#1 2012-11-02 21:32:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Е..Иска ми се  да разбера как вие разбирате дали сте влюбени и дали това е правилния човек за вас (за сега,не завинаги) ?

Съжалявам,ако темата е клише или има такава,вече-Кош С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-11-02 21:51:22

SweeT_kapriZz
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 266

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Ами .. зависи дали например като видиш точният човек и няма едни пеперудки в коремчето,или да се радваш само като ти е написал ''здравей'' и така .. смисъл всичко зависи от това какво чувстваш към определеният човек : ))   star


[img]http://prikachi.com/images/380/5164380x.gif[/img]

Offline

#3 2012-11-02 22:37:23

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Да си влюбен(за мен)е да виждаш всичко розово.Да "летиш в облаците" и е по-различно от това да обичаш.
Когато си влюбен лягаш и се събуждаш с мисълта за този човек.

А може да си влюбен и това да не е правилният човек за тебе.Само времето показва дали това е Той или не. smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2012-11-03 09:44:06

selly95
Member
Registered: 2010-02-23
Posts: 2

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Ако си влюбен няма как да не разбереш,просто се усеща.Не вярвам в" пеперудите в стомаха " и другите сравнения,всеки го изпитва по различен начин.А дали е правилният ,за съжаление това винаги се разбира след време или след края . smile  smile  smile  smile


wink

Offline

#5 2012-11-03 11:07:52

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Според мен това чувство се усеща, като видиш този човек и просто адреналина ти се увеличава и 30 час след това просто не си на себе си smile


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#6 2012-11-03 12:44:54

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Аз мисля, че при всеки е различно, но когато си влюбен ти го усещаш. (:
Например аз като видя "моя човек"  laugh и всичко се обърква в главата ми и единственото, което мога да направя е да се усмихна...при мен това с пеперудите си важи...имам чувството че сърцето ми ще изхвръкне  blush, когато говорим се чувствам спокойна, сякаш мога да му споделя всичко(h)...Но пак казвам това е за мен, при всеки е различно! 


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#7 2012-11-03 15:54:57

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Чувствам се сигурна и спокойна, независимо дали си говорим по телефона или сме заедно. С него мога да съм себе си и знам, че мога да му споделя абсолютно всичко.   


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#8 2012-11-03 17:10:41

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Чувствам се сигурна и спокойна, независимо дали си говорим по телефона или сме заедно. С него мога да съм себе си и знам, че мога да му споделя абсолютно всичко.   

и най-важното грижа ли ти е за този човек

Offline

#9 2012-11-03 17:12:42

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Досега не съм се влюбвала силно. Всичко е било временно, и то в доста по-големи от мен.
Предполагам постоянно ще мислиш за този човек, когато си лягаш и се будиш, той ще бъде в мислите ти.
Ще се изчервяваш, щом го видиш, ще бъде напечено..(напечено смисъл, напрегнато, няма да си на себе си, няма да можеш да си намериш място от любов) ;ДД


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#10 2012-11-03 17:29:34

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Чувствам се сигурна и спокойна, независимо дали си говорим по телефона или сме заедно. С него мога да съм себе си и знам, че мога да му споделя абсолютно всичко.   

Окей. Можеш да му споделяш всичко,но един момент,когато всичко свърши (не го пожелавам на никого) и..От къде си сигурна,че той ще пази всичко което си му споделила?
Интересно ми е просто. А и аз не знам,може би до сега никога не съм била влюбена и не знам..Искам да кажа,изпитвала съм силни симпатии,но нищо повече. Пък и съм недоверчива.И не знам. За това питам. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-11-04 08:34:02

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Чувствам се сигурна и спокойна, независимо дали си говорим по телефона или сме заедно. С него мога да съм себе си и знам, че мога да му споделя абсолютно всичко.   

Окей. Можеш да му споделяш всичко,но един момент,когато всичко свърши (не го пожелавам на никого) и..От къде си сигурна,че той ще пази всичко което си му споделила?
Интересно ми е просто. А и аз не знам,може би до сега никога не съм била влюбена и не знам..Искам да кажа,изпитвала съм силни симпатии,но нищо повече. Пък и съм недоверчива.И не знам. За това питам. С:

Според мен ако той те е обичал и е изпитвал поне нещо към теб, той ще прояви човечност и няма да сподели тайните ти..а ако каже нещо, с цел да те изложи се води по поговорката "зъб за зъб око за око" xD..а и не мисли за края на връзката- бъди позитивна (;


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#12 2012-11-09 15:02:55

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Просто го усещам.
Например, когато се размина с него и веднага щом го видя на лицето ми излиза идиотска усмивка, корема ми се свива, коленете ми омекват и не знам къде се намирам о_о.
Изпитвам някаква нужда винаги да му пиша, да го чувам, да го виждам, да говоря с него.
Постоянно мисля за него и си мисля какво ли щеше да е ако се получи между нас?
и прочие. (:

Offline

#13 2012-11-09 18:27:26

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Разбира се, че ме е грижа за него. С това момче изживяхме наистина много, но винаги сме се подкрепяли, като изключим един период след връзката, която имахме миналата зима, но дори тогава въпреки всичко, ни е грижа все още един за друг и ето, пак сме заедно.

Мисълта ми Они, е че .. понякога просто трябва да се довериш, възможно е да си изпатиш, но човек се учи от грешките си. Следващият път ще станеш по предпазлива и когато осъзнаеш, че можеш да се довериш на някого тогава ще започнеш да му имаш доверие. ;}

pipi11 - съгласна съм с теб.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#14 2012-11-10 07:54:15

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Любовта изпитваш, когато си неспокойна, разсеяна,объркана.... Когато го видиш всичко в теб изтръпва, мислиш за него всяка минута... Любовта не може да се опише, но когато си влюбен искаш само него и нищо друго!  heart


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#15 2012-11-10 16:32:50

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Как разбирате дали сте влюбени

Всички песни започват да придобиват смисъл.
“You know you’re in love when you can’t fall asleep, because reality is finally better than your dreams.” -Dr Suess

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook