#1 2012-10-18 13:37:50

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Не оковавай ме.

Не знам дали ще ви хареса, дори не възлагам големи надежди, но просто преди малко ми хрумна и исках да го споделя с вас.
Дано да Ви хареса!


Ти не ме виждаш, но когато се заслушаш ме чуваш. Чуваш ме, но никога не слушаш.
Ти не ме виждаш, но ме усещаш.
Ти не ме виждаш, но знаеш, че съществувам.
Ти не ме виждаш, но понякога просто забравяш за мен.
Понякога ме оковаваш с окови. Понякога не ме слушаш. Знам, че за теб това, което ти казвам е грешка, но за мен е много. Много пъти ти казват да ме следваш, но ти не ги слушаш. Страх те е! Никога не спирам да туптя, винаги когато ти потрябвам съм там. Дори всички да си заминат съм там.
Ти не чуваш гласа ми, защото не го познаваш, но туптенето е моят глас. Знам да се смея, знам да плача, но не знам кога да спра, обикновенно винаги оставам с болката, но отново не се страхувам от любовта. Ти ме спираш, опитваш се да промениш моята мисъл, оковаваш ме, но и това не помага. Но понякога прекалено стегнатите окови спират кръвта, превръщам се лед. Забравям как се обича. Играта се обръща. Този път аз руша любовта, защото хората, които не знаеха как да обичат те направиха така. Уплашиха те, накараха те да не повярваш отново в любовта.
Но сега чуй моя глас, знаеш какво е да си наранявана, не причинявай на другите това. Знаеш какво е да страдаш от любовта, не оковавай ме отново, не искам кръвта да спре и вместо кръв във вените ми вода да тече. Не оковавай ме, пусни ме, дори и да те подвеждам, защо понякога слушаш ме? Не, вината не е в мен, ти, тялто ти, душата ти иска го, но за всяка грешка винаги друг е виновника. Не оковавай ме, не спирай ме, ако не изпитам аз тъгата от любовта, нивга няма да се науча какво е щастието от нея.

                              -Искрено твое- Сърцето ти!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#2 2012-10-18 17:53:19

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Не оковавай ме.

(y) добро е


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#3 2012-10-18 20:07:12

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Не оковавай ме.

Xaреса ми.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#4 2012-10-28 17:37:57

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Не оковавай ме.

Xaреса ми.

smile


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook