#1 2012-09-24 20:56:12

makyinzz
Member
Registered: 2012-08-18
Posts: 54

Re: Модерно или старомодно?

Следването на последните модни тенденции, съответно и шопингът, са си истинска мания. Мания за стил и красота, мания да се забелязвате, желание да се обръщат след вас, коментирайки уникалните ви обувки Louboutin, чанта Louis Vuitton и рокля Prada.Има жени, които просто не могат да си позволят да се появят с един и същи тоалет на светско събитие. Това би било под нивото им. Ето защо на тях и цяла стая-гардероб не би могла да им е достатъчна. А една голяма част от дрехите им биват обличани само веднъж, след което са обричани на забвение, защото са станали старомодни.А всъщност именно старомодното понякога е модерно. Забелязвате ли как модата периодично се завръща, така че си струва да си пазите бабините и мамините тоалети, както и вие да пазите своите за по-добри времена, когато ще са отново хит сред модните тенденции.

Следвате ли на всяка цена модните тенденции?

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг?

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?

Според вас модерно ли е старомодното?


[list=*]
[*]Когато очите говорят,думите са излишни.[/*]
[/list]

Offline

#2 2012-09-24 21:01:21

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? Не, предпочитам да се облека както ми е удобно, за да се чувствам комфортно независимо къде се намирам.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? Колкото и когато се налага.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? Нямам любим магазин, което ми грабне окото го взимам задължително, независимо каква цена е.. от втора употреба имам само едно сако.

Според вас модерно ли е старомодното? Така като гледам списанията за мода.. Космополитън, Joy .. модата е точно с дрехи, които е носила майка ми на моята възраст, наистина странно, но факт . Старомодното става модерно. : )


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-09-25 06:03:06

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции?
Не, модата не ми е била любима никога, винаги се обличам по мой си вкус и максимално удобно.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг?
От това зависят много неща. Но най-често пазарувам 2-ра употреба дрехи, където много рядко се срещат еднакви на тях, а и са изключително евтини, което пести много пари.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?
Да, тъкмо отговорих, пазарувам 2-ра ръка smile

Според вас модерно ли е старомодното?
Да, наскоро разглеждах едни немски списания за мода, мотаещи се вкъщи, тенденции от преди 1-2-3 десетилетия, модата е същата.


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#4 2012-09-25 06:39:17

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? - Не, купувам това което ми хареса.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? - Нямам определено време и пари, просто ако реша, че ми трябва нещо или съм си харесала, го вземам.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? - Винаги от кварталните магазинчета.

Според вас модерно ли е старомодното? - Ами незнам, но постепенно всичко от 80те и 90те се връща на мода. (прическите, дънките тип "чарлстон" и др.)


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#5 2012-09-25 06:40:54

wikiie3e
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 348

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? Не, предпочитам да се облека както ми е удобно, за да се чувствам комфортно независимо къде се намирам.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? Колкото и когато се налага.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? Нямам любим магазин, което ми грабне окото го взимам задължително, независимо каква цена е..

Според вас модерно ли е старомодното? Така като гледам списанията за мода.. Космополитън, Joy .. модата е точно с дрехи, които е носила майка ми на моята възраст, наистина странно, но факт . Старомодното става модерно. : )


http://ask.fm/Xristovaaa

Tomorrowland <3!

[img]http://data.whicdn.com/images/69939937/large.gif[/img]

Offline

#6 2012-09-25 07:04:35

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? Не, аз предпочитам да се обличам така, както ми е удобно.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? Тези дни по-рядко и колкото ми дадат, не харча много.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? Пазарувала съм от всички магазини без второ употреба, никога не ми се е налагало.

Според вас модерно ли е старомодното? За мен стандартното винаги ще бъде на мода. smile


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#7 2012-09-25 11:37:15

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Модерно или старомодно?

Абе как не ви интересува какво е модерно, а знаете какво има в Космо и Гламър?
Аз ще бъда честна:
Следвате ли на всяка цена модните тенденции?
- Следвам ги, но не всичко "ново" и "модерно" ми харесва.
Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг?
- Хм, аз постоянно искам нещо (знам, че не е добре), така че сигурно два-три пъти месечно трябва да ми бъде купено нещо ново. Имало е случаи, в които и доста по - рядко съм пазарувала, но са малко.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?
- Зависи къде ще видя нещо хубаво, но може би марковите!? В тъй наречените "китайски" магазини или "втора употреба" не пазарувам.

Според вас модерно ли е старомодното?
- Може би. Не знам какво се разбира под "старомодно". Дрехите от 90-те надолу ли? Да, винаги е имало по нещо модерно и от онези години. На мен лично много ми харесват тези дрехи, но дънките тип чарлстон никога не бих ги облякла.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#8 2012-09-25 12:04:50

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? В никакъв случай.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? - Не обичам да обикалям и да пазарувам, иначе не ми е проблем.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? От пазара и от марковите магазини.

Според вас модерно ли е старомодното? Зависи как се съчетава и кои стилове от старомодното се има в предвид. Аз лично съм забелязала, че чакам да мине модата на нещо и чак тогава започвам да го харесвам....


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#9 2012-09-25 12:15:11

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: Модерно или старомодно?

Абе как не ви интересува какво е модерно, а знаете какво има в Космо и Гламър?
Аз ще бъда честна:
Следвате ли на всяка цена модните тенденции?
- Следвам ги, но не всичко "ново" и "модерно" ми харесва.
Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг?
- Хм, аз постоянно искам нещо (знам, че не е добре), така че сигурно два-три пъти месечно трябва да ми бъде купено нещо ново. Имало е случаи, в които и доста по - рядко съм пазарувала, но са малко.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?
- Зависи къде ще видя нещо хубаво, но може би марковите!? В тъй наречените "китайски" магазини или "втора употреба" не пазарувам.

Според вас модерно ли е старомодното?
- Може би. Не знам какво се разбира под "старомодно". Дрехите от 90-те надолу ли? Да, винаги е имало по нещо модерно и от онези години. На мен лично много ми харесват тези дрехи, но дънките тип чарлстон никога не бих ги облякла.


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#10 2012-09-25 12:15:14

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции?
-Следвам ги,но не всичко "ново" и "модерно" ми харесва.
Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг?
-Два-три пъти месечно.Нямам определено време и пари,просто ако реша,че ми трябва нещо или съм си го харесала,го вземам..
Откъде пазарувате–само маркови магазини,кварталните магазинчета,второ употреба?
-Зависи къде ще видя нещо хубаво,но може би марковите!? В тъй наречените "китайски" магазини или "втора употреба" не пазарувам.
Според вас модерно ли е старомодното?
-Да,винаги е имало по нещо модерно и от онези години.На мен лично ми харесват тези дрехи,но дънките тип чарлстон никога не бих ги облякла.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#11 2012-09-25 12:24:20

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? -да, но рядко. Не съм маняк!!!

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? - ами 1,2 пъти в месеца и около 2-3 часа... пари-100-150 лв. smile

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? И маркови и квартални, но не и втора употреба. smile

Според вас модерно ли е старомодното?- Да!


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#12 2012-09-25 12:29:23

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? Опитвам  се  да  съм  в крак  ,но  не  абсолютно  всичко  което  е  на  модния подиум  е вгардероба  ми  ,само  неща които  ми  харесват  от  нея.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? Ами  2-3 пъти  в  седмицата различно  някой  път  около 500  лв друг  път  над  1000 лв.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?Само  маркови  магазини  и  много някой  път  и от обикновени  магазинчета  ,но  само  неща  които  наистина  ми  харесват,но  най-често  от  марковите.

Според вас модерно ли е старомодното?Някои  неща са  модерни др  вече са си  демоде.


♔...................†...........♔

Offline

#13 2012-11-05 20:22:53

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? - Не, предпочитам да се облека както ми е удобно.
Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? - Различно.
Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? - Нямам любим магазин, което ми грабне окото го взимам задължително.
Според вас модерно ли е старомодното? Да, понякога.


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#14 2012-11-07 08:56:41

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции?  г/д

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? доста ;д

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба?
от моловете, от интернет, и понякога от кварталните ;д
Според вас модерно ли е старомодното? да <3


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#15 2013-03-03 08:10:41

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Модерно или старомодно?

Следвате ли на всяка цена модните тенденции? Не всичко.

Колко често и колко време и пари отделяте за шопинг? Не знам, не си засичам. Когато имам пари винаги си купувам нещо.

Откъде пазарувате – само маркови магазини, кварталните магазинчета, второ употреба? От маркови и квартални магазини.

Според вас модерно ли е старомодното? Някои неща отново стават модерни.


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook