#1 2012-05-29 14:12:47

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Обиди относно теглото ми

Здравейте. Имам не чак толкова голям проблем, но се срещам с него почти всеки ден. По-пълна съм от голяма част момичета в училище. В някое междучасие големите (сега съм  8 клас) започват да отправят обиди и нападки къмм теглото ми (не съм единственото момиче, което е пълно в училище, а и аз съм си пухкава). Пробвала съм с диети и спорт и все така не свалям килограми. Старая се да не обръщам внимание на това, но все успявам да се натъжа. Моля за съвет и без нападки.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#2 2012-05-29 14:28:14

Nelchetoo7
Member
Registered: 2012-05-13
Posts: 125

Re: Обиди относно теглото ми

о.О Колко познато . Не се натъжавай относно хорското мнение . На тях им е най - лесно да обиждат другите хора , вместо да погледнат себе си , колкото и да са красиви . Те говорят , но това е техен проблем . Не се притеснявай и не им обръщай внимание. А колкото за диетите и спорта ако тренираш малко по - усилено предполагам ще успееш да постигнеш желания резултат smile

Offline

#3 2012-05-29 14:41:10

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Обиди относно теглото ми

Мисля,че проблемът е в теб.Позволяваш им да се държат така,следователно те го правят.
На твое място бих се изправила срещу тях и бих ги поставила на мястото им.
Защото ако се правиш,че не ги чуваш/виждаш,те ще продължават да се държат с теб като боклук.Така че не им го позволявай,покажи им, че и ти можеш да обиждаш като тях.Аз това бих направила.Каквото повикало,такова се обадило.
Успех.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#4 2012-05-29 14:51:09

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Обиди относно теглото ми

Мисля,че проблемът е в теб.Позволяваш им да се държат така,следователно те го правят.
На твое място бих се изправила срещу тях и бих ги поставила на мястото им.
Защото ако се правиш,че не ги чуваш/виждаш,те ще продължават да се държат с теб като боклук.Така че не им го позволявай,покажи им, че и ти можеш да обиждаш като тях.Аз това бих направила.Каквото повикало,такова се обадило.
Успех.

нямам смелостта да го направя и се притеснявам, че те бързо ще ме затапят.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#5 2012-05-29 14:56:19

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Обиди относно теглото ми

Ами ако продължаваш да си траеш, по-зле ще става,но както си прецениш.
Един съвет: ако сега не се научиш да си смела, то тогава хората ще те тъпчат цял живот.
А и какво ако те затапят?Да не са богове?Ще го преживееш.Те просто си търсят някой който да обиждат.Днес си ти,утре ще е някой друг...


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#6 2012-05-29 15:41:02

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Обиди относно теглото ми

Аз няма да ти говоря банални неща, нито да те залъгвам. Никой, никога, по каквито и да било причини, няма право да те съди. Много от хората, обаче не разбират това и никога няма да го разберат. Много от тях са жестоки. Ограничени и не способни да приемат по-различните неща, онези, които са извън тяхните граници. Единственият ти изход е промяната. Няма да го направиш заради тях. Ще го направиш заради себе си. За да докажеш на себе си, че можеш да си много повече от тях. За да защитиш достойнственото си и да повдигнеш самочувствието си. Няма смисъл от нападки, скандали и отвръщания. Те са прекалено арогантни, за да се засегнат. Винаги ще мислят, че те превъзхождат в нещо, а ти, аз, както и те, много добре знаем какво е то. Както сама каза, лесно ще те затапят, защото вече отдавна са видели, къде е най-слабото ти място. Освен това, ти си добра, няма как да се насилиш, да бъдеш същото озлобено и жалко същество, дори повече, за да ги надвиеш, падайки на тяхното ниво. Единственият начин да ги победиш в собствената им игра е да покажеш, че си над тях с действия. Ще ти е трудно, няма да те лъжа, но ще си заслужава. Всичките oграничения и изморителни тринировки ще си заслужават, гарантирам ти го. Просто, когато се промениш, ще се чувстваш като нов човек, това ще ти придаде от самосебе си увереност. Ще видиш, как жалките им лица те гледат. Ще видиш, че дори и да те обиждат, ти няма да се засякаш, защото вътрешно ще си припомняш през какво си минала и какво си постигнала. Ще гледаш през обидите им и тези малки, нещастни сладури, ще ти станат просто безразлични. Просто се бори и не спирай, докато не изкараш максималното от себе си. (:

Offline

#7 2012-05-29 16:11:50

volume
Member
From: SOFIA CITY
Registered: 2009-03-08
Posts: 84

Re: Обиди относно теглото ми

това е положението в живота , закона на джунглата си припомни друго няма какво да се прави  smile


( •_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
(☞ ■_■)☞

Offline

#8 2012-05-29 16:26:26

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Обиди относно теглото ми

благодаряя за отговорите


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#9 2012-05-29 17:29:02

SeSiTy1
Member
Registered: 2011-02-19
Posts: 51

Re: Обиди относно теглото ми

И аз няма да ти казвам банални неща. Но иначе е добра идеята и ти да им отвръщаш. Всеки си има кусури намери ги и им вади кирливите ризи както правят те! С две думи: БЪДИ ПО-СМЕЛА! ... А колкото до отслабването се стягай!

Offline

#10 2012-05-29 20:10:01

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Обиди относно теглото ми

Аз няма да ти говоря банални неща, нито да те залъгвам. Никой, никога, по каквотп и да било причини, няма право да те съди. Много от хората, обаче не разбират това и никога няма да го разберат. Много от тях са жестоки. Ограничени и не способни да приемат по-различните неща, онези, които са извън тяхните граници. Единственият ти изход е промяната. Няма да го направиш заради тях. Ще го направиш заради себе си. За да докажеш на себе си, че можеш да си много повече от тях. За да защитиш достойнственото си и да повдигнеш самочувствието си. Няма смисъл от нападки, скандали и отвръщания. Те са прекалено арогантни, за да се засегнат. Винаги ще мислят, че те превъзхождат в нещо, а ти, аз, както и те, много добре знаем какво е то. Както сама каза, лесно ще те затапят, защото вече отдавна са видели, къде е най-слабото ти място. Освен това, ти си добра, няма как да се насилиш, да бъдеш същото озлобено и жалко същество, дори повече, за да ги надвиеш, падайки на тяхното ниво. Единственият начин да ги победиш в собствената им игра е да покажеш, че си над тях с действия. Ще ти е трудно, няма да те лъжа, но ще си заслужава. Всичките oграничения и изморителни тринировки ще си заслужават, гарантирам ти го. Просто, когато се промениш, ще се чувстваш като нов човек, това ще ти придаде от самосебе си увереност. Ще видиш, как жалките им лица те гледат. Ще видиш, че дори и да те обиждат, ти няма да се засякаш, защото вътрешно ще си припомняш през какво си минала и какво си постигнала. Ще гледаш през обидите им и тези малки, нещастни сладури, ще ти станат просто безразлични. Просто се бори и не спирай, докато не изкараш максималното от себе си. (:

Изключително добре казано! Подкрепям!  smile
И не съм на мнението,че трябва да им се отваряш,НАПРОТИВ,не им обръщай никакво вниманиее и така ще спрат(така за всичко,поне при мен). Има хора,които са слаби и красиви и не е нужно да полагат усилия за това,но може да са "по-тъпи" и да трябва да се трудят повече в училище,напълно никой не е идеален.Както каза Leonore направи всичко за себе си!

Offline

#11 2012-05-29 20:17:18

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Обиди относно теглото ми

Покажи самочувствие!
Човек със самочувствие е непобедим!Но за това трябва да събереш смелост и да им покажеш какви нещастници са,щом обижзат теб,а не поглеждат себе си (вътрешно,не знам иначе как изглеждат laugh ) sun

Offline

#12 2012-06-08 08:54:46

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Обиди относно теглото ми

На абсолютно същото мнение съм като Leonore.
Започни да ходиш на фитнес, например или на някакъв спорт, например по 3-4пъти в седмицата. Нека спортът да е постоянен! Не прекалявай (не да не консумираш) с чипсове, сладкиши. Например погледни тази тема: http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … 8%E4%E5%FF
Ще ти е трудно, да. Ще се потиш, да. Но не го правиш заради тях, направи го заради себе си. Чувствай се добре в кожата си.

Offline

#13 2012-06-08 12:49:46

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Обиди относно теглото ми

Моя  приятелка  също  е  пълничка,но  не  са  я  обиждали  ,тя  самата  не се  харесваше  и започна да ходи  на  фитнес  и  правеше  някви нейни  си  диети   и да  и  кажа  има  ефект . smile


♔...................†...........♔

Offline

#14 2012-06-08 16:35:53

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Обиди относно теглото ми

това е положението в живота , закона на джунглата си припомни друго няма какво да се прави  smile

+ 1

Това особенно важи за училищата.
Там е ужасно.

Offline

#15 2012-06-15 07:58:13

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Обиди относно теглото ми

Всеки, който обижда някой и използва килограмите, недъзите или говорен дефект е просто комплексиран. За да те обиждат те намират нещо в теб, което те нямат. Просто избиват комплекси. Бъди смела, дръж се свежо, намери си приятели, които ще те оценяват и виж как постепенно ще игнорираш ттяхното мнение... А относно килограмите просто се опитай да свалиш 5-6, за да се чувстваш самата ти по-добре... Успех  smile  wink


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#16 2012-07-05 16:27:54

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Обиди относно теглото ми

Посъветвай се с диетолог, който да ти предпиша най - подходящата диета за теб, комбинирана със спорт. И покажи самочувствие и не позволявай да те унижават. Никой не е перфектен, те също. И ако искаш някаква промяна, то нека да е заради това, защото ТИ го искаш , не те.

Offline

#17 2012-07-07 12:42:04

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Обиди относно теглото ми

Мила, недей да се сдухваш заради някакви идиоти ! Аз също имах този проблем преди и много дълго време не можех да го реша... Накрая отидох на диетолог и с малко спорт всеки ден се оправих, а и е много важно да не ти дреме и да имаш добра нагласа към нещата. Силата на мисълта е огромна - не може ти да си мислиш, че никога няма да отслабнеш и изведнъж това да стане! Трябва да имаш много воля и да вярваш, че ще успееш, само с постоянство става работата. Успех smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#18 2012-07-13 12:19:46

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Обиди относно теглото ми

Всичко е психически и до волята.


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#19 2012-07-30 10:55:11

kkaattii06
Member
Registered: 2012-05-16
Posts: 50

Re: Обиди относно теглото ми

Мисля,че проблемът е в теб.Позволяваш им да се държат така,следователно те го правят.
На твое място бих се изправила срещу тях и бих ги поставила на мястото им.
Защото ако се правиш,че не ги чуваш/виждаш,те ще продължават да се държат с теб като боклук.Така че не им го позволявай,покажи им, че и ти можеш да обиждаш като тях.Аз това бих направила.Каквото повикало,такова се обадило.
Успех.

А пък при мен всички смятат , че съм анорексичка , а просто съм природно слаба и винаги съм била такава всички си мислят , че нищо не ям , а аз не гладувам похапвам си по повече и всички казват неща от рода "Ти си анорексичка!  , Яж повече!!!  , Ако продължаваш така може да умреш.  , Ще се счупиш!"
Повярвайте ми това е нещо отвратително да ти казват ,че си болна от нещо от което не си .

Offline

#20 2013-04-03 12:21:02

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Обиди относно теглото ми

И мен са ме обиждали за теглото ми, но сега ги е яд, защото няма за какво да се хванат вече. Направи и ти така! Не се отказвай и бъди честна пред себе си - спазваш ли някаква диета/хранителен режим строго и за повече от 2-3 седмици + спорт? Или просто се отказваш на първите няколко дена. Има и друг вариант : да не си попаднала на правилната диета.
Пробвай с 90 дневната диета, в нея ядеш всичко и шак сваляш килограми, но не ги връщаш после. Виж в гугъл, прочети я и нея, и коментарите, за да прецениш сама, но наистина тя е само 3 месеца и много помага. До лятото можеш да станеш като фиданка и после никой не може да ти каже, че си дебела или нещо от сорта. Освен това спортувай във вас, за да не се притесняваш от хорските коментари и обиди. Намери си клипчета в Youtube, има страшно много и започни да си ги правиш вкъщи. Успех! smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook