#1 2012-09-22 22:47:03

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Студен нос. .-.

Малко е глупаво, но носът ми е студен от както захладня. Също се чувствам, сякаш имам температура, но нямам...сякаш горя вътрешно, сигурна съм, че се сещате за чувството. Но не съм болна, ходих при лекар и ми каза, че всичко е наред. обличам се дебело и ми е топло, но чувствам носа си изтръпнал, а когато го докосна усещам че е ''леден''. На какво може да се дължи??


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#2 2012-09-22 23:40:32

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Студен нос. .-.

Е,нормално.. като студените пръсти на ръцете и краката..Така става защото като захладнее тялото се нуждае от повече кръв за да изравни температурата си,но просто за най-крайните точки (към които се включва и носът) в тях има по-малко кръв. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-09-23 08:56:05

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Студен нос. .-.

Е,нормално.. като студените пръсти на ръцете и краката..Така става защото като захладнее тялото се нуждае от повече кръв за да изравни температурата си,но просто за най-крайните точки (към които се включва и носът) в тях има по-малко кръв. С:

И аз така знам.  (y)


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-09-23 10:36:10

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Студен нос. .-.

Е,нормално.. като студените пръсти на ръцете и краката..Така става защото като захладнее тялото се нуждае от повече кръв за да изравни температурата си,но просто за най-крайните точки (към които се включва и носът) в тях има по-малко кръв. С:

+ Това може да е лошо уросяването на крайниците ти,но щом лекар ти е казал,че всичко е наред няма за какво да се притесняваш .. до време е.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#5 2012-09-23 10:52:05

lyd3tinaaa
Member
Registered: 2009-11-09
Posts: 336

Re: Студен нос. .-.

Е,нормално.. като студените пръсти на ръцете и краката..Така става защото като захладнее тялото се нуждае от повече кръв за да изравни температурата си,но просто за най-крайните точки (към които се включва и носът) в тях има по-малко кръв. С:

+ Това може да е лошо уросяването на крайниците ти,но щом лекар ти е казал,че всичко е наред няма за какво да се притесняваш .. до време е.

  • не само лошо оросяване на крайниците... аз също бях така - леден нос, крака, ръце и личната ме прати на кръвни изследвания и се оказа, че имам недостиг на желязо в кръвта (анемия)


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbdxxzCxGx1r1jh8wo1_500.gif[/img]
[list=*]
[*]You loved me and I froze in time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the she-wolf, who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes?
'Cause I'm falling to pieces
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook