#1 2012-07-05 21:38:20

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Стара тема

Преди съм го писала, вече не го мисля, тъй като не мога да изтрия реших просто да напиша това smile


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#2 2012-07-05 22:04:28

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Стара тема

Боже Господи!!! Бъди такава, каквато си и не се променяй за другите, този, който трябва ще те хареса заради самата теб, не защото приличаш на 436538548458 други дубликати!!! Пък и в днешно време повечето момчета харесват кифли, не казвам, че тя Е такава, но ме навежда на тази мисъл. wink  smile


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#3 2012-07-05 23:51:46

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Стара тема

Просто бъди себе си. Ако не ти харесва тялото ти просто прави упражнения или диета/здравословно хранене и ти ще имаш 'готино тяло'. "Всички я харесват"..винаги ще се намери някой да те харесва, такава каквато си.

Offline

#4 2012-07-06 01:16:08

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Стара тема

Просто бъди себе си. Ако не ти харесва тялото ти просто прави упражнения или диета/здравословно хранене и ти ще имаш 'готино тяло'. "Всички я харесват"..винаги ще се намери някой да те харесва, такава каквато си.

Пубертета не е подходящо време за диети!
Спортувай редовно, храни се здравословно, но БЕЗ диети! А пък един човек е готин, когато е естествен!


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-06 06:45:48

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Стара тема

Бъди себе си ...
Човек е по-готин, когато е естествен ...

Все ми е на акъла, че примерно, ако вие тежахте много над нормата, фъфлехте, носехте очила, или имахте някакъв друг дефект, примерно получен по семейна черта, нямаше да ви се иска да го промените, ами щяхте да си кажете "Това съм аз, затова ще си седя грозен, само и само да съм себе си." Нали всеки иска да се чувства добре, във форма и да се харесва, щом се погледне в огледалото, а не да се депресира и да не се чувства добре в кожата си. Затова са телата ни, за да се чувстваме добре в тях. Когато това не е така, какъв е смисъла да си себе си, щом това не ти доставя удоволствие?
Може да си роден един, или впоследствие да си се изградил като един тип човек, но това не значи, че не можеш да се промениш. И не говоря само за външният вид - гадни навици, интелект ... въобще всичко, което те дразни в самият теб. Хората са създадени, за да се развиват, а не за да тъпчат на едно място, понеже е прието да си себе си и да си естествен.

Иначе, авторката малко преувеличава и страда от болестта-завист.
Ти искаш да си като приятелката си. Други момичета искат да са като теб.
Всеки с чертите си, все пак. По-драстични мерки от това да спортуваш, да се гримираш, обличаш стилно, поддържаш и храниш здравословно не можеш да предприемеш, за да изглеждаш по-добре от нея. Е, като изключим пластичната хирургия.
Продължавай да усъвършенстваш себе си, но по твои идеали, а не по нейни.
Ти си уникална сама по себе си, продължавай да искаш да си перфектна, но не имитирай никой, защото какъв е смисъла от целият труд да бъдеше идеална, когато щом загубиш уникалността си, всъщност никога няма да постигнеш съвършенство.

Offline

#6 2012-07-06 06:53:29

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Стара тема

По-важното не е да бъдеш като нея и да бъдеш хубава и т.н., а да се чувстваш добре в кожата си.За някого тя може да е по-хубава от теб, за друг ти си по-хубава от нея.Не си мисли, че ти не си хубава, само защото тя е.Всеки е хубав сам за себе си и си има неща, които го отличават и го правят по-хубав от другите.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2012-07-06 07:16:16

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Стара тема

Според мен, ти й завиждаш, но не го признаваш. Как може да казваш, че приятелката ти всички я харесват, а теб не.
Каква приятелка си ти за Бога?! ;х


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#8 2012-07-06 07:23:17

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Стара тема

И според мен, това е завист.
Не трябва да мислиш, че никой не те харесва, а нея всички я харесват.
Но дори и да си го мислиш, недей да и подражаваш. Бъди себе си. Когато си себе си имаш далеч по - голям шанс някой да те хареса, отколкото когато все си в сянката на приятелката си.
За едни тя е хубава, за други ти си хубава. Не вярвам, всички да мислят еднакво.
Както ти, така и тя имате по нещо, което ви прави различни по ваш си  начин.
Не си мисли такива неща и бъди себе си.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#9 2012-07-06 09:22:31

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Стара тема

Момиче, много по - добре си е даже да си различна, а не да бъдеш нечие копие. Това просто ще те прави поредната. Още повече се научи да се харесваш сама и тогава вече очаквай и другите да те харесват. Покажи самочувствие. Всички сме минали през този период, аз също. Но никога не съм искала да се променя. Защото си знаех, че ще излезе човек, който ще накара първо да вярвам в себе си и да се заобичам. И излезе. Просто ако искаш някаква малка промяна , я направи заради себе си, не заради другите. Нова прическа, нов стил дрехи. И съм напълно убедена, че теб също много момчета те харесват, просто от ниското самочувствие и неувереност не го забелязваш.

Offline

#10 2012-07-06 13:39:09

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Стара тема

Все ми е на акъла, че примерно, ако вие тежахте много над нормата, фъфлехте, носехте очила, или имахте някакъв друг дефект, примерно получен по семейна черта, нямаше да ви се иска да го промените, ами щяхте да си кажете "Това съм аз, затова ще си седя грозен, само и само да съм себе си." Нали всеки иска да се чувства добре, във форма и да се харесва, щом се погледне в огледалото, а не да се депресира и да не се чувства добре в кожата си. Затова са телата ни, за да се чувстваме добре в тях. Когато това не е така, какъв е смисъла да си себе си, щом това не ти доставя удоволствие?
Може да си роден един, или впоследствие да си се изградил като един тип човек, но това не значи, че не можеш да се промениш. И не говоря само за външният вид - гадни навици, интелект ... въобще всичко, което те дразни в самият теб. Хората са създадени, за да се развиват, а не за да тъпчат на едно място, понеже е прието да си себе си и да си естествен.

Имах предвид да бъде себе си вътрешно, по душа! ;]]


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#11 2012-07-06 14:20:45

чочина
Member
Registered: 2012-07-06
Posts: 278

Re: Стара тема

втф,трябва да бъдеш себе си,а не да се преструваш на друга само,за да те харесат околните,въпросът е,дали ти ще се харесваш тогава,което е най-важното в случая?

Offline

#12 2012-07-06 14:51:31

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Стара тема

Ъхъм,не й завиждай,а се радвай на своята красота.Както казаха по-горе,ще намериш някой,който да те харесва такава,каквато си. =)

Offline

#13 2012-07-07 13:22:57

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Стара тема

Относно тези, които ми казаха, че и завиждам и не съм и истинска приятелка - Не, не е така! Обичам я страшно много и се дори се радвам за нея, че е хубава, но понякога просто ми се иска и аз да бъда толкова хубава. Тоест харесвам се в лице, но съм ниска и това най-вече ме кара да се чувствам така и заради това не си харесвам тялото. Мисля и искам да остана себе си, но и да се променя малко. Не искам да бъда точно като нея, а и аз да съм хубава колкото нея. А на другите благодаря  за съветите. smile


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#14 2012-08-10 08:27:35

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Стара тема

По-добре е да бъдеш себе си, отколкото да подражаваш на някого.
Всеки е хубав по свой уникален начин, тя пък например може да има недостатъци, които ти пък нямаш  smile .


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook