#1 2012-07-09 13:03:43

glittergirl
Member
From: The Moon.
Registered: 2012-04-21
Posts: 5,645

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

Сигурно е минало доста време от последния път,когато прекара целия уикенд в гледане на сериали в леглото или когато си хапна вкусен калоричен десерт след 21.00 ч.Но новите изследвания показват,че трябва да възстановиш някои от любимите си навици.

1. Да слушаш Спайс Гърлс.
2. Да показваш среден пръст на ужасните шофьори.
3. Да празнуваш в сряда,защото тогава е „Малкият петък“ – минала е половината от работната седмица.
4. И в петък,защото е краят на работната седмица.
5. Да си преправяш гласа,когато говориш по телефона с някой непознат,за да звучиш по-сериозно.
6. Да гледаш любимия си сериал (или риалити шоу) заедно с най-добрата си приятелка,за да можете да обсъждате главните героини.
7. Да се разхождаш безцелно.И без да си мислиш за нищо.
8. Да спиш следобед – стани рано този уикенд и отметни задачите,които те чакат.След това се тръшни на дивана.Никога няма да бъде толкова хубаво и безгрижно,колкото след училище,но пак ще се чувстваш страхотно.
9. Да излезеш на дъъълга вечеря и да си поръчаш за десерт голяма палачинка с течен шоколад и сладолед... и да благославяш създателя на брилянтната комбинация от тесто,масло,шоколад,сладолед,сметана и карамелов сироп.
10. Да си направиш плановете за събота вечер в събота вечер.

11. Да се разхождаш гола просто ей така.
12. Да гушкаш и мачкаш домашния си любимец.
13. Да гушкаш възглавницата или любимата си плюшена играчка,докато гледаш страшен филм.
14. Да притаяваш дъх,когато минаваш покрай гробищата.
15. Да пиеш шоколадово мляко – изследванията показват,че това е една от най-добрите напитки,които можеш да пиеш след тренировка.
16. Да играеш на бутилка.-Тогава всички задръжки падат.
17. Да записваш любимите си песни на CD-та и да ги надписваш с перманентен маркер.
18. Да използваш пластмасови чашки – ако като студентка си имала място за тях в спалнята, значи ще имаш място за тях и сега.
19. Да има някой секси тип, по когото въздишаш... дори,когато имаш връзка и дори,когато той е някой,с когото никога не би излязла в реалния живот.
20. Да се облечеш празнично за Свети Валентин,8-и март,24-ти май и т.н.

21. Да носиш косата си на плитки.В случай че не знаеш,момчетата обожават тази прическа,защото с нея приличаш на палава ученичка.
22. Да носиш от онези къдрави ластици за коса,но не на обществени места (това си е чисто модно престъпление). Те са страхотни,ако искаш да си прибереш косата на кок,за да си измиеш лицето или ако искаш да я вържеш,за да не ти пречи,докато спиш.
23. Да си приготвяш сладкиш,единствено за да опиташ от сурово тесто.Или за да оближеш приборите,в които си забъркала крема.
24. Да ходиш на бал.Направи тематично парти вкъщи и облечи роклята от абитуриентския си бал.Или някоя ексцентрична рокля,с която не би излязла навън.
25. Да караш колело в парка – много по-забавно е,отколкото да въртиш педалите на велоергометъра във фитнес залата.
26. Да си падаш по хореографските танци (няма начин да не си била влюбена в начина,по който Бритни танцуваше в клипа към парчето си Baby One More Time). И докато гледаш клиповете на Никол Шерцингер,да повтаряш секси движенията й.
27. Да се събираш с приятелки в дома на някоя дружка и да останеш да спиш там.На леглото,на пода,на дивана,кой,където намери.
28. Да пазаруваш с майка си... тя е като жив ваучер за 50% намаление.
29. Да се правиш на световноизвестна гримьорка,като „разкрасяваш“ най-добрата си приятелка.Не забравяй да използваш сенки за очи и червило в тюркоазено,сигнално жълто или електриково розово.
30. Да подбираш облеклото си – дрехите,аксесоарите,обувките – вечерта преди работа,сякаш утре е първият учебен ден.

31. В началото на септември да се подготвяш така,сякаш на 15-и тръгваш на училище: купи си нови канцеларски материали – тук влизат всякакви сладурски писалки,тефтери,папки и други джунджурии,които ще направят задачите ти малко по-приятни.
32. Да говориш с часове по домашния телефон с приятелките си.Нищо,че с тях се виждате през ден.
33. Да отидеш на лунапарк.Изпробвай колкото можеш повече атракции като виенското колело,гондолата,стрелбата с лък и т.н.
34. Да прекараш цял ден в леглото и да гледаш глупави сериали.
35. Да си водиш списък с момчетата,с които си имала вземане-даване... колкото повече пикантни подробности опишеш там,толкова по-скришно трябва да е мястото,на което го държиш.
36. Да гъделичкаш от време на време гаджето си (и да му позволяваш) и той да те гъделичка.
37. Да си организираш Хамбургер вторници,Пица петъци и т.н.
38. Да позволяваш да те прибират от училище – т.е. от лекции – или от работа.Само дето сега навън няма да те чакат родителите или по-големият то брат,а секси гаджето ти.
39. Да носиш глупави парти шапки цяла нощ на рождения ден на някой от приятелите си или другаде – просто за да си спечелиш няколко безплатни питиета.
40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

41. Да си мислиш какво име (от модерните в момента) би искала да имаш,ако можеше да избираш.Например Андреа,Виктория или Сияна.
42. Да пътуваш и да откриваш нови вълнуващи места.
43. Да си носиш на работа или на лекции вкусен сандвич,който си си приготвила от вечерта и цял ден да си мислиш за това как нямаш търпение да го изядеш.
44. Да превърнеш мола в твоята любима вечерна дестинация.Бонус: действа разтоварващо,а и вечер има много по-малко хора,отколкото следобед.
45. Да гледаш телевизия,легнала на пода и гушнала най-меката си възглавница.
46. Да си държиш козметиката в онези големи детски куфарчета – да,малко са грозни и са ретро,но за сметка на това са супер удобни!
47. Да отидеш в някой луксозен бутик с официални рокли и да пробваш няколко модела,просто,за да видиш как би трябвало да изглеждаш,ако някой ден получиш награда за Оскар.
48. Да си направиш бук,като манекенките,и всяка година да слагаш там поне по една хубава своя снимка.Така ще имаш много секси снимки,които да гледаш,когато остарееш. 
49. Да гледаш сериала Приятели,за да крадеш идеи за стайлинга си от този на Рейчъл.
50. Да си опиянена от факта,че имаш гърди... помниш ли колко развълнувана беше,когато тръгна на шопинг за първия си сутиен? Или когато за пръв път облече тениска по тялото ти?


Завистта ги накара да ме мразят. Омразата ги накара да пробват да ме прегазят,само че не разбраха как докато се целеха в мене,самите те се бяха превърнали в мишени!Вярвам,че хората се раждат добри,обстоятелствата ги правят лоши!Аз плащам цената за грехове си,не забравям приятелите и враговете си!

Offline

#2 2012-07-09 13:11:03

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

Интересно.

12. Да гушкаш и мачкаш домашния си любимец. heart

Offline

#3 2012-07-09 13:29:06

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#4 2012-07-09 13:45:15

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-09 13:50:50

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-07-09 19:22:04

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

"14. Да притаяваш дъх,когато минаваш покрай гробищата."


Ъ,малко е трудно,при положение,че живееш до тях. =)

Offline

#7 2012-07-09 21:52:01

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-07-10 08:29:21

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

Интересно.

12. Да гушкаш и мачкаш домашния си любимец. heart


♔...................†...........♔

Offline

#9 2012-07-10 09:41:50

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#10 2012-07-12 07:39:32

ionu97
Member
Registered: 2011-01-16
Posts: 120

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

Хаха, това мисля да го направя.Иначе и другите са интересни.

Offline

#11 2012-07-12 20:30:58

drunk.bitch
Member
From: London, UK
Registered: 2012-03-20
Posts: 978

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

Някои ги правя други не съм ;д интересни неща имаа


[img]http://prikachi.com/images/522/5008522O.jpg[/img]

Offline

#12 2012-07-13 02:29:38

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: 50 неща,които никога не трябва да спираш да правиш!

littlepartofme wrote:

40. Да пишеш писма до бъдещото ти „Аз“, в които разказваш с какво се занимаваш в момента и каква би искала да станеш, и да ги отваряш след 10 години.Само си помисли колко забавно беше онова от 6-и клас.

аз имам една тетрадка.и вътре описвам важните за мен хора и моменти.има снимки, но заемат целия лист и ги принтирам на компютъра ;дд


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline