#1 2013-01-23 16:40:07

Heroine queen
Daughter of Mafia boss
From: Люлин.
Registered: 2010-07-02
Posts: 15,137

Re: Връзка с женен/омъжена.

За или против сте?
Имали ли сте такава връзка, ако не сте бихте ли започнали нещо подобно?
А при появата на такава връзка в кой трябва да търсим вината?В мъжа, любовницата, или жената?
Защо мъжете и в последно време жените имат извънбрачни връзки?Някои мъже са задоволени изцяло от семейния живот и все пак поддържат такава връзка - според вас, защо го правят?
wasntme


[list=*]
[*]A woman's heart is a deep ocean of secrets. ♥

"Истинският мъж е като любимата блуза в разхвърлян гардероб. Знаеш, че е някъде там, но никога не можеш да я откриеш, когато ти трябва. През ръцете ти минават десетки дрехи. Със състав, който не отговаря на сезона, и цвят, който не отива на косата ти. Сигурна си, че няма да ти стоят добре, но ги пробваш. За всеки случай..."[/*]
[/list]

Offline

#2 2013-01-23 17:05:28

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Връзка с женен/омъжена.

Против.
Не съм имала такава връзка и не бих започнала.
Вината е във двамата - мъжа и любовницата(в редки случаи и в жената, но не ми се разтягат локуми по тая тема).
Защото, явно, нещо не им достига в брака.Не мисля, че един истински щастлив и задоволен човек(не само мъжете, но и жените), който намира всичко в съпругата си би имал извънбрачна връзка.

П.П. Според мен човек не трябва да прави на другите това, което не иска да му бъде направено.
За мен жени, които се занимават с обвързани мъже(още по-зле женени) са последната дупка на кавала и са най-мизерните.. :)Да се намесваш в отношения, в които по принцип нямаш място е долно и никога не съм го приемала.

Офф:Интересно ми е защо си пуснала тази тема?Heroine queen, да нямаш колебания?Ако искаш не ми отговаряй, просто ми стана любопитно.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2013-01-23 18:15:26

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Връзка с женен/омъжена.

Против.

Вината е във двамата - мъжа и любовницата(в редки случаи и в жената, но не ми се разтягат локуми по тая тема).
Защото, явно, нещо не им достига в брака.Не мисля, че един истински щастлив и задоволен човек(не само мъжете, но и жените), който намира всичко в съпругата си би имал извънбрачна връзка.

П.П. Според мен човек не трябва да прави на другите това, което не иска да му бъде направено.
За мен жени, които се занимават с обвързани мъже(още по-зле женени) са последната дупка на кавала и са най-мизерните.. :)Да се намесваш в отношения, в които по принцип нямаш място е долно и никога не съм го приемала.

(y)

Offline

#4 2013-01-23 18:44:04

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Връзка с женен/омъжена.

По добре да не се започва такава връзка . И тя си има своите минуси и плюсове .
Имам двама братовчеди, които имат такава връзка . По-големия е взел жена си ,защото докато са били гаджета родителите и много са я тормозили и са женени от 5-6 год., а по-малкия на пук на родителите си и за заедно от 4 год. някаде .. и сега и двата излизат с момичета с които много се обичат и ще си останат за напред заедно и ще се оженят за тях. Това постоянно да си в страх за да не си хванат е много гадно , но и същото време приятно ;д .

За или против сте? - Ами и аз не знам .. 50/50 съм .. зависи от ситуацията , щом изневериш на човека до себе си имаш причина за да го направиш .. понякога един и двамата е виновен за да се случи това !!

офф , и аз нзз.. ;Д


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#5 2013-01-23 19:12:34

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Връзка с женен/омъжена.

Против.
Не съм имала такава връзка и не бих започнала.
Вината е във двамата - мъжа и любовницата(в редки случаи и в жената, но не ми се разтягат локуми по тая тема).
Защото, явно, нещо не им достига в брака.Не мисля, че един истински щастлив и задоволен човек(не само мъжете, но и жените), който намира всичко в съпругата си би имал извънбрачна връзка.

П.П. Според мен човек не трябва да прави на другите това, което не иска да му бъде направено.
За мен жени, които се занимават с обвързани мъже(още по-зле женени) са последната дупка на кавала и са най-мизерните.. :)Да се намесваш в отношения, в които по принцип нямаш място е долно и никога не съм го приемала.

Офф:Интересно ми е защо си пуснала тази тема?Heroine queen, да нямаш колебания?Ако искаш не ми отговаряй, просто ми стана любопитно.


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#6 2013-01-23 19:39:08

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Връзка с женен/омъжена.

и сега и двата излизат с момичета с които много се обичат и ще си останат за напред заедно и ще се оженят за тях.

Как така "ще останат заедно" ,след като те нямат връзка, тоест не са заедно?


Btw, това "Аз ще оставя жена си и ще се взема с теб" е пълната лъжа. 2-3 макс. на 100 да го правят наистина.Всъщност повечето женени мъже си търсят просто отдушник(сексуален в повечето случаи) и никой няма намерение да си разваля семейството, заради някоя си.Другото е просто илюзии и надежди на "третото колело", че един ден, тя ще бъде съпругата, а не любовницата.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2014-04-15 12:09:56

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Връзка с женен/омъжена.

За или против сте? - ПРОТИВ
Имали ли сте такава връзка, ако не сте бихте ли започнали нещо подобно? Нямала съм и нямам намерение да започвам.
А при появата на такава връзка в кой трябва да търсим вината?В мъжа, любовницата, или жената? В тримата.
Защо мъжете и в последно време жените имат извънбрачни връзки?Някои мъже са задоволени изцяло от семейния живот и все пак поддържат такава връзка - според вас, защо го правят? Защото искат да опитат нещо различно, може би. Не знам, мое мнение.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook