#76 2012-03-17 16:52:11

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Неекст . heart  heart

Offline

#77 2012-03-17 18:01:58

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

О,нееекст  star  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#78 2012-03-18 13:43:03

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Отново стана тъмно.Бях седнала на неудобен стол. Не можех да се измъкна, макар след многото опити да развържа въжето, оплетено между ръцете ми.
-О, Ашли. – чух познатия глас и познатия, съркастичен смях.Хъджънс.
-Пусни ме, кретен! – виках аз.Все още беше тъмно, но той светна малка светлина.Виждах лицето му.
-О,Ашли. Стига преструвки. Дай ми го!
-Какво искаш, по дяволите? – виках аз.
-Да не би Браян да не те е запознал с историята? – За какво говореше този идиот?!
-Каква история ?! Защо само ме измъчваш денонощно с всичко това, защо не престанеш! Кажи ми колко искаш и да се свършва вече! – крещях с колкото глас имах.
-Ха! Не се прави, Хартинг. Много добре знаеш. Не вярвам баща ти да не ти е разказал за всичко!
-Кое е това „всичко”?! И съм Хейстинг, изчадие! – докато дерях гласа си, успях да се отвържа.Не знам как, почти не можех да помръдна ръцете си. Реших да не му го показвам и в удобен момент да го ударя.Той правеше кръгови движения  около мен и продължаваше да говори:
-О, не се прави, че не знаеш, Хартинг! Не ти вярвам! – след тези думи той се спря в гръб към мен.Ръцете му бяха зад него и си играеше с джобно ножче.Гледаше към малко прозорче.Беше нощ и луната бе в цялата си прелест. Винаги беше така на пълнолуние.
Без много да му мисля станах бързо от стола и с бързи движение му направих лоша хватка. Ръцете му бяха на гърба.Ходила съм на карате като малка, явно още имах уменията.Плюс.
-Ах, ти! – бяха думите му, преди да падне на мръсния, студен под. Джобното ножче бе в мен и когато лицето му допря земята, го допрях в гърлото му.
-Пусни ме, малката!
-Кажи ми, защо ме измъчваш постоянно! – бях седнала върху гърба му и държах здраво ръцете му, а той бе с глава към пода.Ножчето още опираше гърлото му.
-Не се прави, вещице! – Вещица? След думите му го пуснах, но оставих червено петно на гърлото му.Просто го срязах малко.Колкото можех.
  Започнах да бягам с всичка сила. Минавах през много врати.
-Ашли Хартинг! Не можеш да избягаш! – гласът ставаше все по-далечен.

-Ашли, Ашли…
-Събужда се.
-Аш, как си? – Над мен стояха Ванеса и Стейси.Явно съм била непробудна.Отново.
-О, момичета. – рекох аз и се надигнах от леглото, за да ги прегърна.
-Как си? – попита ме Ванеса. – Едва те събудихме. Опитваме се от десет минути.
-Десет минути? Уоу, това е нов рекорд. – отвърнах аз и с периферното си зрение видях как майка ми носеше поднос с гореща супа.
-О, мамо. Не съм гладна.
-Не си, но ще ядеш.Трябва да си силна, а и май си настинала.Имаш и температура. Няколко дни ще си бъдеш у дома.
-Но мамо, аз имам тренировки! – вече бе 17;30.Изпуснах тренировката от пет! – О, не.Изпуснах я! Но ние имаме представление след два дни, не мога да отсъствам! Ако не съм аз, танца няма да се състои!
-Не ме интересува, Аш. Обадила съм се че ще отсъстваш, каквото искат да правят! – говореше като една загрижена майка. – Дори утре няма да ходя за кампанията, ще стоя тук при теб. – Майка ми всеки ден ходеше да поддържа благотворителна кампания за жените с рак.Колко благородно.
  Лошото бе, че няма да мога да говоря с Уен. Тя нямаше да ме пусне да си покажа носа навън. Идеше ми да избягам от вкъщи, да отида при Хъджънс и да му се развикам.Колко хубаво щеше да бъде, да. Но защо да е виновен той? Все пак това е моето съзнание. Дали имаше нещо общо? Тревожех се.И аз не знам защо. Изведнъж ми хрумна: „Тайлър.”. О, малкото ми братче! <3
-Ще останете ли още малко? – попитох аз.
-Предполагам.Трябва да изядеш всичко, ако не искаш да те храним като бебе. – засмя се Стейс. Аз отвърнах просто с въздишка.
-Защо не останете да спите у нас тази вечер? Моля ви...Ще бъде весело.

-Аз съм съгласна.

Offline

#79 2012-03-21 07:30:51

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Да пускам ли некста, ако някой чете?

Offline

#80 2012-03-21 08:22:39

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Да пускам ли некста, ако някой чете?

дам и историята е невероятна  heart



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#81 2012-03-21 12:56:59

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

пускайй ощеее heart

Offline

#82 2012-03-22 17:17:04

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

еска, пускай  laugh  kiss

Offline

#83 2012-03-22 17:50:49

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

ОЩЕ!  heart  СУПЕР Е! ПРОДЪЛЖАВАЙ! АХХ, ТОЗИ УЕН  heart  Чудя се, дали той не е този мъж..  happy

Offline

#84 2012-03-22 19:08:51

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

пускайй ощеее heart

Offline

#85 2012-03-22 19:47:41

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Да пускам ли некста, ако някой чете?

дам и историята е невероятна  heart

Точно така .  sun  heart

Offline

#86 2012-03-22 19:53:10

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

неeeeкст, please  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#87 2012-03-23 07:40:39

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

<3.
Тук не е много интересно, но пък се случва нещо важно.

-Аз също, но ще трябва да отидем да си вземем нещата. – след думите на Ванеса те си тръгнаха и дойдоха след 20минути с нещата си - спални чували, четки за зъби, пижами.
  Вече бе 19;22ч. Разказах им за Уен. Също и колко странно бе да чувам диалога им.
-О, мила. Спокойно, ще се оправите.Той ще се върне при теб.
-Колко странно.Може би просто нямат звукова изолация. – бе обяснението на Стейси.Тя винаги имаше логични обяснения, дори понякога околните да не ги мислеха за такива.
-Оo, незнам. – отвърнах аз и се протегнах, за да взема чая си, поставен на нощното шкафче. Оставаха ми само пет сантиметра да го стигна, но той сякаш сам дойде в ръката ми.Колко странно.
-Странните неща не стиихват.
Логиката на Стейси бе:
-Нищо тревожно.
  До късните часове гледахме филми, смяхме се, говорихме си за доста неща и ме разведриха.
   На сутринта в петъчния ден момичетата ме събудиха в 7;25. Те вече се бяха приготвили и явно след няколко минути щяха да тръгват.
-О, Аш, Уен ли сънува толкова дълго? – усмихна се Стейси.
-Мне, което си е направо странно.Отдавна не съм имала такава страхотна вечер, а и през нощта нямах кошмари. – след думите станах от леглото и вързах косата си на небрежен кок.
-Ще празнуваш ли рожденния си ден? – Ванеса държеше календар.Точно след две седмици ставах на седемнайсет.
-О, Боже. Щях да го забравя.
-Е, ще го празнуваш лии? – Стейси направи кучешки очички.
-Ох, не зная.Просто това с Уен...ще си помисля.Дано дотогава да се оправя с него. – Незнам дали аз смятах нещата за много сериозни (както винаги) или те наистина си бяха такива.
-Окей, но хубаво си помисли. Хайде, ние ще тръгваме.
-Чаоооо. – изпратих ги до входната врата и преди да затворя видях Уен на прозореца. Погледнах го тъжно и изрекох тихо „Моля те”. Надявам се да може да чете по устни.
   Денят щеше да премине скуучно.Трябваше да отида у Уен и да говоря с него. Отново Тайлър.
    Облякох тениска и къси панталонки, а отгоре сиутчер и отидох в стаята на брата.
-Тайлър, ще ми направиш ли адски малка услуга?
-Ммм....каква?
-С Уен малко се...скарахме и трябва да отида да говоря с него, а нашата не ми дава да излизам днес, защото малко съм болна. Може ли да изляза през твоя прозорец? – Винаги, като малки се криехме от нашите, скачахме през прозореца на стаята му – точно над гаража.След това се озовавахме на каменни саксии, които не се ползват и – воаля!
-Мм, добрее. – усмихна се, а аз само го целунах по бузата.Това означаваше „Мерси, братче, че няма да кажеш.И аз ще ти направя услуга следващия път, но следващия път сигурно ти ще си насреща ми.”
  След като слязох долу отидох и бързо звъннах на входната врата, докато се оглеждах, за да не ме види нашата. Погледнах телефона си – бе точно 8;45 и Уен би трябвало да излезе след секунда.
Вратата се отвори.Беше баща му.
-Ъм, добро утро, господин Хъджънс, може ли да говоря с Уен, ако все още не е излязъл? – след секунда добавих и: - Моля.
-Съжелявам, Ашли.Той излезе. – имаше нещо меко в гласа му.Говореше като загрижен баща.
-Окей, благодаря ви все пак.
-Ти, как си иначе? – реши да продължи разговора.
-О, аз ли.Ами, добре съм. Малко съм настинала и днес ще си остана у дома. А вие, вие как сте?
-Справям се.
-Окей, аз ще трябва да тръгвам. – след няколко крачки чух гласа му отново:
-Е, Ашли? Още колко трябва да чакам? – Какво означаваше това, за Бога?!В същия момент видях майка си да ме гледа през прозореца.
-Трябва да тръгвам.
  Влязох у дома.Майка ми просто ме погледна с надигната вежда – явно това се предава по наследство.

Offline

#88 2012-03-23 15:35:34

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  heart   heart   heart   heart 

Offline

#89 2012-03-24 19:32:15

wicki
Member
From: Yambol
Registered: 2012-03-02
Posts: 6

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Продъължавай! <3

Offline

#90 2012-03-25 16:11:08

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  heart   heart   heart   heart 



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#91 2012-03-25 16:17:29

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Давай некстаа . sun

Offline

#92 2012-03-25 16:19:42

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Довечера обещавам, че ако мога ще пусна некста. smile

Offline

#93 2012-03-25 19:02:30

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Отново бях в тъмно помещение.Бе влажно и тъмно.О, да добавя: бях вързана ОТНОВО за стол, ала този път не бе с просто въже, а с дебели вериги и голям катинар.Излъчваха синя светлина.Странно.
  Изведнъж пред мен се появи Той. Но не обичайният „Той”, а Уен.Чакай малко, Уен?!
-Уен? – попитах с объркващо изражение.Той не отвърна нищо.Изражението му бе тъжно, но в същото време и студено.
-Какво става тук?! – изкрещях.Появи се и ехо. – Пуснете ме оттук!! – след думите ми се появи и Хъджънс и неговата самодоволна усмивка.
-Малката Ашли Хартинг хваната.Какво събитие само, а, Уен? – рече той, а Уен само го погледна без да каже нищо.Пред малката светлинка пред мен виждах как той подреждаше някакви растения на дървена маса. Явно билки. Имаше и два стола, поставени един срещу друг.
-За какво говориш изобщо? – попитох аз.
-Хартинг. Велик род, нали? – рече той, без да обръща внимание на въпроса ми. – Ще ви видим сега, колко сте „велики”.Ха!
-Какъв „Хартинг” бълнуваш?! Аз съм Хейстинг! – гледах го със злоба.
-Е, Уен? Готово ли е? – отново не ми обръщаше внимание.
-Почти. – рече той.Гласът му изразяваше безразличие.
-Уен, накарай го да ме пусне!! – започнах аз. – Заради нас, заради...
Недовършила думите си, Хъджънс ме прекъсна:
-Няма го това „вие”, Хартинг! Никога не е имало.Това бе просто примамка. – засмя се зловещо, докато сърцето ми се късаше на хиляди пърченца.Хиляди безразборни, наранени, разярени парченца.Щях да избухна.
Двамата седнаха един срещу друг. Те допряха дланите си, сякаш ще се молят и Хъджънс започна да произнася някакви думи.Бяха сложни – може би старогръцки или латински.Уен правеше същото.Билките бяха пред тях.Те потрепваха и от тях излизаше същата синя светлина, но по-ярка.Изведнъж всичко започна да се тресе – сградата за малко да рухне.
  Гърлото ме стягаше.Не можех да дишам. Боже, какво ставаше тук? Те все още повтаряха странните думи и се „молеха”.
-НЕ! – извиках аз.Изведнъж се чу силен шум.Не знаех какво става около мен.Беше ме страх да отворя очите си. Събрах смелост и го направих.Стоях права,леко потрепвайки от страх, а веригите бяха около мен на малки парченца, също и стола на милиони трески.Бе престанало да се клати, гърлото не ме стягаше.Хъджънс ме гледаше с омраза, но се четеше и доста страх в очите му.Уен пък също бе малко уплашен, но радостта бушуваше в очите му. Виждах го, а дори можех да го усетя.
-Та тя е по-силна, отколкото очаквахме!

Offline

#94 2012-03-27 16:12:16

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  heart   heart  heart

Offline

#95 2012-03-27 17:13:02

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Некст!  heart   heart  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#96 2012-03-27 18:08:21

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

дааа, невероятно е  smile  heart

Offline

#97 2012-03-27 19:19:53

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

На най-интересното. ;/

Offline

#98 2012-03-28 15:44:26

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

На най-интересното. ;/

И за нея ще е на най-интересното. laugh

Offline

#99 2012-03-28 15:44:49

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Много е интересноо . sun

Offline

#100 2012-03-28 15:49:34

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]Много е интересноо . sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook