#1 2012-06-11 17:06:29

elena_stefan9888
Member
From: New york
Registered: 2012-04-20
Posts: 6

Re: Втората част на Три метра над небето

Тъй като във втората част на Три метра над небето две години по късно Аче се завръща той среща ново момиче, в което се влюбва на име Джин. Тя е едно забавно и усмихнато момиче, а по- късно Аче се среща с Баби и той  разбира, че Баби ще се омъжва след близо един месец.
И въпросът ми е: Според вас кой трябва да бъде с Аче? Баби или Джин smile smile  smile  smile
На вас коя ви допада повече като външност?  smile  smile  smile  blush

Offline

#2 2012-06-11 17:47:54

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Втората част на Три метра над небето

Ъъъъ още не са пуснали 2ра част.. не мога да преценя, каква е по характер, но по външен вид е сладка. sun И все пак мисля, че Аче трябва да се върне при Баби.


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-06-25 20:38:42

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Втората част на Три метра над небето

Джин е по-несимпатична и от Баби ;д. Тези испански всичките с криви носове ли са? Или това е типа на Аче?!.. ;д
Но наистина мисля, че Аче и Баби са един за друг, то такава любов такова нещо..
П.С: Жалко, че в реалния свят такова красиво и лошо момче никога не би си паднало по грозновата девственица.. Нищо лично!

Offline

#4 2012-08-05 08:42:15

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Втората част на Три метра над небето

Мисля, че трябва да се върне при Баби, но четох, че няма да се съберат........
Дано си остане с Джин  laugh

Цитатите от филми обаче, не лъжат.
Никога вече няма да имаш усещането, че си на 3 метра над небето. Щом като никога няма да има това усещане, значи няма да се съберат. Всъщност, ако не се съберат, за какво е втората част..  |-(


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#5 2012-08-27 21:27:07

monini
Member
From: ЗАД ТЕБ!!
Registered: 2011-03-01
Posts: 93

Re: Втората част на Три метра над небето

Филмът е супер емоционален .. ''Джин - Тоник'' т'ва никога няма да го забравя ..  laugh  laugh Иначе мислех, че Уго ще се върне при Баби, но уви.Краят беше доста драматичен, поне за мен.  laugh

Offline

#6 2012-08-27 23:00:11

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Втората част на Три метра над небето

Аз не разбрах нищичко от втората част и въобще не ми хареса. Очакванията ми бяха по-големи.


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#7 2012-08-28 09:53:39

dqwolchetyy7
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 175

Re: Втората част на Три метра над небето

във втората част всички очаквахме че ще се съберат . Но вече я няма тази любов която е била преди 2 години . Все още има някакви чувства и спомени , но тва не беше достатъчно . Личеше си че Баби не е щастлива с годеника си , защото след като прекара една вечер с Аче тя каза : '' Исках да се почувствам както преди '' , един вид да почувства тръпката и да си спомни колко е була щастлива когато беше с него . Според мен ще има и трета част защото в края на втората Баби хвърли булченската рокля и отиде на прозореца в очакване да види Аче до телефона . Иначе като двойка Аче и Джин са сладки , но определено съм за Аче и Баби - свикнала съм да ги гледам заедно а и любовта им винаги е изглеждала по - истинка и по - силна !  smile  smile

Offline

#8 2012-08-28 10:12:59

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Втората част на Три метра над небето

На мен лично адски много ми хареса.  Мисля, че много добре направиха като разделиха Баби и Аче, все пак Баби си има годеник и Аче трябваше да продължи. Както той сам каза в края на 1-вата част "Никога няма отново да се чувстваш 3 метра над небето." (извинявам се ако не е точно така цитата). Мисля, че доста добре го направиха, като показаха, че понякога трябва да забравим за миналото и да продължим напред. Че можем да променим нещата, като започнем да променяме себе си.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#9 2012-08-28 17:08:01

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Втората част на Три метра над небето

Плаках, беше много емоционален. Всичко беше с толкова емоции, толкова много чувства. Джин разбра риска да бъде с Аче заради Баби, но все пак го пое, защото бе с него. Баби също пое риска, вече за втори път. Но.. само веднъж можеш да се почувстваш 3метра над небето. Надявам се да има и 3та част, макар че малко се съмнявам.

Offline

#10 2012-08-28 19:53:39

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Втората част на Три метра над небето

Едва ли ще има следваща част.
На трейлъра се казваше, че това историята, която разби няколко поколения достига своя край..Знам ли  think


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-08-28 20:19:34

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Втората част на Три метра над небето

Обожавам втората част./както и първата/Много харесвам такива филми с епична любовна история, като Тетрадката, Незабравимата разходка, Титаник, Мулен Руж и т.н.На въпроса коя ми допада повече Джин или Баби... Баби!Джин е мъжко момиче и просто не си подхождат с Аче, докато Баби е много нежна и женствена, а той е лошото момче и се получава перфектно.Просто те двамата с Аче ми влязоха под кожата още в първата част на филма и някак си не ми изглежда правилно Аче да е с Джин-Тоник /хаха Джин-Тоник, това беше забавно/.А сцената, където Катина се качва на оградката на балкона и запалва писмото... направо си изплаках очите.Общо взето страшно много ми хареса втората част, а и края беше жесток, нищо че Баби и Аче не се събраха.Не е нужно винаги да има хепи ендинг, за да е хубав един филм.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#12 2012-08-28 20:26:06

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: Втората част на Три метра над небето

Джин е по-несимпатична и от Баби ;д. Тези испански всичките с криви носове ли са? Или това е типа на Аче?!.. ;д
Но наистина мисля, че Аче и Баби са един за друг, то такава любов такова нещо..
П.С: Жалко, че в реалния свят такова красиво и лошо момче никога не би си паднало по грозновата девственица.. Нищо лично!

Според мен Баби е мнооого далеч от грозна.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#13 2012-08-29 07:58:43

wilzy_
Member
Registered: 2012-07-15
Posts: 65

Re: Втората част на Три метра над небето

Ако може някой да даде линк,откъдето да си изтегля втората част,но да бъде с вградени субтитри,понеже тези,които се теглят не ми се отварят. wait

Offline

#14 2012-08-29 08:51:01

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Втората част на Три метра над небето

Мисля, че я има в Арена.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#15 2012-09-20 16:41:39

bleyschi
Member
Registered: 2012-09-20
Posts: 2

Re: Втората част на Три метра над небето

Така започвам от 1-ва част искам да изкажа моята гледна точка като момче ... от 1-ва серия всичко е уникално от първата до последната минута  единствено в филма не ми хареса че Аче и Баби се разделят и че Пойо умира .. просто без него филма е празен от части .. и това е за първата част  smile за втора част мисля че също е добра ( не както първата) просто Джин е мъжко момиче , а Баби е по нежна  (това което всички момчета обичаме , но не всички намираме cry ) Аче и Баби правят любовта в филма толкова истинска просто няма как да го направят по добре ... видях че някой е писал че Баби казва " Исках да се почувствам както преди " а аз уча испански и мисля че тя казва " съжалявам исках да видя дали все още чувствам нещо" .. а  Катина и Пойо бяха уникална двойка не трябваше той да умира .. филма има вратичка към 3-та част според мен дано излезе по скоро и дано се съберат ПРОСТО ФИЛМА НЕ Е СЪЩИЯ ... !! ако Аче не е с Баби

Offline

#16 2012-09-20 18:29:48

bleyschi
Member
Registered: 2012-09-20
Posts: 2

Re: Втората част на Три метра над небето

За мен Джин е 3 метра под небето !! не е за тая любовна афера !! :Д

Offline

#17 2012-12-01 18:11:17

hip_hop_love
Member
From: L.A. <3
Registered: 2011-11-09
Posts: 125

Re: Втората част на Три метра над небето

Според мен трябваше да си остане с Баби, въпреки че Джин ми допада повече и по външност, и по характер. Първата част е много по-хубава, но и във втората има силни моменти- най-вече тези, които са свързани с Пойо. Като цяло филмът е страхотен дори да има тъжен край. Поне нещо различно от хилядите сериали, които свършват щастливо.. банално е вече.


Когато си на дъното и искаш да умреш, помисли за хората, които умират и искат да живеят!!!!

Offline

#18 2012-12-01 21:17:22

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Втората част на Три метра над небето

И двете част не ми допадат,оригинала на филма е къде по-добър ... smile

Offline

#19 2012-12-28 19:47:13

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Втората част на Три метра над небето

Много неочаквано и интересно беше.Радвам се,че Аче остана с Джин.Тя си е пич.
Като цяло хареса ми.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook