#1 2012-09-12 09:37:05

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: От къса към дълга коса

Здравейте (: От година/ година и половина се опитвам да си пусна дълга коса, след като направих грешката да се подстрижа толквоа късо :/. Пробвала съм с много неща. С Хнинова вода/шампоан, с бадемово масло, с амполи, с тривитаминол... Абе с много неща и само един - единсвтен шампоан се получи, но взеха, че го спряха от производство  |-( Използвах и хининовия шампоан и вода на "милва" и косата вместо да ми започне да расте, тя растеше по - бавно, започна да цъфти по - често и на всичкото отгоре си оставях половината коса в банята и на възглавницата... Вече съвсем се отчаях. Искам си старата коса. Стига ми и това да ми е до раменете, за да мога поне на свестен кок да я вържа, но имам чувството, че не мърда. Моля ви, посъветвайте ме какво да направя, как да я поддържам, за да не се налага да я изправям всеки път, когато излизам (имам чуплива коса). Кажете ми нещо, което е помогнало на вас или някой ваш приятел/близък, и, ако може, да е малко по - простичко от маска за коса, която трябва да ти седи на главата 2 часа... Много ви благодаря за вниманието, ще чакам вашите съвети (((:


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#2 2012-09-12 10:01:45

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: От къса към дълга коса

Не знам как да ти помогна.Освен да я изчакаш да порасне - друго решение не виждам.И аз веднъж направих тази огромна грешка и от тогава се "заклех" (обещах си),че повече никога няма да си постригвам косата къса. А тогава майка ми ме убеди,защото имах егати яката и дългата коса,но много цъфтеше и всички "ще ти се махнат цъфтящите връхчетата - пострижи си я" а аз наистина ми беше доста трудно да я реша. И после бате няма връзване тфа чудо УЖАСТ беше.Харесам си някоя прическа - не може трябва дълга коса...За жалост на мен специално не ми оставаше друго освен да я чакам да порастне... и аз я постригах в 4-ти клас,в 5-6 клас ми беше вече горе-долу добре,но още не беше това което исках и това,което беше. и сега в 7-ми ще ми е перфектна (не точно) но ще мога да си правя прически,които не ставаха досега


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#3 2012-09-12 10:04:05

ddaniie
Member
From: Amsterdam
Registered: 2012-09-10
Posts: 13

Re: От къса към дълга коса

ами да laugh аз също се постригах доста късно.. но ми порасна за една година доста дълга.. просто спрях да я горя.. не използвах преса доста време.. нищо не й правех .. само се къпах де laugh

Offline

#4 2012-09-12 10:31:57

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: От къса към дълга коса

ами да laugh аз също се постригах доста късно.. но ми порасна за една година доста дълга.. просто спрях да я горя.. не използвах преса доста време.. нищо не й правех .. само се къпах де laugh

Пресата много уврежда косата, преди и аз се подстригах много зле и се изправях почти всеки ден, вследствие на това косата ми започна да пада. Започнах да се къпя с шамплан против косопад и спрях да се изправям и за половин година косата ми порасна и спря да пада. Та исках да кажа, че според мен трябва да се опиташ да намалиш изправянето и да имаш надежда star Успех!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#5 2012-09-12 11:10:40

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: От къса към дълга коса

Много ви благодаря, но определено искам да чуя още мнения ^^


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#6 2012-09-12 20:54:01

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: От къса към дълга коса

Аз лично направих подобна издънка. Моята глава реши да се подстриже сама и резултата беше, че си изгубих косата до средата на гърбът ми. И стана някъде до раменете ми. Първо, че я подстригах гадно после трябваше да ходя на фризьор да ми я оформят  laugh Но както и да е. В началото се ядосвах страшно много, но после взех че се харесах. В периода докато се ядосвах ползвах хининова вода и имаше ефект. Ползвах рядко преса и лакове. Доста често си слагах маски за коса и се миех с шампоан на тео с балсамите  laugh (продуктово позициониране) Иначе с времето ще израсте.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook