#101 2012-03-29 07:18:11

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Тази част е по-кратка, но довечера ще пусна още, ако успея.
Е,приятно четене!

-Какво по дяв...
  Да, събудих се. Обичайният въпрос „Какво бе всичко това?” влезе отново в главата ми. Погледнах часовника – бе 10;38.
  Но, как така съм била „по-силна, отколкото очаквали” ? Не разбирах нищичко, но все пак той не вярвал „Браян да не ми е казал”. Ако продължавам да ровя в тези глупости, ще се побъркам.
  Реших да стана от леглото, за да поупражнявам танца довечера. Все пак ще отида. Кой знае как са се объркали нещата без мен.Все пак аз бях „богинята на красотата”, според танца и аз вършех почти всичко.
  Облякох къси бели панталонки и широка тениска и слязох в трапезарията.Там имаше повече свободно място.
  Започнах да танцувам.Танцът бе за принцеса.Наричали я „богинята на красотата”.Имала си всичко – богатства, красота, мъже след нея.Но едно я мъчело – нямал го онзи принц на красотата, онзи може би просто облечен, но човек, който да я обича истински.Тогава се появява Фил с дрехи на просяк. Така те се влюбват и страстен танц е завършека на всичко.Звучи като мюзикъл, но не беше.
  Бях забравила абсолютно всичко.Всичко за Уен, всичко за баща му, всичко за семейството си, за приятелите, докато не се звънна на вратата.
-Уен? – промълвих аз, докато обърканото ми изражение стоеше пред него.

Offline

#102 2012-03-29 17:56:26

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Пускай, пускай некста бе!  heart

Offline

#103 2012-03-30 16:09:01

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Да пусна ли некста?

Offline

#104 2012-03-30 16:31:30

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Да, моля те дори само и за мен!  heart 

Offline

#105 2012-03-30 17:39:46

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Пусни некста ! Сигурно има хора , които четат , но не пишат коментари ! sun

Offline

#106 2012-03-30 18:51:01

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Приятно четене!

-Ъъм..зайче..извинявай за всичко. – след думите ме прегърна, а аз бях безмълвна.След няколко минути попитах:
-Откъде знаеше, че съм у дома?
-Оо..видях те през прозореца. – Странно.Завесите не бяха дръпнати.
-Обичам те. – след думите долепих устните си в неговите.Наистина го обичах.Обичах тръпчинките му до устата когато се усмихнеше, обичах катраненочерната му коса, обичах очите му.
  След това си пуснахме филм.Ядохме, смяхме се.Но не посмях да го попитам отново защо ровеше в нещата ми.Просто исках да бъде до мен.
  Вече бе станало 14;45ч. и бе време да тръгвам за тренировки. Майка ми отдавна бе излязла навън, защото мислеше, че се чуствам по-добре и не е нужно да ми е пазач, татко е в кантората, улисан в задължения, а Тайлър – на училище и щеше да се завърне у дома чак 17;00, защото бе с приятели. Просто писах смс на майка си: „Мамо, от 16;30 имам представление в залата. Надявам се да дойдеш”. Само тя единствена можеше да се измъкне от задълженията.
  Облякох къси дънкени панталонки и потник с надпис “I’m die in your arms” и пантофки. Вързах косата си на конска опашка и сложих необходимите неща в черен сак.Уен щеше да ме закара и да остане на тренировката и концерта.
  Качихме се в черната кола и потеглихме.
   Когато бях вече вътре, видях как на треньорката ми се изписа облекчение.Името й бе София Смит, а ние се казвахме „WE ARE”.
-О, Ашли, Ашли, Ашли! – рече тя и ме прегърна.Шоколадовите й очи бяха по-радостни от всякога. – Майка ти се обади, и каза, че си болна.Та без теб всичко се проваля! Опитахме се да те заместим с Олив, но не може да научи стъпките за толкова кратко време.
-О, тук съм с пълна моооощност! – засмях се. – О, Софи – това е приятелят ми Уен – той ще присъства на репетицията.
-О, здравей. София Смит. – здрависаха се и започнахме с подготовката.
  Цялата зала бе украсена прекрасно. София се бе погрижила за това, разбира се.
Облякох широка тениска и черен клин до коленете и започнахме.Танцувахме, танцувахме. Справихме се чудесно, според Соф.
-О, прекрасно, прекрасно! – каза тя. – О, щях да забравя да ви кажа. Скоро отново ще има състезание. Първо трябва да минем Щатското, деца. И, Аш – всички разчитаме на теб! – погледна ме. Миналата година на соло изпълнение бях първа в Америка. Всички много ми се зарадваха. Почти на всички състезание ходих аз, защото според нея аз „бях звездата им”.Дори имах специално мое табло, на което бяха закачени копия от дипломите, мои снимки и други.
-След колко време ще бъде?
-След 5месеца, мила.
-Окейй.Там съм! – усмихнах се.
  Вече бе време за шоуто и бяхме зад колисите. Бях облечена в дълга, червена рокля с гол гръб, а косата ми бе сплетена на красива плитка настрани и голяма корона. Щеше да има и други танци – балет, меренге, салса и шоу-денс.
  Започнахме да танцуваме. Бе красиво.Чуствах се в свои води. Уен и майка ми стояха един до друг на първия ред. След като приключихме, публиката отново ни аплодира бурно. Ставаха, свиреха, ръкопляскаха без да спират. Заради това живеех – аплодисментите! Напълваха ми сърцето.
  Когато се прибрах у дома, майка ми ме поздрави:
-Отново ни взе думите, Аш.Бе великолепна.
-Така си е. – рече Уен.
-Мерси, мерси. След 5месеца ще бъде и Щатското, в което ще участвам.
-Браво, мила. – след думите на майка ми, тя влезе у дома, а аз и той бяхме на верандата.Седнах на люлеещия стол.
-Изглеждаш страхотно. – възкликна.Още бях с червената рокля и грима.
-Благодаря ти. Ъм, между другото, чувал ли си нещо отностно „Хартинг”? – реших да се поразровя.
-„Хартинг”? Ъ, да чувал съм това-онова.
-Какво по - точно?
-Ъъ..били едни от най-могъщите вещери в света, но това е само мит. Пълни глупости. – Вещери? Леле.

Offline

#107 2012-03-30 19:41:47

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

И пак на най-интересното.. laugh wasntme

Offline

#108 2012-03-31 12:18:39

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

леле, само в какво напрежение ме държиш  laugh

Offline

#109 2012-03-31 12:53:56

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

леле, само в какво напрежение ме държиш  laugh

Хаха..старая се. laugh
Обичам мистерията.

Offline

#110 2012-03-31 15:44:48

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Ще си изгриза ноктите докато пуснеш некста бе..  heart  heart  heart   laugh 

Offline

#111 2012-03-31 15:46:21

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Харесва ми .

Offline

#112 2012-04-01 08:58:12

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Днес ще пусна некста и частта ще бъде по-дълга.

Offline

#113 2012-04-01 19:41:40

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

-Аха..Хайде, аз ще се прибирам. Чао.
-Чао, Аш.
  Качих се в стаята си и първо премахнах грима, след което си взех освежаваща вана, облякох дънки и тениска и слязох долу за вечеря.Бяхме цялото семейство.
-Ашли, чух, че си се представила чудесно днес. – рече нашият.
-Ами, да, предполагам.
-Предполагаш?
-Не, не.Бях страхотна. – трябва „да поддържам самочуствието с ласкателни думи”, според баща ми.Както и да е.
  Качих се в стаята си и седнах пред лаптопа. Трябваше да разбера какво бе това с Уен. Да не би да крадеше? Той знае, че бих му дала колкото пари са му нужни, и с колкото разполагах, де.Но нали „те” търсят нещо определено? Какво означаваше „Освен ако не е у Браян?”. Тук бе нещо заплетено, чуствах го. Отново реших да се поразровя.
   Слязох в хола.Там намерих майка си и баща си, докато гледат любимото си токшоу на големия екран.
-Татко, може ли един въпрос?
-Да,мила. Какво има? – попита той, като се взираше в обърканите ми кафеви очи и намали звука на телевизора.
-Искам да те попитам какво знаеш отностно рода... „Хартинг”? Трябва ми за един проект и реших да те попитам... – умеех да скривам чуствата си от хората и това ми помагаше в лъжите.
-Моля? – примигна няколко пъти.
-Рода „Хартинг”. – повторих. Гледаше ме няколко секунди, след което погледна майка ми.
-Тя знае. – прошепна й тихо на ухото. Разтревожените им лица не спираха да ме гледат.
-Какво знам? Или май „не знам”?
-Ашли – започна той и стана от черния диван и клекна на пода.
-Какво правиш? – той не отговори на въпроса ми и продължи..това, което вършеше. Премахна малък край от килима,махна капака от дървения под и извади някакъв ключ. Да, това е „тайното ни място за съкровищата”, както казвах, когато бях на 7. От него извади малък ключ. Там държахме различни скъпоценности, освен в другия сейф и съм го разглеждала милион пъти, но винаги се чудих за какво е този ключ. Къде ли не бях пробвала, но сега мистерията ще бъде разгадана.
-Не вярвах, че ще попиташ скоро за рода си, Ашли.
-Моля ?! Рода ми?
-Да. Това е дълга история, която ще чуеш сега. – започна той със спокоен глас, докато пъхаше ключа в малка дупка, която бе почти до пода на големия шкаф. На него имаше рафтове със сервизи за кафе и други.Там стоеше и бърбън, бяло вино, мента и ликьор и още чаши. Шом пъхна малкият метален ключ, нещо щракна. Той побутна леко целият шкаф и се отвори. Чакайте малко. Отвори се ?!
-Това е нещо като...скривалище.

Offline

#114 2012-04-01 20:59:38

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст. <3  heart  heart  heart  nod

Offline

#115 2012-04-02 15:20:31

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  star  heart  heart


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#116 2012-04-03 16:22:03

Dancing Snowflakes
Member
From: New York.
Registered: 2012-03-31
Posts: 164

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  star  heart  heart

Offline

#117 2012-04-04 16:44:37

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Става все по - интересно ! sun

Offline

#118 2012-04-04 16:45:01

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

-Скривалище? – повторих недоверчиво. Ами, не е първи април.
-Да. – говореше със сериозен тон. – Ашли..ние произлизаме от рода Хартинг. Род на свръхестествени.
-Вампири ?!?! – бе първата ми мисъл. Представях си децата си и колко бяха бледи.
-Не, разбира се. Ние сме вещици, Ашли. Чаках да порастнеш достатъчно, за да разбереш. Тайлър също... – в този момент чух звук на плесница, идващ от стълбите. Обърнах се и видях Тайлър. Бе се ударил с длан по челото.
-Оооооо, Тайлър...имам да ти разказвам. – засмях се. – Да не помислихте, че съм 5-годишна, която вярва на всичко, казано от мама и тате? – обърнах се към тях.
-Ашли, това е сериозно! Не знаеш с колко сила разполагаш, не знаеш нищо за Хартинг. За какво са използвали силата си и още куп неща. – аз просто завъртях очи и се обърнах към Тайлър.
-Ох, Аш. Мама и татко са луднали. – през това време бащата „отвори шкафа”. Когато го побутна , той се завъртя и се показа другата страна на шкафа. Не със сервизи, а с...
-Какво е това? – попитох аз. Пред мен стояха колове (?!), доста стари книги, епроветки – празни, пълни с различни течности, но повечето бяха с растения – явно билки.
-Тук има билки – открити от предците ни, но все още тайна за съвременниците; стари мемоари със доста стари заклинания и колове. – рече той и взе една от най-големите и прашни книги. Имаше цвят на стара мед, а на корицата, сякаш от злато пишеше „Хартинг”.
-Да плача ли, да се смея ли.. – говорех тихо под носа си. Баща ми отвори книгата и започна да говори отново:
-Тук са първите заклинания на рода ни. Ашли, Тайлър – обърна се и към него, който бе със зяпнала уста – може би не разбирате, но сте последователи на най-великия род на вещици и вещери, познат до този момент.Ето го и родословното дърво. – той взе отново дебела (не че имаше някои, по-малки от 300страници), кафява и прашна книга. Отвори я – там бяха показани доста различни имена чак мен и Тайлър.
-Дори нас ни има в тази? – попита Тайлър, а майка ни просто ни надблюдаваше тревожно.
-Разбира се, че ви има. Вие сте последователите. Но още не сте чули историята. – след тези думи разбрах, че ще е дълга и аз и братчето седнахме на дивана.
-Случило се през 1218г. 20-годишният Том Хартинг бил прочут със своята сила и „късмета си”, заедно със своя най-добър приятел Бил Хемсуейлд, който също донякъде бил „късметлия”. Един ден, когато двамата се разхождали из гората, решили да влязат в най-дълбоката пещера.
-Хей, Бил. Хайде да влезем вътре.

Offline

#119 2012-04-04 17:41:06

Dancing Snowflakes
Member
From: New York.
Registered: 2012-03-31
Posts: 164

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!Не ми пука за кой я пишеш, просто искам Н Е К С Т! heart

Offline

#120 2012-04-04 17:59:22

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]Става все по - интересно ! sun


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#121 2012-04-04 20:30:53

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!Не ми пука за кой я пишеш, просто искам Н Е К С Т! heart

Offline

#122 2012-04-05 06:25:30

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

По - бързо некста ! heart

Offline

#123 2012-04-05 17:09:44

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Приятно четене! Някои може да са разкрили мистерията около Хъджънс още с тази част, но в следващата ще го има и написано!

“-Хей, Бил. Хайде да влезем вътре.”
“-Не е ли малко опасно? Но съм съгласен!”
„-Хайде тогава.”
Те навлизали все по-навътре и по-навътре в пещерата. Том рекъл:
„-Приятелю, това е нещо могъщо.” – и извадил малка червена кесийка. В нея имало ключ. Но не какъв да е ключ, а сребърен. На него имало надпис „Х” от Хартинг. – „Това е нещо, от моят покоен дядо. Остави ми го като наследство, защото съм му единствен. Притежава магически сили! Това е било нещо много ценно за рода ни, защото е центъра на магическите им сили. Били са вещери, макар аз да не съм. На мен скъпоценният дар ми е дал само късмет. А може би аз с надеждите си съм контролирал късмета си? Не зная! Оставям го тук, тук да стои! Нека да е прокълнат този, който посмее да го пипне!”. Ала Бил бил алчен, искал всичката тази сила за себе си. Изведнъж изпитал завист към най-добрия си приятел и когато бил обърнат вгръб към него, го ударил с най-големия камък, който успял да вдигне, грабнал малката кесийка и побягнял надалече. Никой не могъл да каже къде точно, но е било извън Лондон, може би и извън Англия. Том изпаднал в безсъзнание, но вложил всичката си сила и успял да излезе навън.Там видял двама овчари, които му помогнали.
  След седмица той все още бил на легло, не можал да претърпи измамата, но малкото ключе било все още в него. Не знайно как. Той го дал на жена си, а новороденото момченце го наследило.
  Оттогава Хартинг и Хемсуейлд разказват историята различно, защото те казват, че знака на ключа е тяхното име. Искат да вземат ключа, който е в мен. – приключи той. Това бе дълго и ме накара да повярвам.
-Можеш ли да правиш магии?
-Искаш доказателства? Ех, Ашли. От теб ще стане адвокат. – усмихна се той, завъртя показалеца си и пред и изведнъж се озовах с други дрехи. Мм, не бяха лоши. Боже, за това ли мисля? Аз съм вещица! Притежавам магия!
-Мили Боже...

Offline

#124 2012-04-05 17:21:49

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]По - бързо некста ! heart

Offline

#125 2012-04-06 11:06:42

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]По - бързо некста ! heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook