#1 2012-11-15 13:39:48

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Е слушам  smile ..


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#2 2012-11-15 13:46:38

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Да - отговарям.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#3 2012-11-15 13:51:53

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Аз сега ползвам активен лосион и се надявам да ми свърши работа , преди това се мажех със саницилов спирт и крем здраве но не ми помогна.


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#4 2012-11-15 14:04:11

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Според мен почистващия лосион действа по - добре, но както си преценила.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#5 2012-11-15 15:23:28

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Ползвам почти всичко на акне аут и съм доволна. Но и крем "Здраве" също до някъде върши работа.
А силициловия спирт прекалено много изсушава кожата.. поне при мен се лющи и за това го избягвам.


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#6 2012-11-16 14:57:43

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Нещо само за черни точки да ми предложите .. защото имам по целия нос малко около носа и 2,3 под устната ..


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#7 2012-11-16 15:02:37

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Нещо само за черни точки да ми предложите .. защото имам по целия нос малко около носа и 2,3 под устната ..

Най-добре отиди на дерматолог, той ще ти каже по-добре от нас какво да направиш. Няма да е лошо да отидеш и на козметик. Казвам ти го като човек, момиче, което има акне. какви ли не кремове и мазила съм ползвала, и така да се каже... нищо не ми помага. Отидох на дерматолог и ми предписа "Зенерит" и ISO3. Скъпи са, но са страшно ефективни. От личен опит ти го казвам. И все пак не ходи само на козметик. Това няма да реши изцялосно проблема, а само моментно. Трябва дерматолога да ти предпише такива продукти, които той смята за добре за твоята кожа, и които ще предотврати проблема. Затова те съветвам така, защото ние не сме дерматолози, за да преценим какви продукти да ти препоръчаме за кожата. Нито знаем какъв е твоят тип кожа, нито сме специалисти в тази сфера.

Offline

#8 2012-11-16 15:08:41

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Аз ходих на козметик - един път ..  speechless


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#9 2012-11-16 15:17:05

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Аз ходих на козметик - един път ..  speechless

Трябва много по-често да ходиш. Един път не става. На мен са ми го казвали поне 50 пъти, че само с един път ходене нещата няма да се оправят. Но всичко опира и до възможността и финансите... най-добре първо отиди на дерматолог.  Той ще ти предпише сигурно някакви кремове и ще ти даде съвети.

Offline

#10 2012-11-16 23:04:17

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Страшно съм доволна. От месец май до сега ги използвам и лицето ми е гладко-гладичко.  laugh Иначе спирта трябва да се ползва заедно с крем. Нанася се предимно върху активни пъпки. Не трябва да се ползва обилно, защото наистина изсушава кожата. Много са хубави.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#11 2012-11-20 13:30:11

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Незнам защо но май нищо не ми помага за пъпките - просто ми е пуснало от тях ..  sad  Активния лосион също май не ми действа ;xx


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#12 2012-11-20 13:31:09

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Незнам защо но май нищо не ми помага за пъпките - просто ми е пуснало от тях ..  sad  Активния лосион също май не ми действа ;xx

Отиди на дерматолог, както ти казах или използвай Зинерит. Много е ефективен.

Offline

#13 2012-11-20 16:30:06

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Незнам защо но май нищо не ми помага за пъпките - просто ми е пуснало от тях ..  sad  Активния лосион също май не ми действа ;xx

Отиди на дерматолог, както ти казах или използвай Зинерит. Много е ефективен.

С мама се разбрахме за четвъртък да ме завезе на дерматолог .. Преди час ходих до една аптека щях да си купя Зинерит но ми казаха ,че трябва да е предложен от лекаря (нещо такова ми казаха от аптека) и аз се отказах..  smile


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#14 2012-11-20 16:31:54

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Незнам защо но май нищо не ми помага за пъпките - просто ми е пуснало от тях ..  sad  Активния лосион също май не ми действа ;xx

Отиди на дерматолог, както ти казах или използвай Зинерит. Много е ефективен.

С мама се разбрахме за четвъртък да ме завезе на дерматолог .. Преди час ходих до една аптека щях да си купя Зинерит но ми казаха ,че трябва да е предложен от лекаря (нещо такова ми казаха от аптека) и аз се отказах..  smile

Ми май да, верно трябва да е предписано от лекаря, но знам откъде да си го вземеш.. има една аптека на Стамболийски до Mall Of Sofia.

Offline

#15 2012-11-20 19:29:45

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Отиди на дерматолог, както ти казах или използвай Зинерит. Много е ефективен.

С мама се разбрахме за четвъртък да ме завезе на дерматолог .. Преди час ходих до една аптека щях да си купя Зинерит но ми казаха ,че трябва да е предложен от лекаря (нещо такова ми казаха от аптека) и аз се отказах..  smile

Ми май да, верно трябва да е предписано от лекаря, но знам откъде да си го вземеш.. има една аптека на Стамболийски до Mall Of Sofia.

Попрницип май мога и без да е предписано от лекаря ама незнам може при мен да има разбичен ефект..Но ще видя в четвъртък какво ще ми предложи дерматолога.


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#16 2012-11-20 20:26:56

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

С мама се разбрахме за четвъртък да ме завезе на дерматолог .. Преди час ходих до една аптека щях да си купя Зинерит но ми казаха ,че трябва да е предложен от лекаря (нещо такова ми казаха от аптека) и аз се отказах..  smile

Ми май да, верно трябва да е предписано от лекаря, но знам откъде да си го вземеш.. има една аптека на Стамболийски до Mall Of Sofia.

Попрницип май мога и без да е предписано от лекаря ама незнам може при мен да има разбичен ефект..Но ще видя в четвъртък какво ще ми предложи дерматолога.

Да, най-добре виж какво ще ти предложи дерматолога. Така ще направиш най-добре. Но не е изключено да ти препоръча Зинерит. Много дерматолози го препоръчват.

Offline

#17 2012-11-23 17:26:36

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

На мен пък Зинерит ми го дават и без да е предписан. Иначе не се отчайвай. От колко време ползваш Акне Аут? Мога да ти кажа, че моята кожа се оправи след като го ползвах почти една година. Дори все още не е перфектна. Пак имам черни точки, които ми лазят много сериозно по малкото останали нерви.
Не се отказвай след първия месец. Навсякъде казват, че за да се разбере дали даден продукт има добро действие върху кожата, трябва да се използва поне 2-3 месеца.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#18 2012-11-23 19:05:28

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

На мен пък Зинерит ми го дават и без да е предписан. Иначе не се отчайвай. От колко време ползваш Акне Аут? Мога да ти кажа, че моята кожа се оправи след като го ползвах почти една година. Дори все още не е перфектна. Пак имам черни точки, които ми лазят много сериозно по малкото останали нерви.
Не се отказвай след първия месец. Навсякъде казват, че за да се разбере дали даден продукт има добро действие върху кожата, трябва да се използва поне 2-3 месеца.

Точно! И аз съм така.
Черните точки ми бъркат в здравето. Иначе съм напълно съгласна с това което Ttiiniie^^ казва. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#19 2012-11-23 19:26:44

selly <3
Member
From: sofia
Registered: 2011-01-28
Posts: 154
Website

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

На мен пък Зинерит ми го дават и без да е предписан. Иначе не се отчайвай. От колко време ползваш Акне Аут? Мога да ти кажа, че моята кожа се оправи след като го ползвах почти една година. Дори все още не е перфектна. Пак имам черни точки, които ми лазят много сериозно по малкото останали нерви.
Не се отказвай след първия месец. Навсякъде казват, че за да се разбере дали даден продукт има добро действие върху кожата, трябва да се използва поне 2-3 месеца.

От около 1 седмица


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
~ Handmade Jewellery
[img]http://store.picbg.net/thumb/0D/AA/705b2cbf94650daa.gif[/img]

Offline

#20 2012-12-15 20:17:49

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Както каза lady_ss1 отиди на дерматолог .. Той ще ти помогне и ще си оправиш лицето . Аз бях ходила при един в София и за по малко от година лицето ми се оправи .. Сега имам черни точки само на носа , но са малки .. Ползвала съм Акне аут и съм много доволна от него .. също така сега използвам 'Зинерит ' от който съм доволна . Имаше едно мазило ;д което го спряха от производство преди 5 месеца някаде казва се Акне БП 5 , тва човек гори сички шибани пъпки , и то много ми помогна да си изчистя лицето !!   ( ако искаш да ти кажа каде се намира лекаря в София пиши на ЛС , много е добър )


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#21 2012-12-15 20:19:36

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Вършат ли работа продуктите Acne Out ?

Както каза lady_ss1 отиди на дерматолог .. Той ще ти помогне и ще си оправиш лицето . Аз бях ходила при един в София и за по малко от година лицето ми се оправи .. Сега имам черни точки само на носа , но са малки .. Ползвала съм Акне аут и съм много доволна от него .. също така сега използвам 'Зинерит ' от който съм доволна . Имаше едно мазило ;д което го спряха от производство преди 5 месеца някаде казва се Акне БП 5 , тва човек гори сички шибани пъпки , и то много ми помогна да си изчистя лицето !!   ( ако искаш да ти кажа каде се намира лекаря в София пиши на ЛС , много е добър )

  А и забравих да добява .. че 'Зинерит' е за акне .. немисля че е добре да се използва от всеки защото може и да навреди на кожата !!Също така и Акне аут .


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook