#26 2013-02-22 13:24:22

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Училищни въпроси

. Кога получихте първата си двойка? упс
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? често ;д
3. Някога бягали ли сте от час? да
4. Ако да, колко пъти? 1-2
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5.65
6. Колко най-много неизвинени сте имали? когато съм болна..
7. Получавали ли сте наказания? не
8. А местили ли са ви в друго училище? не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? предваканционно настроение  rofl
10. Аутсайдер ли си? не
11. Как възприемаш сегашния си клас? задружни сме
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? не
13. Като какво възприемате училището? губене на време, среща с приятели
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? не
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. да
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? чак пък строга не
17. Къде учиш? в училище
18. От добрите или от лошите ученици си? добрите ;д
19. Участвали ли сте в училищен побой? не
20. Били ли сте се? да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? зависи от ситуацията


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#27 2013-02-22 13:27:15

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? в 3-ти клас по история :X
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? всеки ден ;з не знам само как успявам да запазя нивото да не слизам по-ниско от 4 ;з
3. Някога бягали ли сте от час? ъъ.. да
4. Ако да, колко пъти? 1-2 пъти поне тази година, иначее.. максимум 5 за всички 9 години smile)
5. С какъв успех завършихте първия срок? 4.50 май.. ако не беше и 4.90
6. Колко най-много неизвинени сте имали? от тази година такива животни не съм имала хД
7. Получавали ли сте наказания? не
8. А местили ли са ви в друго училище? никога
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? много и малко неща..
10. Аутсайдер ли си? бях, но сега - ами не точно smile
11. Как възприемаш сегашния си клас? страхотни!!
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? никога ;з
13. Като какво възприемате училището? място за учене, прекарване на времето между много хора.. старт на живота!
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? не
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. - всъщност да, доста често си помагаме един на друг, ако един има проблем, то се смята вече за всеобщ, например когато набиха едно момче от класа някакви.. пияни, класа веднага се завтече да помага с каквото може, макар побойниците да си бяха отишли smile
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? никак даже ;з
17. Къде учиш? Даме Груев
18. От добрите или от лошите ученици си? по-скоро от добрите smile
19. Участвали ли сте в училищен побой? не
20. Били ли сте се? амии.. в 1-2-3 клас имаше едно момиче, с което се трепехме всеки ден ;з
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? ще се опитам да избегна боя без да се бия и без да викам, само в краен случай ще отвърна на боя с бой smile


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#28 2013-02-22 13:58:41

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? 6-ти клас, мисля laugh
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Аз съм примерна и си пиша редовно. nod
3. Някога бягали ли сте от час? Да.
4. Ако да, колко пъти? Не знам.
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,87 smile
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 20 ;д
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? С майка и баща учители, трудно ще стане laugh
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Най-често заради учител.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Обичам класа си.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Неее, трудно ще повярват laugh
13. Като какво възприемате училището? Място, където съм длъжна да ходя.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Когато съм се преструвала на болна, да... 
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се.Ами понякога да, друг път не. Смисъл всички сме заедно, но повечето говорят зад гърбовете на другите.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? НЕ.
17. Къде учиш? В Дългопол. laugh
18. От добрите или от лошите ученици си? от добрите,от лошите различно.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Една дама, не трябва да бъде груба. :)Но да... laugh
20. Били ли сте се? Не
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Тъй като класа ми се защитава взаимно, всички ще скочат на бой, ако някой ми посегне... но и аз не съм от тия, които ще стоят и ще чакат.  punch


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#29 2013-02-22 14:42:10

Same Mistakes.
Member
Registered: 2012-07-09
Posts: 115

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? - 5 клас
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? - 2 дни в седмицата
3. Някога бягали ли сте от час? - да
4. Ако да, колко пъти? - около 10
5. С какъв успех завършихте първия срок? -5,90
6. Колко най-много неизвинени сте имали? - 3
7. Получавали ли сте наказания? - не
8. А местили ли са ви в друго училище? - не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? - г-жата
10. Аутсайдер ли си? - да
11. Как възприемаш сегашния си клас? - bitch please,they are so stupid.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не
13. Като какво възприемате училището? - задължение.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? - да
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. не,много завист.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? - не
17. Къде учиш? - в училище
18. От добрите или от лошите ученици си? - добрите
19. Участвали ли сте в училищен побой? - не
20. Били ли сте се? - не
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?  rofl


Two can keep a secret if one of them is dead - Pretty Little Liars.

Offline

#30 2013-02-22 14:53:44

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? - В 5 клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? - Еми.. вече не много рядко, защото трябва да свикна да си пиша домашните, защото до година съм 7 клас. laugh
3. Някога бягали ли сте от час?  - Да.
4. Ако да, колко пъти?  - 1 - 2 някъде.
5. С какъв успех завършихте първия срок?  - 5
6. Колко най-много неизвинени сте имали? - 1 или 2.
7. Получавали ли сте наказания? - Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? - Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? - Еми никой не може да ме предизвика или нищо, просто аз ако искам, за кеф си бягам. laugh С класа..
10. Аутсайдер ли си? - Май не. laugh
11. Как възприемаш сегашния си клас? - Много го обичам !!
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? - Не.
13. Като какво възприемате училището?  - Еми място за учене, много нови приятели.. laugh heart
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило?  - Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. - Еми да. Винаги като има проблем го правим заедно и просто си помагаме. : )
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? - Еми нормална е.
17. Къде учиш? - 126 ОУ Петко Юрданов Тодоров. heart
18. От добрите или от лошите ученици си? - Еми от средните. laugh
19. Участвали ли сте в училищен побой?  - Не.
20. Били ли сте се? - Само от другите иначе аз не.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? - Еми ще се бия. laugh 
heart


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#31 2013-02-22 15:01:40

SweeT_kapriZz
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 266

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? в 6 клас
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? ами .. доста често е ..
3. Някога бягали ли сте от час? да
4. Ако да, колко пъти? не знам,много ;д
5. С какъв успех завършихте първия срок?5-ца
6. Колко най-много неизвинени сте имали?12
7. Получавали ли сте наказания? не
8. А местили ли са ви в друго училище? не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Скуката и учителя ;д
10. Аутсайдер ли си? ми не мисля ;д
11. Как възприемаш сегашния си клас?еми .. за сега сме добър клас ;д 
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? само веднъж
13. Като какво възприемате училището?място за учене с много,много познати ;д
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? дам..
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. ми може да се каже,понеже може да не контактуваме много ,но стане ли нещо всички скачаме да се защитаваме ! ..поне за сега :Д
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?еми горе долу ..
17. Къде учиш? Приложните изкуства ''Свети Лука''
18. От добрите или от лошите ученици си? неутралните ;д
19. Участвали ли сте в училищен побой? не
20. Били ли сте се? да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?ще бия ;д ..


[img]http://prikachi.com/images/380/5164380x.gif[/img]

Offline

#32 2013-02-22 15:20:38

Dинева*
Member
From: Някъде по света ;д
Registered: 2012-05-03
Posts: 422

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? 6ти клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Зависи по кой предмет, но сравнително често.
3. Някога бягали ли сте от час? Да.
4. Ако да, колко пъти? Не знам, няколко пъти, в повечето като ми се е налагало.
5. С какъв успех завършихте първия срок? 4,25.
6. Колко най-много неизвинени сте имали? Не помня.
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Да.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Държанието на учителя, самия предмет, ако имам някакъв проблем и т.н.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Най-лудите, "най-тъпия клас", абе като цяло класа ни е пълен с идиоти, в добрия смисъл.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Мне.
13. Като какво възприемате училището? Ами като училище. ;д
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Да. Защото все пак с повечето сме от доста време заедно и макар да не се разбираме с някои много добре, стане ли нещо сме винаги заедно...
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Не много.
17. Къде учиш? Град Сливен, СОУ "Йордан Йовков".
18. От добрите или от лошите ученици си? Средно.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Мисля, че не ;д не се сещам.
20. Били ли сте се? Сигурно не.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Първото.


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdc9cfv9pa1r4rsvoo1_500.gif[/img]

Offline

#33 2013-02-22 15:27:08

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Във втори клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Когато не мога да се справя сама и няма кой да ми помогне, или по семейни причини.
3. Някога бягали ли сте от час? Да.
4. Ако да, колко пъти? Може би 5-6...
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5.00
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 2
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Изпитване..макар, че от отсъствие не можеш да се спасиш, а от двойка можеш.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Без коментар.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не.
13. Като какво възприемате училището? Социален живот, начин да научиш нещо и когато не съм в настроение- мъчение.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Не.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Сегашния- не. Предишния- беше...
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? ДА!
17. Къде учиш?
18. От добрите или от лошите ученици си? Средните. (както ми изнася)
19. Участвали ли сте в училищен побой? Да.
20. Били ли сте се? Да.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#34 2013-02-22 17:40:02

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Ами 5/6-ти клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени?Почти никога.
3. Някога бягали ли сте от час? О да,редовно в 7ми и 8ми клас.
4. Ако да, колко пъти? Постоянно.Присъствах само 2-3 часа и след тва си заминавах.
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5.00
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 30
7. Получавали ли сте наказания? Само задържания след часовете.
8. А местили ли са ви в друго училище?Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час?Ако някой ме изнерви или ми стане скучно,зависи.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас?Обожавам по-голямата час от класа,страхотни дебилчета са и си намерих хипер добри приятели.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Ами за тая година 2.;д
13. Като какво възприемате училището?Шанс за хубаво бъдеще.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Май само 1.;д
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се.Ами не.Аз лично се имам с всички,но те не се харесват много по между си,и само някви интриги,скарвания,не знам си кво..Просто има 2-3ма от класа които наистина се държат като разглезени дечица.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?Да,много.
17. Къде учиш? Saint-Yves,Bain de Bretagne
18. От добрите или от лошите ученици си?И от двете.:3
19. Участвали ли сте в училищен побой?Не.
20. Били ли сте се?Май да,на младини.;д
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?Ще го пребияяяя.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#35 2013-02-22 18:07:21

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Миналата година по Психология,a.k.a 9 клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Ако говорим за математика - so fucking always.Рядко пиша домашни и само по предмети,по които имам желание.
3. Някога бягали ли сте от час? Бягала съм.
4. Ако да, колко пъти? Не знам точна бройка,но подозирам,че са 10-15.
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,75 tongueout
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 2
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Местили са ме,да,но не поради изгонване или нещо такова.Чисто здравословни причини.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Контролно по химия.Бягала съм заради такова от час.
10. Аутсайдер ли си? Напротив.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Всички сме супер яките и забавните,подкрепяме се,винаги сме заедно,покриваме се един-друг и най-важното,умеем да се забавляваме.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Фалшива бележка - не,но съм подправяла датите.Веднъж.
13. Като какво възприемате училището? Аз ходя там за развлечение,колкото и клиширано да звучи.Не смятам,че в моето училище могат да се придобият кой-знае-какви знания.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Мисля,че не.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Задружни сме.Пример:Когато се решава да се бяга,бягат всички.Имаше период,в който едни лапета 5 клас тормозеха едно момиче от моя клас,е,тогава всички се вдигнахме да я защитавме....
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Не.
17. Къде учиш? СОУ ''Георги Стойков Раковски''
18. От добрите или от лошите ученици си? Добрите,в смисъл,пазят тишина,зубрят,гледат да се харесат на всички,пишат домашни и etc.?Ако това е дефиницията за 'добър ученик',то тогава далеч не съм от тези.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не,но съм гледала laugh ...
20. Били ли сте се? Да,няколко пъти.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия.


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#36 2013-02-22 19:52:51

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Училищни въпроси


  • 1. Кога получихте първата си двойка? пети клас тц ._.
    2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Не ни проверяват домашните, а й ни дават рядко. Не уча много, защото запомням всичко в час
    3. Някога бягали ли сте от час? Да.
    4. Ако да, колко пъти? Не знам точно
    5. С какъв успех завършихте първия срок? Петица
    6. Колко най-много неизвинени сте имали? 1 и половина ли, как се водеха .о.
    7. Получавали ли сте наказания? Не
    8. А местили ли са ви в друго училище? Мне
    9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Чак пък бягане. Доста често, като не правим нищо си ни пускат
    10. Аутсайдер ли си? Не
    11. Как възприемаш сегашния си клас? Странни хора..някой в добрия, други-в лошия смисъл
    12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Винаги ми ги извиняват нашите
    13. Като какво възприемате училището? Ъм..там се учи? Не знам, научаваш нови неща, понякога ми е много интересно, друг път е начинът да контактувам с хора, понякога го ненавиждам С:
    14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да, беше кратък период
    15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Ха. Ха. Предполагам..хората са изпълнени със злоба, използват, манипулират, унищожават всичко, което смятат за някаква заплаха. Дори и да е коса, колкото и странно да звучи. Но на моменти сме много задружни, помагаме си. Когато някой ме нападне, винаги се намира някое момче да го удари вместо мен, например С: Държа се добре с хората, получавам същото..предимно.
    16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Изобщо не е
    17. Къде учиш? В "кварталния кенеф" който е до блока ми- 128 СОУ А. Айншайн
    18. От добрите или от лошите ученици си? Средно
    19. Участвали ли сте в училищен побой? Бия се сама. Чист талант си е да се сбиеш без подкрепа от големите предатели, ъ, приятели, които само клюкарят, а още по-голям е да убиваш с думи. Старая се да правя второто, момиче съм smile
    20. Били ли сте се? Да.
    21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Biiiiit*h slaaaap.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#37 2013-03-01 20:53:04

nina313bg
Member
Registered: 2009-07-21
Posts: 186

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка?  4 клас
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? много често
3. Някога бягали ли сте от час?  да
4. Ако да, колко пъти? 3-4
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 0
7. Получавали ли сте наказания? не
8. А местили ли са ви в друго училище? да
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? досадното конско на госпожата
10. Аутсайдер ли си? не
11. Как възприемаш сегашния си клас? като най-лудия в цялото даскало
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? да, веднъж или два пъти
13. Като какво възприемате училището? като нещо супер досадно
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? не
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. не, само понякога
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? не точно
17. Къде учиш? СОУ"П.Кр.Яворов"-Варна
18. От добрите или от лошите ученици си? и от двете  laugh
19. Участвали ли сте в училищен побой? да
20. Били ли сте се? да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? и двете едновременно

Offline

#38 2013-03-02 08:00:29

real5
Member
Registered: 2010-06-10
Posts: 291

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? никога не съм имала laugh
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени?почти всеки път
3. Някога бягали ли сте от час?не
4. Ако да, колко пъти?
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,25
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 3 някъде
7. Получавали ли сте наказания?не
8. А местили ли са ви в друго училище?не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? учителите и въобще ако е някой тъп предмет
10. Аутсайдер ли си? не
11. Как възприемаш сегашния си клас? добре
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често?не
13. Като какво възприемате училището? не много лошо място
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? да
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. не не е
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?не ни най-малко
17. Къде учиш?9то ОУ
18. От добрите или от лошите ученици си? добричка laugh
19. Участвали ли сте в училищен побой? не
20. Били ли сте се? дап
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? ще се бия

Offline

#39 2013-03-02 15:45:10

afi_rz98
Member
From: Rosewood ^^
Registered: 2011-03-03
Posts: 3,952

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? В 8 клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Без домашно почти никога, по неподготвена много често.
3. Някога бягали ли сте от час? Не
4. Ако да, колко пъти?
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,17
6. Колко най-много неизвинени сте имали? около 90
7. Получавали ли сте наказания? Не
8. А местили ли са ви в друго училище? Не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Да избягаме целия клас
10. Аутсайдер ли си? Не
11. Как възприемаш сегашния си клас? Всички са много готини
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не съм.
13. Като какво възприемате училището? Място, където се образоваме за да имаме добро бъдеще.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Не
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Ми не много, защото всеки има различно мнение за нещата и понякога стават спорове.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? До някъде.
17. Къде учиш? ПГИ "Робер Шуман" гр.Разград
18. От добрите или от лошите ученици си? Добрите
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не
20. Били ли сте се? Да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? ще се бия и аз


I've learned that people will forget what you said,people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel..

Offline

#40 2013-03-02 16:17:29

sladkata_97
Member
Registered: 2011-11-01
Posts: 71

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Още не съм.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Абе ходя си.. Не мога да уточня..
3. Някога бягали ли сте от час? Не.
4. Ако да, колко пъти?
5. С какъв успех завършихте първия срок? 6,00..
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 68
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Ако повечето са избягали..
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Абе клас има  и проблеми..
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не.
13. Като какво възприемате училището? Място на което си осигуряваме добро бъдеще.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Ами не точно.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Да.
17. Къде учиш? ПМГ "Н.Обрешков"
18. От добрите или от лошите ученици си? Добрите.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не.
20. Били ли сте се? Да.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия..


[img]http://31.media.tumblr.com/366cd40723e02e7bbc55211995f0e17d/tumblr_ml603hqwYo1s9xrnao1_500.gif[/img]


http://waitingforstupidkiss.tumblr.com/
http://bringmethepoison.tumblr.com/
http://smile-at-the-moment.tumblr.com/

Offline

#41 2013-03-10 17:56:38

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? втори клас
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? ами не ги броя...
3. Някога бягали ли сте от час? да
4. Ако да, колко пъти? напоследък няколко пъти и сега имам проблеми...
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,60
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 3
7. Получавали ли сте наказания? не
8. А местили ли са ви в друго училище? не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? мързела да слушам някой учител/ка и желанието да се разхождам, да ходя на кафе, да съм с приятели извън училище.
10. Аутсайдер ли си? не
11. Как възприемаш сегашния си клас? клас като клас.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не, когато бягам си взимам бележки или от сестрата в даскало или от личната ми лекарка.
13. Като какво възприемате училището? Точно в този период като затвор.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Не, просто ние самите като че ли нямаме голямо желание за това... Важното е, че аз се разбирам с когото трябва и другото не ме интересува.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? За някои неща.
17. Къде учиш? 32
18. От добрите или от лошите ученици си? и от двете
19. Участвали ли сте в училищен побой? ами с много хора - не.
20. Били ли сте се? да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Зависи от случая, по принцип ако някой ми е правил гадно обичам да му го връщам и да му правя мръсно, така че ако имам полза ще го ударя. Ако нямам - ще се направя на жертва или ще го натопя за нещо, така че той да е виновен после и евентуално да го изключат/накажат (в нашето даскало е възможно).


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#42 2013-03-31 09:02:41

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? - В пети клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? - Почти винаги! rofl
3. Някога бягали ли сте от час? - Мхм.
4. Ако да, колко пъти? - Един път.
5. С какъв успех завършихте първия срок? - 5,70
6. Колко най-много неизвинени сте имали? - Не съм имала неизвинени.
7. Получавали ли сте наказания? - Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? - Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? - Не знам. think
10. Аутсайдер ли си? - Не точно.
11. Как възприемаш сегашния си клас? - Мразя го повече от всичко.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? - Не съм.
13. Като какво възприемате училището? - Сграда. хД
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? - Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. - Не, изобщо не е.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? - Не.
17. Къде учиш? - ОУ "Васил Априлов", последна година. sun
18. От добрите или от лошите ученици си? - Средно.
19. Участвали ли сте в училищен побой? - Не.
20. Били ли сте се? - Мм, май не.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? - Бой!


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#43 2013-04-01 19:19:59

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Училищни въпроси


1. Кога получихте първата си двойка?
- 3-ти клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени?
- Еми често взе да се случва ;д
3. Някога бягали ли сте от час?
- Да smile
4. Ако да, колко пъти?
- Само два пъти.
5. С какъв успех завършихте първия срок?
- 5,44 ..
6. Колко най-много неизвинени сте имали?
- 1,5 ;д
7. Получавали ли сте наказания?
- Мне.
8. А местили ли са ви в друго училище?
- Аз съм се местила , но поради наказания и т.н , не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час?
- Ако целият клас избяга , ако не съм учила или е последен час в петък. ;д
10. Аутсайдер ли си?
- Не се смятам за такава.
11. Как възприемаш сегашния си клас?
- Добре.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често?
- Не , не съм.
13. Като какво възприемате училището?
- Еми от там ставаме хора. smile
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило?
- Мисля , че не.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се.
- До една степен.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?
- Не.
17. Къде учиш?
- ПГВМ " Професионална гимназия по ветеринарна медицина , Проф. д-р Георги Павлов "
18. От добрите или от лошите ученици си?
- Средна работа ;д
19. Участвали ли сте в училищен побой?
- Еми като бях по-малка ;д
20. Били ли сте се?
- Мен са ме били 6 години в училище , беше ад. smile
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?
- Нито едно от двете , просто ще му кажа нещо smile


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#44 2013-04-02 15:56:57

SmiLe_baby
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? В 5-ти клас laugh
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Почти всеки път laugh
3. Някога бягали ли сте от час? Да
4. Ако да, колко пъти? Нз точно
5. С какъв успех завършихте първия срок? 5,70
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 3-4
7. Получавали ли сте наказания? Не
8. А местили ли са ви в друго училище? Да
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Различно..зависи
10. Аутсайдер ли си? Не
11. Как възприемаш сегашния си клас? Страхотно
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не
13. Като какво възприемате училището? Като място за срещане с приятели и може би за да науча нещо ;d
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Да.С нов клас съм от тази година,но сме много сплотени
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?Горе-долу
17. Къде учиш? Пловдив-хуманитарна гимназия
18. От добрите или от лошите ученици си? Добрите laugh
19. Участвали ли сте в училищен побой? Да
20. Били ли сте се? Да
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия


ОБИЧАШ - предават те.. ДОБЪР СИ - използват те ВЯРВАШ - лъжат те..МАЧКАШ - уважават те.

Offline

#45 2013-12-29 03:13:21

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Последната седмица на 5-ти клас, беше по музика...
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Възможно най-рядко.
3. Някога бягали ли сте от час? Не, аз си вземам фалшиви бележки за целия ден.
4. Ако да, колко пъти? -
5. С какъв успех завършихте първия срок? Миналата година първия срок го завърших с 5,25.
6. Колко най-много неизвинени сте имали? Тази година имам най-много неизвинени - 1 1/3.
7. Получавали ли сте наказания? Да, за продажба на домашни.
8. А местили ли са ви в друго училище? Кандидатствах след 7-ми клас, иначе не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Нищо, аз не се страхувам нито от учителката, нито от двойката, която евентуално ще ми фрасне.
10. Аутсайдер ли си? Предишния ми клас бях.
11. Как възприемаш сегашния си клас? heart
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Да, представяла съм, поне 5-7 пъти.
13. Като какво възприемате училището? Кокошарник.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Новият ми клас да, не се делим на групички, когато някой има нужда от нещо, 5 човека се втурват да му помагат. laugh
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Долу-горе.
17. Къде учиш? СОУ за Европейски Езици „Св. Константин-Кирил Философ“ Русе
18. От добрите или от лошите ученици си? За оценки - от добрите, за дисциплина - от лошите.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не.
20. Били ли сте се? Макар че избягвам, защото е грозна проява, особено за момиче, да. Просто нямах избор.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Виках, но понеже никой не ми обърна внимание, се бих.


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#46 2014-01-03 20:47:16

Psychopath
Member
From: Amsterdam
Registered: 2012-09-14
Posts: 1,697

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? В осми клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Почти всеки ден.
3. Някога бягали ли сте от час? Да.
4. Ако да, колко пъти? 5-6.
5. С какъв успех завършихте първия срок? Мисля,че ще завърша с 5.
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 3
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Най-често ако целият клас избяга.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Горе-долу.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Да. 3-4 пъти.
13. Като какво възприемате училището? Необходимо мъчение.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Изобщо.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Да.
17. Къде учиш? Това си остава за мен.
18. От добрите или от лошите ученици си? От средните.
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не.
20. Били ли сте се? Да.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия.


[list=*]
[*]“Любовта, дърти мръснико, е куче от ада и горко ти, когато спре да те хапе.”
— Чарлз Буковски[/*]
[/list]

Offline

#47 2014-01-03 21:16:26

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? Още не съм я получила chuckle
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Доста рядко
3. Някога бягали ли сте от час? Дам chuckle
4. Ако да, колко пъти? 2-3 пъти, не повече
5. С какъв успех завършихте първия срок? Ами мисля, че ще завърша с 5,50
6. Колко най-много неизвинени сте имали? Нямам неизвинени
7. Получавали ли сте наказания? Мне
8. А местили ли са ви в друго училище? Не
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Ами ако се съберем голяма групичка, която ще бяга
10. Аутсайдер ли си? Не
11. Как възприемаш сегашния си клас? Обичам ги heart
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не
13. Като какво възприемате училището? Важно мъчение
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Да, задружен е. Ами гледаме и момичета, и момчета да се движим в една групичка
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Да
17. Къде учиш? СОУИЧЕ "Св. Климент Охридски" Благоевград
18. От добрите или от лошите ученици си? Оценките са ми добри, но дисциплинаа ми е под всякаква критика
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не
20. Били ли сте се? Не
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?  Кеч laugh


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#48 2014-01-05 20:55:40

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка?
- Мисля, че беше в пети клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени?
- Доста често.
3. Някога бягали ли сте от час?
- Да.
4. Ако да, колко пъти?
- Един път.
5. С какъв успех завършихте първия срок?
- Ще е към 5,20-30
6. Колко най-много неизвинени сте имали?
- Нямам неизвинени.
7. Получавали ли сте наказания?
- Не.
8. А местили ли са ви в друго училище?
- Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час?
- Не знам.
10. Аутсайдер ли си?
- Да.
11. Как възприемаш сегашния си клас?
- Не го понасям. Има двама-трима, с които се разбирам, но останалите...
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често?
- Не.
13. Като какво възприемате училището?
- Затвор.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило?
- Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се.
- Не. Разделен е на групички.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е?
- Средна работа.
17. Къде учиш?
- Гимназия "Васил Левски"
18. От добрите или от лошите ученици си?
- По средата.
19. Участвали ли сте в училищен побой?
- Не.
20. Били ли сте се?
- Да, но беше просто боричкане.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание?
- Не знам.


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#49 2014-09-18 20:49:36

Merriue
Member
From: Madrid, Spain..
Registered: 2012-06-26
Posts: 1,391

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? - В осми клас.
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? - Случва ми се, но рядко.
3. Някога бягали ли сте от час? - Да.
4. Ако да, колко пъти? - Не знам, около 4-5.
5. С какъв успех завършихте първия срок? - Не знам още.
6. Колко най-много неизвинени сте имали? - Към 3.
7. Получавали ли сте наказания? - Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? - Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? - Изпитване или тест, за който не съм подготвена, например, или ако доста хора от класа избягат.
10. Аутсайдер ли си? - Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? - Още не ги познавам много, но са печени.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? - Не съм.
13. Като какво възприемате училището? - Училището е място за образоване и за среща с приятели.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? - Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. - Горе/долу.
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? - Много.
17. Къде учиш? - Гимназия.
18. От добрите или от лошите ученици си? - Ами по-скоро от средните.
19. Участвали ли сте в училищен побой? - Не.
20. Били ли сте се? - Не.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? - Не знам.


[list=*]
[*]La mentira es un triste sustituto de la verdad,
pero es el unico que se ha descubierto hasta ahora.
[/*]
[/list]

Offline

#50 2014-09-19 11:45:57

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: Училищни въпроси

1. Кога получихте първата си двойка? 5ти клас
2. Колко често ходите без домашно на училище и неподготвени? Зависи по кой предмет е домашното
3. Някога бягали ли сте от час? Да.
4. Ако да, колко пъти? Не следя бройката.
5. С какъв успех завършихте първия срок? Миналата година - 6.
6. Колко най-много неизвинени сте имали? 3-4
7. Получавали ли сте наказания? Не.
8. А местили ли са ви в друго училище? Не.
9. Какво може да те предизвика да избягате от някой час? Липсата ми на домашно и когато се организираме класа.
10. Аутсайдер ли си? Не.
11. Как възприемаш сегашния си клас? Най-добрият.
12. Някога представяли ли сте фалшиви бележки, за да извините отсъствията си? Колко често? Не съм, личната винаги ми дава.
13. Като какво възприемате училището? Място, където да се видя с приятелите си и да се посмеем.
14. Имало ли е дни, в които не сте ходили на училище, просто защото не ви се е ходило? Да.
15. Задружен ли е класа ти? Обоснови се. Да, задружни сме. Mоже би, защото сме на един акъл laugh
16. Дисциплината в твоето училище строга ли е? Не особено.
17. Къде учиш? В училище.
18. От добрите или от лошите ученици си? 50/50
19. Участвали ли сте в училищен побой? Не.
20. Били ли сте се? Не.
21. Ако някой от училище ви нападне или съученик, какво ще направите: ще се биете и вие или няма да се биете, а ще викате, за да привлечете внимание? Ще се бия.


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook