#1 2012-06-24 11:23:22

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Плочки на корема

Сигурно ще ви се стори малко глупаво,но искам плочки на корема.Не искам да са като на момчетата толкова изпъкнали,но корема ми да е стргнат и да се открояват леки плочки.Е,искам да ми препоръчате упражнения ако може и какви храни трябва да избягвам,за да се поддържам във форма.Само с коремни преси става ли или какви други упражнния можете да ми препоръчате.Мерси предварително на всички smile


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#2 2012-06-24 11:33:37

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Плочки на корема

И аз искам плочки. smile Само с коремни преси не става. sad То ако беше така лесно...  angry
Та.. полезна е темата, но не мога да ти помогна.

Offline

#3 2012-06-24 11:38:54

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Плочки на корема

Мазното, тестеното, сладкото и газираното трябва да се изключи от менюто или да се яде малко. За упражнения 30 коремни всеки час. Така за около месец - два трябва да направиш.  smile  [/list]


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#4 2012-06-24 11:49:13

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Плочки на корема

http://vbox7.com/play:028cddee ето, гледай това, приятно гърчене, ако успееш да направиш цялата тренировка, после ще ти е много забавно wink


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#5 2012-06-24 11:49:31

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Плочки на корема

Мазното, тестеното, сладкото и газираното трябва да се изключи от менюто или да се яде малко. За упражнения 30 коремни всеки час. Така за около месец - два трябва да направиш.  smile  [/list]

мЕРСИ,ЩЕ ПРОБВАМ smile  |-(

Offline

#6 2012-06-24 12:03:03

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Плочки на корема

Мерси, много ми помогнахте smile но няма да откажа и други мениния и коментари.
Според мен най-важното е човек да има воля в това отношение ( за плочките)


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#7 2012-06-24 12:21:09

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Плочки на корема

Ами, прави коремни преси, бягай на открито - например на стадион или в парка, ако има някъде близо до теб. Избягвай тестени изделия, сладкиши и пий повече вода. smile

Offline

#8 2012-06-24 14:03:00

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Плочки на корема

Мазното, тестеното, сладкото и газираното трябва да се изключи от менюто или да се яде малко. За упражнения 30 коремни всеки час. Така за около месец - два трябва да направиш.  smile  [/list]

всеки час ??????
НЕ е нужно толкова да се натоварваш,все пак има голяма вероятност да си увредиш гръбнака,а не мисля,че го желаеш..Разбирам,че искаш плочки,но не си напрягай толкова гръбнака. (казвам го от личен опит)


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#9 2012-06-24 14:24:41

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Плочки на корема

Мазното, тестеното, сладкото и газираното трябва да се изключи от менюто или да се яде малко. За упражнения 30 коремни всеки час. Така за около месец - два трябва да направиш.  smile  [/list]

всеки час ??????
НЕ е нужно толкова да се натоварваш,все пак има голяма вероятност да си увредиш гръбнака,а не мисля,че го желаеш..Разбирам,че искаш плочки,но не си напрягай толкова гръбнака. (казвам го от личен опит)

Няма нищо подобно. Аз правя по 100 на 2 часа. smile  think

Offline

#10 2012-06-28 12:55:12

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Плочки на корема

Мазното, тестеното, сладкото и газираното трябва да се изключи от менюто или да се яде малко. За упражнения 30 коремни всеки час. Така за около месец - два трябва да направиш.  smile  [/list]

всеки час ??????
НЕ е нужно толкова да се натоварваш,все пак има голяма вероятност да си увредиш гръбнака,а не мисля,че го желаеш..Разбирам,че искаш плочки,но не си напрягай толкова гръбнака. (казвам го от личен опит)

Няма нищо подобно. Аз правя по 100 на 2 часа. smile  think

от няколко дена вече правя коремни преси точно по 30 на всеки 1 час,но ги правя по 12 часа примерно,ако съм станала в 9 до 9 вечерта ги правя.сещате ли се,защото иначе много се натоварвам.Сега имам мускулна треска,засега не ми се е отразило,но дано да стане в скоро време laugh опитах и по-горните упражнения,но после корема ме боли повече отколкото,когато правя коремните преси laugh и се отказах от тях


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#11 2012-06-28 18:52:09

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Плочки на корема

Абе вие не сте у ред. Просто се хранете здравословно и НЕ, няма нужда да спирате напълно сладкото и тем подобни, защото и те имат неща който ще помагат на организма. Яжте, но в определени количества и тренирайте. (::::: Волята е много важна. Имаш ли истинска, ама истинска воля , ЩЕ УСПЕЕШ. Казвам го от личен опит. Свалих 17 кл. за 1 година и не съм рапусната, защото много тренирах. И в момента се опитвам да си пазя формата. Всеки ден правя по 100 коремни преси сутрин. Сутрин ми е най-удобно , но иначе кой когато може, няма опредлено време- когато си свободен или зареден с енергия, НО НЕ ППРОПУСКАЙТЕ ДА ГИ ПРАВИТЕ! Напревете си така, че това да е част от живота ви и просто всеки Божи ден да си казвате, че ТОВА ТРЯБВА! smile Трябва, защото искам да имам хубаво тяло. Това си го повтарям на ум всеки път. Трябва да успея. В момента не говоря точно за плочките, малко се отплеснх от темата, но все пак много мога да говоря по тези теми относно диети и такива неща. И да кажа още нещо за тези, които пък искат да свалят килограми- Не ви препоръчвам диетите, защото съм убедена , че ще си спазвате ден , два, месец и ще се откажете, просто се ограничавайте. Аз например днеска се изпуснах от лакумия и изядох един цял голям шоколад, после ме беше много яд и ходих да скачам на въже, за да си компенсирам яда и така. =) Та ПТ. Просто коремните преси са едно от най-важните за корема и около него, но не го пренатоварвайте още от началото. Нужно е време за да свикне организма ви с всичко това. ВОЛЯ!! ВОЛЯ, че искаш да постигнеш нещо ! ТИ ИСКАШ smile smile  Доно да съм помогнала и мотивирала някой. Чао от мен. smile ^____^
Х.П.  (y)


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#12 2012-06-28 22:08:27

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Плочки на корема

Абе вие не сте у ред. Просто се хранете здравословно и НЕ, няма нужда да спирате напълно сладкото и тем подобни, защото и те имат неща който ще помагат на организма. Яжте, но в определени количества и тренирайте. (::::: Волята е много важна. Имаш ли истинска, ама истинска воля , ЩЕ УСПЕЕШ. Казвам го от личен опит. Свалих 17 кл. за 1 година и не съм рапусната, защото много тренирах. И в момента се опитвам да си пазя формата. Всеки ден правя по 100 коремни преси сутрин. Сутрин ми е най-удобно , но иначе кой когато може, няма опредлено време- когато си свободен или зареден с енергия, НО НЕ ППРОПУСКАЙТЕ ДА ГИ ПРАВИТЕ! Напревете си така, че това да е част от живота ви и просто всеки Божи ден да си казвате, че ТОВА ТРЯБВА! smile Трябва, защото искам да имам хубаво тяло. Това си го повтарям на ум всеки път. Трябва да успея. В момента не говоря точно за плочките, малко се отплеснх от темата, но все пак много мога да говоря по тези теми относно диети и такива неща. И да кажа още нещо за тези, които пък искат да свалят килограми- Не ви препоръчвам диетите, защото съм убедена , че ще си спазвате ден , два, месец и ще се откажете, просто се ограничавайте. Аз например днеска се изпуснах от лакумия и изядох един цял голям шоколад, после ме беше много яд и ходих да скачам на въже, за да си компенсирам яда и така. =) Та ПТ. Просто коремните преси са едно от най-важните за корема и около него, но не го пренатоварвайте още от началото. Нужно е време за да свикне организма ви с всичко това. ВОЛЯ!! ВОЛЯ, че искаш да постигнеш нещо ! ТИ ИСКАШ smile smile  Доно да съм помогнала и мотивирала някой. Чао от мен. smile ^____^
Х.П.  (y)



Много си права!Аз правя една пълна тренитовка на тялото сутрин и вечер (създавам си навици) иначе отделно искам да стегна точно корема.Ти ги правиш по 100 коремни преси СУТРИН,но аз не мога.Корема ми не е свикнал на такова голямо натоварване,затова почвам полека-полека да карам с по 30 коремни на всеки час,за да може тялото да свикне с натоварването.Първия ден даже ги правих през 2-3 часа.И да доста си права и аз съм ПРОТИВ диетите,но аз лично гледам да се храня здравословно и тежката храна да я заменя с плодове и зеленчуци,поне малко от малко за да може организма ми да получава нужните витамини smile Имам ВОЛЯ и то голяма!Мерси ти даже ме мотивира още повече!


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#13 2012-06-29 06:52:29

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Плочки на корема

Аз  имам  добре оформен  корем така да се нарече' релефен'  ,и  го  постигнах  с  коремни  преси  и  с  онова  клипче  горе,също  ходих  и  на  фитнес. smile


♔...................†...........♔

Offline

#14 2012-06-29 08:05:10

lilly_miami
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 195

Re: Плочки на корема

всеки час ??????
НЕ е нужно толкова да се натоварваш,все пак има голяма вероятност да си увредиш гръбнака,а не мисля,че го желаеш..Разбирам,че искаш плочки,но не си напрягай толкова гръбнака. (казвам го от личен опит)

Няма нищо подобно. Аз правя по 100 на 2 часа. smile  think

от няколко дена вече правя коремни преси точно по 30 на всеки 1 час,но ги правя по 12 часа примерно,ако съм станала в 9 до 9 вечерта ги правя.сещате ли се,защото иначе много се натоварвам.Сега имам мускулна треска,засега не ми се е отразило,но дано да стане в скоро време laugh опитах и по-горните упражнения,но после корема ме боли повече отколкото,когато правя коремните преси laugh и се отказах от тях

Гоrрните упражнения много ми помагат вече ги правя пт 1 седмица.:) не са натоварващи(освен последното)  (ninja)

Offline

#15 2012-06-29 09:51:52

real5
Member
Registered: 2010-06-10
Posts: 291

Re: Плочки на корема

Аз правя едни упражнения на Чарли Джеймс (много помагат) и се храня здравословно.От 2 месеца вече почти имам плочки,но упражненията са ужасно трудни. smile Така че ако искаш плочки трябва да правиш малко по трудни упражнения за корем и не само.

Offline

#16 2012-06-29 09:58:12

sapphire5
Member
From: somewhere.
Registered: 2010-09-11
Posts: 1,802

Re: Плочки на корема

Абе вие не сте у ред. Просто се хранете здравословно и НЕ, няма нужда да спирате напълно сладкото и тем подобни, защото и те имат неща който ще помагат на организма. Яжте, но в определени количества и тренирайте. (::::: Волята е много важна. Имаш ли истинска, ама истинска воля , ЩЕ УСПЕЕШ. Казвам го от личен опит. Свалих 17 кл. за 1 година и не съм рапусната, защото много тренирах. И в момента се опитвам да си пазя формата. Всеки ден правя по 100 коремни преси сутрин. Сутрин ми е най-удобно , но иначе кой когато може, няма опредлено време- когато си свободен или зареден с енергия, НО НЕ ППРОПУСКАЙТЕ ДА ГИ ПРАВИТЕ! Напревете си така, че това да е част от живота ви и просто всеки Божи ден да си казвате, че ТОВА ТРЯБВА! smile Трябва, защото искам да имам хубаво тяло. Това си го повтарям на ум всеки път. Трябва да успея. В момента не говоря точно за плочките, малко се отплеснх от темата, но все пак много мога да говоря по тези теми относно диети и такива неща. И да кажа още нещо за тези, които пък искат да свалят килограми- Не ви препоръчвам диетите, защото съм убедена , че ще си спазвате ден , два, месец и ще се откажете, просто се ограничавайте. Аз например днеска се изпуснах от лакумия и изядох един цял голям шоколад, после ме беше много яд и ходих да скачам на въже, за да си компенсирам яда и така. =) Та ПТ. Просто коремните преси са едно от най-важните за корема и около него, но не го пренатоварвайте още от началото. Нужно е време за да свикне организма ви с всичко това. ВОЛЯ!! ВОЛЯ, че искаш да постигнеш нещо ! ТИ ИСКАШ smile smile  Доно да съм помогнала и мотивирала някой. Чао от мен. smile ^____^
Х.П.  (y)



Много си права!Аз правя една пълна тренитовка на тялото сутрин и вечер (създавам си навици) иначе отделно искам да стегна точно корема.Ти ги правиш по 100 коремни преси СУТРИН,но аз не мога.Корема ми не е свикнал на такова голямо натоварване,затова почвам полека-полека да карам с по 30 коремни на всеки час,за да може тялото да свикне с натоварването.Първия ден даже ги правих през 2-3 часа.И да доста си права и аз съм ПРОТИВ диетите,но аз лично гледам да се храня здравословно и тежката храна да я заменя с плодове и зеленчуци,поне малко от малко за да може организма ми да получава нужните витамини smile Имам ВОЛЯ и то голяма!Мерси ти даже ме мотивира още повече!


Съгласна съм. Радвам се, че съм ти помогнала. smile


[img]http://i50.tinypic.com/ngdl5d.gif[/img]

Offline

#17 2012-07-09 18:42:30

ListenToMeBabe...
Member
Registered: 2010-07-25
Posts: 12

Re: Плочки на корема

Ако съдя по всичко написано в темата,диетата е нещо много лошо,с коремни преси се изкарват коремни плочки(преса) и едва ли не трябва да си скъсваш задника като правиш по х коремни през х часа.
Всичко това е грешно или поне донякъде...
1.Диета означава начин на хранене - хранителен режим, а не гладуване,може да бъде за отслабване или покачване на тегло в зависимост от нуждите на индивида.
2.Коремните мускули са достатъчно развити и оформени,имам впредвид,че дори и да не си направил/а 1 коремна преса в живота си,пак можеш да имаш плочки.90% от показването на коремните мускули опира до това какъв процент подкожни мазнини имаш върху тях.Тренировките на корема са една наистина малка част от нужното за да имаш хубав корем,да наистина стягат корема,НО първо започнете здравословна диета,спете достатъчно и повишете физическата си активност.Правете всичко плавно и не очаквайте резултати до седмица,две,три... Да не мислите,че всички тези модели по телевизия,списания и т.н са постигнали тези тела за няколко месеца или година?Цял живот сте водили заседнал начин на живот и сега очаквате от тялото за нула време да започне да изглежда перфектно - ще ви разочаровам,но това няма как да стане.Имайте търпение,направете си хранителен режим и го следвайте безотказно,тренирайте(каквото и да е - тичане,скачане на въже,гимнастика,лицеви упори и т.н.),пийте много вода(тялото на човек се състои от 70%-80% вода,хидратирайки тялото си можете да покачите енергията и силата си за ДНИ),също така е много важно да спите!Винаги се наспивайте,спете между 7-9ч.

Offline

#18 2012-07-13 12:17:41

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Плочки на корема

Ами аз правя коремни преси и други упражнения с клякания и други.


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook