#551 2012-08-29 13:46:46

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: The Greatest Love Story

Некст.Некст.Некст. heart  heart  heart

Offline

#552 2012-08-30 09:28:42

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: The Greatest Love Story

Некст  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart

Offline

#553 2012-08-30 09:31:26

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: The Greatest Love Story

Още! Още! Още! Още! Още! Още! Още! Още! Още! Още!   heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#554 2012-08-30 13:02:52

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

59 част.

Сутринта се събудих към 9.Може би 10.Протегнах се и се вгледах в Майкъл.Спеше непробудно и толкова нежно.Слънчевите лъчи се удряха право в гърба му.Станах, пуснах щорите и отидох да проверя дали снощните ми дрехи са сухи.Облякох ги, след като установих, че дънките все още са съвсем леко влажни, но нямаше за кога да ги чакам, а и не беше като да мога да взема дънки на заем от Майкъл.Пооправих малко косата си, направих си тоалет и го целунах за чао.Не исках да го будя, понеже той спеше до много късно следобед, а аз трябваше да тръгвам.Трябваше да поразчистя из вкъщи, да отида до магазина и да напазарувам и може би да пусна пералня.Тръгнах и след около 10 минути вървене ми се стори, че някой върви след мен.Обърнах се съвсем леко назад, но не видях никого.След малко отново чух стъпки и пак се обърнах.В този момент някой се скри зад една къща, но със сигурност ме следеше.Видях го.Обърнах се и започнах да вървя по-бързо, след това още по-бързо и когато тъкмо щях да започна да бягам, някой ме сграбчи за ръката.
- Аз съм, спокойно. -Каза Раян и почувствах леко облекчение.Не защото го виждах разбира се, а защото не е някой психопат, който ме наблюдаваше.Овладях се, дадох си строг вид и сложих няколко кичура коса зад ушите си.
- Какво искаш? -Попитах и в същия момент съжалих.Какво ме интересуваше какво иска.Не исках да имам нищо общо с него и каквото и да бе не исках да го слушам.
- Нищо, просто исках да те видя. -Поклатих глава и го погледнах с отвръщение.
- Беше грешка, че изобщо се спрях.Остави ме. -Казах аз и тръгнах напред, но той ме последва.
- Чакай, чакай. -Не се спрях, вървях бързо. - Чух за откраднатата кола от магазина.Май няма смисъл да питам кой е бил.Майкъл, нали?... Не разбираш ли колко неподходящ е за теб?Той, той краде, пие... на теб ти трябва някое олегнало момче.Мъж.. Майкъл не е мъж, той, той...Елизабет не разбираш ли, че сме идеални един за друг.Ти си толкова добра, нежна, неопетена...
- Аз бях. -Прекъснах го. - Аз откраднах колата.
- Какво?...Виждаш ли!За това ти говорех.Не разбираш ли колко зле ти влияе с глупостите си за 'уроци по живот'.Започна да пиеш, а преди това не можеше да понасяш алкохол, започна да се прибираш късно, а сега и крадеш.Елизабет, АЗ съм твоят човек.
- Раян.. -Започнах аз и се спрях. - Колко по-ниско можеш да паднеш?Може да си прав.Окей?Може Майкъл да ми влияе зле и след месец вече да не сме заедно.Това наистина може да стане, но ти... ти трябва да знаеш, че дори и да не съм с него, аз никога... никога няма да бъда с теб. -Двамата се гледахме за няколко секунди, а след това аз продължих.Не можех да повярвам, че все още се занимавах с него.
- Ти бе единствената. -Чух го как казва зад гърба ми. - Дойдохме да живеем заедно тук и... просто не разбирам какво се обърка.Аз те измъкнах от мъката, измъкнах те от сивия ти живот... -Спрях се.Мразех когато правеше така.Мразех, когато изваждаше този коз.Не можех да остана безразлична пред думите му.Той бе първият човек, когото бях допуснала до себе си и наистина ме избави от мъките ми.Обърнах се и отидох до него, като хванах лицето му в ръцете си.
- Спри! -Казах строго аз и изчистих сълзите му. - Аз не съм единствената, Раян.
- Но си единствена за мен! -Минута мълчание. - Ще...би ли искала... би ли искала да излезеш с мен?Моля те.Един последен път и те оставям.Просто не искам всичко между нас да свърши зле.Един последен път, Елизабет.Заради доброто, старо време. -Ето, отново вади коза.Не мога да му откажа.Чувствам се длъжна да приема 'заради доброто, старо време'
- ...Добре!Но... след това забравяш за мен.Забравяш за мен, за Майкъл, за всички.
- Добре. -Съгласи си той и бавно се отдалечи от мен. -Известно време го наблюдавах как си отиваше и после отново поех по пътя си.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#555 2012-08-30 13:54:44

swaggxgirll
Member
From: Плевен
Registered: 2012-07-23
Posts: 1,163

Re: The Greatest Love Story

Некст !!  sun

Offline

#556 2012-08-30 14:32:08

vesi971
Member
From: somewhere over the rainbow..^_
Registered: 2010-05-06
Posts: 301

Re: The Greatest Love Story

Некст !!  sun

heart


[img]http://data.whicdn.com/images/39812472/tumblr_mbqh9hqevK1qmymtwo1_500_large.gif[/img]

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted..

Offline

#557 2012-08-30 17:08:25

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: The Greatest Love Story

По - бързо некст. Адски интересно е, дано не забрави да каже на Майкъл за срещата си с Раян. laugh  heart

Offline

#558 2012-08-30 19:25:28

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: The Greatest Love Story

Некст !!  sun

Offline

#559 2012-08-31 00:20:04

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: The Greatest Love Story

Ощее! sun


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#560 2012-08-31 13:29:39

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: The Greatest Love Story

По - бързо некст. Адски интересно е, дано не забрави да каже на Майкъл за срещата си с Раян. laugh  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#561 2012-08-31 15:01:27

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: The Greatest Love Story

Ощеееееееееее! heart

Offline

#562 2012-08-31 15:48:06

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: The Greatest Love Story

Ощее..


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#563 2012-08-31 18:56:09

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: The Greatest Love Story

Некст  heart  heart  heart  heart  heart

Offline

#564 2012-09-01 11:55:05

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

60 част.

Когато пристигнах в къщи, видях обувките на Карли до вратата.Явно вече се бе прибрала.Заключих тихо, събух се и започнах да се изкачвам на пръсти към втория етаж, но тя излезе от кухнята и ме стресна.
- Пак се промъкваш,а? -Попита тя и двете се засмяхме.
- Неее!Мислех си, че спиш и не исках да те будя.
- Е, как мина снощи с Майкъл.Правихте ли нещо по... по-така?
- Кар! -Казах аз, метнах едно горнище, което бе закечено на закачалка близо до вратата и се засмях. - ...Не!Всъщност няма да повярваш кой срещнах. -Двете се настанихме на два стола покрай кухненската маса. - Раян. -По лицето на Карли се появи отвръщение.Не можеше да го понася още от онази случка, когато Раян ми нарани ръцете.
- Какво искаше пак?Не разбра ли, че не искаш да имаш нищо общо с него и, че сега си с Майкъл.
- Ами... не се ядосвай, но..
- Елизабет... какво си направила?
- Разбрахме се да излезем някой ден.
- Ели!
- Какво трябваше да направя?Не спираше да говори за 'доброто старо време' и за това, че нещата не трябва да приключат така между нас.Няма да е като среща или нещо такова.Просто ще се изясним! -Кар все още не можеше да повярва.Стана от масата без да каже каквото и да е и започна да приготвя закуска.Счупи няколко яйца и ги сложи в тигана, а след това препече няколко филийки. - Кар.. -Изобщо не ми обръщаше внимание. - Кар, кажи нещо.
- Какво искаш да кажа? -Попита тя и се обърна рязко. -Не одобрявам решението ти Елизабет, но не мога да те спра.Просто...просто бъде внимателна.Моля те.Знам колко лесно може да манипулира хората.
- Обещавам. -Казах аз и след това и помогнах със закуската.
- О, нямаме портокалов сок.
- Спокойно.Ти наглеждай яйцата, а аз ще отида да купя. -Отидох до стаята си и набързо се преоблякох.Свалих влажните дънки и обух червени, платнени шорти.За горница си облякох бял потник, а за обувки-бежови пантофки.
________________________________________________________________________________

- Разбира се. -Казах си аз, когато стигнах до щанда със соковете. - Няма портокалов. -Тъкмо щях да вадя телефонът си, за да звънна на Карли и да я питам какъв да взема, когато той съвсем случайно звънна. - Хей. -Казах аз.Беше Майкъл. - Най-странното нещо се случи.Тъкмо си вадех телефона от джоба и ти звънна. -Двамата се засмяхме.
- Защо не си ме събудила днес.Можеше да те изпратя до вас.
- Дори и да се бях опитала щеше да се събудих за точно 5 секунди и отново да се метнеш в леглото.
- Не и ако трябваше да те изпратя. -Засмях се. - Е, нещо интересно.
- ...Ммм, не.Не.Няма нищо интересно.Не.
- Елизабет! -Каза той и почти можех да видя как в този момент повдигаше веждата си сякаш казваше 'Ти си най-лошата лъжкиня на света'.Издишах тежко.
- Видях Раян.По-скоро той ме следеше.
- Следял те е???Направи ли ти проблем?
- Не!Не, спокойно.Но... разбрахме се да излезем.Знам, че ще се ядосаш, но така или иначе щеше да разбереш.Предпочитам да е от мен.Той просто искаше да се разберем веднъж за винаги.Обеща ми, че ако излезем вече няма да се занимава с мен, с теб... с нас. -Пауза от страна на Майкъл. - Ало, Майкъл?...Все още ли си на линия?
- ...Да. -Каза той тежко. - Кога ще излизате?
- Не знам, още не сме се разбрали.Когато разбера повече детайли ще ти кажа всичко, окей...Аз.. аз трябва да затварям.
- ...
- Майкъл.. обичам те.
- Да.Да.. и аз те обичам.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#565 2012-09-01 18:18:54

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: The Greatest Love Story

Некст heart  heart  heart  heart

Offline

#566 2012-09-01 18:50:02

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: The Greatest Love Story

Ощеееееееееее! heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#567 2012-09-01 18:57:47

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: The Greatest Love Story

Некст. heart

Offline

#568 2012-09-01 19:28:01

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: The Greatest Love Story

Некст.. heart


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#569 2012-09-01 22:43:57

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: The Greatest Love Story

Некст  heart  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#570 2012-09-02 07:55:27

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: The Greatest Love Story

Некст.. heart


♔...................†...........♔

Offline

#571 2012-09-02 12:21:08

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: The Greatest Love Story

Некст.. heart

.

Offline

#572 2012-09-02 18:33:00

Motherfuckin`Monster
Member
From: Rosewood
Registered: 2012-08-07
Posts: 349

Re: The Greatest Love Story

Малка част.
btw;Краят на историята наближава.66-та част е краят.

61 част.

Цял ден с Карли си казвахме само общи приказки.'Ще ядеш ли това', 'Да гледаме ли този филм или искаш нещо друго', 'Не се притеснявай, аз ще отворя вратата'.Беше неловко.Знаех, че ми е сърдита... или по-скоро се притесняваше за мен, но наистина... какво можех да направя?!След като се навечяряхме на вратата се звънна.
- Защо не отидеш да отвориш? -Каза тя и се загледах в нея за няколко секунди.Не, че беше проблем да отворя, но го каза по странен начин.
- ...Добре. -Станах от масата, сложих си чиниите и приборите в мивката и отворих.Беше Майкъл. - ...Здравей. -Казах аз след няколко секунди.Не знаех дали ми е ядосан, дали ми се сърди или не, дали е дошъл да скъса с мен.
- Здрасти. -Стояхме и се гледахме и аз най-после се усетих.
- А.. в-влез. -Казах, отстъпих от вратата и след като влезе се целунахме.Това предполагам бе добър знак.
- Виж... -Започна той. - Не ти се сърдя, нямала си избор.Всичко е наред, просто едно излизане. -Когато каза тези думи така ми олекна..Прегърнахме се.
- Иска ми се изобщо да не ми се налагаше да излизам с него.
- За това съм тук.Карли ми се обади и решихме да те разсеяме малко.
- Какво? -Поглеждах ту към него, ту към Кар, която стоеше подпряна на вратата, и се усмихваше.
- Хейййй, Ели! -Извика Джейк и се вмъкна в къщата с високо вдигнати ръце, в които носеше бири.
- Джейк! -Зарадвах се аз и го прегърнах. - Какво сте намислили?
- Просто отиди и се облечи. -Настоя Майкъл. - Нощта ще ти хареса. -Засмях се и изтичах горе.Обух си дълги, сини дънки по мен, понеже още бе хладно от поройния дъжд, а за горнище нахлузих кафява блуза по мен с три-четвърт ръкав.За обувки си обух кафяви пантофки, а аксесоари-не сложих.Пръснах се с първият парфюм, който се мярна пред погледа ми, а косата си оставих естествена.
- Готова съм. -Казах аз, след като слязох и тръгнахме на някъде.Нощта бе незабравима.Разхождахме се по центъра, по плажа, танцувахме, гонихме се, пихме бира.Наистина успяха да ме накарат да забравя предстоящата среща с Раян.Бяха страхотни.Имах най-невероятните приятели е най-невероятното гадже.


[list=*]
[*]Life is easier when you aren`t complaining, worrying, or stressing about bullshit.[/*]
[/list]


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/691/5274691u.jpg[/img]...[img]http://prikachi.com/images/690/5274690k.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#573 2012-09-02 18:35:24

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: The Greatest Love Story

Некст  heart  heart  heart  heart

Offline

#574 2012-09-02 18:38:10

swaggxgirll
Member
From: Плевен
Registered: 2012-07-23
Posts: 1,163

Re: The Greatest Love Story

Ощее !!  sun

Offline

#575 2012-09-02 18:52:41

daniella__
Member
From: Los Angeles
Registered: 2011-09-10
Posts: 682

Re: The Greatest Love Story

Ощее !!  sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook