#1 2012-11-05 16:37:49

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Дело 39

Здравейте sun
Съжалявам, че създавам темата, но исках да ви попитам за филмът "Дело 39" снощи го даваха по Нова ТВ, но го гледах само в началото, а ако го изтегля няма да намеря време да го изгледам, така, че ако някой го е гледал може ли да ми каже как свършва??И какви са ви впечатленията от него като цяло?
П.П. Моля модеаторите да не изтриват темата, поне докато не получи отговор


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#2 2012-11-05 16:43:31

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Дело 39

Мисля, че тези въпроси за тука: http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=30729
Все пак темата е създадена за това, но все още никой не е писал в нея.
Не знам не съм модератор, но мисля, че тази тема е излишна при положение, че има специална тема, където да се питат такива въпроси.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#3 2012-11-05 17:34:48

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Дело 39

Ооо филмът е много хубав и наистина те съветвам добре да си помислиш дали не предпочиташ да си го изтеглиш и да изчакаш докато ти се освободи малко време!!! Ако все пък държиш да ти разваля удоволствието от гледането:
.
.
.
.
.
.
.
Не знам до къде точно си стигнала, така че ще повторя и началото накратко. Емили (жената) разглежда случия на 10 годишната Лилит, чиито родители са се опитали да я убият и решава да я вземе да живее при нея, докато и намерят друго приемно семейство. Започват де се случват някои странни неща, за които единствено детето може да е виновно (обаждания на хора, които са умрели на следващия ден и тн.). В началото Емили мисли, че е станала грешка и защитава Лилит, но в последствие разбира, че наистина момичето е виновно за събитията. Лилит може да кара хората да получават халюцинации и използва това за да ги убива. След много трудности Емили разбира как стоят нещата и спира да се поддава на халюцинациите. Накрая скача със колата, в която е и Лилит в някакъв воден басейн (не помня езеро ли беше или какво). След още трудности Емили успява да се измъкне от "момиченцето" и изплува, а Лилит потъва заедно с колата. Нещо такова беше. Не знам дали е точно, защото съм го гледала преди няколко месеца и не помня всичко. smile

Offline

#4 2012-11-05 17:44:27

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Дело 39

Ооо филмът е много хубав и наистина те съветвам добре да си помислиш дали не предпочиташ да си го изтеглиш и да изчакаш докато ти се освободи малко време!!! Ако все пък държиш да ти разваля удоволствието от гледането:
.
.
.
.
.
.
.
Не знам до къде точно си стигнала, така че ще повторя и началото накратко. Емили (жената) разглежда случия на 10 годишната Лилит, чиито родители са се опитали да я убият и решава да я вземе да живее при нея, докато и намерят друго приемно семейство. Започват де се случват някои странни неща, за които единствено детето може да е виновно (обаждания на хора, които са умрели на следващия ден и тн.). В началото Емили мисли, че е станала грешка и защитава Лилит, но в последствие разбира, че наистина момичето е виновно за събитията. Лилит може да кара хората да получават халюцинации и използва това за да ги убива. След много трудности Емили разбира как стоят нещата и спира да се поддава на халюцинациите. Накрая скача със колата, в която е и Лилит в някакъв воден басейн (не помня езеро ли беше или какво). След още трудности Емили успява да се измъкне от "момиченцето" и изплува, а Лилит потъва заедно с колата. Нещо такова беше. Не знам дали е точно, защото съм го гледала преди няколко месеца и не помня всичко. smile

Awh, Благодаря ти много kiss Определено ще намеря време да го гледам smile
Честно казано стигнах до там, където Емили се опита да я запали в къщата, но Лили беше навън при пожарникарите


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook