#1 2012-08-17 02:59:33

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: ръката ми ..

Здравейте! Темата може да ви се стори глупава, но .. за мен не е и е сериозен проблем.  Значи, през декември 2010г. зимата паднах на леда и счупих ръката си. Много съм страхлива, става ли дума за доктори особено. И не позволих на родителите си, да ме заведат при лекар. Както и да е, мина ми. : ) Проблемът беше, че не можех да вдигам ръката си, вдигах я най - много равна със сърцето в изправено положение.(надявам се да се сетите) После едно момиче от класа ми ме бутна 'уж' без да иска и разбих устата си и счупих повторно ръката си.Мина седмица и мама видя, че имам 'дупка' м/у костите на рамото. С баща ми ме заведоха на доктор вечерта и казаха, че ще правят операция. Мина всичко, но .. днес усетих, че нещо ме наболява и ме е страх ужасно много. Лекарите не си свършиха добре работата и дупката остана, просто си вдигам ръката. Не казах на никой за дупката, но ето, че тя всеки ден става по - голяма и ме боли от днес. НЕ ИСКАМ ДА МЕ КАРАТЕ ДА ХОДЯ НА ЛЕКАР. ИСКАМ ДА МИ КАЖЕТЕ, КАКВО ДА ПРАВЯ, ЗА ДА СПРА БОЛКИТЕ. БЕЗ РОДИТЕЛИ. БЕЗ ЛЕКАРСТВА. БЕЗ ЛЕКАРИ? smile


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#2 2012-08-17 06:25:50

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: ръката ми ..

абе момиче как искаш да ти се оправи всичко ти така знаеш ли колко неприятности може да си създадеш , и мен ме е страх от лекари ама ходя , пък за нещо такова даже и ще тичам . Трябва веднага да кажеш на родителите си и да потърсите някой добър лекар  да ти каже дали има нещо сериозно или може да е следствие от операцията и после да се оправи .
знам че каза без лекари и родители , но това няма да се оправи ей така  , всичко може да се случи .


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#3 2012-08-17 08:39:39

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: ръката ми ..

Мисля,че няма как да се оправиш без намесата на доктори.Може да стане и по-лошо,ако не отидеш.Реши си сама (:

Offline

#4 2012-08-17 08:41:40

Saphirra
Member
From: On the wings of a murdered ang
Registered: 2012-08-03
Posts: 531
Website

Re: ръката ми ..

Задължително трябва да отидеш на доктор. Със сигурност щетите ще са повече, ако не отидеш! И трябва да кажеш на майка ти за дупката. Няма какво друго да се направи, ако само стоиш и си траеш, най-много положението значително да се влоши. Може би искаш да се оправиш сама, но в случая е невъзможно.


Speak as if every word costed you a diamond.

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcw15qMHTT1r9wl39o1_500.gif[/img]

我 愛 孟志伟

Offline

#5 2012-08-17 11:05:53

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: ръката ми ..

да ти имам и проблемите! може да е зарастнала накриво, с омашните бабини лекове ще я влошиш. иди на лекар, момиче, не се излагай. По-добре ще е wink Зна,че не искаш да те караме да ходиш, но само това може да се направи.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook