#1 2012-12-16 21:45:27

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Какво мислите за ...

Попаднах на тази снимка във ФБ,защото една приятелка я беше споделила.Там се изписа много,просто исках да разбера вашето мнение,защото лично моето,е напълно отрицателно,негативно,песимистично и не знам още коя дума да използвам... ;D ..Възмутена съм! Даже 'възмутена' е меко казано...
Истината е,че днес си мислех за БЪЛГАРСКИТЕ турци и за това,колко им е трудно всъщност,защото са мразени в собствената си страна.. ( не случйано написах български с по-голям шрифт) .. Та,мнението ви,моля..?

528347_398851383527031_1543218356_n.jpg


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#2 2012-12-17 08:29:20

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Какво мислите за ...

Аз не мога да разбере от какво точно си възмутена? Това на картинката наистина не е много правилно, но предполагам, че сигурно е от серила "Под прикритие" по БНТ.


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#3 2012-12-17 09:12:48

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Какво мислите за ...

Да, това е от вчерашният епизод-изгледай го ако искаш за да разбереш защо го е казал.
Иначе мнението ми ще си го запазя за себе си, относно турците съм го споделяла в друга тема и не ми се занимава особено в момента.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#4 2012-12-17 12:24:22

miss_ya
Member
From: Narnia
Registered: 2010-11-22
Posts: 425

Re: Какво мислите за ...

Гледах го епизода,нарочно го изгледах...От 'Под Прикритие'е сцената.
Защо съм възмутена ли? Сега ще ви обясня..Имам доста близки хора от мюсюлманите,някои от тях следят и сериала,казвали са ми дори,че е много интересен. Главната причина за възмущението ми обаче,се крие другаде..Едва ли е било нужно да се включва името на техния Бог,можеха да нарекът въпросния човек по друг начин в крайна сметка,нали?
По този начин ги унижават и обиждат,освен това,сеят и така наречения хейт между българи и турци (християни и мохамедани). Представете си,че отивате в друга държава,гледате местния нашумял сериал и изведнъж излиза няква ш*бана реплика по адрес на вашия Бог...Е,как бихте се почувствали?
Другото,което мисля,е че БНТ изобщо не трябваше да излъчват това,при положение,че има новини на турски език.Новини на турски и богохулство? Мммм,по-скоро не.


[img]http://store.picbg.net/pubpic/B3/F9/213db4373f5ab3f9.gif[/img]
heart Haytham Kenway  heart

Offline

#5 2012-12-17 12:27:59

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Какво мислите за ...

Аз не вярвам че в България има чисти българи .. 200 години под турско робство ..... едва ли са останали чисти Българии !! Пък и аз не съм расистка .. Всички сме хора не зависимо какъв си .. Тва че има цигани които са мръсни , крадът и т.н , това не значи че всички сме такива .. Същото и за турците .. Не мисля че днешните деца имат някаква вина какви са били предците им !! Та такаче не знам за кво толкова си възмутена !!


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#6 2012-12-17 16:19:27

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Какво мислите за ...

Аз не вярвам че в България има чисти българи .. 200 години под турско робство ..... едва ли са останали чисти Българии !! Пък и аз не съм расистка .. Всички сме хора не зависимо какъв си .. Тва че има цигани които са мръсни , крадът и т.н , това не значи че всички сме такива .. Същото и за турците .. Не мисля че днешните деца имат някаква вина какви са били предците им !! Та такаче не знам за кво толкова си възмутена !!

Хубаво е първо да си научиш историята и тогава да говориш колко години СМЕ били под турско робство smile .
Иначе мнението ми ще си го запазя за себе си.. smile


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#7 2012-12-17 16:45:03

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Какво мислите за ...

Аз не вярвам че в България има чисти българи .. 200 години под турско робство ..... едва ли са останали чисти Българии !! Пък и аз не съм расистка .. Всички сме хора не зависимо какъв си .. Тва че има цигани които са мръсни , крадът и т.н , това не значи че всички сме такива .. Същото и за турците .. Не мисля че днешните деца имат някаква вина какви са били предците им !! Та такаче не знам за кво толкова си възмутена !!

Хубаво е първо да си научиш историята и тогава да говориш колко години СМЕ били под турско робство smile .
Иначе мнението ми ще си го запазя за себе си.. smile

Ама и 200 и 400 и 500 и 1000 години да сме били .. няма значение .. в България няма истински Българи !!!


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#8 2012-12-17 17:20:41

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Какво мислите за ...

Ама и 200 и 400 и 500 и 1000 години да сме били .. няма значение .. в България няма истински Българи !!!

Напротив,има значение.. И щом е БЪЛГАРИЯ значи жителите който я обитават и естествено са родени тук са БЪЛГАРИ.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#9 2012-12-17 18:22:21

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Какво мислите за ...

Аз не вярвам че в България има чисти българи .. 200 години под турско робство ..... едва ли са останали чисти Българии !! Пък и аз не съм расистка .. Всички сме хора не зависимо какъв си .. Тва че има цигани които са мръсни , крадът и т.н , това не значи че всички сме такива .. Същото и за турците .. Не мисля че днешните деца имат някаква вина какви са били предците им !! Та такаче не знам за кво толкова си възмутена !!

Хубаво е първо да си научиш историята и тогава да говориш колко години СМЕ били под турско робство smile .
Иначе мнението ми ще си го запазя за себе си.. smile

drebosy4etu +1

Ама и 200 и 400 и 500 и 1000 години да сме били .. няма значение .. в България няма истински Българи !!!

Напротив,има значение.. И щом е БЪЛГАРИЯ значи жителите който я обитават и естествено са родени тук са БЪЛГАРИ.

drebosy4etu +1


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#10 2012-12-17 18:42:37

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Какво мислите за ...

Ама и 200 и 400 и 500 и 1000 години да сме били .. няма значение .. в България няма истински Българи !!!

Напротив,има значение.. И щом е БЪЛГАРИЯ значи жителите който я обитават и естествено са родени тук са БЪЛГАРИ.


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#11 2012-12-17 18:49:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Какво мислите за ...

Аз не вярвам че в България има чисти българи .. 200 години под турско робство ..... едва ли са останали чисти Българии !! Пък и аз не съм расистка .. Всички сме хора не зависимо какъв си .. Тва че има цигани които са мръсни , крадът и т.н , това не значи че всички сме такива .. Същото и за турците .. Не мисля че днешните деца имат някаква вина какви са били предците им !! Та такаче не знам за кво толкова си възмутена !!

Хубаво е първо да си научиш историята и тогава да говориш колко години СМЕ били под турско робство smile .
Иначе мнението ми ще си го запазя за себе си.. smile

Ама и 200 и 400 и 500 и 1000 години да сме били .. няма значение .. в България няма истински Българи !!!

Моля?! Как ще да няма значение? Дяволе,ти..Наистина ли! Кажи ми,че се шегуваш моля те.. Дяволе.. Ами ти какво трябва да си тогава? Не се признаваш за чиста Българка ли? О.О Окей,но това,че в България не са останали чисти Българи,е душа в голяма грешка си.! С: Не можеш да кажеш,че няма,защото не познаваш всички хора..Не знаеш историята ми..Казвам ти,ако някой "ЧИСТ" (както се изрази,по дяволите)или в същност който  и да е Българин те чуе да го казваш или го види.. Ще ти се изсмее в лицето,сериозно ти го казвам..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#12 2012-12-18 14:24:32

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Какво мислите за ...

Зайче ли си не те знам, но как можеш да говориш така?
Аз лично съм възмутена от начина ти на мислене.
Просто се отчайвам, като прочета такива неграмотни, тъпи коментари и още не знам как да ги опиша.
Вземи седни малко прочети историята и тогава почни да ми говориш и да се правиш на много остроумна.
Просто съм възмутена (отново го казвам).
Щом си в България, спазваш законите, празнуваш празниците и щом когато се завърнеш в България се чувстваш като у дома си, значи си БЪЛГАРИН!
Адски се дразня когато започнете да давате "компетентните" си мнения и таман нищо не казвате.
Хората са казали: Когато няма какво да кажеш, просто замълчи, когато мълчи човек изглежда по- умен!


Приятен ден!


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#13 2012-12-18 16:57:43

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Какво мислите за ...

Гледах го епизода,нарочно го изгледах...От 'Под Прикритие'е сцената.
Защо съм възмутена ли? Сега ще ви обясня..Имам доста близки хора от мюсюлманите,някои от тях следят и сериала,казвали са ми дори,че е много интересен. Главната причина за възмущението ми обаче,се крие другаде..Едва ли е било нужно да се включва името на техния Бог,можеха да нарекът въпросния човек по друг начин в крайна сметка,нали?
По този начин ги унижават и обиждат,освен това,сеят и така наречения хейт между българи и турци (християни и мохамедани). Представете си,че отивате в друга държава,гледате местния нашумял сериал и изведнъж излиза няква ш*бана реплика по адрес на вашия Бог...Е,как бихте се почувствали?
Другото,което мисля,е че БНТ изобщо не трябваше да излъчват това,при положение,че има новини на турски език.Новини на турски и богохулство? Мммм,по-скоро не.

Самата роля, която играе Мариан Вълев е просто такава. Много е набожен откакто имаше един инцидент и оттогава не е спрял да носи една малка Библия с него.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook