#1 2012-04-17 12:50:54

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Момче

Такам... Темата по принцип дрябва да е в любовни, но понеже е свързана с училището реших да пиша тук.
-------------
Да уточня само, че той има УНИКАЛНА усмивка, УНИКАЛНИ очи и т.н. laugh smile


Проблема е такъв, че имаме ново момче в класа (не много ново, от преди ваканцията) и първоначално моята бфф така да се каже си го беше заплюла. На мен това не ми правеше впечатление, но след време започна да ме дразни, защото тя само му се натискаше. Казваше му че го харесвала, че искала да ходят и т.н. Както казах на мен не ми пукаше първоначално, защото и на него не му пукаше. (Само да уточня, че моята бфф е много лигава и момчетата които харесва са само на момента- ако ме разбирате) Но когато той започна да и се връзва и да флиртуват на мен започна да ми пука, но гледах да не го показвам. Хриси- моята бфф си имаше обожател- момче от 9 клас. Той каза на Теодор (новото момче), че ако предложи или тръгне с Хриси ще му ''счупи ръчичките''- и мен това естествено ме подразни. Теди предложи на моята бфф да ходят, но тя се направи на ударена. Тогава той и каза, че си мислел че го харесва, но той наистина я харесвал- дъра бъра, дреме ми... И днес с него изведнъж се заговорихме (незнайно как) за плана по музика xD беше ми супер смешно и наистина много приятно, че си говоря с него. Напоследък, той престана да обръща внимание на Хриси- макар че все още си пращат целувки и днес се гушнаха.

------
та въпроса ми е такъв: първо: Какво мислите за Хриси (бфф-то ми )
второ: как да кажа на Теди, че изпитвам симпатии към него (че го харесвам)
и смисъл дайте ми някакъв съвет... laugh  worried  worried  worried


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#2 2012-04-17 13:03:19

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Момче

Според мен Хриси не ти е никаква приятелка.
А относно Теди - изчакай малко да видиш как ще се развият нещата. Ако и той има симпатии към теб, няма как да не си проличи wink А ако продължава да флиртува с нея, по-добре не си прави труда. Няма смисъл на теб да ти е гадно заради тях :/


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#3 2012-04-17 13:03:35

zarra_fassion
Member
Registered: 2010-06-26
Posts: 37

Re: Момче

Мии според мен твоята приятелка не знае какво иска ии е няква лигла (не я познавам, но с това впечатление останах) а относно момчето... ми отиди при него, говорете си.. а-уу ии по някое време подхвърли, че го харесваш или първо го питай какво мисли за теб и тогава....  smile

Offline

#4 2012-04-17 13:03:54

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Момче

Според мен Хриси не ти е никаква приятелка.
А относно Теди - изчакай малко да видиш как ще се развият нещата. Ако и той има симпатии към теб, няма как да не си проличи wink А ако продължава да флиртува с нея, по-добре не си прави труда. Няма смисъл на теб да ти е гадно заради тях :/

мхм, ясно smile Благодаря smile


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#5 2012-04-17 13:08:23

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Момче

Мда, това ми хареса "говорете си и изведнъж му подхвърли какво мисли за теб". Пробвай първо с това и пиши как ще се развият нещата.
smile

Offline

#6 2012-04-17 13:15:27

depressed
Изгонен(а)
From: чσur smile! :)
Registered: 2010-07-22
Posts: 220
Website

Re: Момче

Мии според мен твоята приятелка не знае какво иска ии е няква лигла (не я познавам, но с това впечатление останах) а относно момчето... ми отиди при него, говорете си.. а-уу ии по някое време подхвърли, че го харесваш или първо го питай какво мисли за теб и тогава....  smile

Offline

#7 2012-04-17 13:26:01

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Момче

Тази Хриси,си играе с чувствата на момчетата според мен като каза,че само на моменти харесва и после не и пука тя надали някога ще си намери "свястно" момче.Та колкото до теб и това момче действай момиче,щом този от 9 клас заплашва случайно да не тръгне с тази Хриси той надали ще го направи а и някой иска да го смелят от бой? Не.Та сега е моментът да поговориш с него насаме някак си уж,че ще го питаш за училище ли някакъв план по някой предмет и изведнъж му кажи какво чувстваш.Ще му хареса повярвай ми правила съм го и една широка усмивка най-много да видиш от момчето.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#8 2012-04-17 13:28:24

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Момче

Тази Хриси,си играе с чувствата на момчетата според мен като каза,че само на моменти харесва и после не и пука тя надали някога ще си намери "свястно" момче.Та колкото до теб и това момче действай момиче,щом този от 9 клас заплашва случайно да не тръгне с тази Хриси той надали ще го направи а и някой иска да го смелят от бой? Не.Та сега е моментът да поговориш с него насаме някак си уж,че ще го питаш за училище ли някакъв план по някой предмет и изведнъж му кажи какво чувстваш.Ще му хареса повярвай ми правила съм го и една широка усмивка най-много да видиш от момчето.

Мерсиииии мноого <3 утре по изобразително ще му кажа  nod  smile  sad


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#9 2012-04-17 13:28:53

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Момче

Тази Хриси,си играе с чувствата на момчетата според мен като каза,че само на моменти харесва и после не и пука тя надали някога ще си намери "свястно" момче.Та колкото до теб и това момче действай момиче,щом този от 9 клас заплашва случайно да не тръгне с тази Хриси той надали ще го направи а и някой иска да го смелят от бой? Не.Та сега е моментът да поговориш с него насаме някак си уж,че ще го питаш за училище ли някакъв план по някой предмет и изведнъж му кажи какво чувстваш.Ще му хареса повярвай ми правила съм го и една широка усмивка най-много да видиш от момчето.

Мерсиииии мноого <3 утре по изобразително ще му кажа  nod  smile  sad

Няма защо.После разкажи как е минало. :}


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#10 2012-04-17 13:32:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Момче

Значи ето какво мисля аз: Въпросното ти БФФ Хриси,изобщо не постъпва като най-добра приятелка,а като използвачка,в случая.Щом се е направила на ударена когато той и е споделил чувствата си към нея,а е толкова уникален и мил  на всичкото отгоре,смятай що за човек е.Но тук няма да говоря за нея защото не я познавам.
Колкото до вторият ти въпрос: Бих те посъветвала,както си говорите така и се смеете заедно просто му кажи примерно ,,Хе-хе човече кефиш ме,казвам ти" ако не искаш да се набива на очи,ако ли не просто му сподели че имаш симпатии към него когато си говорите или ако излизате навън например. Но бих ти дала нещо като съвет : Момичетата не могат да бъдат най-добри приятелки (с риск макар и някой да го оспори)защото между момичетата винаги има завист. : ) Така,че не го приемай толкова навътре,че тя се държи така.Момчето,ако е умно ще разбере как се държи тя.

Малко много изписах но..
Надявам се да съм помогнала.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#11 2012-04-17 13:47:32

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Момче

Голям  филм  сте  честно...както  ида  е  ,тази  Хриси  просто   обича  да се  прави на  интересна  и  затова  така  прави,а  това  с '' заплюването '' е  адски  тъпо  , защото  нито са гаджета  нито  нищо  м не  ти  е забранено  да  си  говориш с  него , а този  Тодор  като  толкова  я  харесва  и  се прави на  важен  защо  не  вземе да и  предложи  ами  зашлашва  момчето, говори  си  с него  пък  онази  Хриси  ще  си  намери  майстора  просто  мисля  ,че  може  наистина може да ти е  фр ама  малк    и  избива  на  комплекси  ,споко  сега  сте в такава  възраст  и  затова , всичко  отшумява след време.Успех!

smile


♔...................†...........♔

Offline

#12 2012-04-17 13:54:38

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Момче

Голям  филм  сте  честно...както  ида  е  ,тази  Хриси  просто   обича  да се  прави на  интересна  и  затова  така  прави,а  това  с '' заплюването '' е  адски  тъпо  , защото  нито са гаджета  нито  нищо  м не  ти  е забранено  да  си  говориш с  него , а този  Тодор  като  толкова  я  харесва  и  се прави на  важен  защо  не  вземе да и  предложи  ами  зашлашва  момчето, говори  си  с него  пък  онази  Хриси  ще  си  намери  майстора  просто  мисля  ,че  може  наистина може да ти е  фр ама  малк    и  избива  на  комплекси  ,споко  сега  сте в такава  възраст  и  затова , всичко  отшумява след време.Успех!

smile

Мерси... п.п. не Тодор- Теодор и не той  а един от 9 клас заплашва него smile laugh както и да е Благодаря  (f)


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#13 2012-04-17 14:25:01

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Момче

Виж кажи й го в очите!Какво по-точно може да ти направи-нищо !Започни да намираш теми която го засяга,за да се сближите!Тази Хриси както каза"е лигла"!Кажи й го в очите и се извини!Ти все пак не контролираш чуствата си! heart Прави каквото искаш но само не си го признавай на Теодор!99 на 100 може да не те хареса и да те зареже!И един съвет:Внимавай как ще го кажеш на твоята бфф,защот може да се ядоса и да каже на всички!


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#14 2012-04-17 14:32:24

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Момче

Виж кажи й го в очите!Какво по-точно може да ти направи-нищо !Започни да намираш теми която го засяга,за да се сближите!Тази Хриси както каза"е лигла"!Кажи й го в очите и се извини!Ти все пак не контролираш чуствата си! heart Прави каквото искаш но само не си го признавай на Теодор!99 на 100 може да не те хареса и да те зареже!И един съвет:Внимавай как ще го кажеш на твоята бфф,защот може да се ядоса и да каже на всички!

мхм мерси smile  heart  (f)


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#15 2012-04-17 14:54:41

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Момче

Виж кажи й го в очите!Какво по-точно може да ти направи-нищо !Започни да намираш теми която го засяга,за да се сближите!Тази Хриси както каза"е лигла"!Кажи й го в очите и се извини!Ти все пак не контролираш чуствата си! heart Прави каквото искаш но само не си го признавай на Теодор!99 на 100 може да не те хареса и да те зареже!И един съвет:Внимавай как ще го кажеш на твоята бфф,защот може да се ядоса и да каже на всички!

мхм мерси smile  heart  (f)

Няма защо!Пращам ти лс със ощи инфо


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#16 2012-04-18 19:48:53

m.zlatanova
Member
Registered: 2012-04-18
Posts: 39

Re: Момче

1. Хриси не ти е никва бфф това да имаш бфф не е само така а е когато имаш истински приятел коѝто го е грижа за теб - общо взето нещо което Хриси не е  :p

2. Ако тя ти беше истинска фр щеше да ти го отстъпи и да вземе другия коѝто я харесва wink

3. Кажи му нямаш какво да губиш !! Според мен на него и без това му е омръзнало твойта "бфф" да го върти на малкия си пръст  :p  kiss

ДАНО СЪВЕТИТЕ МИ ТИ ПОМОГНАТ а и знам че е лесно да се каже а на живо е друго но според мен това ще е най-правилното нещо което можеш да направиш  kiss


Имитираш и копираш но не разбираш че само самочуствието ми вдигаш !!! kiss**

[img]http://www.biggif.ru/images/glamur/glamour003.gif[/img]

Гламурные картинки. Блестящие анимации 1

Offline

#17 2012-05-05 16:34:49

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Момче

Според мен Хриси не ти е никаква приятелка.
А относно Теди - изчакай малко да видиш как ще се развият нещата. Ако и той има симпатии към теб, няма как да не си проличи wink А ако продължава да флиртува с нея, по-добре не си прави труда. Няма смисъл на теб да ти е гадно заради тях :/

Ъъ...защо Хриси да не й е приятелка?Не видях никъде,че е направила нещо лошо спрямо момичето!Моят съвет е просто да се пробваш,ако излезе нещо-супер,ако ли не,има и други симпатични!! laugh

Offline

#18 2012-05-06 16:58:04

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Момче

Това трябва ти да си го решаваш!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook