#1 2012-06-22 10:26:01

true.love.
Member
Registered: 2012-06-22
Posts: 9

Re: change ..

Спред мен всичко се променя. Искаш или не , животът решава. Всеки човек е различен,
а тези който са еднакви се наричат копирачи. Повечето казват " и какво като копира" , но
копирането е крадене на самоличността , поне за мен. Има различни хора: Отворени, затворени,
добри, лоши, гадни, и още какви ли не .. Лично аз съм незнам каква съм. Обичам нови запознанства ,
и не съдя хората от пръв поглед. Всъщност забравих да ви се представя! Казвам се Лекси ,
и съм на 16 години. Знаете ли поговорката " Вълкът козината си мени, но нрава не" , е аз
не мисля че това е напълно вярно. Преди аз бех разглезеното момиче, което всички мразеха,
защото се мислех за повече от другите. Винаги бях център на внимание с моите глупости.
Но тогава живота ми даде урок. Още от малка съм свикнала да получавам всичко, независимо
какво е или колко пари струва. Бащa ми работеше в звукозаписно студио, а майка ми в сладкарница.
Тогава имахме много пари, заради работата на тате. Но веднъж решихме да отидем в хижата ни.
Аз седях до татко в колата, а мама отзад. Минавахме на един мост, и аз видях едно минаващо лисиче
на пътя. Хванах кормилото и обърнах посоката, и след това се озовах право във водата.
Разбира те ли ? Аз бях виновна за всичко. В този ден загубих баща ми. От тогава се промених.
Всъщност сгреших ! Не живота променя всичко, а нашите действия. Това, което вършим не винаги е това,
което искаме да постигнем, нали ?

Следва продължение ..


Няма смисъл да ревнуваш без повод!
А когато има повод, вече е късно..

Offline

#2 2012-06-22 10:35:40

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: change ..

Има пунктуационни грешки. Въобще не ми харесва. Според мен е клише! smile


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-06-22 10:36:51

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: change ..

Ам, късо е и няма много описания и действия, но пусни следващата част.
Впрочем, началото ти е малко ... не на място. Какво общо има копирането с всико останало? Като го прочетох, имах чувството, че ще е поредното ''оригинално'' мнение на поредният тийн затова как той е добър, а другите не, разделяйки ги на различни групи. Освен това идеята ми се струва банална, но както казах-пусни продължението.

Offline

#4 2012-06-22 11:03:20

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: change ..

Оправи си заглавието..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2012-06-22 11:23:29

crazylaugh
Member
From: New York City
Registered: 2012-05-14
Posts: 11

Re: change ..

тея пък ще гледат пунктуационните грешки...  |-( мене пък много ме кефи


[img]http://i46.tinypic.com/25r13xi.gif[/img]

Offline

#6 2012-06-22 11:46:36

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: change ..

тея пък ще гледат пунктуационните грешки...  |-( мене пък много ме кефи

Мисля, че е важно разказите да нямат грешки!!! Това си е твой проблем, че за теб няма значение дали е грешно или правилно!


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#7 2012-06-22 11:47:35

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: change ..

тея пък ще гледат пунктуационните грешки...  |-( мене пък много ме кефи

Хайде да не ни слагаш под общ знаменател ,а?И 'тея' са потребители,изразяващи мнение wink . Внимавай малко как се отнасяш ,ако обичаш wink .Темата е направена,за да се даде мнение и критика.Дай да пишем неграмотно,ама да се харесва  .  |-(  Има грешки,трябва да ги оправи.
По историята : Не ми харесва .


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-06-22 12:20:59

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: change ..

Стига сте се обяснявали.Ако ще казвате нещо за произведението казвайте, ако ли пък не си спестете коментарите.Споровете също ги пренесете другаде.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2012-06-22 12:36:14

Ordinary.Girl.
Member
Registered: 2012-06-07
Posts: 12

Re: change ..

Ебати якотоо.. мн ми харесва .. Ако няма да публикуваш повече може ли поне на ЛС да ми дадеш продължението smile ?

Offline

#10 2012-06-22 12:51:22

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: change ..

Ам, късо е и няма много описания и действия, но пусни следващата част.
Впрочем, началото ти е малко ... не на място. Какво общо има копирането с всико останало? Като го прочетох, имах чувството, че ще е поредното ''оригинално'' мнение на поредният тийн затова как той е добър, а другите не, разделяйки ги на различни групи. Освен това идеята ми се струва банална, но както казах-пусни продължението.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#11 2012-06-22 13:19:20

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: change ..

На мен лично много ми хареса.Понякога,когато имаш вдъхновение от живота ти пишеш всичко,което ти е на сърцето.Според мен тя много добре е пресъздала моментите.Много ми харесва идеята за момиче,което се променя учейки от живота - дали било то катастрофа,смърт или друго ужасно нещо,защото хората се променят от лошите неща. Извинявам се - променят гледната си точка към живота,защото когато ти се случи нещо хубаво не се замисляме дори и за миг,но когато се случи нещо лошо - почваме да гледаме света с други очи и особено,когато си още дете (както се предполага в историйката). Много ми допаднаха последите две изречения от текста.Клише или не - на мен ми харесва. Ще очаквам с нетърпение следващата част. Браво! smile


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#12 2012-06-22 15:03:24

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: change ..

Не ми хареса.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#13 2012-06-22 16:19:24

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: change ..

1. Напиши заглавие
2. Махни следното

Мм, знам че е тъпо, но...

3. Пусни следваща част

И се надявам да излезе нещо хубаво от тази история. Чакам некст.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#14 2012-06-23 15:07:15

true.love.
Member
Registered: 2012-06-22
Posts: 9

Re: change ..

smile

А понякога , това което казваме , не е това което имаме в предвид ..
Всеки има мнение , понякога не всички сме на едно и също, но точно така и трябва да бъде.
През тези два месеца ми беше много тежко, докато осъзная, че той наистина си отиде.
Тогава също осъзнах, че хората който мислех за приятели, никога не са били такива. Те ме зарязаха,
оставиха ме да преживея всичко сама. И точно тези хора, които не очаквах да бъдат до мен ми
помогнаха да се съвзема. Тогава открих истинската мен. Престанах да се правя на голямата
работа, и да се подигравам на хората с проблеми. Спрях да обиждам и да унижавам.
Просто бях себе си, а според мен това е всичко, от което се нуждае един човек.
С времето всичко отмина, и макър че още ме болеше, някак го преодолях.
Просто и сам можеш да осъзнаеш, че когато един човек си отива, няма как да го върнеш.
Ти знаеш, че никога няма да го забравиш, нито пък хубавите и дори лошите моменти с него.
Човек се учи от грешките си. Аз видях моите, и вече не съм същия човек.
както казах, вече всичко отмина. Сега съм си една обикновена тийнеиджърка.
С обикновен живот. Понякога се замислям дали ако преди не бях толкова разглезена, нямаше да го
направя и сега баща ми щеше да е жив.
От тогава се преместих е ново училище, нов живот. Надявах се с времето да забравя тези неща и да спра
да се обвинявам , но не се получаваше.


Няма смисъл да ревнуваш без повод!
А когато има повод, вече е късно..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook