#1 2012-11-21 16:25:58

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: искам си го обратно!

С приятеля ми ходихме 6 месеца, но не можехме да се виждаме вече и се разделихме. После той тръгна с друга, но ходиха 1 седмица и скъсаха. Проблема е,че си обещахме да си останем приятели, но нито се чуваме нито виждаме. Само един път го видях и му казах здрасти, а след това си извърнах главата. Искам си го обратно, но няма да му пиша, а и си мисля,че той не би тръгнал пак с мен. Искам да го накарам по някакъв начин да ме ревнува или поне да ми пише. Кажете ми как. Не искам да се обвързвам с друг,а да му покажа какво е загубил   smile

Offline

#2 2012-11-21 16:43:26

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: искам си го обратно!

Миличка, да му правиш напук, да го караш да ревнува,да се дразни или тем подобни не е начина. Накрая ти ще си изпатиш. Може дори да го отблъснеш повече.След като толкова го харесваш, не стой отстрани и само да гледаш. Защо чакаш той да ти пише, защо чакаш той да те потърси? Рискувай! Пиши му ти, ако не ти обърне внимание поне ще знаеш,че няма смисъл и няма да се терзаеш от факта. Ще знаеш,че ти си свършила това което се изисква от теб, а той какво ще направи си е неговоа воля.


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#3 2012-11-21 18:01:20

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: искам си го обратно!

Наистина не е начина да го караш да ревнува... Най-добрия вариант е да му кажеш направо,ако нямаш смелост му го покажи и не се притеснявай от резултата.Поне ще знаеш,че си опитала и ако не стане значи той не е за теб. smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#4 2012-11-22 12:55:25

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: искам си го обратно!

От личен опит ти казвам да го забравиш. Според мен няма какво да му показваш. Със сигурност изпуска много.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#5 2012-11-22 13:07:40

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: искам си го обратно!

Слънчице, ако наистина го искаш пиши му ,пък каквото ще да става .Ако все още те иска ще ти обърне внимание ако ли не ,карай напред ,сама ще усетиш искрата има ли я !

Offline

#6 2012-11-22 15:35:04

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: искам си го обратно!

Благодаря ви момичета, но сякаш вече се чувствам малко изморена и отегчена от тази връзка. Може би по-добре ще е да го забравя и да се захвана с някой нов и по-добър, макар и да ми трябва още време  smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook