#1 2012-09-12 23:14:16

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Класа ми...

В класа има едно момиче, пада си леко к*рва (Е.) . Та минелата година всички момчета и вървяха по нея. Тя им казваше, че ги обича, че щяла да им прави с*ирки и т.н. Та имаше една която и го каза в очите. И от там всички я намразиха освен аз и още някои хора. Аз доста съм страдала от (Е.) и вече ми омръзна да си мълча. Но ако и кажа ще стане както стана с онова момиче. На мен вече тази Е. не ми пречи толкова. Но ако си хвана гадже тя ще му се нахтиска, ще го сваля и такива, ще стане както миналия път. Имам още една година с нея, но все пак...  Страх ме е да не загубя приятели...Сега харесвам момчето което тя преди харесваше..и сигурно пак ще почне да го сваля мисля, че и момчето ме харесва. Ако тръгнем тя ще се опитва да ни раздели и докато не успее няма да спре.... Какво да правя? Ако се получи нещо между нас да крием ли връзката ни цяла година? Или да не я крием?


Моля без нападки (:


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#2 2012-09-13 07:52:55

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Класа ми...

Най-добре й кажи всичко в очите, може сега всички да ти се обидят, но рано или късно и те ще разберат каква наистина е тя! smile

Offline

#3 2012-09-13 09:10:38

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Класа ми...

Мисля, че ако всички не се притеснявахте да й кажете каква е, тя щеше да се СДУХА> Буквално.
Те не те мразят, спокойно (; Мъжете се литкат по леките жени. Но те не ги обичат, те просто си бият хормоните и си вдигат самочувствието. Просто те се притесняват, че някое силно момиче ще ги отреже и ще им се смеят. А к*рвите на всички пускат, нищо не излиза от тях,.
Според мен трябва да кажеш и на нея, и на него какво чувстваш. Ще е по-добре.  nod

Edit: Щом ще те намразят, по-добре си намери ИСТИНСКИ приятели wink За какво са ти подмазвачи?


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#4 2012-09-13 10:58:14

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Класа ми...

Мерси за мненията ^^ ще видя как ще е тази година и ако не е като преди ще и го кажа . (:


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-09-15 13:19:47

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Класа ми...

Мисля, че ако всички не се притеснявахте да й кажете каква е, тя щеше да се СДУХА> Буквално.
Те не те мразят, спокойно (; Мъжете се литкат по леките жени. Но те не ги обичат, те просто си бият хормоните и си вдигат самочувствието. Просто те се притесняват, че някое силно момиче ще ги отреже и ще им се смеят. А к*рвите на всички пускат, нищо не излиза от тях,.
Според мен трябва да кажеш и на нея, и на него какво чувстваш. Ще е по-добре.  nod

Edit: Щом ще те намразят, по-добре си намери ИСТИНСКИ приятели wink За какво са ти подмазвачи?

+1 wink


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-09-17 13:14:15

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Класа ми...

В началото може да си криете връзката, докато стабилизирате отношенията си, свикнете и се опознаете достатъчно, че да не позволите на никой да ви раздели.

Offline

#7 2012-09-17 17:01:26

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Класа ми...

Еми, не знам в твоя случай какво е най-подходящото, но ще ти кажа аз за мен си какво бих направила в подобна ситуация:
Първо, не разбрах, нещо като приятелка ли ти се води тази. Аз просто не бих се занимавала с такъв човек и няма да и казвам какво точно мисля за нея, но именно мълчанието ми ще е най-красноречиво...
Ама, ако тръгне да се зарибява с гаджето ми няма да си меря думите и ще я поставя на мястото й. И определено няма да крия връзката си с някой, заради някоя пикла!!! smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook