#26 2012-12-28 19:02:23

Music ; ]]
Member
Registered: 2012-09-16
Posts: 6

Re: Грижа за ноктите

Ноктите ми стават на етажи и не мога да ги оправя.Как мога по-лесно да си изчистя калта от ноктите без да използвам "чистачката" на нокторезачката ? Защото така по-лесно ми се чупат ноктите. Искам дълъг маникюр. Въпреки че още малка имам навика да си ям ноктите , сега за 1-ви път съм спряла, защото имам някаква мания да си пусна дълъг и хубав маникюр. Моля ви дайте ми някъкъв съвет. smile


We're under pressure seven billion people in the world . music

Offline

#27 2013-01-04 11:35:07

la_despedida
Member
Registered: 2011-11-05
Posts: 25

Re: Грижа за ноктите

]"]Ноктите ми стават на етажи и не мога да ги оправя.Как мога по-лесно да си изчистя калта от ноктите без да използвам "чистачката" на нокторезачката ? Защото така по-лесно ми се чупат ноктите. Искам дълъг маникюр. Въпреки че още малка имам навика да си ям ноктите , сега за 1-ви път съм спряла, защото имам някаква мания да си пусна дълъг и хубав маникюр. Моля ви дайте ми някъкъв съвет. smile

Ноктите ти стават на етажи ? Предполагам имаш в предвид горната повърхност на нокътя ? Ако говориш за това просто пили с мека пила отгоре за полиране. А колкото до почистването под самия нокът.. Мий по-често съдовете у вас  laugh  ..

Offline

#28 2013-01-04 11:45:24

la_despedida
Member
Registered: 2011-11-05
Posts: 25

Re: Грижа за ноктите

Прочетох много мнения .. И до колкото виждам всички на които им се счупи един нокът веднага режат всичките .. И аз бях така преди, докато не разбрах, че колкото по-дълъг е нокътя толкова по-трудно се чупи, колкото и противоположно да ви звучи.. Така че когато ми се счупи нокът вече силно избягвам да махам и останалите, ако разбира се не се счупят 2-3 нокътя .. Тогава вече колкото и да не ми се иска ги режа.. Но иначе просто изчаквам нокътя да расте и го изравнявам постепенно с останалите..

Offline

#29 2013-01-29 11:39:52

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Аз лично имам дълги нокти.. Старая се да ги оставям поне една седмица в месеца, без да имам лак, но колкото и противоречиво да е, когато съм без лак ноктите ми се чупят, разслояват и ъгълчетата почват да се чупят и стват мале-мила.. Почти на всеки две седмици използвам комплектчето си за маникюр ( в което има всичко) и така ги поддържам чисти и здрави. А относно пожълтяването използвам полиращи пили в 3 стъпки.. От тях жълтия слой пада като люспа.. smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#30 2013-04-10 10:55:14

Rosalie
Member
From: ~*~The World Is Mine~*~
Registered: 2009-06-28
Posts: 335
Website

Re: Грижа за ноктите

Тъй като имам доста крехки и лесно чупливи нокти, бях пробвала всевъзможни заздравители и терапии, но нищо нямаше особенно голям ефект. Преди около месец и половина обаче си взех един заздравител на Eveline- Diamond hards and shiny nails. Само за 10-на дни ползване състоянието на ноктите ми видимо се подобри, а сега са с дължина, която преди просто нямаше как да си позволя. Много по-здрави са, спряха да се лющят и чупят от най-малкото нещо. Споделям ви отзивите си, без да смея твърдо да го препоръчам тъй като не е напълно сигурно, че при всеки би имал този ефект, но предполагам че има и други момичета с крехки нокти и от опит знам колко трудно е да намериш продукт, който реално да има ефект. Така, че бихте могли да опитате, продукта поне не е на висока цена.



Once again the world has proven anything you can do, I can do better!

Съзираш ли в зрънцето пясък Вселена
а в полския мак-Цветовете на Рая
И краткия миг става Вечност блажена
а в шепата малка събираш Безкрая...

[img]http://s7.rimg.info/72c4a135911e031df285d216d0e9c3a9.gif[/img]

Offline

#31 2013-05-16 19:39:03

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Тъй като имам доста крехки и лесно чупливи нокти, бях пробвала всевъзможни заздравители и терапии, но нищо нямаше особенно голям ефект. Преди около месец и половина обаче си взех един заздравител на Eveline- Diamond hards and shiny nails. Само за 10-на дни ползване състоянието на ноктите ми видимо се подобри, а сега са с дължина, която преди просто нямаше как да си позволя. Много по-здрави са, спряха да се лющят и чупят от най-малкото нещо. Споделям ви отзивите си, без да смея твърдо да го препоръчам тъй като не е напълно сигурно, че при всеки би имал този ефект, но предполагам че има и други момичета с крехки нокти и от опит знам колко трудно е да намериш продукт, който реално да има ефект. Така, че бихте могли да опитате, продукта поне не е на висока цена.

С ДВЕ РЪЦЕ ЗА!!! Уникален продукт. Ноктите ми станаха много по-здрави, а съм го използвала 2 седмици. Наистина горещо го препоръчвам да всички, с проблема "чупливи нокти"  sun  smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#32 2013-05-16 20:26:27

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Грижа за ноктите

Тъй като имам доста крехки и лесно чупливи нокти, бях пробвала всевъзможни заздравители и терапии, но нищо нямаше особенно голям ефект. Преди около месец и половина обаче си взех един заздравител на Eveline- Diamond hards and shiny nails. Само за 10-на дни ползване състоянието на ноктите ми видимо се подобри, а сега са с дължина, която преди просто нямаше как да си позволя. Много по-здрави са, спряха да се лющят и чупят от най-малкото нещо. Споделям ви отзивите си, без да смея твърдо да го препоръчам тъй като не е напълно сигурно, че при всеки би имал този ефект, но предполагам че има и други момичета с крехки нокти и от опит знам колко трудно е да намериш продукт, който реално да има ефект. Така, че бихте могли да опитате, продукта поне не е на висока цена.

С ДВЕ РЪЦЕ ЗА!!! Уникален продукт. Ноктите ми станаха много по-здрави, а съм го използвала 2 седмици. Наистина горещо го препоръчвам да всички, с проблема "чупливи нокти"  sun  smile

От къде мога да си го закупя и колко лева е ако може и снимка как изглежда.Мерси предварително. smile


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#33 2013-05-17 18:38:04

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

http://evelinecosmetics-bg.com/index.ph … duct_id=81
Това е.. мисля, че в магазини Lilly беше около 4.50, аз от там си го взех smile wink


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#34 2013-05-18 10:37:17

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Грижа за ноктите

http://evelinecosmetics-bg.com/index.ph … duct_id=81
Това е.. мисля, че в магазини Lilly беше около 4.50, аз от там си го взех smile wink

А знаеш ли дали в Бургас имат такъв магазин и дали примирно в  ДМ ще има?


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#35 2013-05-18 15:53:14

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Нямам си и на идея, но предполагам, че в по-големите магазини за козметика трябва да го има, защото не е чак толкова безизвестна марка  smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#36 2013-05-18 15:55:52

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

поразрових се из нета и открих, че магазин Лили има и в Бургас.. ул. Янко Комитов №6, партер .. Дано съм била полезна  wink


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#37 2013-05-18 16:52:18

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Грижа за ноктите

Тъй като имам доста крехки и лесно чупливи нокти, бях пробвала всевъзможни заздравители и терапии, но нищо нямаше особенно голям ефект. Преди около месец и половина обаче си взех един заздравител на Eveline- Diamond hards and shiny nails. Само за 10-на дни ползване състоянието на ноктите ми видимо се подобри, а сега са с дължина, която преди просто нямаше как да си позволя. Много по-здрави са, спряха да се лющят и чупят от най-малкото нещо. Споделям ви отзивите си, без да смея твърдо да го препоръчам тъй като не е напълно сигурно, че при всеки би имал този ефект, но предполагам че има и други момичета с крехки нокти и от опит знам колко трудно е да намериш продукт, който реално да има ефект. Така, че бихте могли да опитате, продукта поне не е на висока цена.

С ДВЕ РЪЦЕ ЗА!!! Уникален продукт. Ноктите ми станаха много по-здрави, а съм го използвала 2 седмици. Наистина горещо го препоръчвам да всички, с проблема "чупливи нокти"  sun  smile

Току що си купих такъв. happy Ще кажа по-късно дали съм доволна.

Offline

#38 2013-05-18 17:19:20

barbiie92
Member
From: Russia.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,850

Re: Грижа за ноктите

поразрових се из нета и открих, че магазин Лили има и в Бургас.. ул. Янко Комитов №6, партер .. Дано съм била полезна  wink

МЕРСИИ МНОГОО kiss Златна си  smile


[img]http://prikachi.com/images/910/7424910J.jpg[/img]
[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/153940_22057.png[/img]

Offline

#39 2013-05-20 19:50:08

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

поразрових се из нета и открих, че магазин Лили има и в Бургас.. ул. Янко Комитов №6, партер .. Дано съм била полезна  wink

МЕРСИИ МНОГОО kiss Златна си  smile

За нищо душа.. :d Като мога ще помагам  wink  smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#40 2013-05-21 11:32:29

Rosalie
Member
From: ~*~The World Is Mine~*~
Registered: 2009-06-28
Posts: 335
Website

Re: Грижа за ноктите

Много се радвам, че ви е помогнал момичета. Аз продължавам да го ползвам, направо забравих за лака. С два слоя заздравител изглежда така сякаш имам френски маникюр. Ноктите ми са дълги и здрави и съм наистина много щастлива от този факт. И наистина обърнете внимание на частта, в която предупреждават да намажете кожичките с нещо, защото върху ноктите ефекта наистина е чуден, но твърдите кожички не са нещо хубаво. Аз лично ползвам едно масло Minus 417- Dead sea cosmetics и също съм много доволна, но него го купувам от маникюристката ми, така че може да се намери само в козметичните салони или евентуално да бъде поръчано от сайт.



Once again the world has proven anything you can do, I can do better!

Съзираш ли в зрънцето пясък Вселена
а в полския мак-Цветовете на Рая
И краткия миг става Вечност блажена
а в шепата малка събираш Безкрая...

[img]http://s7.rimg.info/72c4a135911e031df285d216d0e9c3a9.gif[/img]

Offline

#41 2013-05-21 19:13:31

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Да, много си права за кожичките. Не е много добре влияещ на тях, но пък затова аз използвам кремчето за кожички на същата марка и от него останах много доволна... Направо ги стопява.. Тези евелин ще се окажат чудотворни  laugh


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#42 2013-05-25 20:17:54

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Грижа за ноктите

Имам малко глупав въпрос. laugh Напоследък не си слагам лак, а само заздравител (този, за която говориха по-горе и мисля, че има известен резултат, въпреки че е рано да съм сигурна). Та така трябва ли да го махам с лакочистител през известно време или не и въобще какво точно трябва да правя?? laugh

Offline

#43 2013-05-25 20:44:06

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Грижа за ноктите

Имам малко глупав въпрос. laugh Напоследък не си слагам лак, а само заздравител (този, за която говориха по-горе и мисля, че има известен резултат, въпреки че е рано да съм сигурна). Та така трябва ли да го махам с лакочистител през известно време или не и въобще какво точно трябва да правя?? laugh

Не те разбрах особено много. Как така какво да го правиш? Смисъл, слагай си го, и като започне да се лющи вече много, го махаш с лакочистител и пак наново.

Offline

#44 2013-05-26 08:54:59

Rosalie
Member
From: ~*~The World Is Mine~*~
Registered: 2009-06-28
Posts: 335
Website

Re: Грижа за ноктите

Момичета на опаковката има указания, не ги ли четете?
В продължение на 3 последователни дни нанасяте по един слой. На четвъртия ден покритието се изтрива, оставяте ноктите да починат и на следващия ден пак започвате същата процедура, всеки ден по един слой, в продължение на 3 дни и на четвъртия триеш.



Once again the world has proven anything you can do, I can do better!

Съзираш ли в зрънцето пясък Вселена
а в полския мак-Цветовете на Рая
И краткия миг става Вечност блажена
а в шепата малка събираш Безкрая...

[img]http://s7.rimg.info/72c4a135911e031df285d216d0e9c3a9.gif[/img]

Offline

#45 2013-05-30 16:59:43

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Грижа за ноктите

Знаете ли къде се продават неонови лакове? Всъщност изобщо има ли ги в България?
Благодаря предварително.

Offline

#46 2013-05-30 18:01:08

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Неонови лакове има в почти всеки магазин за козметика.. Ивис, Лили, ДМ, Ароматикс... Мисля, че ги има на много места .. На флормар знам, че има..  smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#47 2013-05-31 10:39:41

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Грижа за ноктите

Да, благодаря за мнението, но дали наистина са неонови? Защото има много фалшиви...

Offline

#48 2013-06-01 13:37:07

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Грижа за ноктите

Да, благодаря за мнението, но дали наистина са неонови? Защото има много фалшиви...

Доколкото знам, в България няма истински неонови лакове. Можеш да си поръчаш от ebay, или от някъде другаде в чужбина.


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#49 2013-06-02 13:45:33

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за ноктите

Хм..
Взех си един неонов/като цвят/лак и не знам как да направя така,че да изглежда по този начин:

148988_312363905512616_180908308658177_726465_180777819_n_large.jpg

Мисля,че четох някъде,че било добре преди да се нанесе лака,за основа да се използва бял лак.
Аз мислех да си сложа от неоновия и после топ лак,но не знам същия ли ще бъде ефекта?
Ако може мнение на човек,който си е правил такъв ..маникюр. smile


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#50 2013-06-02 20:13:08

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Грижа за ноктите

Незнам дали са наистина неонови или просто самия цвят се води така, но знам със сигурност, че и в България се продава неонов топ-лак.. Една приятелка си го беше взела и даже се получи доста неловко, защото се разбра, че е неонов в една дискотека, когато всички я гледаха в ноктите, които светеха laugh Тя си го беше взела от Стара Загора в магазин "За човека" ... Имало го и в София из някой магазини доколкото знам


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook