#1 2012-07-18 11:18:03

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

Самото начало...

Нощта тъкмо бе спуснала черните си воали мрак и едва стърпяла тя излезе. Имаше среща.. всички знаехме нейните срещи – бързо питие, секс и много цигарен дим. Точно на главната улица в града имаше денонощно магазинче. Всяка вечер Леа излизаше около 22:30, за да си купи цигари Марлборо (любимите й) и ултра тънки презервативи, за по-голяма чувствителност. Тя отдавна беше мъртва, дишаше, но не живееше, обичаше, но да мрази .. и се чувстваше истинска само когато плаче, а това се случваше рядко.В живота й имаше много мъже, но малко бяха тези, които оставиха някаква следа след себе си. След тях сърцето й изстина.
И тази вечер облеклото и бе оскъдно – високи Прада и къса рокля ако може да се нарече така, модел Армани. Леа влезе в дискотеката и се огледа.. очевидно чакаше някой. Така и беше, усмихна се на някалко важни мъже, след което пристъпи грациозно към бара. Там вече я очакваше мъж, със светла коса и елегантин костюм,  Изглеждаше доста по-възрастен от нея, но на не повече от 27 години. Лея бе 17 годишно момиче, което обичаше да се забавлява.  Е вярно, представата и за забавление бе доста разкрепостена, на и тази вечер тя имаше нужда да се развихри,... по своя начин.
-Ей, - провикна се мъжът от бара. Гласът му отекена в заведението, тя се обърна, усмихна се.. твърде изкуствено, но това му даде знак, че го е видяла и се запъти към него.
- Как си красавице, попита я той докато пускаше пронизващия си поглед по тялото й.
- Благодаря добре, Ерик- отвърна му тя и сякаш, за да прекрати огледа му, се обърна и започна нервно да рови из чантата си, за да извади новата си кутия цигари. Тя обичаше да пуши.. наблюдаваше с такова възхищение димът, който излизаше от устните й, той и напомняше за времето в което бе свободна, да мисли за това колко много още щеше да види от живота...сега се чувстваше твърде голяма.. за да мечтае.
- Миличка, на какво дължа тази чест, да се съгласиш да излезеш с мен?.. попина някак надменно поредната й играчка за час.. или може би два.
- Стига си се превъзнасял Ерик, знаеш, че никога не си ми бил безразличен.
Очите му блестнаха като на улична котка в късните часове и избухна в престорен смях.
Говориха още кратко .. общи неща сякаш се опознаваха и това няма да е поредната нощтна игра... Лея изгуби интерес.., всичко това и напомняше за срещи, а тях свързваше с любов. Чувството, което си бе забранила след Мартин. С него излизаха кратко, но тя бе лудо влюбена в него. Той се подигра с нея, и си тръгна от живота и по същия начин по който влезе, с гръм и трясък и аромат Жи Ван Ши.
- Още питие – попита Ерик, забелязал, че е на път да загуби вниманието й.
- Не благодаря, каза тя и изпи на екс остатъка от коктейла си.
- Знаеш ли, .. страшно ми харесваш.
- Всички казват така и после си тръгват.. прошепна тя.
- Какво каза .. тук и много шумно..
- Да, и ти на мен да вървим някъде другаде, главата ми ще се пръсне.
Дали заради Мартаритата или заради повишината й сексуалност, тя изпита странна възбуда.
Малко преди да минат изхода, той обгърна с ръка кръста й, но тя нямаше намерение да протестира, все пак знаеше как щеше да продължи вечерта и тя сама избра това продължение.
- Виж, живея в отсрещния блок на петия етаж, искаш ли да се качим, ще пийнем по нещо. Може да гледаме филм.
- Питие, филм, .. така ли му казват още, а мислех, че е пораснал за тези реплики.
- Да идеята ми допада. –  и кимна одобрително.
Пресичайки улицата тя го погледна и го попита
- Извинявай за въпроса, но какво правиш с мен. Можеш да имаш всяка жена, и не само за една вечер, а избра мен.. защо?
Надяваше се да чуе поредния глупав комплимент и да затвори темата спокойна, че е попитала.
-Дребен, нищо не правя с теб, ти какво правиш с мен или по скоро какво искаш да правиш с мен? Секс ли, о я стига, не бих ти го причинил. Страхуваш се от самотата?, недей ти си едва на 17, животът е пред теб.
Това за нея бе като удар под кръста..
- Моля, не ме ли искаш. Развика се тя. – Какво не ми казвай, че си различен..
- Успокой се, да говорим у нас на спокойствие..
- Не ти искам разговорите, да не си ми психолог, ти нищо не разбираш..!
- Да но можеш да ми обясниш.. – опита се да я успокои Ерик
- Върви на майната си.
Какво, не ме ли иска, дали роклята ми не е прекалено дълга, или къса- Оо я стига, нали точно това им харесва на всички, плът. Малоумник, защо тогава ме гледаше така в. Задаваше се хиляди въпроси на ум, малко преди да отключи входната врата в дома си,  вече плачеше.
- Иска ме, трябва да ме иска, крещеше тя по стълбите. Малко преди да влезе избърса сълзите си. И отвори вратата на етажа.


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#2 2012-07-18 12:16:51

Mariya_
Member
From: London
Registered: 2012-04-19
Posts: 446

Re: Секс и още нещо

Лелле прекрасно е ! Продължи го. smile


Nobody is worth your tears and the only one who is, will never make you cry!

Offline

#3 2012-07-18 12:17:36

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Секс и още нещо

Лелле прекрасно е ! Продължи го. smile


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#4 2012-07-18 12:27:35

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Секс и още нещо

Уникално е! С нетърпение чакам продължението ! smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-18 12:28:15

Same Mistakes.
Member
Registered: 2012-07-09
Posts: 115

Re: Секс и още нещо

Напомня ми една книга,която съм чел отдавна!..
Наистина ли е авторско?


Two can keep a secret if one of them is dead - Pretty Little Liars.

Offline

#6 2012-07-18 12:53:41

vil4eto21
Предупреден(а) за изгонване
From: MyStic FallS...*
Registered: 2011-09-26
Posts: 717

Re: Секс и още нещо

Напомня ми една книга,която съм чел отдавна!..
Наистина ли е авторско?


[img]http://data.whicdn.com/images/31457505/tumblr_m6avebAXPF1ro910lo1_500_large.gif[/img]

Offline

#7 2012-07-18 12:58:33

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

може да ти напомня, но определено не е нещо, което си чел.. и да 100% авторско е


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#8 2012-07-18 13:23:51

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

- Тате, - поздрави баща си без дори да го погледне, и влезе в стаята си.
- Миличка, добре ли си- вероятно забелязал зачервените й очи попита той.
- Даа, нама проблем, май съм настинала. Мисля да си лягам, ще ме извиниш ли.
- Разбира се, лека нощ слънчице.
Баща й се казваше Мигел. Тих и спокоен човек по характер. Винаги откликваше когато Лея имаше нужда от нещо, правеше всичко възможно, за да се чувства добре, както тя, така й брат й – Карлос.
- Лека нощ, Тате- Тя се зави през глава и отново избухна в плач, сети се за всички момчета, които наистина обичаше или харесваше. Тези спомени я задушаваха.. плака до сред нощ, и заспа, вече спокойна, залъгала отново себе си, колко по-добре и е така.

Неочаквано обаждане...

Наближаваше 5:00 и алармата за училище на Лея звънна, тя тромаво я загаси и направи опит да отвори очи, който бяха подути и зачервени от вчерашния плач. Изправи се и погледна отражението си в отсрещното огледало.
-Ужас, каза си.. колко грим ще ми е нужен, за да оправя всичко това. Лея пъргаво извади чифт дънки и топ от гардероба си и и облече. Последва около час изправяне на косата й, след което корекция на всяка проява на чувства останала като следа след вчеращният прач и  ето, изглеждаше добре, хукна към кухнята, за първата си чаша горещо кафе. Всички в къщата спяха, така, че си открадна 5 минути за една страхливо изпушена цигара и чу шум на отваряща се врата.
- Тъкмо на време, помисли си тя. И изтича, за да види родителите си, които току що бяха станали за работа.
- Добро утро.. каза приповдигнато тя. Изглежда имаше щастливо утро.
- Добро утро скъпа- отвърна майка й, докато Мигел целуваше Лея по бузата.
Майката на Лея се казваше Клара. Занимаваше се с благотворителност. Доста избухлива жена, но иначе свестен човек. Двете често се караха, но все за дребни работи.
- Мамо, Тате излизам, ще закъснея, провикна се тя обличайки якето си.
- Успех в училище днес, пожелаха и в един глас  Мигел и Клара. И чуха как тя затваря вратата след себе си.
Лея извади телефонът от чантата си и набра – Мани, така се казваше най-добрата й приятелка.
- Мила, след 10 минути съм пред училище, цигара време как ти звучи?
-  Доста добре, и аз пътувам, чакай ме на някоя пейка, идвам.
Тя затвори телефона и се усмихна. Нямаше и следа от разбития й вчерашен свят. Беше привидно щастлива.
Явно Мани бе стигнала първа, и вече пушеше нервно.
- Оо ти дойде? – каза тя, за да покаже незадоволството си.
Лея я целуна, сякаш, за да и се извини и запали втората Марлборо за деня.
- Мани, какво ти е .. не ми изглеждаш добре, сигурна ли си, че всичко е наред.
- Ти май скоро не си си отваряла фейсбук страницата?
- Всъщтност проверих я вчера, но..
- Скъсахме с Анжел.
- Но Мании.. ?! Как.. нали всичко между вас беше наред.
- Явно не е било, да се качваме, ще закъснеем. Ще ти разказвам после.
- Добре, но Мани нали знаеш, че всичко ще се оправи,-едва, когато го каза Лея разбра колко банално е прозвучало.
- Дано – прошепна Мани и се усмихна.

В училище мина както обикновено, направиха опит да я изпитат, но тя отново беше неподготвена и оставиха за следващия път. Оказа се, че Анхел имал нужда от време и просто зарязал Мани, но Лея се чувстваше уморена и не можеше да мисли за това. Прибирайки се, телефонът и звънна. Очакваше майка й, както обикновенно по това време, но не. Тя зяпна дисплея на телефона си сякаш не гледаше устройство, а призрак. - Мартин, защо ми звъни Мартин.. дали има грешка започна да се пита тя. После в съзнанито й изплува ,как на скоро му бе писала и бе оставила новият си номер, за да звънне ако реши, някога. Дали да вдигна.. - Разбира се, нали трябва да му покажа, че ми е безразличен.
- Да моля- каза с най-деловият си глас тя.
- Оо Лея, какво става, как си? - продължи с най-съблазнителния си глас той.
- Доста добре, ами ти? – вече усещаше как се размеква като шоколад през юни и как ушите и заглъхваха от оглушителното туптене на сърцето й.
- Добре съм, как да съм.
- Спри се докато и време, той ти разби сърцето, на всичкото отгоре е обвързан. – Повтаряше си на ум тя, но безуспешно, вече бе хлътнала, отново, само от един телефонен разговор.
- Лея как върви животът покрай теб, момчета, връзки..
- Доста добре всъщност с Алекс малко се скарахме, но иначе...
- Спри, не ми говори за него, говори ми за мен и теб..  – прекъсна я той
- Мартин, но вече няма мен и теб, ако не си спомняш ти развали всичко?
- Това беше преди, да се видим, ела до вкъщи утре.
- Ами приятелката ти.. Тя как ще реагира помисли ли...
- Тя няма да знае малчо, ще се чуем да се разберем.
Що за лудост повтаряше си тя... Няма да отида не... няма, но всъщнот какво толкова ще отида,  ще гледаме филм или пък ще си говорим.. и накрая ще го зарежа както той мен.


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#9 2012-07-18 13:40:55

Mariya_
Member
From: London
Registered: 2012-04-19
Posts: 446

Re: Секс и още нещо

Оле невероятно е ! Ощщщеееее..... smile  smile  smile  smile


Nobody is worth your tears and the only one who is, will never make you cry!

Offline

#10 2012-07-18 14:47:39

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Секс и още нещо

Пускай продължението smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-07-18 15:19:23

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Секс и още нещо

харесва ми, имаш недостатъци за доизглаждане като прекалени обяснения и правописни грешчици, но е хубаво sun


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#12 2012-07-18 16:55:55

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

Лея вече беше решила, ще отиде, но също така знаеше, че няма да гледат филм, а ще правят секс, но какво толкова.. крайно време беше да загуби девствеността си.

Толкова време беше говорила, че вече беше стигнала до вкъщи, тъкмо извади ключовете си и телефонът и пак звънна. Да този път беше майка й не се изненада особено
- Да мамо – започна тя с най-милият си глас все пак беше доста развълнувана от досегашния си разговор.
- Лея къде си... чакаме те от два часа. На какво прилича твоето безхаберие. Отиваме на почивка колко пъти да ти го напомня и да не искаш ще дойдеш.
- Мамо аз.. съвсем забравих прибирам се, но няма да дойда (все пак утре щеше да ходи в Мартин, нямяше как да го пропусне) не се чувствам добре пък и багажът ми не е събран. Съжалявам
- Прибирай се пък ще говорим. – очевидно беше бясна и напълно нормално, тя избухваше доста чесно, но пък за сметка на това и минаваше бързо.



„Срещата” ...
Изигра малко театър и родителите и се вързаха. Остана си вкъщи и вече си стягаше за срещата. Облече нова шарена и сладко къса рокличка и къси панталонки, за да прикрият ако нещо реши палаво да се покаже.
Чу се с Мартин, каза и точният адрес, хвана си такси и след десет минути се озова пред седем етажен блок, на чиито последен етаж Мартин стоеше на прозореца и я подкани да се качи.
- Качи се, няма асансьор, ще те чакам тук.
Тя се опита да поспори, но напразно и тръгна нагоре по стълбите. Сърцето и заби учестено и през главата и започнаха да се въртят сцени, предполагащи какво ще се случи в следващите часове. Това бе напълно нормално, тя беше девствена, искаше всичко да е идеално. Мислите и бяха прекъснати от гласа му. Вече бе загубила контрол над себе си.
- О, красива си.
- Благодаря, ти как така реши да се сетиш за мен.. интересно ми е.
- Просто се сетих, не може ли. – каза той, сякаш да сложе точка на разговора им.
Настаниха се в хола, Лея нервно запали цигара и нетърпеливо чакаше развитието на нещата.
След около двадесет минути главното действие започна. Пуснаха си филм,  и докато я целуваше бавно спусна ръцете си около гърдите й и след това все по надолу.. докато те не свалиха бикините й. Тя не протестираше, много добре знаеше какво прави или поне така си мислеше.


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#13 2012-07-18 19:27:39

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Секс и още нещо

Некст.


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#14 2012-07-18 19:40:00

Mariya_
Member
From: London
Registered: 2012-04-19
Posts: 446

Re: Секс и още нещо

Продължение ????   surprised  surprised


Nobody is worth your tears and the only one who is, will never make you cry!

Offline

#15 2012-07-18 20:20:20

~black and white~
Member
Registered: 2012-07-18
Posts: 39

Re: Секс и още нещо

Невероятноо!!  heart  heart  Некстт  sun  heart


Никога не се привързвай твърде много към някой , защото привързването води до очаквания , а очакванията до разочарования.. smile

Offline

#16 2012-07-18 21:09:46

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Секс и още нещо

Пускайй некст smile happy


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#17 2012-07-19 05:53:50

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Секс и още нещо

Чела ли си книга ? Извинявай,но колкото и добре да пишеш , всичко отива на майната си като не можеш да слагаш препинателни значи и да правиш пряка реч .


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#18 2012-07-19 10:26:37

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

Началото на края 

След като приключиха, той я целуна, така сякаш всичко не бе просто секс ами имаше още нищо. Обякоха се и той я изпрати до входа.
-И сега какво? – попита Лея лико раздразнена.
-Ами нищо, ще се търсим за секс, не варвам да имаш нещо против-бързо я сряза той.
-Виж Мартин, ти си имаш приятелка, а аз съм другата.. няма да.. – и той я целуна отново.
-Не, няма да си другата, а колкото до приялелката ми, скоро може и да я нямам.- каза й и се усмихна.
На Лея това и бе повече от достатъчно, бързо забрави как я бе накарал да се чувства след като я заряза и отново полетя опиянена от случилото се днес. Тъй като имаше доста задачи, продължи по план, видя се с няколко приятелки, свърши това онова, и въпреки, че не спря да мисли за него, не каза на никого и дума за случилото се по-рано, все пак имаха уговорка.-чукаха се и си мълчаха. Прибра се вкъщи и вече не я здържаше, трабваше да сподели на някого. Лея имаше една съседка и доста добра приятелка – Бет, обади и се, изсмя се и Бет, вече знаеше какво се е случило. Излязоха в една градинка наблизо, за да поговорят на спокойствие.
-Бет, направих го, беше добре и... Бет я прекъсна
-Не ми казвай, чи пак си хлътнала по него. Недей той е глупак, зарежи, разказвай.
-Ами беше внимателен и ме караше да се чувствам единствена, беше невероятно.
Превъзбудена от историята си Лея едва долови мелодията на мобилния си,-Бет звъни ми, не мога да побяврвам но нали, 
-Хайде Лея, вдигни..
-Ало?
-Здравей малка принцесо, прибра ли се?
-Ами всъщност да, но съм с приятелка, кажи има ли нещо?
-Не няма, просто исках да те чуя, но ок звънни ми по-късно, чао!
Двете с Бет изпаднаха в лудешки смях и след като вече бяха обсъдили случката до последната запетая, решиха да се прибират.
Когато Лея остана сама всъщност разбра какво бе направила.. една огромна грешка. Забърка страшна каша и това само заради един глупак, -Но какво пък, каза си тя, вече бе разбил сърцето ми, преживях го, да видим какво ще стане.


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#19 2012-07-19 12:00:20

Mariya_
Member
From: London
Registered: 2012-04-19
Posts: 446

Re: Секс и още нещо

ИИИИииииииии некст ???? surprised  surprised  surprised


Nobody is worth your tears and the only one who is, will never make you cry!

Offline

#20 2012-07-19 12:05:58

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Секс и още нещо

Пускайй некстт !! smile smirk


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#21 2012-07-19 12:58:31

fenkatapk
Member
From: Перник
Registered: 2012-07-18
Posts: 50

Re: Секс и още нещо

Времето минаваше, но те продължаваха да поддържат контакт, за добро или за лошо, смееха се заедно, караха се, спориха.. и в крайна сметка само се чукаха.
-Лея, какво реши, ще ходиш ли във Виктория днес, нали утре заминава..? – чу се  глас от съседната стая.
-Да, мамо, ще изляза към 7, не се притеснявай, ще заключа, после ще проверя вратата 5 пъти и ще се прибера до 10 сутринта утре.
-Не се сърди, просто ще те мисля, - каза Клара, целуна Лея за чао и излезе.
Лея беше доста хитро момиче, не веднъж бе успяла да излъже родителите си, и този път отново се надяваше те да не разберат.
В момента в който усети, че е сама малката лъжкиня веднага извади мобилния си и набра Бет
-Вързаха се- веднага изстреля Лея. Бет се изкикоти и едва успя да каже:
-Пиши ми да кажеш как е минало. След което затвориха.
Следваше дълго приготовление за нощта. Тя бе планувана в същия блок, на същия седми етаж в апартамента на Мартин. Тъй като бе едва една година по-голям от Лея също не оставаше сам често, за това решиха да се възползват.
Докато тършуваше из гардероба Лея се спря на къси панталонки, небрежен топ и сладки сандали, реши, че е достатъчно, все пак той щеше да я съблича, не да я гледа. Изправи косата си, сложи лек грим и тъй като имаше още време реши да пие портокалов фреш в компанията на стара приятелка. Времето нетърпеливо летеше и съвсем скоро тя се озова полугола на леглото му. Първоначално, той целуваше устните и после врата й, тя свали блузата му и определено обичаше да гледа мусколестото му тяло. Докато Лея разкопочваше колана му, той свали панталонките й и натам нещата поеха в своя обрат. Когато Мартин свърши, се надвеси над нея и я целуна, след което заспа прегръщайки я.  Емоциите определено дойдоха в повече на Лея, и тя дълто не можа да заспи, но фактът, че лежеше на гърдите му, я успокояваше.
Часът наближаваше 4 посреднощ и телефонът на Мартин звънна..
-Ало? – дори и леко позадрямала Лея успа да долови гласът на приятелката му, която дори не подозираше за присъствието й.
-Миличка, късно е, уморен съм.. ще ти звънна на сутринта, става ли..? И ей, обичам те.
Какво мамка му, помисли си Лея, нали щеше да я зарязва, каква обич..? Това, просто преля чашата..
-Мартин, какво си мислиш, че правиш? – попита го бясна тя
-Лея млъкни, много добре знаеш какво правя, чукам те и после те няма, още въпроси имаш ли?
-Нали бях малката ти принцеса кретен такъв, знаеш ли Мартин, върви на майната си!
-Ще вървя на майната си утре, а сега ако обичаш лягай, часът е 5 сутринта, не сега е времето за подобни разговори.
Лея нямаше как да протестира, защотото той бе напълно прав. Бе изминал 1 час в безсмислени спорове, и въпреки всичко все още беше посреднощ, а те бяха в блок и определино съседите не биха се радвали на тийнейджърски разправии по това време...


Status: SINGLE, Heart: TAKEN... Love is BITCH

Offline

#22 2012-07-19 13:33:49

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Секс и още нещо

Пускай некстттттт ... smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#23 2012-07-19 19:51:32

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Секс и още нещо

Пропускаш доста правописни и пунктуационни грешки, но пък за сметка на това е добро. Интересна ми стана история. Пускай следващата част

Offline

#24 2012-07-19 20:13:20

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Секс и още нещо

Пускай некстттттт ... smile


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#25 2012-07-19 20:27:16

~black and white~
Member
Registered: 2012-07-18
Posts: 39

Re: Секс и още нещо

Нексттттт !!!!!  heart  heart


Никога не се привързвай твърде много към някой , защото привързването води до очаквания , а очакванията до разочарования.. smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook