#1 2012-09-24 20:48:47

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Татуировка на 16

Ами не знам и аз какво ме прихвана,но 70% от моята личност искат да си направя татуировка.Решила съм каква и къде. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ … 1212_n.jpg на лявата китка. Не знам защо,но още като видях татуса и много ме впечатли.Искам да си я направя не само защото приятеля ми вече има,ами и за себе си-да ми напомняя някои неща,които ще си останат винаги в сърцето ми.Таа като цяло искам татуировката не защото е гъзария или защото е модерно,а както повечето имат-тя ще значи много за мен.За болката като че ли изобщо не се притеснявам,рисунката е малка и няма да отнеме много време,че и болка,както и пари,естествено.Единственото нещо от което се притеснявам обаче е (като изключим туморните образувания,довеждащи до рак и инфекциите,които една такава прищявка може да причини)че аз съм на 16 т.е още в пубертета и раста...има ли някакъв шанс след време кожата ми на китката да се разтегли,понеже още раста и татуировката да загуби така красивия си и уникален дизайн и да не бъде онази си моя хубавка татуировка ами да прилича на смазана и раздърпана..Таааа да ви питам..да изчакам ли до 18-19 или няма такава опасност? wasntme  wasntme  wasntme

Offline

#2 2012-09-24 21:48:50

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Татуировка на 16

Рано ти е според мен-изчакай поне до 20 smile  wink  ще видиш как след някоя друга година мисленето ти ще се промени и ако все още искаш татуировка,поне ще си избереш някоя по-хубава.....това е според мен


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#3 2012-09-25 03:50:42

lyd3tinaaa
Member
Registered: 2009-11-09
Posts: 336

Re: Татуировка на 16

  • аз отново ще се повторя и ще кажа нещо което съм казвала много пъти и в други теми.. - татос на китката НЕ прави...китката е открито място и в около 70-80% от професиите татос, пиърсинг или друг ефект в/у кожата на открито място пречи.

    пък ако тооолкова много я искаш, смени мястото. И да изчакай поне 18-19, макар,че според учебниците по медицина човек расте до 22... smile


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdxxzCxGx1r1jh8wo1_500.gif[/img]
[list=*]
[*]You loved me and I froze in time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the she-wolf, who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes?
'Cause I'm falling to pieces
[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-09-25 12:12:29

sweaty_123
Member
From: София
Registered: 2012-03-08
Posts: 46
Website

Re: Татуировка на 16

Моето мнение е да изчакаш малко да пораснеш още поне до 18 год. възраст защото до тогава мнението ти може да се промени и да не искаш сърца или подобно на твоя татус


I <3 JB he is so sweet and cool, he is HOT!!!

http://i1151.photobucket.com/albums/o63 … o5_250.gif

Offline

#5 2012-09-29 13:00:10

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Татуировка на 16

Аз съм на различно мнение ... ми то и от 18 до 40 години мнението ти 36 754 374 пъти ще се промени ... но това означава ли , че тогава трябва да си правиш тату. Човек постоянно израства и не винаги , ще е достатъчно готов за нещата , който животът му предоставя ... но нали точно за това животът ни ги предоставя за да се научим ... Ако не си боядисаме косата откъде ще знаем , че няма да ни "ходи" рус цвят / извинявам се за примера / ... а и ти си младеж , точно заради това - да грешиш ... за да можеш да се научиш ... друго ... все пак татуто може да се махне / макар и процедурата да е по-скъпа /

Offline

#6 2012-09-29 13:48:58

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Татуировка на 16

  • аз отново ще се повторя и ще кажа нещо което съм казвала много пъти и в други теми.. - татос на китката НЕ прави...китката е открито място и в около 70-80% от професиите татос, пиърсинг или друг ефект в/у кожата на открито място пречи.

    пък ако тооолкова много я искаш, смени мястото. И да изчакай поне 18-19, макар,че според учебниците по медицина човек расте до 22... smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#7 2013-11-17 17:17:53

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Татуировка на 16

Аз съм на различно мнение ... ми то и от 18 до 40 години мнението ти 36 754 374 пъти ще се промени ... но това означава ли , че тогава трябва да си правиш тату. Човек постоянно израства и не винаги , ще е достатъчно готов за нещата , който животът му предоставя ... но нали точно за това животът ни ги предоставя за да се научим ... Ако не си боядисаме косата откъде ще знаем , че няма да ни "ходи" рус цвят / извинявам се за примера / ... а и ти си младеж , точно заради това - да грешиш ... за да можеш да се научиш ... друго ... все пак татуто може да се махне / макар и процедурата да е по-скъпа /

На същото мнение съм С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#8 2014-01-15 20:13:24

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Татуировка на 16

Аз съм на различно мнение ... ми то и от 18 до 40 години мнението ти 36 754 374 пъти ще се промени ... но това означава ли , че тогава трябва да си правиш тату. Човек постоянно израства и не винаги , ще е достатъчно готов за нещата , който животът му предоставя ... но нали точно за това животът ни ги предоставя за да се научим ... Ако не си боядисаме косата откъде ще знаем , че няма да ни "ходи" рус цвят / извинявам се за примера / ... а и ти си младеж , точно заради това - да грешиш ... за да можеш да се научиш ... друго ... все пак татуто може да се махне / макар и процедурата да е по-скъпа /

С две ръце  (y)


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#9 2014-02-01 20:18:38

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Татуировка на 16

Рано е още, недей. Може да съжаляваш след време, така става в 99% процента в случаите.  smile


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#10 2014-07-23 21:20:57

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Татуировка на 16

Ако искаш татус , изчакай некви месеци или година и ако след това изминало време ти още искаш този татус който искаш да си направиш отиваш и го татуираш .  smile
Аз исках още от 14годишна (8клас) станах на 16 (10клас) и си го направих , несъжелявам !!! sun


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook