#1 2012-04-09 13:56:42

just_fantasy < 33
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 47

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Някой ще може ли да ми предложи примерна дневна програма за отслабване?
Имам предвид не само за ядене ами и движения дейности и др.
Искам 2-3 примера за дни в които съм ваканция и 3-4 примера за дни които съм на училище ,по възможност тази за дните на които съмна училище да има време за учене.

Страшно ще съм блгаодарна на този който ми помогне защото наистина трябва да отслабна! worried


Live love laugh! < 33

Хора моля ви вижте темата и ако можете ми помогнете! sad  sad  sad

http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … 15#1471315

Offline

#2 2012-04-09 15:06:24

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Добре : Ти искаш да отслабнеш за лятото или завинаги ?? Нещо всички почнаха да правят теми за отслабване и наистина не е хубаво ако единствената ви мотивация е идващото лято, не говоря само за теб не го приемай лично...

Ако искаш да отслабнеш завинаги мога да ти кажа какво правя аз, свалила съм около 15 кг от август 2011 до сега. Става по бавно, но не не губиш само тегло, разбирай вода, а губиш мазнини, което е много по важно. И отслабваш завинаги, а не си съсипваш здравето с диети ... А и наистина е важно дали просто имаш извивки или си наистина пълна, много ще ми е гадно ако ти просто се виждаш с няколко килца в повече и аз ти помагам да отслабваш ако нямаш нужда... Наистина, хора, не си съсипвайте здравето !! (отново не го казвам само и единствено на теб)

Offline

#3 2012-04-09 15:58:38

just_fantasy < 33
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 47

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Добре : Ти искаш да отслабнеш за лятото или завинаги ?? Нещо всички почнаха да правят теми за отслабване и наистина не е хубаво ако единствената ви мотивация е идващото лято, не говоря само за теб не го приемай лично...

Ако искаш да отслабнеш завинаги мога да ти кажа какво правя аз, свалила съм около 15 кг от август 2011 до сега. Става по бавно, но не не губиш само тегло, разбирай вода, а губиш мазнини, което е много по важно. И отслабваш завинаги, а не си съсипваш здравето с диети ... А и наистина е важно дали просто имаш извивки или си наистина пълна, много ще ми е гадно ако ти просто се виждаш с няколко килца в повече и аз ти помагам да отслабваш ако нямаш нужда... Наистина, хора, не си съсипвайте здравето !! (отново не го казвам само и единствено на теб)

Искам да отслабна завинаги!Наистина съм пълна не е просто да имам извивки.Аз не искам да отслабна  с диети,а  искам чрез спорт здравословно хранене,но искам просто някаква дневна програма.Ще може ли да споделиш как си отслабнала толкова? smile


Live love laugh! < 33

Хора моля ви вижте темата и ако можете ми помогнете! sad  sad  sad

http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … 15#1471315

Offline

#4 2012-04-09 16:04:18

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Ми ще ти кажа моя какъв е , макар , че никак не е здравословен.. ти решаваш дали да го спазваш.

Ям само мюсли ( с кислело или прясно мляко ) и салати, пия само вода и сокове. Упражнения правя само вечер.. 100 коремни преси и 500 подскока ( на въже ) .

Offline

#5 2012-04-09 17:32:24

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Такамм...Здравословно хранене и упражнения 6 пъти в седмицата  smile Имам си блог за здравословно хранене, нещо като книга за отслабване ми е, дневник и много ми помага
( http://thincomesfromhealthy.tumblr.com/ ) и ти ще е хубаво да си направиш блог, защото наистина много помага, мога да ти препоръчам и много други блогове който да следваш, ако искаш де...

Аз съм вегетарианка и менюто ми е по различно, но ако ти не си в това няма никакъв проблем. Здравословното хранене не е хич сложно и е ужасно вкусно, чувстваш се по добре и имаш повече енергия. Упражнения правя всякакви, но тъй като не искам да ходя на фитнес ( много е мръсно и ме е гнус ) а не съм много досетлива, обичам да правя упражнения с видеота, в ютуб има много (също мога да ти препоръчам такива който при мен са дали повече резултати) най ефективните за отслабване са HIIT ( High-intensity interval training) защото засилват метаболизма ти и изгаряш мазнини, такива упражнения са скачане, бързо бягане и т.н. .

Примерен дневен план ще ти дам за два дена : неучебен и учебен тъй като аз така си ги разделям, и правя различни неща...

Учебен : Закуска (към 7 сутринта, защото трябва да хващам автобус, но ако е по късно по добре) по принцип на закуска е хубаво да ядеш повече но аз просто не мога та ям обесена каша ( с некалоричен подсладител) и ябълка или банан с лъжичка фъстъчено масло (спокойно, много е здравословно и засилва метаболизма, но е доста калорично така че внимавай). След това в училище пия само вода, защото не мога да нося храна вътре но ти ако можеш, е добре да е плод или ядки (за тях също внимавай защото са с много калории, но са полезни..). На обяд на мен винаги ми е много трудно да не преям, въпреки че не се прибирам толкова гладна не знам, та винаги си приготвям от предната вечер нещичко здравословно, по принцип някаква салатка с боб или леща (ти можеш да използваш печено пилешко, без кожата) или варени картофки с соев сос например. След обяд винаги към 15-16 часа си правя упражненията и след това е почти задължително да хапнеш нещо, защото тогава мускулите "попиват" всички витамини най добре, та аз ям или соево мляко (ти можеш да хапнеш обезмаслено кисело мляко, може Активия с плодове, въпреки че не знам колко калории е, ако ти се стори че е много не я яж...) , ядки, плод, или от скоро любимото ми е краставичка и целина с фъстъчено масло... Вечерята ми отново е салатка или супа а понякога и и двете, гледай да си се наяла до към 8 часа. След вечеря обикновено си събирам всички калории който съм изяла и изваждам тези който съм изгорила, по принцип минимума който трябва да ядеш (дори и когато отслабваш) е 1200 калории да предположим и че си изгорила 200 с упражненията това значи че трябава да ядеш малко повече от 1200, ако си изгорила примерно 400 трябва да изядеш малко повече и така нататък... Надявам се да ме разбра, ако не питай...Ако си под 1200 калории (нещо което на мен ми се случва много често) изяш една шепа ядки и си готова. В дните когато не правиш упражнения е важно да не надвишаваш много 1200 калории, но все пак не се обсебвай много от калориите, защото е много гадно веднъж започнеш ли няма спиране...



Неучебен ден : Сутрин ставам рано (към 5 примерно) ям една ябълка (или някакъв плод) и излизам да тичам в зависимост от деня около 40-60 минути, като се върна си правя шейк, от някакви плодове, ядки и соево мляко и след това правя йога, пилатес или нещо друго в зависимост от настроението ми, пак с видеота. До към 7 и половина съм свършила всичко, къпя се и отивам да закусвам. Като имам повече време си правя сандвич с маруля и някакви зеленчуци и пълнозърнест хляб. На обяд си готвя нещо, по принцип супа (много обичам) и салатка (зелена) и това е... Следобед отново правя упражнения и след това хапвам мляко или плод. Вечерта същото като по горе.

И това е. Не мисля че е сложно. Ще ти е трудно, на мен все още ми е трудно, но понякога просто си позволявам неща. Имам по малък брат и навсякъде из къщи има шоколади и бонбони и просто понякога не мога, но дори и понякога да хапна повечко не се наказвам или нещо такова все пак хора сме, правим грешки, но най важното е да не се предаваш докато не постигнеш това което искаш !  sun Дано да ти помогнах а и не само на теб и ще ми е много приятно да ти помагам още, защото знам какво е...Ако искаш потърси ме в скайп (в профила ми е) и ще ти помогна. Знам колко е трудно и още повече ако няма кой да те подкрепя, въпреки че след като видят на какво си способен започват да ти вярват, няма значение, да знаеш че можеш да ме питаш за всичко smile

Offline

#6 2012-04-11 20:44:31

just_fantasy < 33
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 47

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Нямаш си и на представа колко мноооооооооооооооооого ми помогна!Голямо благодаря!От утре започвам!


Live love laugh! < 33

Хора моля ви вижте темата и ако можете ми помогнете! sad  sad  sad

http://kaprizen.com/forums/viewtopic.ph … 15#1471315

Offline

#7 2012-04-12 11:15:22

kaileeeee
Member
From: Brighton,UK
Registered: 2012-04-12
Posts: 5

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Аууу summertime мерсииии толкова ми помогна.  heart


[img]http://i43.tinypic.com/ou049d.gif[/img]

Offline

#8 2012-04-12 11:26:22

teodoraa
I believe
From: В света на фантазията
Registered: 2010-03-20
Posts: 3,529

Re: Примерна дневна програма за отслабване?

Ми ще ти кажа моя какъв е , макар , че никак не е здравословен.. ти решаваш дали да го спазваш.

Ям само мюсли ( с кислело или прясно мляко ) и салати, пия само вода и сокове. Упражнения правя само вечер.. 100 коремни преси и 500 подскока ( на въже ) .

Това е доста добро ! : ))


[list=*]
[*]Dalindaaaaaaaaaa sun : )) ![/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook