#1 2012-02-24 00:27:26

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Изневяра?!?!

Цяла вечер плача за един 'боклук' ли да го нарека..Историята е следната:
Ходим от 10 януари. Не е точно 'ходене' а от тогава се закачаме и до края на месеца(януари) се получи нещо. Днес той ми даде паролата му във Фейсбук и аз, както всяко едно нормално момиче, започнах да чета какво е писал с бившата си. Видях, че има хронологии от 30 януари, тоест тогава ние вече официално ходехме. Тя го е питала дали ще има втори шанс за нея, а той е отг., че все някога ще има. Точно тези думи толкова много ме вцепениха. Започнах да плача. (Да спомена, че преди това се бяхме разбрали, когато си пишем с някой от другия пол да си казваме. В същатата вечер, когато го попитах с кой си пише, той каза, че с никой, но си е писал с нея.) Казах му, че е лъжец, измамник и т.н. Казах му, че знам, че тя винаги ще му е слабост. Той започна да ми говори, че аз съм единствената му слабост, че ме обича и такива от сорта. Как по дяволите ще съм му слабост и толкова ще ме харесва, като пред 20 дни си е писал с бившата... Мамка му, толкова съм ядосана, разстроена, тъжна, в най-шибаното настроение, подгизнала от сълзи... Заслужава ли прошка? Знам, че не е кой знае какво, но за мен е много нещо, тъй като бившата му ми БЕШЕ (вече няма да я погледна) приятелка. Моля ви за съвет. Благодаря на всички предварително.

П.П.:Ако може без обиди към никой от ''героите в моята ''приказка'', ако мога така да се изразя.


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#2 2012-02-24 00:31:31

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Изневяра?!?!

"Все някога" - След 2-3-15 години. Да е казал утре, в другиден? Не мисля.
Писали ли са си целувки, нещо?
Не мисля, че е нещо голямо след като сте заедно няма и месец.
Ако му нямаш доверие няма смисъл тая ваща връзка, колкото и да го "обичаш".


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#3 2012-02-24 00:54:12

Iv4eto_L0ve
Member
From: * The City Of Love <3
Registered: 2011-01-14
Posts: 994

Re: Изневяра?!?!

защо вдигаш толкова зор само за някакви 2 думи? и както казаха по-горе, ква е тая връзка без доверие??


-Как се казваш?
-Любов!
-Какво правиш?
-Обичам!
-Всичко ли?
-Не.
-А кого?
-Само и единствено теб!

[img]http://s.rimg.info/d426d4d47539ed8d8f4a27df64a49946.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/104/4025104S.jpg[/img]
we ♥ it

Offline

#4 2012-02-24 07:33:06

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Изневяра?!?!

Няма за какво да му се сърдиш. Това е само хронология. :)И не мисля, че ти е изневерил smile


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#5 2012-02-24 07:34:36

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Изневяра?!?!

Първо: направи си един горещ шоколад с много сметана и си пусни хубава музика - това лекува разбити разбити   8-)

Като за начало се успокой, не е казал, че ще те зареже заради нея все пак. И запомни едно - има си причина бившата да е бивша wink Той сега е с теб и това е важното, радвай се и не разваляй хубавите моменти с такива неща.

Според мен не е направил нищо чак толкова лошо, но виждам, че все пак те е наранил и ще е хубаво да му го кажеш, за да избегнете подобни ситуации за в бъдеще. Разбери, че просто няма как да не си пишете с хора от другия пол и двамата имате приятели и т.н. едва ли би спряла да общуваш с твоите заради него, не очаквай подобно нещо и от другата страна, егоистично е да ограничаваш контактите му по този начин. Ако не ти е казал за това вероятно  не е искал да те разстройва излишно. Не бих го нарекла изневяра.

Не мога да ти кажа дали да му простиш или не, това трябва да си е твое решение, но ако наистина държиш на този човек и го обичаш се замисли дали искаш връзката ви да приключи по подобен начин.
Желая ти много усмивки, каквото и да решиш.


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#6 2012-02-24 08:37:21

needar
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-25
Posts: 117

Re: Изневяра?!?!

Я си дай малко зор, че май се излагаш ... той е казал: "все някога ще има", не е казал: да имаш ела да го видим ... или нещо от сорта, бившата е бивша, щом е бивша значи е минало, ти си му приятелка сега, щом си сега значи ти си настоящето и бъдещето, а не миналото, не позволявай да станеш и ти минало за такива глупости.
Имай му повече доверие, или поне се опитвай !


Месо се прави с месо, от баничка мускул НЕ става.
Train like an animal, to build the beast.
No pain, no gain !
Train insane or remain the same.
Train hard or die trying.
1. Trust Yourself
2. Break the Rules
3. Don’t Be Afraid to Fail
4. Ignore (Don’t Listen to) the Naysayer
5. Work Your Butt Off
6. Giving Something Back

Offline

#7 2012-02-24 09:39:52

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Изневяра?!?!

Аз няма да повтарям другите.. а само ще добавя: По - добре изживявай миговете, когато си щастлива с него, а не мислейки, че е писал на бившата си. Звучи малко.. глупаво, но според мен.. мислиш ли в/у нещо дълго време то се случва.. тъй, че горе главата, наслаждавай се на живота.. и не си създавай излишни драми и стресове ! sun


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#8 2012-02-24 10:35:14

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Изневяра?!?!

Ами да ти кажа, аз бих го зарязала, но ти си знаеш.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#9 2012-02-24 16:08:40

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изневяра?!?!

Какво се вживяваш толкова!? ,,Все някога ще има" -това не значи,че ще те зареже и ще тръгне с нея!!! wink Все някога-може да е след 40 години.Не се вживявай толкова-това не е изневяра : ) А и защо си започнала да го нареждаш така!? Просто си е писал с бившата.Не е като да кажеш,че и е писал ,,Обичам те" или ,,Никога няма да те забравя" нещо от сорта.. wink Щом едно момче си прави труда да опише чувствата си на едно момиче-значи я харесва достатъчно.Ако е умен-няма как да ти ,,изневери" щом те обича-както той твърди.И другото което е-трябва да му имаш повече доверие.Какво като си е писал с нея-не е било нищо сериозно.Стегни се ! wink


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#10 2012-02-24 16:17:20

Hrisi. S. H
Member
From: Where the sky ends
Registered: 2011-11-01
Posts: 5,622

Re: Изневяра?!?!

И аз да се запиша.

Според теб дали има намерение да тръгне с нея и да те остави? Защото според написаното горе аз не смятам така. Освен това той е казал "все някога" не е казал, "Да утре или вдруги ден" това, че се е държал любезно с бившата си, не значи, че теб ще те зарежи. И по начина по който си го наредила, изглежда си действала преди да помислиш. Щом ти е дал паролата, значи ти е имал доверие и е нямало какво да крие от теб. Просто е бил любезен към момичето, защо като му бивша и айде да не им говори, да не й пише. Защо трябва да бъде груб. Вземи му кажи, че си сгрешила, ако наистина искаш да си с него. Освен това една връзка трябва да се оновава не само на любов, но и на доверие. А ти изглежда му нямаш.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Понякога ще идвам в съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти на пътя-
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.[/*]
[/list][/*]
[/list]

[list=*]
[*][list=*]
[*][list=*]
[*]"Прощално"- Н. Вапцаров[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#11 2012-02-26 02:06:25

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Изневяра?!?!

miss_cute_kiss:

,,Никога няма да те забравя"

.. Това също й го  е казал. wink Казал й е, че никога няма да му е безразлична. Благодарности на всички потребни, и не чак толкова потребни мниеня. Абсолютно искрени благодарности към 'wounds'. Само с твоя пост почувствах някакво вникване в проблема ми.

П.П.: В крайна сметка му простих, той уж обеща, че повече няма да лъже и така нататък...


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook