#1 2013-01-22 18:39:29

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Обиждат ме

Мисля,че тук е мястото да напиша.
Еми едно момче ме обижда,че съм била дебела .. може ли да ми кажете някакви затапки или нещо такова smile
Мерси предварително


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#2 2013-01-22 18:56:03

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Обиждат ме

   wasntme
Ами неможеш ли да си измислиш нещо, толкова ли е трудно?
''..казала мухата и кацнала в лайното'' ''Трай си гном.'' ''Проблем некав?!'' ''Млъквай бе маймун'' '' Kiss my ass бе компот'' ;дд Аз най-често използвам '' Немаш право да си толкова тъп/а'' ''мноого ти знае устата.. гениЯлен си направо'' ''Ваксиниран петел'' ''на майката ти питката солена''
'' Oт скапани смешници като теб не се влияя'' и т.н. ;dd
Дано поне МАЛКО  да съм ти помогнала. ;д smile

Offline

#3 2013-01-22 18:57:54

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Обиждат ме

Аз няма да ти кажа "затапки".
Не мисля, че си струва да падаш "на неговото ниво". wink
На такива хора просто пълнен игнор и у лево. wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2013-01-22 19:01:40

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Обиждат ме

Дано не мога да седя и да го слушам как ме обижда ..


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#5 2013-01-22 19:04:35

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Обиждат ме

Накажи глупака с мълчание са казали хората.
А и малките лапенца по принцип се заяждат именно защото виждат, че се дразниш.Като спреш да му обръщаш внимание, ще спре.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2013-01-22 19:15:56

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Обиждат ме

biberonchetoy е права, защото ако и ти я обиждаш, той ще почне още повече. Не ми обръщай внимание и това е. : )


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#7 2013-01-22 19:16:24

vili_ss
Member
Registered: 2010-02-21
Posts: 2,071

Re: Обиждат ме

Накажи глупака с мълчание са казали хората.
А и малките лапенца по принцип се заяждат именно защото виждат, че се дразниш.Като спреш да му обръщаш внимание, ще спре.

Точно .. игнора му е майката.. !  (y)


"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

[img]http://prikachi.com/images/990/6088990T.gif[/img]

Offline

#8 2013-01-22 19:40:35

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Обиждат ме

Накажи глупака с мълчание са казали хората.
А и малките лапенца по принцип се заяждат именно защото виждат, че се дразниш.Като спреш да му обръщаш внимание, ще спре.

+1
Имаше един период, в който нещо и с мен се заяждаха, а аз съвсем буквално си стоях и се усмихвах. От тогава ми казват, че съм била "най - спокойния човек" и изобщо не се занимават с мен.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#9 2013-01-22 20:51:54

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Обиждат ме

Хич не съм съгласна.
Не мисля, че трябва 'като ти ударят едната буза, трябва да подложиш и другата'
По този начин те ще знаят, че лесно се пречупваш и някой ден ще го използват.
Но и затапките не вършат работа, поне не заучените. Това е като талант- или го имаш, или го нямаш. Изглеждат глупаво, все едно просто не си се сетил как да отговориш адекватно и в последни сили казваш 'ку*ва', 'дебил', 'идиот', 'филмар', 'кой го каза'
Имам доста голяма история за 13 годишна, пробвала съм много неща, и не всички хора ги одобряват, но само защото не са попадали в моята ситуация.
Виж, моите затапки са много странни. Не можеш да се научиш да затапваш. Но има нещо, една тънка граница между игнор и сдухване на злобещия ти се.
Това, което ГЛАВНО не трябва да допускаш, е гласа или дланите ти да треперят, да се потиш или да говориш гневно, да викаш. Тогава знаят, че са си постигнали целта.
Изслушай ги. По-добре не ги гледай право в очите, но не върти своите. Гледай през тях. Или в челата им. И когато свършат им кажи 'Това ли беше', засмей се, или поне се усмихни. Това страшно много засяга. Ще получиш някакъв злобен отговор, при което отново трябва да се засмееш, на себе си, с другите. И кажи 'Чак ме разсмя' или 'Оф, доскуча ми' и си тръгни.

Това беше моят...роман. Никой няма да го прочете, или пък ще започнат да валят обиди как съм приказвала глупости. Но на всички, на които съм казала, е помогнало. И просто се надявах да помогна и на теб smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#10 2013-01-22 20:53:10

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Обиждат ме

Не можеш ли да кажеш на някой учител,or something?


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#11 2013-01-23 09:14:09

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Обиждат ме

Хич не съм съгласна.
Не мисля, че трябва 'като ти ударят едната буза, трябва да подложиш и другата'
По този начин те ще знаят, че лесно се пречупваш и някой ден ще го използват.
Но и затапките не вършат работа, поне не заучените. Това е като талант- или го имаш, или го нямаш. Изглеждат глупаво, все едно просто не си се сетил как да отговориш адекватно и в последни сили казваш 'ку*ва', 'дебил', 'идиот', 'филмар', 'кой го каза'
Имам доста голяма история за 13 годишна, пробвала съм много неща, и не всички хора ги одобряват, но само защото не са попадали в моята ситуация.
Виж, моите затапки са много странни. Не можеш да се научиш да затапваш. Но има нещо, една тънка граница между игнор и сдухване на злобещия ти се.
Това, което ГЛАВНО не трябва да допускаш, е гласа или дланите ти да треперят, да се потиш или да говориш гневно, да викаш. Тогава знаят, че са си постигнали целта.
Изслушай ги. По-добре не ги гледай право в очите, но не върти своите. Гледай през тях. Или в челата им. И когато свършат им кажи 'Това ли беше', засмей се, или поне се усмихни. Това страшно много засяга. Ще получиш някакъв злобен отговор, при което отново трябва да се засмееш, на себе си, с другите. И кажи 'Чак ме разсмя' или 'Оф, доскуча ми' и си тръгни.

Това беше моят...роман. Никой няма да го прочете, или пък ще започнат да валят обиди как съм приказвала глупости. Но на всички, на които съм казала, е помогнало. И просто се надявах да помогна и на теб smile

Съгласна съм с -Атанасова направи се че не ти пука усмихни се и " си гледай живота"


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#12 2013-01-23 12:49:28

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Обиждат ме

Кога последно го направи? В 3 клас?
Това само ще ги провокира повече. От много, много време няма наказания за обиждания
Напротив, учителите ще си загубят симпатиите към нея.
'Всички мразят клюкарите, дори и тези, на които клюкарят;' Само ще решат, че ги занимаваш, че клюкариш и не можеш да се оправиш сама с проблемите си.
Училищният психолог е най-лошият вариант


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#13 2013-01-23 13:11:13

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Обиждат ме

-atanasowa, ти от коя планета си? някога обиждали ли са те за да казваш кое е лоша идея и кое не е???


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#14 2013-01-23 13:58:50

unbroken.
Member
From: Своге.
Registered: 2012-02-29
Posts: 10,800

Re: Обиждат ме

Oх..да кажем,че знам какво ти е,но мен не са ме обиждали за теглото,а за нещо много по-гадно.. Главата ми е високо вдигната,поглеждам за малко и след това насочвам погледа си към нещо много по-интересно от това. Но,щом мислиш,че ще стане със затапки...
"Не ми пука какво мислиш за мен,аз не мисля за теб изобщо" - Coco Chanel ,ако не се лъжа,беше от нея.
Но според мен,изобщо не си заслужава дори и да го слушаш,защото ако продължаваш,телосложението ти може да си ти е добре,но има и шанс да получиш комплекс,което е адски тъпо. Но ти си решаваш. : ))


[list=*]
[*] Bye bitch,bye,bye,bye .   [/*]
[/list]
[list=*]
[*] -Tumblr. [/*]
[/list]

Offline

#15 2013-01-23 14:09:23

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Обиждат ме

Можеш ли да четеш ъм, душице?  |-(
Да, както НАЙ СЪЗНАТЕЛНО НАПИСАХ, минавала съм през много неща.
Коя си ти, че да ме питаш от коя планета съм? От Нарния. Имаш ли някакъв по-особен проблем с това? С:
Айде да намалиш малко оборотите и да се държиш така, както очакваш да се държат с теб.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#16 2013-01-23 14:13:24

Luciinceto0o
Member
Registered: 2012-08-16
Posts: 43

Re: Обиждат ме

Мен също ме обиждаше едно момче преди и мога да кажа,че може и да те харесва.Този който ме обиждаше сега ми е гадже обаче винаги,когато ме  обидеше му казвах нещо от сорта на :,,Много ми дреме!'' ,,Мисли квот си щеш!'' ,,Кат не ме харесваш не ми обращай внимание'' и тем подобни и той много често ми викаше слон или там някви други животни и аз бях като ,,Ма аз не бях ли някво друго сладко животинче като тюленче наприме?'' и тва много го засягаше ма не знам твоя си работа може пък и наистина да те мрази                                                                                                                                                                                                                                                                 P.S. Ся да не тръгнете да ме обижате,просто давам съвети


"Ако съдбата е против, тогава защо се срещнахме?"
http://25.media.tumblr.com/25bade952d4f … o1_500.gif
http://247.alle.bg/

Offline

#17 2013-01-23 14:35:45

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Обиждат ме

Можеш ли да четеш ъм, душице?  |-(
Да, както НАЙ СЪЗНАТЕЛНО НАПИСАХ, минавала съм през много неща.
Коя си ти, че да ме питаш от коя планета съм? От Нарния. Имаш ли някакъв по-особен проблем с това? С:
Айде да намалиш малко оборотите и да се държиш така, както очакваш да се държат с теб.

Дишай.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#18 2013-01-23 15:09:47

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Обиждат ме

Можеш ли да четеш ъм, душице?  |-(
Да, както НАЙ СЪЗНАТЕЛНО НАПИСАХ, минавала съм през много неща.
Коя си ти, че да ме питаш от коя планета съм? От Нарния. Имаш ли някакъв по-особен проблем с това? С:
Айде да намалиш малко оборотите и да се държиш така, както очакваш да се държат с теб.

Айде, намали малко оборотите ти.Видяхме ти мнението вече..
И, понеже виждам доста ревностно си защитаваш мнението ще ти поясня - това да не обръщаш внимание и да не падаш на нивото на другите не означава, че си със слаба психика, или че "лесно се пречупваш", а точно обратното - че си достатъчно силен психически, за да не ти пука за мнението на хора, които не са ти никакви.
Винаги е имало и винаги ще има такива пикли и пикльовци, които ще обиждат и ще си мислят, че по този начин стават по-вървежни.
Преживяла си много, обаче май нищо не си научила.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#19 2013-01-23 16:07:36

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Обиждат ме

biberonchetoy wrote:
-atanasowa wrote:

Можеш ли да четеш ъм, душице?  |-(
Да, както НАЙ СЪЗНАТЕЛНО НАПИСАХ, минавала съм през много неща.
Коя си ти, че да ме питаш от коя планета съм? От Нарния. Имаш ли някакъв по-особен проблем с това? С:
Айде да намалиш малко оборотите и да се държиш така, както очакваш да се държат с теб.

Айде, намали малко оборотите ти.Видяхме ти мнението вече..
И, понеже виждам доста ревностно си защитаваш мнението ще ти поясня - това да не обръщаш внимание и да не падаш на нивото на другите не означава, че си със слаба психика, или че "лесно се пречупваш", а точно обратното - че си достатъчно силен психически, за да не ти пука за мнението на хора, които не са ти никакви.
Винаги е имало и винаги ще има такива пикли и пикльовци, които ще обиждат и ще си мислят, че по този начин стават по-вървежни.
Преживяла си много, обаче май нищо не си научила.

Факт.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#20 2013-01-23 16:51:42

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Обиждат ме

Не спорете. Според мен всеки има различна гледна точка, различно мнение и всяко едно трябва да бъде както осмислено и обсъдено, така и разбрано. Няма смисъл да се карате за глупости, момичето желае да и помогнем.

Аз пък мисля, че трябва да преглътнеш думите, които ти казва това момче и да гледаш напред, всеки човек има недостатъци и винаги ще се намира така или иначе някой който няма да те харесва и ще си отвори устата, приказвайки всякакви лоши неща по твой адрес. Може да му кажеш, че по този начин доказва какъв детиняк е и колко му е ограничено и елементарно мисленето.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#21 2013-01-23 17:17:19

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Обиждат ме

Не си го ''защитавам ревностно''. Всъщност изобщо не го защитавам.
А и, аз също казах че трябва да не им обръща внимание -.- Нито съм споменала слаба психика?
Съвсем спокойна съм си, но няма нужда да се питаме от коя планета сме и да оспамваме темата.
Спокойно, научила съм достатъчно. Но трябва да започнете да четете. Защото И АЗ съм съгласна с вас, просто казах, да не показва, че е наранена, за да не я тормозят и друг път хд Иии така. Не мисля, че е нужно да спорим


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#22 2013-01-24 18:05:04

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Обиждат ме

Мен също ме обиждаше едно момче преди и мога да кажа,че може и да те харесва.Този който ме обиждаше сега ми е гадже обаче винаги,когато ме  обидеше му казвах нещо от сорта на :,,Много ми дреме!'' ,,Мисли квот си щеш!'' ,,Кат не ме харесваш не ми обращай внимание'' и тем подобни и той много често ми викаше слон или там някви други животни и аз бях като ,,Ма аз не бях ли някво друго сладко животинче като тюленче наприме?'' и тва много го засягаше ма не знам твоя си работа може пък и наистина да те мрази                                                                                                                                                                                                                                                                 P.S. Ся да не тръгнете да ме обижате,просто давам съвети

Еми да той ме харесваше,но той сега ходи с друга smile


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#23 2013-01-24 18:43:36

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Обиждат ме

Аз няма да ти кажа "затапки".
Не мисля, че си струва да падаш "на неговото ниво". wink
На такива хора просто пълнен игнор и у лево. wink

(y)  (y)  (y)

Offline

#24 2013-01-25 21:19:45

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Обиждат ме

Можеш ли да четеш ъм, душице?  |-(
Да, както НАЙ СЪЗНАТЕЛНО НАПИСАХ, минавала съм през много неща.
Коя си ти, че да ме питаш от коя планета съм? От Нарния. Имаш ли някакъв по-особен проблем с това? С:
Айде да намалиш малко оборотите и да се държиш така, както очакваш да се държат с теб.

Айде, намали малко оборотите ти.Видяхме ти мнението вече..
И, понеже виждам доста ревностно си защитаваш мнението ще ти поясня - това да не обръщаш внимание и да не падаш на нивото на другите не означава, че си със слаба психика, или че "лесно се пречупваш", а точно обратното - че си достатъчно силен психически, за да не ти пука за мнението на хора, които не са ти никакви.
Винаги е имало и винаги ще има такива пикли и пикльовци, които ще обиждат и ще си мислят, че по този начин стават по-вървежни.
Преживяла си много, обаче май нищо не си научила.


(y)  (y)  (y) Напълно съгласна!!!А пък ако толкова много ти досажда,можеш просто да го затапиш като му кажеш с усмивка "Какво те наведе на мисълта,че мнението ти ме интересува ?" ;д


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#25 2013-01-25 22:13:34

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Обиждат ме

Еми да той ме харесваше,но той сега ходи с друга smile

Питай го защо е излизал със свиня, ако пък си толкова навитачка да затапваш С: И си тръгни.
Смисл да, не казвам да обиждаш, както другите предположиха, но не съм съгласна, че трябва да се оставяш да те нараняват и мачкат.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook