#1 2013-01-29 14:22:26

Luciinceto0o
Member
Registered: 2012-08-16
Posts: 43

Re: Любовта

Това е първото ми ,,творение''.Изразете мнение,не се притеснявам от критиките(защото знам,че ще има такива)


     И сега лежа сама…В черния ъгъл на така познатата стая.Всичко е приглушено от падащите ми сълзи.Чувам ги как се стичат бавно по-лицето ми.Всяка една от тях пълна с купища болка.В главата ми изнивкват всички тези спомени.Спомени за него.За момчето,което някога беше мое.За този,който ме разсмиваше когато плачех.За най-добрият ми приятел,който стоеше два чина зад мен.Спомням си как вървяхме по коридорите с преплетени пръсти.Спомням си как ме изпращаше до стаята.Спомням се как ме защитаваше когато някой ме убиждаше.Но споменът който искам да забравя е сбогуването.Но го помня най-ясно.Думите му отекват в съзнанието ми.
-Трябва да тръгвам,няма друг начин.Вече няма аз и ти!Но тогава в тишината се чува скърцането на входната врата…И тогава го виждам.Със посиняло от студа лице и яке покрито със снежинки.Разтърквам очи,сякаш се надявам това да е сън,но не е…той е тук-в стария си апартамент който напусна преди година оставяйки ме сама.Плахо приближавам до него и го целувам и тогава осъзнавам:Винаги ще сме аз и ти!!!


"Ако съдбата е против, тогава защо се срещнахме?"
http://25.media.tumblr.com/25bade952d4f … o1_500.gif
http://247.alle.bg/

Offline

#2 2013-01-29 15:25:37

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Любовта

Харесва ми !  heart


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#3 2013-01-29 17:19:13

Анджелика_
Member
From: Някъде из света
Registered: 2012-08-30
Posts: 471

Re: Любовта

Браво!Доста е добро! smile


Седнали да се занимават с моя живот...Мисля си-тогава, колко ли скучен  е техния?:D

Offline

#4 2013-01-29 18:06:36

simonka_63
Member
From: My world
Registered: 2011-09-28
Posts: 34

Re: Любовта

Браво. (y)


Никой не може да те нарани така, както хората, които обичаш.

Не вярвай на този който лъгал, и не лъжи този който ти вярва.!!

Усмивките са като лепенките за рани, прикриват болката но въпреки това все още боли.!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook