#1 2012-12-18 16:00:27

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Днес и в България излезе финалният епизод на Gossip Girl/ Клюкарката.
Направих тази тема за да прочета и вашите мнения относно финалния епизод.
Аз лично малко или много се разочаровах. Само това ще кажа, защото не знам дали всички са гледали епизода. За това за сега ще си замълча и ще изслушам(прочета) вашите мнения.


Ако темата се стори глупава то се знае- Кош.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#2 2012-12-18 16:13:32

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

На мен много ми хареса! Особено след като се появи Джени <3.  Иначе се очакваше, че (няма да казвам име, защото може да има хора, които не са гледали епизода) ще е Клюкарката. Като цяло беше дори забавен епизод и аз определено не бях разочарована. Много ми е тъжно, че свърши ... Пораснала съм с този сериал.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#3 2012-12-18 19:05:13

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Еее,айде кажете коя е Клюкарката.;д


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#4 2012-12-18 19:23:13

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Аз лично очаквах края да е много по- крещящ и под това имам предвид да бяха преобърнали всичко. Щеше да е дори добре, ако бяха направили още няколко епизода и да стане много по- интересно и да не слагат една от главните героини с най- омразния ми от целия филм. Мисля, че трябваше да направят и очаквах да бъде по- грандиозен финала.
И така не бе лош, но още в самото начало се разбра какво ще стане.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#5 2012-12-18 19:47:11

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Аз лично очаквах края да е много по- крещящ и под това имам предвид да бяха преобърнали всичко. Щеше да е дори добре, ако бяха направили още няколко епизода и да стане много по- интересно и да не слагат една от главните героини с най- омразния ми от целия филм. Мисля, че трябваше да направят и очаквах да бъде по- грандиозен финала.
И така не бе лош, но още в самото начало се разбра какво ще стане.

Аз всъщност се досетих предпоследния епизод. :д Мислех си, че е Джорджина, която всъщност доста харесвам. Иначе, според мен имаше обрат. Серина сигурно имаш предвид под "една от главните героини". Чък също каза на Блеър, че не искат да са заедно, но сега се ожениха .. имаше обрат, имаше.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#6 2012-12-18 20:05:31

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Аз лично очаквах края да е много по- крещящ и под това имам предвид да бяха преобърнали всичко. Щеше да е дори добре, ако бяха направили още няколко епизода и да стане много по- интересно и да не слагат една от главните героини с най- омразния ми от целия филм. Мисля, че трябваше да направят и очаквах да бъде по- грандиозен финала.
И така не бе лош, но още в самото начало се разбра какво ще стане.

Аз всъщност се досетих предпоследния епизод. :д Мислех си, че е Джорджина, която всъщност доста харесвам. Иначе, според мен имаше обрат. Серина сигурно имаш предвид под "една от главните героини". Чък също каза на Блеър, че не искат да са заедно, но сега се ожениха .. имаше обрат, имаше.

Според мен трябваше малко да развият Чък и да убедят зрителите, че ще го изкарат виновен, и да обърнат всичко.
Да, за Серина говорих, бих дори предпочела да върнат Картър, но трябва да приема, че не е с него.  laugh  Накрая малко ми стана като в сапунен сериал.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#7 2012-12-20 11:20:13

Miss.Mesmerizing
Member
Registered: 2012-09-18
Posts: 1,294

Re: Gossip Girl/ Клюкарката

Първо изгледах ретроспекцията, която е била излъчена по CW точно преди последния епизод и още от там ми стана тъжно.Страшно много харесвам сериала и го следя още от преди шест години, когато тепърва започваше.В ретроспекцията се вижда колко много са израстнали героитe и колко много се е развил сериалът.Относно последната серия... невероятна!Сватбата на Чък и Блеър беше страхотна.А относно тази на Серина и Дан... очаквах го... долу-горе.Все пак Дан беше първата любов на Серина и обратното, така че очаквах в някакъв момент и те да се съберат.За това, че Дан е клюкарката.. бях доста изненадана в началото, но после всичко придоби смисъл.Още в пилотният епизод Джени каза на Дан нещо от рода на 'Видях лаптопа ти, бил си цяла нощ в Клюкарката.', а и той най-много от всички има мотив.Все пак винаги е бил аутсайдер, а по този начин, с този сайт, цял Ню Йорк му е обръщал внимание и се е интересувал от новите клюки.Другата ми любима сцена, освен сватбата на Блеър и Чък е моментът в който показват всички след 5 години и Блеър и Чък имат момченце-Хенри, което когато вижда Чък започва да бяга към него и му казва 'Таткоооооооооо'^^Самият финал също беше много добри измислен.'Може да сте се отървали от Дан Хъмфри, но никога няма да се отървете от мен.Винаги ще има някой аутсайдер, който иска да стане популярен.Коя съм аз сега?!Това е тайната, която никога няма да разкрия. хохо Клюкарката.' и докато казват това, показват някакво момче, което прилича на Дан.След това показват някакво надуто момче със шал, излизащо от лимузина /Чък/ и след това показват момиче с руса коса /Серина/.Общо взето нямам думи!Страхотен финал!


[list=*]
[*].........................YOLO.[/*]
[/list]
[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/782/7317782Z.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook