#1 2012-05-16 18:02:33

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Нормално ли е?

Еми дда излизаш с момче и първите няколко дена//седмици да ти омръзва да си с него.. Да не можеш да се оттпуснеш., И при всеки да си така..Все да зарязваш..Дори да не сте се опознавали още при опознаването да ти писне от него.. Странно е някак..   lipssealed  Като не се познаваме още в началото е супер,а после се променям започвам да го отбягвам..Може би е част от характера ми (Лъв съм) И бързо ми омръзват,но никога няма да си хвана така приятел.. (за по -дълго от 2 седмици) .. speechless  Един приятел ми каза,че може да е от това ,че ме  е страх да не бъда наранена.. и да не се доверявам..Но аз въобще ..   Започнах да си мисля,че по-добре да не излзиам с момчета,за да не ги нараня..(да винаги единия зарязва другия,но при мен винаги винонвата съм аз и аз ги зарязвам))    worried   Кажете нещо по въпроса? Или освен аз трябва да се променя.. speechless

Offline

#2 2012-05-16 18:12:34

Sun_Shine_
Member
Registered: 2011-10-02
Posts: 128

Re: Нормално ли е?

може наистина да е заради това , че не искаш да бъдеш наранена...  smile  smile
Може да не харесваш тези момчета толкова  smile  smile
Отпусни се и намери някой , който наистина обичаш  wink  wink


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_luxabjG6OJ1r2nsaxo1_500.gif[/img]

Offline

#3 2012-05-16 18:51:09

zara`in`love
Member
Registered: 2009-07-02
Posts: 173
Website

Re: Нормално ли е?

Мисля че просто си в такъв период и при мен го имаше,но един ден просто си казах че искам сериозен приятел и започнаха да се получават нещата. Ще имаш сериозна връзка когато намериш човекът с когото наистина искаш да бъдеш и когато му дойде времето smile


Ако,това че нямам 5 тона фондьотен означава че съм грозна - ГРОЗНА СЪМ !Aко,това че не ме интересува какво мислите за мен означава че съм надута - НАДУТА СЪМ ! Ако, това че нямам снимки по сутиен и по прашки означава че съм курва - КУРВА СЪМ !Ако, това че първо отмъщавам.. след това прощавам означава че съм кучка - КУЧКА СЪМ ! Ако, това че мисля за себе си повече отколкото за другите означава, че съм егоистка - ЕГОИСТКА СЪМ! (:

Offline

#4 2012-05-16 19:28:06

mariqqxd
Member
From: New York
Registered: 2012-03-03
Posts: 340

Re: Нормално ли е?

може наистина да е заради това , че не искаш да бъдеш наранена...  smile  smile
Може да не харесваш тези момчета толкова  smile  smile
Отпусни се и намери някой , който наистина обичаш  wink  wink

(y)


[img]http://data.whicdn.com/images/31783883/tumblr_m6a6fq7KMv1rvc4sqo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#5 2012-05-16 19:46:39

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Нормално ли е?

Не го търси!Може да звучи банално,но ще го срещнеш,когато спреш да го търсиш! smile

Offline

#6 2012-05-16 20:58:35

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Нормално ли е?

Разбира се,че е нормално.Ще намериш момче,на което ще имаш доверие,с което ще ти е забавно...Абе ще има тръпка и няма да искаш да се разделяте.Преди НЕГО може да има и други,които ще ти разбиват сърцето,но всеки е минавал през това.Просто един ден ще се срещнете когато ти най-малко очакваш.(:


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook