#1 2012-07-30 07:00:21

roza96
Member
From: Kazanlak
Registered: 2012-05-01
Posts: 29

Re: ЗА МОЯТА ЛЮБОВ! ОБИЧАМ ТЕ!

- Винаги ще бъдеш в сърцето ми , винаги ще те помня като НАЙ-ДОБРИЯ в живота ми , защото ти , наистина си НАЙ-ДОБРИЯ! Разбрах , че с теб аз имам всичко , разбрах , че никой досега не е заслужавал сърцето ми , но ти-ти си друго нещо. Ти си моето най-голямо щастие! Всеки изминал ден с теб е прекрасен , всеки изминал ден ме правиш все по-щастлива! Обичам да чувам всеки път колко много ме обичаш. Обичам усмивката ти ,обичам устните ти да целуват моите , обичам да те гледам в красите ти зелени очи и да се усмихвам нежно , когато ти погледнеш моите!
За мен няма нищо по-хубаво от това да съм до теб , да разравям косите ти с пръсти. Нищо не ме кара да се чувствам по-добре от това да усещам силата ти , увереността ти , решителността ти , нежността ти. Имаме нужда един от друг. Всеки път , когато съм с теб е различно , пълноценно , вълшебно! Искам да бъда летният дъжд , когато вървиш. Искам да съм нежната песен преди да заспиш. Искам да спя в твоята прегръдкаи сутрин да се будя от твоята целувка! Колкото повече си мисля за теб , толкова повече те искам. Колкото повече те искам , толкова повече ме боли. Бъди звездаза всички , но слънцесамо за мен. С душата си обичай всички , но със сърцетосамо мен. Ти си смисълът на живота ми , най-ценното нещо в него. Погледни ме така както можеш само ти! И ме обичай до полуда. Разтопи ме в неугасващи лъчи-във дива страст да се изгубя! Благодаря ти , че си винаги до мен , благодаря ти за голямата ЛЮБОВ , с която ме даряваш , благодаря ти , че ми прощаваш грешките , благодаря ти за всичко ЛЮБОВ МОЯ!

Offline

#2 2012-07-30 07:04:12

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: ЗА МОЯТА ЛЮБОВ! ОБИЧАМ ТЕ!

Оправи си заглавието.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2012-08-08 21:39:50

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: ЗА МОЯТА ЛЮБОВ! ОБИЧАМ ТЕ!

Мъхъм    clap   rofl [/b]


xD

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook