#1 2012-06-27 08:27:32

sweaty_123
Member
From: София
Registered: 2012-03-08
Posts: 46
Website

Re: Моля помогнете

Здравейте! Проблема ми е че много от приятелите ми ме наричат всякакви обидни думи - свиня, дебела, ку**а и други, но най-много ме наричат свиня, дебела, че съм яла много (аз почти нищо не ям на ден) винаги като ме видят със сладолед навън ми казват "Пак ли ядеш!?" или "Гледай я пак яде нещо!". Роднините ми казват че съм нормална за възрастта си (1,54 и съм 47кг.). Всичките ми приятелки са клечки и няма какво да им кажа. А и аз не съм такъв отмъстителен човек който да почне и той да ги убижда. Питала съм майка ми дали може да започна диета, но тя не ми дава понеже съм много малка (на 11 години съм). Моля ви кажете ми какво да правя??


I <3 JB he is so sweet and cool, he is HOT!!!

http://i1151.photobucket.com/albums/o63 … o5_250.gif

Offline

#2 2012-06-27 08:34:11

miki_99
Member
Registered: 2011-09-24
Posts: 86

Re: Моля помогнете

Според мен хич не си дебела аз съм на 13 и не мога да спазвам диета камоли ти! Опитай със спорт- бягане,каране на колело или коремни преси! Но пак казвам според мен не си дебела! smile  kiss


We buy shit we don't need - with money we don'have - to impress people we don't like.
http://im-dying-inside-now.tumblr.com/

Offline

#3 2012-06-27 08:36:48

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Моля помогнете

това не трябва въобще да те обижда ако се харесваш такава каквато си.А това че всички те обиждат,явно просто се намират на приказка,но ако следващия път някой пак ти го каже или те ядоса с нещо от сорта кажи и "ей булимиоо я си запуши устата"  rofl и си избий думата диета от главата   wait защото това не води до нищо хубаво,важното е да си здрава и да се харесваш,това че те го нямат си е техен проблем не позволявай да ти диктуват живота  wait

Offline

#4 2012-06-27 08:38:52

dark_step™
Member
From: Reality
Registered: 2012-03-17
Posts: 117

Re: Моля помогнете

Съвсем нормална си за възрастта си. Според мен е много по-добре да си с нормални килограми, от колкото да си клечка и да не можеш да си намериш дрехи... Спри да им обръщаш внимание и те ще престанат, щом не ти пука.  smile

Offline

#5 2012-06-27 10:12:52

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Моля помогнете

Наистина си си съвсем нормална за възрастта. Явно имаш по-тежки кокали. "Приятелите" ти не са ти истински приятели, щом те обиждат по този груб начин. Важното е ти да се харесваш такава, каквато си. Винаги ще има някой, който да те не те харесва и обижда, независимо дали правиш лошо или добро. Както казах, важното е ТИ да се чувстваш добре в собственото си тяло. Зарежи ги и не им обръщай внимание, защото като видят, че се ядосваш още повече, ще продължават. Успех и умната!  smile  sun

Offline

#6 2012-06-27 10:13:29

lovelyy_94
Member
Registered: 2010-11-30
Posts: 390

Re: Моля помогнете

Ще направиш най-голямата грешка в живота си ако започнеш отсега да спазваш диети!
Ти си с нормални за възраста ти килограми,просто те ти завиждат и затова се заяждат с теб.Няма за какво да се ядосваш заради закачките им.
Сладващия път като те обидят просто им отговори:Аз ще си ям каквото и когато поискам и не сте ми никакви, за да ми казвате какво да правя и за разлика от вас, аз мога да ям всичко и да съм слаба,но вие явно скоро не сте се оглеждали в огледалото.
Най-важното е да си хапваш всичко,сега не ти е времето за диети защото тепърва започваш да растеш и организма ти се развива.

Offline

#7 2012-06-27 10:16:13

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Моля помогнете

Всеки е красив ! Това, че си по пълна от твоите приятелки не значи, че си дебела или нещо. Но ако все пак искаш да свалиш няколко килограми спортувай, пий много вода, намали чипсовете и газираните и се храни редовно без да пропускащ обяд, закуски или вечеря.  sun


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-06-27 10:41:57

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Моля помогнете

по-добре да си така... мога да ти дам пример с най-добрата ми приятелка - на 16 г. , 1.70 и е 51 кг.


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#9 2012-06-27 15:03:15

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Моля помогнете

Според докторите от 44кг. са за 1,58-и 9 някъде. Пак влизаш в нормата, провери най-добре сама, за да не излъжа, но това е нормата за здраве.Т.е. има разлика между това дали си достатъчно слаба, за да не боледуваш и дали си достатъчно слаба, за да си във форма. Аз лично също съм имала такъв проблем, но той беше защото не спортувах и коремът ми е отпуснат XD Изобщо не трябва да се превръщаш в клечка, и без това сега закръглените жени са на мода, но няма да ти навреди ако свалиш 2-3 килца, максимум. Въпросът е, дори да си по-пълна, коремът да е стегнат wink.Все-пак идва лято, трябва да покажеш форма wink О, и не спазвай диети.Просто яж бавно и колкото е нужно.Не яж сладоледи всеки ден.И ако не ядеш нищо, освен по нещо сладко на ден...няма файда! Един сладолед и една кола не те нахранват особено, но съдържат калории за цял ден. Аз лично ти препоръчвам таратор със сол. Вкусен е и от него се чувстваш сит. Също така спортувай.Прави коремни преси.Можеш да започнеш от 10, не трябва да се натоварваш.На другия ден направи 20 и всеки път ги умножавай, важното е да има физическо натоварване, но не и да получаваш мускулни трески. Надявам се да съм ти помогнала smile


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#10 2012-06-27 16:13:49

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Моля помогнете

  • Винаги ще има хора,които не те харесват.Ще намират недостатъците ти и ще ги превръщат в една голяма обида,която ти приемаш насериозно.За да ти е перфектно тялото по френското трябва да си с 10 килограма по-лек ,отколкото височината ти . Ти си 1,54,ако беше 44 щеше да е перфектно,но това са 3 килограма момиче !Явно имаш по-здрави кости! Не може да си дебела за тази височина.Намери си други приятели,защото тези не са ти такива.Истинския приятел ще ти казва истината,дори и да боли,но не по този начин и в случая - ще те защитава ,защото ти не си дебела.Погледни се в огледалото и виж какво според теб,а не според хорското мнение ти е в минус.След като разбереш какво започни да спортуваш,ако не си харесваш тялото и яж здравословни храни.В случая със слабите момичета-явно ще стават анорексички.Никога няма да се гордея ако съм 1,54 и съм тежка 30 килограма с напикани гащи.Това е грозно,а със сигурност твоята фигура е за пример!Ако говорим за сладоледа-ако още един път ти кажат така им го пльосни в лицето и им кажи,че в момента си изядоха и те един сладолед! Да не ти пука,явно имаш малко по-ниско самочуствие и се оставяш да те тъпчат и да те подиграват!Стегни се малко и не им обръщай внимание,намери си приятели,които имат общи интереси с теб и са с нормално тегло като твоето ! И забрави за тези ! Никакви диети,никакви глупости ! И курва и дебела са две коренно различни думи,такаче явно връстниците ти не знаят значението им ! smile Късмет : ).


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook