#26 2012-03-05 18:59:25

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

невероятна е историята  heart  heart



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#27 2012-03-05 19:37:39

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Той не помръдваше и на лицето му се изписа малка усмивка, но дори не знам дали наистина бе усмивка, защото съвсем малко помръдна краищата на устните си.
На 10метра зад нас видях Хъджънс.Чукаше ядосано по стъклената врата на терасата.
-Уен, Уен! Отвори ми проклетата врата! Не се бави! – удряше все по – силно и по – силно...Момчето се обърна, но не направи нищо и отново втренчи погледа си притеснените ми очи.Започнах да се щипя по ръката с цел да се събудя и...

-Уен! – събудих се и се изправих от леглото си.Явно този път не бях викала, защото нашите ги нямаше. – Какво означаваше това? – казах тихо на себе си. – Та аз дори не си мисля за тях, а откъде идват тези сънища? – вече наистина започнаха малко да ме плашат.За тях дори не бях казала и на най-добрите си приятелки, а родителите ми странно как не ме разпитваха.След това заспах спокойно, а от кошмарите нямаше и следа.
  На следващия неделен ден се събудих в 7;00часа, а започвах училище в 9;00. Измих се, взех си вана с лавандула и облякох черна тениска с паднало рамо и къси бели панталонки до коленете.Вързах буйната си руса коса на конска опашка.
-Добро утро, мамо! – поздравих я аз, като слязох в трапезарията.
-Добро да е, Аш.Как спа? Имаше ли кошмари тази нощ? – попита ме тя, но аз отговорих отрицателно:
-Не, нямам.Вече започват да изчезват. – казах й това с цел да не се тревожи за мен.
  Направих си плодова салата и се качих в стаята си.Когато вече бе време да отида на училище, за топ облякох лилавата блуза с дънковото елече и дънки до колената и лилави пантофки.За аксесоари сложих лилаво бомбе с черна лента, черен гердан и черен часовник.Учебниците си сложих в черна, пощенска чанта.
   Когато излизах от дома, видях Уен да излиза от тях.
-Хей, Уен.Да те закарам до училище? – предложих му.
-Ъм, да...предполагам. – рече той малко нерешително и влезе в бялата ми кола.
В автомобила дойде неловко мълчание, но аз реших да го прекъсна:
-Откъде се преместихте?
-От Кливланд. Решихме да сменим обстановката. – отвърна чернокосият.
-Тук ще ти хареса.
   След около 10минути пристигнахме.
-Здрасти, Оливия. – поздравих аз момиче в двора на училището.Уен още бе до мен.
-Здравей, Аш. – рече брюнетката и ме прегърна.Имаше шоколадови очи и коса със същия цвят – Здравей...
-Уен. – отвърна момчето до мен.
-Ти си нов, нали? – Олив го погледна с онзи поглед, а това означаваше, че го хареса...дооста го хареса.
-Как бързо позна.
-Ела, ще те разведа наоколо. – рече тя и го отведе.В този момент видях Олив и Уен да се запътват, а по него залепнаха още няколко момичета.В този момент видях Стейси и Ванеса.
-Хей, момичета.
-Здрасти, Аш. – рече Ванеса.
-Как си? – попита Стейси.
-Мм...супер. – отвърнах й.
-Кое беше момчето, с което се раздели преди малко? – попита ме Ванеса.
-Оу, това ли.Казва се Уен Хъджънс. Живее точно пред къщата ми.Премести се вчера. – обясних им накратко.
-Красив е, а и тялото му е супер. – рече Стейси.Момчето бе с черна тениска, която описваше.
-Между другото, защо не ви видях вчера на концерта ми? – попитах ги аз. – Нали казахте, че ще дойдете? Винаги идвате...
-В последния момент се оказа, че бавачката на брат ми Джейк била болна у дома и трябваше аз да го гледам. – оправда се Синеочка. Джейк бе по-малкият й 7-годишен брат.
-Мен пък ме наказаха точно в последния момент, когато излизах навън. – рече Ванеса. – Заради едни оценки по математика...
-Добре. Няма проблем. – усмихнах им се аз и продължихме напред.


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#28 2012-03-06 18:41:39

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Историята е спряна, поради малкия интерес. wink


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#29 2012-03-06 20:15:44

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

некст моля-страхотно е heart


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#30 2012-03-06 20:39:20

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Историята е спряна, поради малкия интерес. wink

Хъъъ.. не я спирааааай! :X

Offline

#31 2012-03-07 08:13:18

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

smile

Още едно съвпадение – с чернокосото момче бяхме в един клас. По няколко предмета стояхме заедно.Той ми разказа за семейството си – как майка му е напуснала баща му и него, едва когато е бил на 5годинки. Разказа ми още и за живота си в Кливланд – за училището, приятелите. Преди края на деня, той ме попита:
-Ашли, става ли да дойдеш у дома след училище, да ми помогнеш с домашното? Този английски не ми влиза в главата, а и този неочакван тест утре...
-Ъм..да, става.Чудесно. – усмихнах се аз.След това се прибрахме заедно и отидох у тях.

- Ето така и после.. – обяснявах му аз, докато бях у тях. Бяхме в мръсно бялата му стая и вратата бе леко открехната.Зад нея видях баща му да се усмихва лукаво.Погледнах го, а той веднага смени изражението си и влезе вътре.
-Как сте, деца? – попита той. – Учите ли?
-Ъмм, да, татко. – отговори му Уен.
-Радвам се.
  След около час и половина се прибрах у дома и започнах да уча.След това гледах телевизия в хола, но съм заспала на черния диван…

   Отново бягах и отново имах ключ.Бях в огромен коридор, а около мен имаше стотици риби и бозайници – от няколко сантиметрови рибки до шест метрови акули.Явно бях в някакъв аквариум.В края на коридора имаше стълби и започвах да се качвам по тях.Онзи глупак бе само на около 5 метра от мен.Щипех се по ръката през цялото време, но не се връщах в реалността.
-Недей да бягаш, Ашли Хейстингс! – извика зловещо зеленоокият – Ще те хвана и ще те накарам да ми върнеш това, което ми принадлежи!
Но за какво говореше той? Аз не му дължах нищо, затова отвърнах:
-Махай се, чудовище такова! Не ти дължа дори долар, защо ме преследваш, за Бога! – виках аз, докато бягах все по-нагоре и нагоре по стълбите.Силите ми бяха на привършване. Изведнъж паднах и ударих лошо ръката си.Започна да тече кръв, а аз се паникьосах.Точно в този момент психопата бе пред очите ми, отварящ ръцете си и готов да ме хване.

-Не! Пусни ме! – виках отново аз – Не ти дължа нищо, негодник! – продължавах.
-Ашли, добре ли си? – до мен стоеше Тайлър и с периферното си зрение видях колко притеснен беше, аз просто го прегърнах силно и продължително.
-Да, братче.Добре съм. – отвърнаха сухите ми устни. – Уоу! Кой е направил това? – попитах го аз.Лявото му око бе синьо-лилаво.


-Никой. – отвърна кратко той с цел да избегне разговора.


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#32 2012-03-07 08:32:47

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Страхотно е простоо . heart Не я спирай , сигурно има хора които я четат , но просто не пишат коментари .  heart  smile

Offline

#33 2012-03-07 09:15:00

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Аз я чета heart


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#34 2012-03-07 17:08:04

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]Страхотно е простоо . heart Не я спирай , сигурно има хора които я четат , но просто не пишат коментари .  heart  smile

Offline

#35 2012-03-08 08:58:26

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

-А този никой, има ли си име? – рекох аз. – Виж, Тайлър.Ако не искаш да влизаш в спорове с мама и татко заради това, че си се сбил, ще те прикрия.
- Ти сериозно ли? – усмихна ми се така мило.
-Да, сериозна съм. – все пак бяхме брат и сестра и винаги сме си помагали. – Ти стой в стаята си, а аз ще кажа на нашите, че имаш мигрена.Не излизай, да не ме издадеш! – намигнах му аз.
-Жестока си, сестра ми! – каза той и ме прегърна отново.
-Знам, знам! Сложи си лед.




СЛЕД 3 СЕДМИЦИ
  Май наистина започвах да се влюбвам в Уен.Тези прекрасни синьо-зелени очи...
Почти всеки ден ходих у тях „уж” да му обяснявам уроците, но през цялото време той гледаше мен със замаян поглед и не слушаше това, което му говоря.Дори веднъж за малко да се целунем, но баща му ни прекъсна.Направо щях да полудея. Щях да полудея също и със кошмарите всяка нощ- той отново ме гонеше, и гонеше.Искаше да му дам нещо.Боже, какво искаше този от една тийнейджърка?!
  Тази нощ нямах кошмари.Това наистина си бе странно, от месеци се явяваха в съзнанието ми и само аз продължавах да знам за тях.
   Един ден отидох отново да „предам” урока на Уен, но неочаквано телефона ми звънна. Бе брат ми, който ми каза да се прибирам веднага.Имало нещо много спешно.Божичко, Тайлър!
  Когато се прибрах у дома с периферното си зрение видях родителите си, гледайки ме с нотка раздразнение. Тайлър стоеше зад тях с насиненото си око. Разбрали са.
-Ашли, не трябваше да прикриваш брат си! – рече баща ми. За толкова малко нещо да ме мъмрят? О, не.Няма да стане.
-Да, татко. – отвърнах решително. – Ще го прикрия, защото е мой брат и защото го чака голямо наказание!
-Също и теб!
-Но защо?Аз нищо лошо не съм направила.
-Не ме карай да ти дам две седмици, Аш! – отвърна отново със строгия си тон, а аз не казах нищо и просто се качих в стаята си.
  -Много нужно ли беше да се биеш, Тайлър? – чух зад себе си как баща ми говореше на братчето.
   Цяла седмица няма да се отлепя от дома.Винаги ме наказваше за едното нищо.Но защо? „Защото трябва да не правиш грешки, другите да правят. На теб ти е забранено!” – винаги това казваше. Не ме притесняваше наказанието, защото през повечето време учех, а това, че нямаше да мога да виждам достатъчно Уен. Ах, Уен...
  През нощта дори не можах да заспя.Мислех си само и единствено за Него, затова и Хъджънс не бе в съзнанието ми. Само Прекрасния...


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#36 2012-03-08 15:13:40

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

heart . г

Offline

#37 2012-03-08 18:51:17

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Ани , страхотно е ! heart Адски много ми харесва , не спирай да пишеш ! heart

Offline

#38 2012-03-08 19:12:37

wicki
Member
From: Yambol
Registered: 2012-03-02
Posts: 6

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Мн е добрааааааа.. некстааа{}}

Offline

#39 2012-03-09 11:24:23

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Харесваа миии !! БРАВО !  bow


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#40 2012-03-10 12:40:47

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Благодаря ви, хора. <3 Тук не е много интересно, но по-нататък..
В историята ще бъдат включени и свръхестествени неща.
И не, Уен не е вампир. laugh


  Събудих се отново в 7:00ч. Тази вечер бяха танците, а аз още нямах кавалер. Надявах се Той да ме покани. Когато слязох долу за закуска видях цялото семейство.
-Добро утро, Аш. – поздравиха ме те и седнахме на масата. Май никой не помнеше вчера. Още се чудя.За нещо такова, една седмица ?
-Ашли, довечера искам да се върнеш точно до 00;30ч. – рече баща ми и ме погледна с онзи поглед, казващ: „Ако закъснееш и с минута те чака наказание!”.Не знаех как ме пуска до толкова късно, защото обикновено съм до единайсет, но не исках да развалям магията. Все пак, кой искаше?
-Разбира се, татко! Без закъснения. – отвърнах аз и започнах да се приготвям за училище.
 
ПО – КЪСНО В УЧИЛИЩЕ:
  През целия учебен ден мислите ми не се разделяха с Уен. Във всяка свободна секунда го гледах, а той гледаше мен.Точно в този ден не можахме да се доближим един до друг, но в края на деня той рече:
-Хей, Аш.
-Здрасти, Уен.
-Защо вчера си тръгна тоолкова бързо? – попита ме Той.
- Просто прикрих брат си за едно сбиване и нашите са разбрали.Както и да е.
-Ъм, дообре... Между другото, искаш ли да ми бъдеш дама на танците довечера? – попита той и се усмихна толкова мило, че дори да не чаках с нетърпение тези думи, щях да отвърна положително.
-О...да, искам. С удоволствие. – продължавах да не се разделям с усмивката си.
-Окей, да те взема в 19:30?
-Страхотно.
-Ще отидем с моята кола. – рече той.Вече му я бяха донесли от Кливланд – бе противоположна на моята – черна.Като Ин и Ян.
   Вече бе вечерта на танците. 19:00часа е и аз още оправях косата си. Реших тя да бъде на небрежен кок и малки къдрици, спускащи се отпред, а грима – опушен. Облякох късата розова рокля, която си купих преди време и аксесоарите - бяло портмоне черни токчета.Бижутата ми бяха сребърните обеци и гривни и колие.На него пишеше “Хейстингс”.
    Изведнъж се звънна на вратата.Това трябва да бъде Той. Ахх, Той! Моментално слязох долу и Го видях. Бе с черен костюм, бяла риза и черна папионка. Носеше ми и букет цветя. Бели кремове – любимите ми! Откъде знаеше?
-Благодаря за цветята. – отвърнах просто и майка ми побърза да ни направи няколко снимки. Целуна ме по бузата.Като малките дечица. Мило!
  Излязохме навън и Момчето промълви:
-Изглеждаш прекрасно, Аш.
-Мерси.И ти не оставаш по – назад!


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#41 2012-03-10 13:03:25

wicki
Member
From: Yambol
Registered: 2012-03-02
Posts: 6

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Колкото повече я чета, толкова по-интересна ми ставаа^^ (H)

Offline

#42 2012-03-10 13:08:23

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

тази глава...не знам...не ми хареса много, но искам да продължиш   star


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#43 2012-03-10 13:48:30

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

харесва ми некст  sun ->



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#44 2012-03-10 15:38:55

Imma be this.
Member
From: Wonderland.
Registered: 2012-03-01
Posts: 333
Website

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Надявам се да ви хареса. 

Вече бяхме в баскетболния салон.За танците бе украсен с много разноцветни балони, диско топка и кетъринг. Имаше и диджей. Веднага погледът ми намери Ванеса и Стейси.
-Хей, здравейте, момичета. – възкликнах аз. – Изглеждате страхотно.
-Ти също, Аш.
-Супер тоалет.
-Мерси. – рекох аз, докато си сипвах пунш.До Ванеса стоеше приятелят й Тим, а до Стейси – Бен. И двамата участват в отбора по баскетбол на училището – бяха звездите и едни от най-известните момчета в училище. Както ние трите, но не бяхме както по филмите – надути лигли, а точно обратното.
– О, обичам тази песен. – казах аз и започнах леко да се клатя в ритъма на музиката. Бе бавен и мелодичен.Видях, че Уен бе малко нервен. – Уен, има ли нещо?
-Не, няма нищо. – отвърна накратко и ме попита: - Един танц?
-Няма да откажа. – отвърнах и отидохме в средата на дансинга.
-Е, какво е станало с брат ти? – попита Той с цел да разбие мълчанието между нас.
-О, това ли. Просто брат ми се е сбил и окото му беше насинено. Прикрих го пред нашите, но те са разбрали и ме наказаха. За кратко, разбира се.
- Ясно. – отвърна той и продължихме с танците. Минаха няколко песни и отново пуснаха една от любимите ми. Имаше светлина, която бе насочена точно при нас.
-Аш. – каза Уен.Усещах, че гласът му бе малко неспокоен  – Виж, Аш...Обичам те. – веднага след като изрече прекрасните думи впи устните си в моите.


[list=*]
[*]I believe I can fly.
I believe I can touch te sky..
[/*]
[/list]

My story - Again, please ?!
Другият ми профил - little_baby

Offline

#45 2012-03-10 15:42:56

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Великолепноооооооооооооооооооо .  heart  heart  heart

Offline

#46 2012-03-10 17:50:03

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]Великолепноооооооооооооооооооо .  heart  heart  heart

Offline

#47 2012-03-11 13:30:06

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

НЕВЕРОЯТНО Е !!heart

Давай нексттттт ;;  sun  bow


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#48 2012-03-11 15:40:59

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Благодаря! Това е другият ми профил и ще пускам части и от този.

СЛЕД 1 МЕСЕЦ
  Да, с Уен вече бяхме двойка. Дори дойде и на вечеря у дома.Мина идеално, защото нашите го харесваха, а и с баща ми беше перфектен – с техния футбол..Той  идваше на всяка моя тренировка и концерт и винаги беше там, за да ме подкрепи и аплодира най-бурно от всички.
         Един ден, когато Уен бе у дома и бяхме в стаята ми, решихме да гледаме филм.
-Ще отида долу да направя пуканки, преди да е започнал. – казах аз.
-Окей.
  Когато се върнах в стаята си с купа горещи пуканки, бялата врата бе открехната – една педя разстояние. Когато тъкмо щях да отворя по-добре вратата, видях Уен да търси нещо. Бъркаше и пипаше навсякъде – кутийки, проверяваше под лаптопа ми, гледаше и под възглавниците на жълтото канапе,също и под матрака на леглото. Изглежда търсеше нещо много важно.
-Уен? – когато изрекох името му, повдигнах дясната си вежда.Той тъкмо бе с лице към пода – явно щеше да се навежда, за да види какво има под леглото. – Ъъмм.. какво търсиш ?
Той набързо се изправи, все си пуканка и рече:
-О, това ли... Ъмм... търсих...търсих си ключовете. – изглеждаше все едно току-що е скалъпил най-тлъстата лъжа.След това ме целуна бебешки.
-Мм, окей.Хайде, филма започва. – реших да му повярвам и да не влагам големи фантазии в това.
  Но когато...

Offline

#49 2012-03-11 16:03:26

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

Уникално е , имаш талант ! heart  heart  heart
А какви ще са свръхестествените неща ?
heart

Offline

#50 2012-03-11 16:08:17

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: Now all be new // 20 част (by little_baby)

]"]Уникално е , имаш талант ! heart  heart  heart
А какви ще са свръхестествените неща ?
heart


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook