#1 2012-08-31 22:56:14

seksink
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 27

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Момичета ... и момчета ... стана септември .. и ХОП ... всички запискахте за ... ' ОЛЕ БОЖЕ КАК ДА ОТСЛАБНА ЗА 15 ДЕНА !? ' ... СКЪПИ МОИ ...къде бяхте цяло лято .. когато пред вас бяха хиляди възможности за спортуване ... !? Голям процент от вас ... киснеха пред ... ФЕЙСБУК ... мдаа ... вместо да излезете на разходчица в парка .. вие клюкарехте кой,къде,защо и как ... вместо да се поприпотите във фитнеса .. вие обикаляхте моловете ... ееемии сори ... така нагъвайки КФС ... МакДоналдс и останалите там вкусотийки , циклейки пред компа , телевизора или ... просто мързелувайки .. КИЛА НЕ СЕ СВАЛЯТ ... и сега вместо да питате ... се стегнете .. влизайте в спортните клинчета .. и потичайте.... Тичането .... е най-добрия,приятен .. и за този сезон забавен начин  за сваляне на излишни килограми ! ( П.С. извинявам се ако съм прозвучал грубо,не е било нарочно/


... я пак ... wink

Offline

#2 2012-09-01 00:23:35

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Не всички киснеха пред фейсбук цяло лято. Хората ходят на почивки, било то море, планина или на село. Ако под тази тема имаш впредвит мен (и не само мен и/или поне малка част за мен), за където попитах за фитнеса - просто нямах време да се запиша на него, защото не се задържах много в града, а сега имам достатъчно време. Донякъде си права за храните и за мързелуването.. но хей всеки прави каквото пожелае. :]

Offline

#3 2012-09-01 04:39:10

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Намирисва на проблемиии  sweat Надявам се да си оправите отношенията  (y)


xD

Offline

#4 2012-09-01 09:14:21

seksink
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 27

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Не всички киснеха пред фейсбук цяло лято. Хората ходят на почивки, било то море, планина или на село. Ако под тази тема имаш впредвит мен (и не само мен и/или поне малка част за мен), за където попитах за фитнеса - просто нямах време да се запиша на него, защото не се задържах много в града, а сега имам достатъчно време. Донякъде си права за храните и за мързелуването.. но хей всеки прави каквото пожелае. :]

не визирам само теб . а ти .. щом си ходила по морета ... ПЛУВАЙ ... wink а това,че си нямала време да запишеш каквото и да е ... според мен са чисти оправдания .. ако искаш нещо-намираш начин и време.


... я пак ... wink

Offline

#5 2012-09-01 20:09:10

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Не всички киснеха пред фейсбук цяло лято. Хората ходят на почивки, било то море, планина или на село. Ако под тази тема имаш впредвит мен (и не само мен и/или поне малка част за мен), за където попитах за фитнеса - просто нямах време да се запиша на него, защото не се задържах много в града, а сега имам достатъчно време. Донякъде си права за храните и за мързелуването.. но хей всеки прави каквото пожелае. :]

не визирам само теб . а ти .. щом си ходила по морета ... ПЛУВАЙ ... wink а това,че си нямала време да запишеш каквото и да е ... според мен са чисти оправдания .. ако искаш нещо-намираш начин и време.

"намираш начин и време" Да, разбирам те, но обаче нямах това време.. Ходих на море и плувах, ходих на село и карах колело. Но ефекта не беше толкова голям. wink

Offline

#6 2012-09-01 22:02:12

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Всеки сам си решава кога какво ще прави.


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#7 2012-09-03 09:33:16

seksink
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 27

Re: лято-диети .... фитнес ?!

Не всички киснеха пред фейсбук цяло лято. Хората ходят на почивки, било то море, планина или на село. Ако под тази тема имаш впредвит мен (и не само мен и/или поне малка част за мен), за където попитах за фитнеса - просто нямах време да се запиша на него, защото не се задържах много в града, а сега имам достатъчно време. Донякъде си права за храните и за мързелуването.. но хей всеки прави каквото пожелае. :]

не визирам само теб . а ти .. щом си ходила по морета ... ПЛУВАЙ ... wink а това,че си нямала време да запишеш каквото и да е ... според мен са чисти оправдания .. ако искаш нещо-намираш начин и време.

"намираш начин и време" Да, разбирам те, но обаче нямах това време.. Ходих на море и плувах, ходих на село и карах колело. Но ефекта не беше толкова голям. wink

е .. нищо не става с магическа пръчка


... я пак ... wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook