#1 2009-01-23 20:07:55

PoLLy
Member
From: Шоколандия
Registered: 2008-06-24
Posts: 514

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

Свети Валентин съвсем скоро ще почука на вратите на всички влюбени, затова всички те трябва да са подготвени. Сега е моментът да помислите с какво да изненадате любимия човек,как да го накарате да се чувства по-обичан и щастлив.
Преди да изберете подаръка за вашата половинка, помислете добре, все пак вие най-добре го познавате. Никога не се доверявайте напълно на чужди хора и не карайте на сляпо!

Ето и някои предложения:

За нея
- ако не познавате достатъчно добре половинката си и не сте били заедно много дълго време, един букет цветя ще свърши прекрасна работа.Жените ги обожават!
- ако сте решили да заложите на класиката, най-добрият подарък, който можете да направите, са шоколадовите бонбони, придружени с букет цветя
- ако още се притеснявате да й подарите бонбони или цветя и смятате, че тя ще ви сметне за старомоден, на помощ идват плюшените играчки
- ако предпочитате да заложите на сигурно, подарете й "любимият аромат" - парфюм, който ще я накара да се чувства желана, красива и мнооого секси
- ако пък съвсем случайно ви е подхвърлила за "новата разкошна дрешка в Мола", не се колебайте, а изтичкайте до магазина и успехът ви ще бъде гарантиран
- ако сте сигурен, че това е "вашето момиче" и сте решили да я изненадате с по-скъп подарък, близката бижутерия е правилното място
- ако сте романтик по душа .. просто я заведете в изискан ресторант
- ако обичате домашната обстановка и "теренът" е свободен (т.е. сте сами), пригответе няколко ароматизирани свещи,хубава музика и й покажете колко много я обичате......
НО не забравяйте - вие, момчета, най-добре я познавате - Изненадайте я!

За него:
- ако не се чувствате сигурна в избора си, заложете на "Комплект парфюми" - изберете аромата, който най-добре ще му подхожда
- ако приятелят ви няма да се засегне, ако му подарите плюшена играчка - действайте
- ако сте сигурна,че знаете какъв размер носи той и според вас дрехата е идеалният подарък, подарете му нещо свежо и изчитено
- ако не се притеснявате за стойността на подаръка и сте решили той да е стилен и изискан (също като него), изборът ви трябва да се спре нааа часовник
- ако имате желание, но нямате големи финансови възможности, подарете му една страстна вечер.Каквото и да си говорим, това остава най-добрият подарък за мъжете, за всеки повод.
И все пак вие, дами, го познавате най-добре - заложете на вътрешния си глас и всичко ще бъде като по ноти.


Надявам се да съм била полезна. Ще се радвам, ако споделите и вашите идеи за "перфектия подарък".

Offline

#2 2009-01-24 08:36:25

MakeMeSmile
Member
From: Там ,където никой няма да ме н
Registered: 2009-01-24
Posts: 62

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

Със сигурност си била полезна smile.


Любовта трябва да остане само върху устните..не трябва да слиза към сърцето,защото тогава БОЛИ ...! ;]

Offline

#3 2009-01-24 10:51:11

cool_baby
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2009-01-06
Posts: 506

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

Благодаря за съветите! :p


[img]http://media.tumblr.com/9e1deb840cf1985a4fdb452e9a0b7f76/tumblr_inline_miqclc3Zee1qz4rgp.png[/img]

Offline

#4 2009-01-25 12:27:54

flair_f
Member
Registered: 2008-09-19
Posts: 101

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

Мдам, полезно е, само че аз пак съм в огромно затруднение .. мисля да му взема някоя плюшена играчка или фигурка (то вече има какви ли не), но проблема е там, че искам да запомни самата вечер, но не знам как ще стане при положение, че нашите ще са си вкъщи .. и техните също .. Имате ли някакви преложения? think  sad


heart star~ Twilight ~(*) heart

[img]http://img264.imageshack.us/img264/4501/violetbycbluets7.jpg[/img]

Offline

#5 2009-01-26 09:24:27

dani_love_tom
Member
Registered: 2008-07-22
Posts: 2,010

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

С нищо.
1) Защото нямам такава
2) Не празнувам комерсиални празници


...The wind of change blows straight...

Offline

#6 2009-01-26 13:22:36

mysterious-girl1
Member
Registered: 2009-01-17
Posts: 574

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

С нищо.
1) Защото нямам такава
2) Не празнувам комерсиални празници

(y)  и аз


Защ◊ da ти puka за nqk◊i..след kat◊ на neg◊ не mu пука za теб ?!!

Offline

#7 2009-01-26 18:23:28

peti123
Member
Registered: 2009-01-18
Posts: 2

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

flair_f :)защо просто не се съберете на някоя баседка или пейка пред полагам че макар и условията . . . прекарването в по важно но все пак е кофти чее родителите ви са си в къщи.. последния ви избор е да стискате палци да се чезарят на някой ресторант  laugh  Успех  smile  smile

Offline

#8 2009-01-27 12:37:22

flair_f
Member
Registered: 2008-09-19
Posts: 101

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

@peti123 .. пробвали сме, ужасно е .. то няма нищо, което може да се запомни освен неприятната обстановка честно казано laugh но мерси все пак, че даде предложение smile


heart star~ Twilight ~(*) heart

[img]http://img264.imageshack.us/img264/4501/violetbycbluets7.jpg[/img]

Offline

#9 2009-01-27 13:10:42

z1p0
Member
Registered: 2008-12-21
Posts: 607
Website

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

хммм ... зависи от човека smile аз сам повече романтик и ми стига да сам с любимия човек независимо от обстановката smile


... let's play minimal heart

Offline

#10 2009-01-27 19:05:52

HeHopMaleH
Member
From: Ruse city
Registered: 2008-09-24
Posts: 20

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

cash   party  да го гледаш

Offline

#11 2009-02-02 06:59:39

VDesislava
Member
Registered: 2009-02-02
Posts: 1

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

А какво ще кажете за тази идея www.vip-wines.net? (d) [/url]

Offline

#12 2009-02-05 14:06:28

sweet_girl_ems
Member
Registered: 2008-12-12
Posts: 223

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

С нищо.
1) Защото нямам такава
2) Не празнувам комерсиални празници

И аз също  star

Offline

#13 2009-02-12 00:00:39

vess
Member
From: България
Registered: 2008-08-22
Posts: 225

Re: С какво ще изненадате половинката си на Св. Валентин?

ние ще празнуваме в един ресторант и аз заложих на парфюм Boss ароматът,на който не мога да удържа...
А еднаа идея,която откраднах от друг форум за момчетата:
Подарете на своята любима букет със 8 естествени,1 изкуствена червени рози и картичка,на която пише:"Ще те обичам докато всички рози овехнат"
Супер романтично и трогателно...на мен би ми харесало...
Весел празник на всички влюбени  heart  inlove  heart


Животът ти дава това,което си вземеш от него!
[img]http://img233.imageshack.us/img233/7052/sigpic14702qn4.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook