#1 2012-09-21 20:01:51

princess_world
Member
Registered: 2009-12-28
Posts: 39

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Значи..имам съмнения за едно момче от моя клас.От 8 клас сме в един клас и в средата на годината почна за ме закача..така да се каже.Стоя си и идва до мен и ми вика "сладурано" и много други неща,но не се сещам. laugh А накрая на годината влезе с един букет цветя за госпожата,но нали се шегува и още в влизането каза "..ще се ожениш ли за мен?" laugh и вчерашния ден имахме нещо като събиране на басейна и той ме попита защо не съм дошла..и така.И тази година пак от както започнахме  9 клас.. тази първата седмица само ме закача.Аз обичам да ме закачат де,стига да е някой свестен. ;д Идва до мен и като някой луд ме хваща за рамото ме клати и аз му казах "махни се бе тъпанар" и той "няма бе,спокойно,аз имам чувства към тебе" и отиде някъде на другия ден пък чакаме до стаята и той идва до мен и посяга с ръце към мен и ми каза "любов моя",но аз го отблъснах и той се махна. laugh На другия ден пък през часа си пиша нещо и той почна да ме вика по име и аз се правя,че не го чувам,той продължи да ми вика тихичко и аз най-накрая се обърнах и той ми направи въздушна целувка laugh Ужас ;д  И от днес най-новото..излизаме от стаята целия клас и аз минавам и той ме хвана за ръката и не ме пуска да мина,голямо дърпане.. и после му поисках един химикал, влязохме пак направо си отвори раницата и ми даде химикал,мислех,че ще забрави,даде ми химикал и после ми се усмихна. Не знам не мисля,че ме харесва,защото не мога да възприема мен някой да ме харесва. И не съм забелязала с другите момичета да се държи така,само с мен. smile Свикнала съм винаги да ме обиждат относно фигурата ми..та така..вие как мислите? Не съм разказала всичко подробно,защото стана много дълго.


Eй,сладурано разкърши т'ва тяло!
Толкова си секси в бяло. music

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8685jcDIm1qzzu2co1_500.gif[/img]

Offline

#2 2012-09-21 20:29:51

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Според мен, той има някакви чувства към теб и се опитва да ти ги покаже по някакъв начин. Ти moje да не си свикнала, но той ти показва, че те харесва, опитва се да го покаже moje би малко на шега, но според мен има чувства към теб. Ако и ти изпитваш някакви чувства към него, не го отхвърляй, а дори опитай да му ги покажеш по някакъв начин.  smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#3 2012-09-21 21:04:24

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Харесва те. По държанието му се разбира. Ти може и да имаш ниско самочувствие, но това не пречи на другите да те забележат. wink Пречи само на това да им повярваш.


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#4 2012-09-22 14:40:05

Smi)eyFace33
Member
Registered: 2012-09-09
Posts: 1

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

[b]Според мен наистина те харесва.Но незнам на мен ми се е случвало нещо подобно миналата година.Един ден го дръпнах настрани и му казах: "Не те харесвам незнам дали и ти ме харесваш но тва което правиш не ми харева и искам да престанеш ако имаш да ми казваш нещо кажи ми го сега" Тои както беше ухилен се натъжи и каза "добре ше престана и да наистина те харесвам " и после влезе в мужката тоалетна и не го видях до края на деня.[/i]

Offline

#5 2012-09-22 15:40:05

autumn magic.. ™
Member
From: In the moment .. Paradise
Registered: 2012-09-22
Posts: 92

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Според мен те харесва : ))) ..  той какъв тип момче е ;; женкар (някой, който да сменя момичетата) или не е такъв ?

Offline

#6 2012-09-23 07:06:52

princess_world
Member
Registered: 2009-12-28
Posts: 39

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Ами не е женкар. Смисъл,не го познавам толкова добре,но мисля,че не е.  smile


Eй,сладурано разкърши т'ва тяло!
Толкова си секси в бяло. music

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8685jcDIm1qzzu2co1_500.gif[/img]

Offline

#7 2012-09-23 08:03:56

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Еми, щом не е женкар, значи те харесва и иска да ти го покаже, и този факт направо ще ти избоде очите.  laugh


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#8 2012-09-23 12:42:30

autumn magic.. ™
Member
From: In the moment .. Paradise
Registered: 2012-09-22
Posts: 92

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Ами не е женкар. Смисъл,не го познавам толкова добре,но мисля,че не е.  smile

Е това е просто супер!Успех ..  wink

Offline

#9 2012-09-23 16:39:26

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Харесва ли ме или просто се шегува?

Харесва те  ,има едно момче от  съседния  клас  дето все  още  ме  закача,всичко  започна  когато  веднъж  нз , защо  ме прегърна като  бяхме 5  клас и  така  цяла  година  ме  прегръщаше  после  като  пораснахме  малко  то  едно  порастване  (6 клас  бях  тогава)  се  опита да  ме  хване  отзад ама  аз  щот  вървя  бързо  и  не  му  се  получи  и тая  година пак  нещо  ми  е хвърлил  око  и  ще  видим...  но  определено  онова  момче  те  харесва.


♔...................†...........♔

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook