#1 2012-08-17 12:38:32

mirelka257
Member
Registered: 2012-08-17
Posts: 3

Re: One story One love

Здравейте казвам се Мирела и ще ви разкажа историята на едно момиче на 16 години на име Катерина Джаскън. Тя живееше в Ню Джърси. В този на пръв поглед спокоен град не се случваше нищо интересно, но въпреки всичко той криеше своите тайни за живота на хората в него.В една малка къща в края на града живееше Катерина със своето семейство. Баща и работеше в бутик за дрехи, и от там той почти всеки път и носеше нещо ново. Майка и пък беше най-известната адвокатка в града. Изглеждаше много добре винаги носеше къси раирани поли. Косата и беше черна и стигаше до раменете. Бледото и лице всеки път бе усмихнато.
Катерина беше много сладко момиче. Любимите и дрехи бяха – потник с къси панталонки. Тя имаше руса коса със сини кичури която стигаше почти до коленете и беше доста дълга. Имаше бяло, като порцеланова кукла лице. И когато се усмихнеше на него излизаха две видимо големи трапчинки.Катерина имаше приятел от 2 месеца И се казваше Майкъл Силвърн. А той беше, не знам странен, защото винаги излизаше със някакви странни негови приятели които Катерина не познаваше. Много пъти и се искаше да се запознае с тях, но той никога не и позволяваше и когато тя го попиташе "защо" той бързаше да смени темата. Както почти всички момичета в този град и Катерина имаше своя най-добра приятелка на име Мелиса Морън, която беше на 15 и днес ги навършваше. По този повод тя реши да направи парти в дома си. То започваше в 20:00 часа, но реши да извика Катерина по-рано, за да и помогне да подредят и да се приготвят за веселие.
- Мамо, татко, къде отивате ? –попита тя.
- С баща ти днес решихме да отидем на кино, а след това може би и на вечерна дискотека. – отговори майка и много спокойно както винаги беше тя.
- Добре забавлявайте се, аз ще си остана тук. – излъга
Катерина.
- Джонсан ако разбера че си излязла от тук лошо ти се пише. – строго отвърна баща и.
- Но татко сега ще отида до Мелиса за да я извикам в къщи защото днес има рожден ден.
-Добре мила. – отговори майка и отново спокойна. Ние ще се приберем кам 4, да сте тук докато се приберем и никъде да не ходите.
Катерина направи знак със ръка, усмихна се и се качи горе. Стаята и беше много необичайна всички стени бяха чисто бели облепени от всякъде с плакати на “one Direction” честно казано тя ги харесваше. Мебелите и също бяха чисто бели с малки черепчета, залепени на скоро. Тя изкара едно малко дневниче от чантата си взе и телефона си . Звънна на Мелиса, уговориха се да се съберат в тях след 15 минути. Тя и каза да вземе лист и химикал за да записват покупките. Катерина затвори телефона и отиде в кухнята, взе един стол от всекидневната, качи се и отвори най-високия шкаф. От там извади малка чанта и взе 50 долара, за да е сигурна че ще и стигнат парите.
Сега беше едва началото на ваканцията и всички бяха във върховно настроение.
- Здравей! Как си Мелиса ?? – попита я Катерина.
-Страхотно съм!!!- отговори тя весела.
-Хайде да отиваме на магазина.- каза Джаксън.
-Аз съм пазарила вече не се притеснявай за това, но ми дай малко пари на заем аз ще ти ги върна Кати!
Момичетата подредиха всичко и се приготвиха за парти. Родителите на Мелиса бяха на почивка до Мадагаскар.така тя не се притесняваше за прави забранени партита.
Сега беше 19:57. Те чакаха гостите си с нетърпение.
Имаше водка, натурален сок, айран, и кока кола.За ядене бяха приготвили шведска маса със скариди, морски дарове и най-различни други неща. Изведнъж на вратата се позвъня Мелиса отвори и куп хора се изсипаха в задния и двор. Момичетата се струпаха на малки групички, а момчетата играха- билярд и други забавни игри. Имаше karaoke и dens клуб. Всички се забавляваха когато във 03:37 полицията позвъня на вратата Катерина отвори.Един висок мъж строен със полицейска униформа каза:
-Катерина Джаксън ?
-Да аз съм! –отговори учудено тя.
-Имаме да ви казваме една много лоша новина!! Майка ви и баща ви са починали при катастрофа!!!



Съжалявам ако има грешки надявам се да ви хареса smile След 5 или 6 дена качвам Nexta!! heart  heart

Offline

#2 2012-08-17 12:52:36

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: One story One love

Не ми харесва, правиш много дълги изречения и, момиче, чувала ли си за запетайка?? Ще е много по-добре ако я използваш smile Също има нещо нередно в изразяването ти, но предполагам е от дългите изречения. Сюжетът е еднакъв. Винаги има една любовна история, смърт, загуба на роднина..поредното клише. И въпреки това, нямам мнение. Не съм я дочела до края, може би само началото е скучно и нататък става хубаво, но първото впечатление е голямо нещо
Пусни все-пак още една част, пък ще видим. Късмет wink


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#3 2012-08-17 13:13:03

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: One story One love

не ми хареса особено . Имаш неправилно подредба на състава на  изреченията  и правописни грешки. Първо си писала Джансън , а после си писала Джонсън кое от двете ? И защо да не може да отиде на партито на приятелката си да беше казала нещо, например че е наказана и затова не я пускат . И накрая полицията от къде ще знае че Катерина е в Мелиса ...


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#4 2012-08-17 13:22:51

* juст a дreaм .. * <3
Member
Registered: 2012-04-21
Posts: 62

Re: One story One love

Неясно е на моменти, и също така клиширано до някаква степен. Не се отказвай, поставяй запетайки, но да не тръгнеш да слагаш където ти скимне. Изреченията, направи ги по кратки, но и ясни. Ще се радвам да продължиш. smile


[img]http://i39.tinypic.com/2eknkn5.gif[img]http://i39.tinypic.com/2eknkn5.gif[/img]

Offline

#5 2012-08-17 14:31:04

krisinkaa_1997
Member
From: Стамболийски!
Registered: 2010-05-07
Posts: 3,683

Re: One story One love

която стигаше почти до коленете и беше доста дълга.

Мисля, че от това, че е стигала до коленете се подразбира, че е била доста дълга.  laugh
Давай некста, все пак, темата ми харесва
.

Offline

#6 2012-08-17 14:39:40

xmonsterxx
Member
Registered: 2012-08-15
Posts: 46
Website

Re: One story One love

Много ми харесва, давай некст.


Единственият начин да се отървеш от хаоса.. е с хаос.
- Emily VanCamp

Offline

#7 2012-08-17 15:03:36

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: One story One love

Освен, че имаш МНОГО правописни грешки, с нищо не се различава от останалите любовни истории. Ако искаш да се хареса на повече хора, измисли нещо различно и необичайно. Колкото до историята - не ми хареса.


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#8 2012-08-17 15:30:27

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: One story One love

С някой мнения по-горе съм съгласна, и защо всичко се развива толкова бързо?


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook