#51 2012-03-07 19:44:24

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Неекст CPU_Love_Emoticon.png


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#52 2012-03-07 20:53:45

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

аллллллл великооооо heart

Offline

#53 2012-03-07 23:00:41

BlackkAngel
Member
From: Bulgaria
Registered: 2012-02-29
Posts: 57

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Некст  heart  heart  heart

Offline

#54 2012-03-08 09:00:28

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още
clap  clap  clap  clap  clap  clap  clap  clap  clap  clap  clap


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#55 2012-03-08 13:15:05

Меги^^
Member
From: ЛА ^^..
Registered: 2011-10-13
Posts: 192

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Харесва ми.
Некст?


[img]http://prikachi.com/images/445/4520445k.gif[/img]
Nobody dies a virgin...Life fucks us all
                                           -Kurt Cobain

Offline

#56 2012-03-09 11:25:08

nekwaa__
Banned
From: .. of the moon !!
Registered: 2012-03-07
Posts: 1,145

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Харесваа миии !! БРАВО !  bow


“You can’t buy love, but you can pay heavily for it”

Offline

#57 2012-03-09 13:10:59

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Ето я и следващата част. Надявам се да ви хареса и приятно четене sun
6.Съмнението

-Но защо?
Той си тръгна още преди да бе чул въпроса. Сега имах време да размисля какво беше станало и как успя така да се обърка живота ми.Най-добрата ми приятелка ме бе предала,а аз дори не знаех за какво.Сега съм чудовище,което се храни с хора,а някакъв непознат ме прибра в къщата си.Да този ден ставаше все по-откачен и едва ли имаше накъде повече.Влязох в банята и си направих един дълъг и отпускаш душ.След което пуснах телевизора.
„Сензационна новина младата Люси е намерена мъртва в покрайнините на града.”
-Какво? МЪРТВА?Какви ги говореше тази.
Трябваше непременно да проверя това. Аз се преоблякох и излязох от къщата.
-Къкво си мислиш,че правиш?
-Смятам да дам урок на онези ще се върна в града.Пусни ме,мисля,че съм достатъчно голяма ,за да решавам сама.
-И какво ще направиш?  Ще се върнеш след двумесечно отсъствие и просто ще кажеш,че си вампир? Помисли си.
Това изречение ме накара да се замисля.Може би трябваше да остана.Така щях да отмъстя на Фийби и Сам за стореното.
-Дадено,но след като приключим се връщам.Те трябва да си платят.
-Добре.А сега е време за урок номер едно.
Каза това и започна да тича.
-Какво правиш?
-Хвани ме и ще ти дам храна,ако не ме хванеш няма да получиш нищо.-той каза това и изчезна.
-Храна?! Нима очакваше да бягам след него.
-Хайде де!
-Оф добре.
Аз побягнах след него.Нощта бе изморителна.Така и не го хванах или когато го докоснех той бягаше още по-силно.Вече се сазоряваше,когато най-после спря.
-Трябва ти малко практика.
-Какво общо имаше това с храната?
-Нищо,но ако ти го бях казал нямаше да се съгласиш.
-И ме накара да тичам като луда 8 часа и то за нищо?
-Не е за нищо,рефлексите ти трябва да са добри,а няма как да станат ако не се упражняваш.Вземи си душ и ще отидем до мола.Трябват ти нови дрехи.
-Добре.
Аз казох това и влязох в къщата.Бях гладна,но къде бе кухнята?Тогава чух някакъв шум идваше от третия етаж.След миг се озовах там.За мое голямо учудване нямаше нищо. Бях сигурна,че шума идваше от тук.
-Какво правиш?
-Азз чух шум и реших да проверя.
-Знаеш,че целия втори етаж е твой и не можеш да идваш тук!
-Добре.
Аз слязох доло,но чувството на съмнение не ме оставяше на мира. Може би там имаше нещо,за което той не искаше да ми каже.Не можех да оставя нещата така.
Критика?


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#58 2012-03-09 17:56:44

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Ауу некст некст heart  heart  heart

Offline

#59 2012-03-09 18:11:09

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#60 2012-03-09 18:24:01

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Суперр <3 Ощее! CPU_Love_Emoticon.png


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#61 2012-03-09 20:19:54

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още

Offline

#62 2012-03-09 20:34:32

scrapi_18
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 83

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

страхотнооооооооооооооо  inlove


Горе главата дори и да губиш играта!

Offline

#63 2012-03-09 20:50:34

BlackkAngel
Member
From: Bulgaria
Registered: 2012-02-29
Posts: 57

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още още
clap  clap  clap  heart  heart  heart  star  star  star

Offline

#64 2012-03-11 16:57:22

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Благодаря за коментарите heart. Ето и следващата част.Надявам се да ви хареса sun
7. Неговата стая
-Аз ще излизам.Ще се върна късно довечера ти си почини и без никакви глупосни ясно?
-Да,да добре не съм на пет!
Той каза това и излезе от къщата.Качи се в колата,след което с голяма скорост тръгна нанякъде.Теренът сега бе мой.Но от къде да започна?Знаех,че не трябва и ,че той ми помага но бях длъжна да разбера какво става.
Той живееше на първия етаж,но не знаех в коя стая точно. Странно нали? Живея в една къща с него,а дори не знам къде точно се намира стаята му.
Първият етаж бе голям.Имаше четири спални.Започнах от първата.Когато отворих вратата пред мен се разкри величие. Вътре имаше легло,а върху него червена роза.Какво ли значеше това? Но очевидно това не беше стаята му. Продължих нататък.В другите три се повтори същото.Отново едно огромно легло и червена роза върху него.Оставаше да е в четвъртата.Аз се приближих до нея.Сякаш един глас ми казваше да я отворя,а друг да не го правя.Послушах първия.Сложих ръка на дръжката,но вратата не се отвори.Бе заключена,но защо?Тогава се сетих,че той държеше ключовете в джоба на едно от саката си. Ако имах късмет щях да открия кое е то.За мое щастие го открих,но ключовете ги нямаше вътре.
-Каква глупачка си Люси!-извиках аз.
Сетих се,че там оставяше ключовете от колака,а тези от стаите бяха в чекмеджето.Отворих го и ги намерих.След това отново се върнах при стаята.Пъхнах ключа и вратата се отвори.За мое огромно учудване в стаята нямаше нищо друго освен едно малко легло,шкаф и малка масичка,на която имаше нещо. Приближих се и го видях.Бе писмо,но не пишеше от кого е.Седнах на леглото и го отворих.В него пишеше:
„Вече не мога да ти простя.Знаеш,че родителите ми никога няма да позволят да сме заедно.Обичам те и винаги ще те обичам.
                                 Искрено твоя ----------------. „
Странно това бе любовно писмо.Но защо името накрая беше задраскано?Може би той го е направил?Тогава видях едно малко листче в плика.А вътре имаше снимка.Беше доста стара,поне на сто и няколко години.На нея бяха мъж и жена,а мъжа приличаше много на „спасителя” ми. Сигурно това писмо е било за него.Тогава чух шум.
Критика?
п.п Ако има правописни грешки се извинявам smile


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#65 2012-03-11 17:13:11

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

некстт  star  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#66 2012-03-12 08:39:59

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още heart

Offline

#67 2012-03-12 09:27:59

Aleks_stz
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 262

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

ссупер е heart  heart

Offline

#68 2012-03-12 14:21:08

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Ммм ..  devil чакам следващата част ..can't wait...... star


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

#69 2012-03-13 08:56:45

BlackkAngel
Member
From: Bulgaria
Registered: 2012-02-29
Posts: 57

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Некст heart  star  star  star

Offline

#70 2012-03-13 18:17:11

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Суперр <3 Ощее! CPU_Love_Emoticon.png

как направи сърцето ?


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#71 2012-03-13 18:20:24

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Още ощее  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#72 2012-03-13 19:06:43

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

С[color=red]амо така!Некст![/color]


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#73 2012-03-13 19:07:26

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Само така!Некст!


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#74 2012-04-06 12:37:07

Haivanche*
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 155

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Некст  sun


[img]http://27.media.tumblr.com/tumblr_lz7pblGqzr1r70s6fo1_500.gif[/img]
Nate: You still love her, huh?
Chuck: I can't imagine the day I won't.(h)(h)(h)

Offline

#75 2012-04-07 14:19:16

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: I am a vampire || Част 7|| Неговата стая

Супер е  heart  Некст  star

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook