]
[*]........................................................................
Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.[/*]
[/list]
Offline
#7 2013-03-07 18:20:12
- metalniq
- Member
- From: не съм от този свят
- Registered: 2010-04-07
- Posts: 2,686
Re: 45 истини за мъжете.
как си личи че е писано от жена.
по-голямата част от написаното са пълни глупости.
има и вярни неща, но все пак....
http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!
Offline
#8 2013-03-07 18:23:25
- drebosy4etu
- Member
- Registered: 2009-08-08
- Posts: 33,354
Re: 45 истини за мъжете.
как си личи че е писано от жена.
![]()
по-голямата част от написаното са пълни глупости.
има и вярни неща, но все пак....
Ще те разочаровам,писал ги е мъж тези неща.
Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко
Offline
#9 2013-03-07 18:43:53
- nedi
- Independent
- From: Albuquerque, New Mexico
- Registered: 2010-05-20
- Posts: 20,505
Re: 45 истини за мъжете.
как си личи че е писано от жена.
![]()
по-голямата част от написаното са пълни глупости.
има и вярни неща, но все пак....Ще те разочаровам,писал ги е мъж тези неща.
Добре е
[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...[/*]
[/list]
Offline
#10 2013-03-07 19:11:09
- lady_ss1
- Member
- From: София
- Registered: 2010-09-17
- Posts: 21,410
Re: 45 истини за мъжете.
Готина тема, допада ми
![]()
Offline
#11 2013-03-10 09:27:12
- ™ПрАсКоФкЪ™
- ™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
- From: Там , където теб те няма !
- Registered: 2009-09-08
- Posts: 3,630
Re: 45 истини за мъжете.
45.Мъжете винаги си мислят,че те са най-доброто нещо,което въобще ти се е случило през целия ти живот.
(y)
Offline
#12 2013-03-13 14:52:36
Re: 45 истини за мъжете.
Хаха 34
Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.
Offline
#13 2013-04-09 14:52:48
- donitka
- Member
- From: italy .. verona
- Registered: 2009-12-20
- Posts: 219
Re: 45 истини за мъжете.
хехе интересноо
[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]
Offline
Pages: 1