#51 2009-07-20 17:50:16

mi6el_3470
Member
Registered: 2009-04-16
Posts: 63

Re: Интернет любов?

неееееее  (n) невярвам,че може да съществува такава връзка


Всички сме в една канавка,но някои от нас гледат към звездите

Offline

#52 2009-07-21 09:30:18

moll_brown
Member
Registered: 2009-05-06
Posts: 209

Re: Интернет любов?

Всичко е възможно в днешно време, така че вярвам, че може да съществува такава връзка.

Offline

#53 2009-07-22 07:53:26

MakeMeSmile
Member
From: Там ,където никой няма да ме н
Registered: 2009-01-24
Posts: 62

Re: Интернет любов?

Не вярвам в такава нещо !
От един път не може да се разбере какъв е човекът ,защото много добре знаем колко различни от действителността си могат да бъдат хората в интернет ; ) и да се правят на такива,каквито не са .


Любовта трябва да остане само върху устните..не трябва да слиза към сърцето,защото тогава БОЛИ ...! ;]

Offline

#54 2009-07-25 21:28:51

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Интернет любов?

ем.. аз лично няма да си хвана приятел.. по нета.. пук може де да знам ;д ама тфа е че вече съм си го намерила  sun  sun


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#55 2009-07-25 21:48:35

LetMeCry
Member
From: Manchester United
Registered: 2009-02-17
Posts: 23

Re: Интернет любов?

Преди вярвах.Сега вече не.Явно наистина много съм се променила от тогава,когато вярвах,че подобна връзка е възможна.Сега гледам реално на нещата.Не мога да се влюбя в човек,с който само си пишем,имаме общи интереси и съм го виждала на снимки.Даже да се видим...Ако сме от един град може да се замисля,но в противен случай не.Повечето хора в интернет не са себе си и се правят на такива каквито не са.


Фенка на Крис!!!

Offline

#56 2009-07-30 08:31:03

Launcher
mnml kill music
From: minimaland
Registered: 2009-07-26
Posts: 2,007
Website

Re: Интернет любов?

Как започва всичко? Когато си вземеш компютър, нормално е да си пуснеш и интернет. Пускаш си интернет и какво правиш? Преглеждаш новините редовно, пускаш някоя онлайн игра, сваляш филми, но усещаш, че нещо ти липсва.. И се регистрираш в някой сайт за запознанства. Там срещаш какви ли не хора. От пълни откачалки до любовта на живота си, може би. Започват едни разговори до късните часове на нощта, след това стават и до ранните часове на сутринта. Лягаш с мисълта за този човек, сутрин се събуждаш с мисълта за него и пеперудки в стомаха, защото се чудиш дали твоята онлайн любов ще бъде на линия. Ами ако липсва? Лично аз бих изпитала ревност. Къде ли е сега? Ами ако си намери „реална” жена и спре да ми пише? И до къде ще стигне тази „любов”?

Повечето хора след определен период решават да се срещнат с човека, който се крие зад снимката. Преди да се отиде на такава среща, трябва да сте подготвени и за разочарование. В повечето случаи това преобладава. Отиваш, виждаш, че този човек на живо изобщо не е толкова забавен, нито ти се вижда толкова красив.. Разбира се, не му казваш „Ужасен си, направо не мога да повярвам, че сме си писали !”, но дискретно спираш да му пишеш. След това отново влизаш в сайта за запознанства и се „влюбваш” отново.

Но има и друг момент. Моментът на очарование. Той със сигурност е много красив и романтичен, и много , много време след това ще го разказвате на общи приятели. Пък кой знае, може и на децата ви.

И все пак не забравяйте, че хората в интернет не винаги са това, което пише в описанието им , било то за добро или лошо.


" say hello to my little friend "

Offline

#57 2009-07-30 15:22:18

nAtAlii
Member
Registered: 2009-07-20
Posts: 295

Re: Интернет любов?

не   lipssealed


[img]http://i26.tinypic.com/b8qoee.jpg[/img]

Offline

#58 2009-07-31 19:54:53

slan4iceto_168
Member
Registered: 2009-05-20
Posts: 414

Re: Интернет любов?

Според мен тази любов е малко така да се каже "фалшива"... Не можеш да изкажеш истинските си чувства чрез чат или нещо, написано във форум например... Плюс това в интернет всеки може да си сложи една маска, може да бъде нереално красив... Никога не можеш да знаеш кой стои от другата страна, какъв е характерът му... За мен интернет любовта е нещо глупаво...  smile  brokenheart


[img]http://images4.fanpop.com/image/photos/17700000/TVD-gifs-the-vampire-diaries-tv-show-17719522-350-197.gif[/img]

The vampire diaries <33 heart

http://trolch0.deviantart.com/

Offline

#59 2009-07-31 20:09:32

Launcher
mnml kill music
From: minimaland
Registered: 2009-07-26
Posts: 2,007
Website

Re: Интернет любов?

Според мен тази любов е малко така да се каже "фалшива"... Не можеш да изкажеш истинските си чувства чрез чат или нещо, написано във форум например... Плюс това в интернет всеки може да си сложи една маска, може да бъде нереално красив... Никога не можеш да знаеш кой стои от другата страна, какъв е характерът му... За мен интернет любовта е нещо глупаво...  smile  brokenheart

бях гледал в vbox май беше чатят брат и сестра ( секи от своята стая без да знаят че пишат 1 с друг ) и сестрата почва да се съблича ( а са пуснали камерите .. :д) но майка им ги сецва :д за да вярят да ядат и той поглежда блузата и двамата почват се гледат едно уплашено   laugh


" say hello to my little friend "

Offline

#60 2009-07-31 20:10:54

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Интернет любов?

Според мен тази любов е малко така да се каже "фалшива"... Не можеш да изкажеш истинските си чувства чрез чат или нещо, написано във форум например... Плюс това в интернет всеки може да си сложи една маска, може да бъде нереално красив... Никога не можеш да знаеш кой стои от другата страна, какъв е характерът му... За мен интернет любовта е нещо глупаво...  smile  brokenheart

бях гледал в vbox май беше чатят брат и сестра ( секи от своята стая без да знаят че пишат 1 с друг ) и сестрата почва да се съблича ( а са пуснали камерите .. :д) но майка им ги сецва :д за да вярят да ядат и той поглежда блузата и двамата почват се гледат едно уплашено   laugh

тва и аз съм го гледала  rofl  rofl  rofl


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#61 2009-08-01 17:27:08

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: Интернет любов?

да братовчеда си има гадже от нета и ще се женат happy  happy


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#62 2009-08-06 20:54:30

lovely1
Member
Registered: 2009-03-17
Posts: 1,159

Re: Интернет любов?

Напълно възможна!

и аз съм на това мнение  :p Дори имаше едно момиче в което се любих по  (skype) но после се скарахме и така не отидох да я видя  doh

Може и да има... heart Да , ама някво привличане нали... И аз тъй като ge64eto имам подобна история  laugh  laugh  heart

+1  laugh  и аз съм имала такава история като на ge64eto  laugh  smile

Offline

#63 2009-08-07 06:00:22

Sladura_m1
Member
Registered: 2009-04-12
Posts: 237

Re: Интернет любов?

ми на мен не ми се вярва да има но това си моито мнение wink


Tyler & Caroline < 3
[img]http://michaeltrevino.info/wp-content/uploads/2011/10/2z6t4wz1.gif[/img]

Offline

#64 2009-08-07 19:33:18

phoebe
The Vampire Queen
Registered: 2008-10-10
Posts: 6,340
Website

Re: Интернет любов?

Ии на мен не ми се вярва .. зависи все пак от средата..


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/27500000/drink-damon-salvatore-27519840-450-254.gif[/img]

Offline

#65 2009-08-15 13:06:13

kateto5555
Member
From: Панагюрище
Registered: 2008-12-25
Posts: 70
Website

Re: Интернет любов?

Имало е случаи да се запознавам с хора от Интернет- така намерих и първото си любовно разочарование, но спомените, които ми остави са страхотни  smile


Capture my eyes, I wait for the end, I see the holograms of today, only soul with me I
carry my shadow, and it call`s my name...my name.

Offline

#66 2009-08-16 11:53:10

elito94
Member
Registered: 2009-01-29
Posts: 1

Re: Интернет любов?

Мисля че такава любов е възможна  smile

Offline

#67 2009-08-16 14:15:14

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Интернет любов?

възможна е  smile

<a style='background: url(http://www.clevver.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/new_moon_poster_bella.jpg) no-repeat; float: left; width: 457px; height: 739px'></a>

"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#68 2009-08-16 16:15:35

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Интернет любов?

Еми аз съм имала сякви случаи - Разочарование след срещата,и обратното!!Всъщност не еказано,че като си пишете трябва да се "взимате"..Ся в момента имам страшно много фр. с които съм се запознала из разни сайтове,скайпове и мирки (като бяха модерни laugh )Пък и то си зависи от хорта..Абе де да знам..Ама определено е Възможно wink Все пак няма невъзможни неща  laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#69 2009-08-16 19:57:30

cuddles
Member
Registered: 2009-07-29
Posts: 1

Re: Интернет любов?

Имало е случаи да се запознавам с хора от Интернет- така намерих и първото си любовно разочарование, но спомените, които ми остави са страхотни  smile


При мен се случи същото, така че и моето мнение е че тази любов е възможна!!  smile


smile

Offline

#70 2009-08-16 22:41:25

dark_muza
Member
Registered: 2009-04-04
Posts: 102

Re: Интернет любов?

твърдо не

Offline

#71 2009-08-18 11:16:46

dessy_b89
Member
Registered: 2009-08-18
Posts: 5

Re: Интернет любов?

аз съм имала такава връзка година и няколко месеца. всичко започна в мирката, после скайпар пък телефона и поисках среща (аз не съм виждала негова снимка), но той замина и оттогава...  cry  НАИСТИНА ГО ОБИЧАХ... обичам

Offline

#72 2009-08-20 08:15:38

\.,.lOvE.,./
Member
Registered: 2009-08-20
Posts: 54

Re: Интернет любов?

Напълно е възможно !

Offline

#73 2009-08-23 20:33:50

Launcher
mnml kill music
From: minimaland
Registered: 2009-07-26
Posts: 2,007
Website

Re: Интернет любов?

Виртуални свалки
Общуването чрез Интернет вече е част от всекидневния ни живот. За някои хора то е начин за завързване и поддържане на социални контакти, който дори може би е предпочитан пред другия начин – реалното общуване. Какво става обаче, ако от общуването с непознат чрез Интернет се получи нещо повече?

Запознаваш се с нея по някакъв начин – от някой форум, чат и т.н. Започвате да си говорите редовно, пращате си снимки, пускате си камера и т.н. Всичко изглежда така, сякаш много се харесвате и ти се чудиш дали от това запознанство може да излезе нещо повече – реална връзка.

Какви са евентуалните проблеми?

При Интернет общуването има една основна опасност – човекът отсреща да не представя истинската си същност, а по-скоро онова, което му се иска да представлява. Иначе казано, не можеш да си сигурен доколко онова, което тя ти казва за себе си, е вярно. В реалното общуване ние получаваме информация за околните по много повече канали освен словесния – по жестовете им, по погледите, по начина, по който изглеждат, по това дали ни гледат в очите, дори и по това как ни миришат. Всичко това липсва пред монитора и така информацията, която получаваш, е доста откъслечна. Момичето отсреща спокойно може да крие много неща от теб (например гаджето си).

Решението

За да намалиш ефекта от непълната комуникация, ако наистина искаш да общуваш с това момиче, направи разговорите ви възможно най-реални. Поискай да я видиш, ако има уеб камера, да я чуеш, ако има микрофон, да ти праща снимки и т.н. Всичко това поне малко ще обогати образа. Разбира се, бъди готов и ти самият да отговориш на тези изисквания.

Среща на живо?

Това е въпрос, пред който рано или късно ще се изправиш, ако си започнал да поддържаш онлайн връзка. Ако двамата си допадате, съвсем естествено е в даден момент да искате да се видите. Връзка, която продължава до безкрай чрез Интернет, няма особено бъдеще в реалния живот.

Ако искаш нещо да излезе от тази връзка, очевидно е по-добре да се видите. Тъй като България не е голяма, дори да сте в различни градове, ако много искате да се видите, това не е проблем. На това място много хора си задават въпроса: добре де, ами ако този човек е някоя откачалка? Защо ми е да се срещам с него, и то в чужд град? Поради типа общуване в Интернет, както вече казахме, всичко е възможно. Такива опасения изобщо не са неоправдани, особено за женската страна (на нея може да й мине през главата, че ти си сериен убиец).

Затова, преди да се стигне до среща, просто трябва да си натрупал достатъчно опит в разговорите онлайн с въпросното момиче (въпреки че и това не е гаранция, че наистина я познаваш). Ако смяташ, че си я опознал, не би трябвало да се страхуваш, че може да попаднеш на нещо неприятно. Във всеки случай недей да ходиш у тях на първата среща – дори да оставим безопасността настрана, да се срещнеш с нея за пръв път на нейна територия не е добра идея. Някое заведение е далеч по-добре. Ако решиш да отидеш в чужд град, поискай ориентири и не се съгласявай да останеш да спиш у тях – пак по посочените две причини (безопасност и прибързване в отношенията).

Първата среща

Ако/когато се стигне до реална среща, това може да ти изглежда малко неловко. Колкото и да си си писал и говорил с някого във виртуалното пространство, дори да си чувал гласа му и да си го виждал на снимки или с камера, това не е като да се запознаеш с него в истинския живот.

За да избегнеш максимално неудобното усещане, гледай на срещата като на среща между ПРИЯТЕЛИ. Това ще ти помогне да се чувстваш по-свободно и комфортно. Тъй като не е ясно тя с каква нагласа ще дойде, постарай се да покажеш открито и чисто приятелско отношение още в началото. А именно – не се хвърляй да я целуваш и прегръщаш (освен ако това не е обичайното ти поведение при среща с приятели; дори и да е така, не е зле да се въздържиш.) Дръж се естествено, но не скъсявай веднага дистанцията. Това трябва да стане постепенно – имай предвид, че сега ще започнете наново онова, което сте започнали при общуването си онлайн, само че процесът на опознаване ще е значително съкратен.

Затова започни полека – с ръкостискане или лека прегръдка. Не забравяй да се усмихваш и да си естествен. Не гледай на онлайн  приятелката си като на сигурно бъдещо гадже – това е просто една възможност. Колкото по-реалистични са очакванията ти, толкова по-добре.Секс?

Принципно това, че се познавате преди първата среща, не означава, че е време да спите заедно, но, както се сещаш, за това рецепта няма.

Разочарование

Ако нещата вървят добре по време на срещата, едва ли имаш нужда от идеи какво да правиш. Ако обаче малко по малко се разочароваш, установявайки, че момичето пред теб изобщо не е това, което си си представял, бъди готов да приемеш фактите.

Единият вариант е да оставиш срещата да продължи и да дадеш шанс на момичето; но ако и след това не искаш да се виждате повече, не й давай надежди. Може да ти е трудно да кажеш, че не искаш да я виждаш повече, но все пак, дори да не можеш да го направиш, поне не й казвай, че ще се видите пак. Бъди резервиран и тя би трябвало да разбере намека.

След разочарованието

Добре, обаче след срещата тя все още има координатите ти и продължава да иска да си говорите онлайн. Тогава какво правиш?

Най-добре е да бъдеш прям. Затова, ако си пропуснал да й кажеш на живо, че между вас няма да се получи, ще ти се наложи да го кажеш виртуално. Вярно е, че това е по-гадно, но е по-добре, отколкото да продължаваш да поддържаш онлайн отношения с някого, с когото нямаш намерение повече да се виждаш. А да я поканиш на втора среща, само за да й кажеш, че няма да се получи, е съвсем грубо.

Защо хората го правят?

Има много причини, поради които хората общуват с непознати онлайн. В известен смисъл това е по-лесно, отколкото да си търсиш половинката в реалния живот, не иска толкова време и няма проблем да го правиш даже и преди да си се изкъпал. И все пак не забравяй, че живото общуване не може да се замени от клавиатурата и монитора и че, колкото и банално за звучи, никога не знаеш кой стои от другата страна.


" say hello to my little friend "

Offline

#74 2009-09-02 11:27:55

Tigarcheto
Member
Registered: 2009-01-24
Posts: 468

Re: Интернет любов?

по интернет не може да се води връзка се пак не може да прегръщаш компа .. chuckle

Offline

#75 2009-09-08 09:26:14

blizalchica_
Member
Registered: 2009-07-23
Posts: 42

Re: Интернет любов?

Абсолютно всичко е възможно


Ако няма къде да идеш .. ела на себе си wait

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook