#1 2012-05-15 18:04:58

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

Здравейте smile за първи път пиша история и приемам всякаква критика, съвети и т.н. Ако има интерес ще я продължа. Моля ви, да си кажете мнението smile

1ва част
Отворих очите си. Беше петък-хубав, слънчев, юлски ден. Ваканцията едва беше започнала. Предчувствах, че това ще бъде едно от най-хубавите ми лета. Току що бях завършила десети клас с много добър успех. Естествено можеше и с отличен, но някои предмети въобще не са ми страст. Живея във Варна, морската столица на България. Лично за мен няма по-красив и уютен град. Аз съм 17 годишно момиче с кестенява, средно дълга коса, кафяви очи, средна на ръст, с вечно нестихваща усмивка. Името ми е Катерина, но всички ме наричат Кат. Живея само с майка ми, защото баща ми ни изостави, когато бях на пет. Имаме къща извън града, на около 10-15 минути от центъра с кола. Лятото едва сега започваше, а мен ме чакаше толкова много работа. Като за начало си казах, че е време да изкарам немска диплома, за да мога след дванадесети клас да замина да уча в Германия. Не, че съм решила вече какво ще уча, но искам да се подсигуря. Страстта ми е в математиката, обичам изчисления и предполагам, че с това ще се занимавам за вбъдеще. Но като се замисля, как лятото ще седна да уча, вместо да ходя на плаж и купони? Та това е най-якото време от годината, но някакси трябва да съчетая нещата. Другото, което искам да направя, е да си намеря някаква работа само за лятото. Искам да изкарам собствени пари с труд и да не съм в тежест на майка ми. Тя ми обеща да ми помогне с това, тъй като е доста контактна личност. И ето първият ден е пред мен. Станах, влязох да си взема душ и да си измия зъбите. Отворих прозореца да се проветри малко. Гледката навън беше прекрасна. Чух гласа на майка ми, викаше ме за закуска. Облякох един бял потник по мен, сложих баскетболни шорти и слязох при нея.
-Добро утро, мамо. Какво има за закуска?
-Добро да е. Направих ти палачинки и имам страхотна новина за теб.
-Хмм какво е станало?-попитах учудено.
-Преди малко говорих с една приятелка и ти намерих работа за лятото.
-Оо, това е страхотно-възкликнах аз.-И какво предстaвлява?
-В хотeл, трябва дa се грижиш зa швeдскa мaса. Когaто нещо свърши, простo трябвa дa отсeрвираш и да сложиш нoво. Как ти се струва?
-Звучи добре. Във всеки случай е по-добре от раздаване на флаери на центъра. А хотела къде е, от кога почвам? Знаеш, че това лято ще е натоварено за мен.
-На Златни пясъци. Маршрутка ще идва сутрин в 6:30 на спирката, за да те закара до хотела. Работата е на смени от 7:00 до 15:00 и от 15:00 до 23:00. Тъй като ти нямаш 18, ще работиш само първа смяна. Надявам се разбираш, че това е голяма отговорност и трябва всяка сутрин да си точна. Разбира се, ако мислиш, че не можеш да се справиш с това, мога да намеря и нещо друго.
-Не, не, ще успея.-твърдо заявих аз и седнах да ям палачинки с течен шоколад.
-Работата е от понеделник до петък и заплащането е нормално-300лв. Всичко ти е осигурено. И път, и храна. Ако си сигурна, още сега мога да потвърдя и да започнеш в понеделник.
-Ще ти кажа със сигурност утре. А, може ли да питаш дали имат място и за още един човек?-бях се сетила, че обещах на най-добрата ми приятелка-Деница, да намеря нещо и за нея и ако може да сме заедно.
-Ще попитам, а ти кой имаш впредвид?
-Денито.
-Добре, ще се обадя по-късно и ще ти кажа, а сега трябва да заминавам на работа, ще се видим довечера. Чао.
-Добре, чао.-казах аз и чух как вратата се затвори.


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#2 2012-05-15 18:13:53

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Едно незабравимо лято

Харесвам.Некст? sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-05-15 18:21:11

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Едно незабравимо лято

Интересно  и  то  много,най-сетне  нещо  ново  и  българско,омръзнха  ми  тия  американски  саги,некст. smile heart


♔...................†...........♔

Offline

#4 2012-05-15 18:57:50

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

Харесвам.Некст? sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#5 2012-05-15 19:13:51

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Едно незабравимо лято

Харесвам.Некст? sun



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-05-15 19:43:48

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Едно незабравимо лято

Прекрасно е,че си заложила на България.Мога само да ти ръкопляскам. clap


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#7 2012-05-16 10:37:38

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

Благодаря ви много. Оценявам това, че подкрепяте българското. И на мен ми е омръзнало от американските истории и реших да се опитам да напиша нещо различно. smile kiss

2ра част
Майка ми работи като търговски представител на една селскостопанска фирма и постоянно обикаля селата около Варна, за да продава най-различни продукти. През почивните дни работи като маникюристка в един салон в центъра на града. Тя самата е много амбициозен човек и двете се оправяме сами. На 37 години е, но изглежда по-млада. Има светла червено-кестенева коса, малко по-висока от мен, винаги готова да помогне. След като закусих, звъннах на Деница. Уговорихме се да се видим след час и половина на центъра. Пооправих вкъщи, облякох си коралов на цвят потник и къси дънкени панталонки. Вързах косата си, сложих за аксесоар един черен часовник и взех черната си чанта. Обух черни пантофки и тръгнах към спирката на автобуса. Тя се намираше на 10 минути пеша по баир надолу. В автобуса седнах до едно много симпатично момче. Беше с тъмно руса, къса коса и светло зелени очи, на около 20 години. След около 20 минути вече бях на центъра. Видях Денито и решихме да седнем на най-близкото кафе.
-Знаеш ли какво стана днес?-радостно започнах аз.
-Какво?
-Мама ми намери работа в един хотел, естествено не съм забравила, че ме помоли да потърся и за теб, казах й и ще разбера довечера.
-Супер.-зарадва се тя. Като цяло тя е страхотен човек, винаги е била до мен, познаваме се от 10 години. Всъщност от първи клас сме заедно, но след седми аз бях приета в Първа езикова гимназия, а тя в Четвърта. От тогава започнахме по-малко да се срещаме и да контактуваме. Всеки като влезе в друго училище намира нови приятели, но ние не се забравихме. Та така, тя е нисичка, с дълга, тъмно кафява, начупена коса, кафяви очи и много сладка усмивка. Разказах й по-подробно за работата и също така й споменах за момчето от автобуса. След това се поразходихме из морската градина, видяхме познати, ядохме пуканки и към 20:00 си хванах автобуса за вкъщи. Когато се прибрах, мама вече беше сготвила и сложила масата.
-Здрасти, мамо. Съжалявам, че не се прибрах по-рано да ти помогна. Как мина деня ти?-попитах аз.
-Няма нищо. Ами нормално, както всеки ден. Ти какво прави?
-Излязох да се видя с Денито, а между другото какво стана с работата, ще може ли да я вземат и нея?
-Мда, казаха, че им трябват още хора и ще ви вземат и двете стига да сте отговорни.
-Страхотно.-зарадвах се, прегърнах я и й благодарих. Седнахме да вечеряме, после измих чиниите, майка ми седна в хола да гледа телевизия, а аз се качих в стаята си. Прекарвам доста време в нея. Не е много голяма, но е уютна и си има всичко. Стените са небесно сини, има малка тераса с изглед към морето, а на нея масичка със столове. Имах единично легло от плоскости с шарени завивки, голям гардероб,рафтове с книги, бюро и малък телевизор. Бях изморена и затова реших да си измия зъбите и да си легна да чета някоя книга. Взех една от любимите ми книги на Хорхе Букай. Този автор е невероятен, пише толкова красиво и увлекателно. Но както си четох, неусетно бях заспала.


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#8 2012-05-16 12:06:50

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

Харесвам.Некст? sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#9 2012-05-16 17:43:54

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Едно незабравимо лято

Прекрасно,некст? heart


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#10 2012-05-16 19:50:01

BlackkAngel
Member
From: Bulgaria
Registered: 2012-02-29
Posts: 57

Re: Едно незабравимо лято

Харесва ми. Некст?  (arrow)  heart  heart  heart

Offline

#11 2012-05-17 12:10:44

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

3та част
Събудих се от лъчите на жаркото слънце. Разтърках очи и излязох на терасата. Пред мен се откри зашеметяваща гледка. Кристалната вода в морето блестеше, птичките пееха, всичко беше толкова шарено, усетих лек бриз как гали кожата ми и аромат на кафе. Измих се, облякох широка тениска, вързах косата си на кок и слязох долу да изпия чаша кафе. Майка ми беше отишла на работа и беше оставила бележка на масата:"Добро утро, маме. Направила съм кафе, но за съжаления нямах време за закуска. Днес ще звънна, за да ти потвърдя работата и от понеделник сигурно ще започнете. Ще закъснея за вечеря, затова те моля да сготвиш нещо. Целувки." Днес планирах да отида на плаж с приятели. Звъннах на Денито и се уговорихме да отидем на близкия плаж до нас. Качих се горе, сложих си банския, взех хавлия, плажно масло и вода в една чантичка. Облякох си средно дълга рокля на раета бяло и синьо, граднах слънчевите очила, обух сини джапанки и тръгнах към спирката, където трябваше да чакам приятелката ми. За моя изненада тя слезе от автобуса с две момчета. Това бяха Том и Майкъл. Том е от моя клас, а Майкъл от съседния. Като цяло сме готина компания, излизаме от време на време заедно. Тръгнахме за плажа.
-Е, момичета как ще прекарате това лято?-попита Майк. Той беше висок, мускулест баскетболист, с много къса, тъмно кафява коса и кафяви очи. Харесвах го, но чисто приятелски.
-Ние с Ден ще работим на Златните в един хотел.-отвърнах аз.
-О, съгласили са се? Не си ми казала.-прекъсна ме радостно Ден.
-Да, забравих да ти спомена. Започваме в понеделник, маршрутка ще мине на близката спирка до вас и ще те взима всяка сутрин от понеделник до петък в 6:20.
-Супер.-обади се Том.-Ние с Майк също ще работим на Златните като аниматори. Може да се засичаме.-зарадва се той. За него могат да се кажат много хубави неща. Толкова е добричък по душа и прави всичко за приятелите си. Подобно на Майк, беше висок, но слаб. Преди беше баскетболист, но сега се занимава с лека атлетика. Има руса коса, която винаги прави на гребен и морско сини очи, в които направо можеш да потънеш.
-Това е чудесно.-каза Ден. Вече бяхме пристигнали на плажа. Беше едва 10:00 и нямаше много хора. Сложихме си хавлиите под един чадър, съблякохме се и влязохме в морето. Водата беше невероятна, хладка, но не студена. Толкова чиста, че можеше да се види дъното. Плувахме, пръскахме се, смяхме се. Излязохме да поизсъхнем и после отидохме на буната. Том бутна Ден, аз него, а Майк мен и след това скочи. Плувахме до брега. Към 16:00 решихме да си ходим, беше ни много топло. Изпратих ги до спирката и отидох до магазина, за да купя нещо за вечеря. Взех малко картофи, кренвирши, салата и ягоди. Прибрах се много изморена и влязох да се изкъпя. Сложих отново широка тениска и басктетболни шорти, обичах дрехите вкъщи да са ми големи и свободни. Влязох в кухнята, за да направя пържени картофи и кренвиршчета с кашкавал на онези стари, затворени скарички с реотан отгоре. Нарязах и прясната, зелена салата, сложих малко репички и варени яйца. В този момент майка ми се прибра.
-Мм, мирише много вкусно.-извика още от вратата.
-Направила съм пържени картофи и кренвирши с кашкавал.-отвърнах аз.
-Супер. Много съм изморена, ще хапна и си лягам.
-Окей. Не се тревожи, аз ще измия, ще оправя всичко и ще си лягам.-сложихме масата и седнахме.
-Днес бях на плаж с приятели, водата е страхотна, трябва да отидем. Вземи си почивен ден.-предложих й аз.
-Би било чудесно. Може би утре? Какво ще кажеш?
-Нямам планове, така че може.-съгласих се, а тя стана, пожела ми лека нощ и се качи горе в стаята си. Аз измих всичко, взех ягодите и течен шоколад и седнах пред телевизора. Нямаше нищо интересно, превъртях каналите, хапнах малко ягоди и се качих в стаята си. Съблякох се и само докато сложих глава на възглавницата, вече бях дълбоко заспала.


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#12 2012-05-17 12:56:06

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

Харесва мu.Некст


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#13 2012-05-17 19:32:19

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Едно незабравимо лято

Невероятно :p НЕКСТТТТ smile


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#14 2012-05-17 20:05:18

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

Супер много се радвам, че ви харесва sun  heart наистина съм много изненадана, не съм го очаквала heart
п.с: утре ще пусна следващата част  kiss


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#15 2012-05-18 20:29:51

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

4та част
-Хайде ставай.-буташе ме майка ми, за да ме събуди. Явно бях доста дълбоко заспала.
-Ооо, колко е часът?-прозявайки се попитах аз.
-Вече е почти 8:30. Ставай да ходим на плаж.
-Мамооо, защо толкова рано, за Бога?-продължавах да се въртя и протягам в леглото.
-Как ще е рано?! Хайде живо, чакам те долу.-каза майка ми и излезе. Едвам станах и отидох в банята. Оправих се, сложих банския, облякох рокля и слязох долу. Взехме една голяма чанта с всички нужни работи и тръгнахме за плажа. Когато стигнахме, нямаше много хора.
-Видя ли, няма почти никой. Защо трябваше да идваме толкова рано?-сънено попитах аз, но така и не получих отговор.
-Хайде във водата.-каза майка ми, след като сложихме хавлиите. Водата както винаги беше бистра. Блещукаше под лъчите на горещото слънце. Бях гладна и отидох до близкото заведение да хапна. Цаца с пържени картофи и бира - най-хубавото нещо за ядене през лятото на плажа! След няколко часа плажът почна да се запълва, имаше доста хора. Влязох да се разхладя в морето и тогава.. какво да видя?! Момчето от автобуса. Дали беше чиста случайност или нещо друго? Реших, че трябва да се запозная с него.
-Хей.-казах аз, за да се обърне.
-А, момичето от автобуса?-попита той и се усмихна леко. "Ахх, колко хубава усмивка" мислех си аз.
-Ъъм, да. Изненадана съм, че ме помниш.-зарадвах се.
-Хубави момичета не се забравят.-усмихна се широко и аз вече бях направо влюбена в усмивката му. Нямаше как да пропусна и стегнатото му тяло. Може би беше спортист или просто обичаше да поддържа фигурата. Попринцип въобще не се връзвах на такива комплименти, но това момче ме завладя.
-Аа, между другото аз съм Катерина, накратко Кат.-усмихнах се и му подадох ръка.
-Приятно ми е Кат, аз съм Александър.-здрависахме се.-Можеш да ми викаш Алек, Алекс, Сашо, както си пожелаеш.-засмя се той.-Ела да хапнем сладолед. Аз черпя.-и невероятната му усмивка отново грейна на лицето му. Как можех да откажа? Съгласих се и тръгнахме към заведението. Взехме си сладолед и седнахме на пясъка.
-Е, Кат на колко си?- започна той.
-На 17, а ти?
-На 19, тази година завърших 12 клас.
-Супер. Смяташ ли да заминаваш някъде?-позаинтересувах се аз.
-Мне, искам да остана тук. Харесвам този град, а и смятам, че образованието тук е на ниво. Всички "бягат" в чужбина, като си мислят, че ще научат нещо повече или че ще им е по-лесно, но според мен не е така. Ако искаш да научиш нещо, ще го научиш независимо къде си.-личеше си, че е умно момче. В този момент за съжаление видях, че майка ми ми маха, за да отида при нея. Може би искаше да си ходим.
-За съжаление трябва да тръгвам, майка ми ме вика. Надявам се да те срещна отново скоро.
-Аз също. Доскоро.-той се усмихна и аз тръгнах.
-Кажи, мамо?
-Вече е 14:00. Време е да си ходим, стана много топло.-каза майка ми и стана да прибира хавлиите, а аз й помогнах. Когато се прибрахме, влязох да се изкъпя. Бях много изморена от горещината и след банята просто сложих широка тениска и легнах да поспя. След няколко часа майка ми ме събуди за вечеря. Не обичам да ме будят, освен ако не е спешно или наложително. Иначе се чувствам все още малко изморена и в не толкова добро настроение. Но бях гладна, затова станах и отидох да хапна.
-Да не забравиш, утре ти е първият работен ден. 6:30 да си на спирката!-напомни майка ми.
-Разбира се. Много съм развалнувана, това е първата ми работа.
-Надявам се да се справиш и ти пожелавам успех. А сега по-добре отиди да се наспиш, за да можеш утре да станеш без проблем.-посъветва ме тя, а аз и без това си мислих да го направя. Пожелах й лека нощ и се качих в стаята си. Излязох на терасата де ме лъхне малко вятър, но уви. Беше от онези задушни, летни нощи, а луната светеше ярко и се отразяваше в морето. Сетих се за Алекс. Чудих се кога ли отново ще го срещна, кога съдбата пак ще ни събере. Влязох вътре и си легнах. В продължение на половин час не можах да заспя. В главата ми беше той и тук-там новата работа. Но наистина вече трябваше да заспивам, затова гушнах възглавницата и потънах в сън.


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#16 2012-05-18 20:47:06

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

Нексt


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#17 2012-05-19 05:56:20

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Едно незабравимо лято

Некст  :p


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#18 2012-05-20 19:41:42

BlackkAngel
Member
From: Bulgaria
Registered: 2012-02-29
Posts: 57

Re: Едно незабравимо лято

Некст  (arrow)  heart

Offline

#19 2012-05-23 09:49:32

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

няма ли да пускаш некст


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#20 2012-05-23 19:45:09

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

Съжалявам много worried от няколко дена все не ми остава време да седна да пиша, а и не вярвах, че ще има интерес и ще се следи. Обещавам да я продължа. Ако успея да напиша тази вечер цяла част ще я пусна. kiss


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#21 2012-05-25 11:37:50

wiL~
Member
From: Варна
Registered: 2010-12-25
Posts: 91

Re: Едно незабравимо лято

5та част
5:45 алармата ми звънна. Събудих се бодра, както никога до сега. Все пак беше първият ми работен ден. Звъннах на Денито, за да се уверя, че е станала и няма да закъснее. Измих се и се чудех какво да си облека. Сложих бели панталонки до коляното и един черен потник. Вързах косата си на кок и си сложих спирала. Майка ми спеше, затова тихо взех чантата си, обух си пантофките и тръгнах към спирката. От магазина си взех кроасан за закуска. Малко след като стигнах на спирката дойде и маршрутката. Качих се и седнах до Денито. Имаше и още едно момиче, най-вероятно и тя беше наета за работата. След около 20-30 минути бяхме пристигнали в хотела. Отведоха ни в една голяма зала. Бяхме около 20 човека на възраст 16-25 години. Всеки беше кандидатсвал за това, което му харесва. Разделиха ни на групи в зависимост от длъжността. В моята група бяхме 6 човека. И изведнъж, когато се наредихме, го видях отново. Алек стоеше до мен.
-Хей, пак се срещаме.-каза усмихнат той.
-Мда, изглежда, че ще работим заедно.-зарадвах се толкова много.
-Хмм, дали е случайност това или нещо друго.-засмяхме се. След това започна да говори управителят на хотела. Няколко човека заведоха нашата и още една група в кухнята. Другата група бяха кандидатствали за готвачи и ги разведоха из кухнята, а на нас ни показаха от къде да взимаме пълните чинии и как да ги носим до шведската маса. После къде да носим празните чинии и всичко останало. Бяха ни осигурени униформи и храна. Разделиха ни смените. Аз и Ден щяхме цяло лято да сме първа смяна, защото нямаме 18, а другите четирима имаха и щяха да се редуват през седмица. За мое щастие, Алек щеше да е първият, който ще е първа смяна заедно с нас. След това ни оставиха да поразгледаме хотела и околността и казаха, че към 13:00 ще ни върнат в града, а утре започваме работа официално. Нашата група решихме да се поразходим по плажната алея и да се опознаем. Говорихме за общи неща, хапнахме сладолед и се върнахме в хотела. Като цяло той беше голям и луксозен. Със сигурност щяхме да имаме много работа през цялото лято. Дойде време и да си ходим. Тръгнахме към маршрутката аз, Ден и момичето от сутринта.
-Хей, Алекс до утре.-обърнах се и му казах аз.
-До утре, Кат.-усмихна ми се той. След това се качихме в маршрутката и потеглихме към града.
-Ден, това беше момчето от автобуса. Какво ще кажеш?-попитах я радостно.
-Ами, готин е и има много яка усмивка.
-Даа, като се усмихне и направо всичко в мен спира.-След малко пристигнахме на спирката ми и предложих на Ден да дойде в нас. Слязохме и тръгнахме по баира. Купихме си от магазина пуканки, чипс и кола. Когато се прибрахме, решихме да гледаме някой романтичен филм. "The Last Song". Беше невероятен и много ни разчувства. След това изпратих Ден до спирката и се върнах. Пооправих вкъщи и майка ми се прибра рано. Аз гледах телевизия, а тя сготви. Към 20:00 седнахме да вечеряме.
-Е, как мина първият работен ден?-попита ме тя.
-Разведоха ни из хотела, показаха ни работните места, обясниха ни всичко и от утре започваме работа.
-Чудесно! Тогава ти пожелавам успех и да си лягаш по-рано, за да не се налага да ставам и да те будя.
-Разбира се, мамо.-отвърнах аз и след вечеря й пожелах лека нощ и отидох да си легна.


EMINEM - best rapper ever heart
[img]http://www.my-banners.com/wp-content/uploads/2011/02/eminem.jpg[/img]

[img]http://i1027.photobucket.com/albums/y334/oooooooooosteve/heat.png[/img]
Basketball is LIFE <3
[img]http://www.nba.com/heat/photos/roster1011_mini_wade.png[/img]
My belief is stronger than your doubt!
Това, което научаваш от загубите, не можеш да го научиш от нито една победа!

Offline

#22 2012-05-25 14:11:00

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Едно незабравимо лято

Некст  (arrow)  heart


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#23 2012-05-25 16:18:42

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Едно незабравимо лято

Некст  (arrow)  heart


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#24 2012-05-25 16:41:39

miret000_5
Member
Registered: 2012-05-25
Posts: 34

Re: Едно незабравимо лято

Харесва ми, некст. heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/145/4812145F.gif[/img][/*]
[/list]

Питайте !! : ))

Offline

#25 2012-05-25 17:01:09

real5
Member
Registered: 2010-06-10
Posts: 291

Re: Едно незабравимо лято

Харесва ми, некст. heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook