#1 2012-09-11 10:16:03

roza96
Member
From: Kazanlak
Registered: 2012-05-01
Posts: 29

Re: Поредната безсънна нощ

Поредната безсънна нощ. Лежа в тъмната стая и се чувствам сама, въпреки че сестра ми спи дълбоко в съседното легло. Пускам телевизора само за да видя малко светлина. После го гася. Трябва да заспивам, но не мога. Ти отново си в главата. Пре
з деня умът ми е зает с други неща, но вечерта, когато остана насъме със себе си образът ти изплува в ума ми. Ти си на другия края на света, но сякаш си при мене. Само дето никога и не си бил. Не съм изпитвала подобно нещо досега... към непознато по- голямо момче, което дори и не знае, че съществувам. Но аз искам. Искам да усещам меките ти устни по тялото си. Искам да заспя в предгръдките ти повреме на романтичната комедия, която гледаме заедно. Искам да си се представям в булченска рокля пред олтара, до теб и малкото ни кученце. Искам теб. Но знам също и че никога няма да те имам. На земята има милиарди хора, аз трябва да избера един, ти също.
И ето ме сега, в тъмната стая. Лежа в топлите завивки, но сърцето ми е студено. Заради едно непознато момче карам една от многото безсънни нощи. Специално момче. Само цветната картина на телевизора разнообразява стаята. Придава и топлота. Но тя скоро ще угасне, защото трябва да заспивам. За щастие или не, не знам точно, утре вечерта пак ще се сетя за теб. Пак ще си ни представям в парка, хванати за ръце, или пък на дивана, сгушени под завивките.
Но картината после ще угасне и аз ще трябва да заспя.

Offline

#2 2012-09-11 14:25:07

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Поредната безсънна нощ

Харесва ми .  nod


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-10-29 17:59:13

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Поредната безсънна нощ

Харесва ми .  nod


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook